Better Call Saul (2015– )

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#226 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by taureg71 »

oskarboy wrote:joj strucnjaka ccc,pa saul je dobra serija,normalno da nece bit jaka ko bb al za nas ljubitelje bb ova serija je odlicna,bas je dobro vidjet kako je saul poceo i kako se raznim cakama koristi.saul je poucna serija,pogotovo za pravnike
potpisujem komentar
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#227 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by taureg71 »

elmirčo wrote:
Paul F. wrote:
elmirčo wrote:zamolio bih ako neko ima dobre torente za epizode od seste pa nadalje da mi posalje:-D hvala :-D
Umjesto da ti dam ribu, naučiću te da pecaš. Ukucaj na googlu better call saul s01e05 torrent i dobićeš najrelevantnije. :D
Kad nađeš sajt, dobro je pogledati komentare drugih. Kvalitet slike i slično. Ima balavurdije koja stavlja viruse i slično. U tom slučaju će neko napisati FAKE. Ovoga ima manje na zatvorenim torent sajtovima gdje se trabaš registrovati ali ja ne bih ostavljao lične podatke na takvim mjestima.
umjesto da mi posaljes torente , zajjebavas me :-D nisam oe juce pa da ne zjam kako ide, sta mislis kako samvgleeao dosad, ali u ne mogu da nadjem dobar torent da si caba. sve neki fejk, imam ih 3-4 skinuta al dzaba. tako isto sam pisao na temi za vikinge, skidam ali ne mogu da pokrenem.
hvala :-D
i evo opet posto ne citas pomno


druze, www.kickass.to i nema greske...nema registracije, nema FAKE torrenata, skidam skoro sve s tog sajta i sve je sjajno, procitas opis , kvalitet tona slike i skidaj...sve epizode Better Call Saul su odlicne, pogledao sam...
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#228 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Paul F. »

elmirčo wrote:
Paul F. wrote:
elmirčo wrote:zamolio bih ako neko ima dobre torente za epizode od seste pa nadalje da mi posalje:-D hvala :-D
Umjesto da ti dam ribu, naučiću te da pecaš. Ukucaj na googlu better call saul s01e05 torrent i dobićeš najrelevantnije. :D
Kad nađeš sajt, dobro je pogledati komentare drugih. Kvalitet slike i slično. Ima balavurdije koja stavlja viruse i slično. U tom slučaju će neko napisati FAKE. Ovoga ima manje na zatvorenim torent sajtovima gdje se trabaš registrovati ali ja ne bih ostavljao lične podatke na takvim mjestima.
umjesto da mi posaljes torente , zajjebavas me :-D nisam oe juce pa da ne zjam kako ide, sta mislis kako samvgleeao dosad, ali u ne mogu da nadjem dobar torent da si caba. sve neki fejk, imam ih 3-4 skinuta al dzaba. tako isto sam pisao na temi za vikinge, skidam ali ne mogu da pokrenem.
hvala :-D
Današnja omladina neće da uči i da se obrazuje. :D Ako ti dam jedan sajt pa ga neko potom obori opet ćeš cmizdrit ovdje. Ako sljediš moja uputstva i prije skidanja provjeriš komentare ostalih nema feika. Evo ti jedan site https://torrentz.eu. Kickass je isto dobar ali ponekad sklanjaju odatle filmove zbog autorskih prava.
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#229 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by DON_eARL »

Nova epizoda fantastična. :D
User avatar
Fast Driver
Posts: 443
Joined: 09/01/2013 16:57

#230 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Fast Driver »

DON_eARL wrote:Nova epizoda fantastična. :D
Dobra epizoda pravo, a Chuck je shupce tesko. :evil:
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#231 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by DON_eARL »

Fast Driver wrote:
DON_eARL wrote:Nova epizoda fantastična. :D
Dobra epizoda pravo, a Chuck je shupce tesko. :evil:
Ko mu je kriv što je pravni fakultet završio u Kiseljaku? :D

Mike i u ovoj epizodi rastura. Najjače je bilo kad ona gorila pobježe. :lol:
User avatar
Fast Driver
Posts: 443
Joined: 09/01/2013 16:57

#232 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Fast Driver »

DON_eARL wrote:
Fast Driver wrote:
DON_eARL wrote:Nova epizoda fantastična. :D
Dobra epizoda pravo, a Chuck je shupce tesko. :evil:
Ko mu je kriv što je pravni fakultet završio u Kiseljaku? :D
To bi imalo logike da Saul/Jimmy ne zna raditi svoj posao, ali je ocigledno pokazao da ga itekako zna raditi. Bukvalno je donijeo ćup zlata HHM-u. Druga stvar je sto ga debil od brata ne zeli podrzati zbog svog ogromno ega i sebicnosti.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#233 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Tito_i_Partija »

