besplatna navigacija

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#26 Re: besplatna navigacija

Post by colt »

zdruzdjo wrote:
supercali wrote:Pa skines sa google playa store ili kako se vec zove

Ma ogranicena maksimalno ova free verzija.
Nasao sam neke ali te prilikom instalacije zavrti 12 krugova da ti nista ne bude jasno.


Samo bez moralisanja pls. Skidam filmove sa torrenata, koristim ilegalan windows, imam root na telefonu,
Vjeruj da nije vrijedno uzeti ove verzije koje se plaćaju jer nije ništa specijalno (koristio sam te i ne trebaju mi). Sve što meni treba se nalazi u free.
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#27 Re: besplatna navigacija

Post by colt »

orinoco wrote:
colt wrote:Ja sam isprobao većinu i meni Sygic najbolje odgovora
Radi li u offline modu?
Radi u offline modu.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#28 Re: besplatna navigacija

Post by Tesla Edison »

Danas skoro sve navigacije rade u offline modu. Čak i Google Maps. Skine se offline područje i piči :D
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4473
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#29 Re: besplatna navigacija

Post by VladaFBiH »

OsmAnd - open street mape, odlično radi s tim da je free verzija ograničena na 7 mapa (više nego dovoljno)
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#30 Re: besplatna navigacija

Post by chengaba »

Odlična offline alternativa HERE-u - Navmii
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#31 Re: besplatna navigacija

Post by Roccohljup »

Sto se mene tice, here najbolja od tih džabnih i najjednostavnija za koristiti
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#32 Re: besplatna navigacija

Post by Tesla Edison »

Roccohljup wrote:Sto se mene tice, here najbolja od tih džabnih i najjednostavnija za koristiti
Google Maps je jednostavniji i puno pogodniji za naše područje a ima i offline mod.
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#33 Re: besplatna navigacija

Post by MeanMachine »

Samo da dam svoj glas za HERE. Skinu se potrebne mape, aplikacija podesi na offline mod i vozi. Svaki put do sada je radila kako treba i bila sasvim dovoljna za dolazak od tačke A do tačke B.
Google maps takođe funkcioniše odlično ali je ipak ogromna razlika u online i offline načinu rada (online je, naravno, mnogo bolji) što ovu opciju čini manje upotrebljivom u inostranstvu zbog data rominga.
Već duže vremena se kanim da probam i Waze, čisto da vidim kako fercera, jer ima dosta dobrih recenzija pa ćemo i to čudo da probamo :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#34 Re: besplatna navigacija

Post by supercali »

Waze i osmand su najbolje aplikacije sto se tice navigacija jer imaju dobrih funkcija i naravno tu je orux
Te 3 navigacije su vrhunac navigacija
Ovo govorim jer mi je to u neku ruku posao pa znam haman sve navigacije
Za obicnog korisnika je naravno korisna i here i gmaps i sygic i jos bruka navigacija
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#35 Re: besplatna navigacija

Post by shalla »

Ima li koji merhametli klixovac :mrgreen: da mi pošalje kakvih linkova za iGo Primo, da odgovara za S8 (pretpostavljam da je isto kao kod S7)? Imam na poslu ograničenja na netu pa ne mogu guglati po torentima i sl ;-)

Hvala unaprijed
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#36 Re: besplatna navigacija

Post by dulekrele »

Koristim Navigon i bez premca je. Jednostavna instalacija a tacan je u milimetar.Nas jezik. Sam dodajes zemlje koje su ti potrebne. Ex-yu + Evropa.

Image
Last edited by dulekrele on 30/08/2017 13:41, edited 1 time in total.
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#37 Re: besplatna navigacija

Post by semirsar »

aj dobro, ako ti tako kazes, nego, jeli besplatna, radi li offline ili moras biti na netu? :mrgreen:
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#38 Re: besplatna navigacija

Post by febo_acm »

Meni Here Maps + Google maps sluzi odlicno :D
corei3
Posts: 716
Joined: 22/05/2014 09:42

#39 Re: besplatna navigacija

Post by corei3 »

Koristio sam aktivno 5 dana googlovu navigaciju koja je odma na mobitelu. Solidna navigacija, nemam nekih prevelikih zamjerki. Međutim dosta i griješi. Recimo jednom me je navela u slijepu ulicu kojom sam po navigaciji trebao izaći na glavnu cestu. Drugi put me je navela na pogrešno skretanje. Umijesto desno ona je pokazivala lijevo. Kada sam zalutao nekih 1km(vidim put se dobro sužava do nekih kućica), opet sam ukucao isto odredište i ovaj se put ruta ispravila.
Al najsmješnije mi je bilo u Mostaru. 5-6 puta navigacija računa rutu ulaska u Mostar (znam gdje ću ući ali mi bilo zanimljivo koristiti) i svaki put govori skrenite ulijevo ( odma sad) ja pogledam u lijevo tamo zgrade, nikakvog puta, i tako jedno 2km.
ke_ma
Posts: 236
Joined: 04/12/2016 21:01

#40 Re: besplatna navigacija

Post by ke_ma »

shalla wrote:Ima li koji merhametli klixovac :mrgreen: da mi pošalje kakvih linkova za iGo Primo, da odgovara za S8 (pretpostavljam da je isto kao kod S7)? Imam na poslu ograničenja na netu pa ne mogu guglati po torentima i sl ;-)

Hvala unaprijed
iGO Primo i s8.....teško
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#41 Re: besplatna navigacija

Post by shalla »

ke_ma wrote:
shalla wrote:Ima li koji merhametli klixovac :mrgreen: da mi pošalje kakvih linkova za iGo Primo, da odgovara za S8 (pretpostavljam da je isto kao kod S7)? Imam na poslu ograničenja na netu pa ne mogu guglati