Dobra epizoda, bas mi je zao Jimmy-a, gazi po njemu ko god stigne. Ali preokrenuce on to sve, nije on jos post'o onaj famozni "criminal lawyer" iz BB. :D

Image

A Mike je opet super. Imam osjecaj da ce za Jimmy-a krenut' nabolje tek kad njih dvojica budu malo intenzivnije radili zajedno. :thumbup:
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#234 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by IcedMFEarth »

I u BB su po njemu vazda gazili :D
Tužan život :D
User avatar
aCme
Posts: 3465
Joined: 23/04/2010 01:06

#235 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by aCme »

Počeo sam gledati. Dobra serija :izet:
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#236 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Paul F. »

Šta reći za Saulovog brata osim izneneđen i uvređen. Mora tu još neka kvaka biti. Nešto što mi ne znamo. Brat koji zavisi od Saula da se onako ponaša ? Onda ona plava kad je otišla kod šefa. Nakon što joj je šef iza zatvorenih vrata objasnio neke stvari ona mijenja mišljenje. Bumo videli.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#237 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Tito_i_Partija »

Paul F. wrote:Šta reći za Saulovog brata osim izneneđen i uvređen. Mora tu još neka kvaka biti. Nešto što mi ne znamo. Brat koji zavisi od Saula da se onako ponaša ? Onda ona plava kad je otišla kod šefa. Nakon što joj je šef iza zatvorenih vrata objasnio neke stvari ona mijenja mišljenje. Bumo videli.
Promijenila je misljenje zato sto joj je sef rek'o od koga je ustvari dosla naredba da se Jimmy ne zaposli u firmi. Shvatajuci da ce mu to slomit' srce, ona pokusava da ga nagovori da uzme deal jer svi, pa cak i njegov brat, rade protiv njega iza ledja.

Ona je ustvari jedini istinski prijatelj koga on ima. I to je on tek shvatio kad je sazn'o da je buraz nazv'o sefa, sto se vidi iz price kad je nap'o buraza.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#238 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Paul F. »

Tito_i_Partija wrote:
Paul F. wrote:Šta reći za Saulovog brata osim izneneđen i uvređen. Mora tu još neka kvaka biti. Nešto što mi ne znamo. Brat koji zavisi od Saula da se onako ponaša ? Onda ona plava kad je otišla kod šefa. Nakon što joj je šef iza zatvorenih vrata objasnio neke stvari ona mijenja mišljenje. Bumo videli.
Promijenila je misljenje zato sto joj je sef rek'o od koga je ustvari dosla naredba da se Jimmy ne zaposli u firmi. Shvatajuci da ce mu to slomit' srce, ona pokusava da ga nagovori da uzme deal jer svi, pa cak i njegov brat, rade protiv njega iza ledja.

Ona je ustvari jedini istinski prijatelj koga on ima. I to je on tek shvatio kad je sazn'o da je buraz nazv'o sefa, sto se vidi iz price kad je nap'o buraza.
Hmm, ne znam. Prvo, brat je brat a drugo, taj brat zavisi od njega. Treće, plava koja mu je pravi prijatelj neće da on sazna ko mu radi iza leđa. Kakav je to prijatelj ? Mislim da tu još nešto ima.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#239 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by golfiista »

Plava nema snage da mu to kaže, očito je.. Voli ga svim srcem i ne može podnijeti njegov bol. Jasno ko dan. Mike izgleda baš, ali baš staro i oronulo i to mi je jedina zamjerka.
Inače serija je jedna od boljih u posljednje vrijeme.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#240 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by ćiribiribela »

Brat je lud, ne treba ti nista vise. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#241 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Tito_i_Partija »

golfiista wrote: Plava nema snage da mu to kaže, očito je.. Voli ga svim srcem i ne može podnijeti njegov bol. Jasno ko dan.
Ovo. I jos mu ona to sve govori sa suzama u ocima, jer nema snage da mu kaze da mu je buraz, za koga se je toliko zrtvov'o, toliki supak i da mu zabija noz u ledja.
golfiista wrote:Mike izgleda baš, ali baš staro i oronulo i to mi je jedina zamjerka.
To sam i ja primjetio, lik je fakat dobar, ali glumac izgleda k'o da su ga doveli iz starackog doma.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#242 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by oskarboy »

serija je sve bolja i bolja ,nisam ni sumnjao u genija giligana,tako je i BB sporije pocinjao,neki su odustajali od gledanja nakon dvije tri sezone ali serija je iz epizode u epizode rasla i rasla.pa dobro Mike je star je covjek ima godina logicno.nisu ga mogli pomladit.al Mike fascinira njegov pogled,ta smirenost i pamet kojoj razoruza sve oko sebe :-D a Saul je posebna prica,brat rodjeni ljubomoran na njega.kakve veze ima koji je fax bio kad covjek zna svoj posao radit a Saul ga je odlicno odradio sa ovim velikim slucajem.e nek je bratu rekao da se sad pocne sam o sebi brinut i da mu vise nece dostavljat hranu i gorivo.fakju chuck fakju :D
serija je odlicna za pravnike ali i za svakodnevni zivot jer moze nas dosta poducit o raznim cakama isto tako i cake od Mike :-D
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#243 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by celava_dlaka »

BrBa po meni najbolja serija ikad snimljena

a saul je do sad ispostovao :thumbup:
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#244 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Paul F. »

ultima_palabra wrote:Na kraju sedme epizode je dobio neki važan telefonski poziv, u osmoj su to samo zanemarili...
Ne bih rekao da je nužno važan poziv. Poenta je kako Saul glumi sekretaricu.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#245 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Paul F. »

Tito_i_Partija wrote:
golfiista wrote: Plava nema snage da mu to kaže, očito je.. Voli ga svim srcem i ne može podnijeti njegov bol. Jasno ko dan.
Ovo. I jos mu ona to sve govori sa suzama u ocima, jer nema snage da mu kaze da mu je buraz, za koga se je toliko zrtvov'o, toliki supak i da mu zabija noz u ledja.
Možda vi ispadnete u pravu, vidjećemo ubrzo.
Meni je to sve nedorečeno. Brat iz bolesničke postelje naređuje nešto. Naređuje firmi koja prima samo najbolje pa ne može Saula. Plava, koja je jedna od tih najboljih umalo ne izgubi posao zbog gubitka jednog ugovora. Plava, koja je među najboljim advokatima nema snage da nekome kaže nešto... Bumo videli.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#246 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by Paul F. »

ćiribiribela wrote:Brat je lud, ne treba ti nista vise. :mrgreen: :mrgreen:
Lud a naređuje velikoj advokatskoj firmi. Vidjećemo ...
User avatar
holowey
Posts: 8440
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#247 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by holowey »

Paul F. wrote:
ćiribiribela wrote:Brat je lud, ne treba ti nista vise. :mrgreen: :mrgreen:
Lud a naređuje velikoj advokatskoj firmi. Vidjećemo ...
njegova firma, ravnopravan partner pa ima puno pravo da naredjuje... vise je sujetan, arogantan, uobrazen nego lud, cak stavise mislim da cijelo vrijeme glumata da ima problem sa em zracenjem (ko zna iz kojeg razloga) jer je bila ona scena kada su pripremali slucaj i izlazi iz kuce sasvim normalno ali tek kada ga saul zovne imenom, on se lafo ukoci... mozda grijesim jer je bila i ona scena sa telefoniranjem kada olovkom tipka ali sam ipak sumnjicav u vezi njegovog stanja...

gledao sam ga sa simpatijama do ove zadnje epizode kad mi se zbog svog odnosa prema vlastitom bratu jednostavno zgadio, pravi advokat, do cilja preko mrtvih ako treba
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#248 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by oskarboy »

ne glumeta,pa nebi glumetao kad je bio sam u kuci i kad je isao po one novine.to kad je bio izasao van po stvari tad se bio uzivio u slucaj koji mu je saul donio.u tom trenutku je bio radostan i predan radu tako da su mu misli otisle na to.ocito psiho probleme ima
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#249 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by ioannes »

nemam neke bitne kritike na ovu prvu sezonu BCS...super serija.
od pocetka je serija isla tim putem da na sto bolji nacin okarakterizira Jimmija
sto je vrlo vazno da bi shvatili njegovu transformaciju u S.Goodmana
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#250 Re: Better Call Saul (2015– )

Post by karanana »

ne glumeta, jer da glumeta ne bi se obukao u ono zastitno odijelo u 2 ujutro kad je isao po telefon da zove howarda.
nemam nista protiv chucka ni nakon ove epizode. nekako su izabrali bas pravi karakter i facu za partnera u advokatskoj firmi.

kako je mike znao gdje i sta ide raditi sa onim, odnosno kako je znao da onaj ode trgovati sa nachom pa ga je kao istrazio i skontao da mu ne treba pistolj? ili je to mike supljirao onom?

meni mike kao karakter i nije nesto, ali on je poveznica sa saulom iz bb-a pa je on jedini karakter kojeg su mogli intenzivnije ukljuciti iz bb-a.
Post Reply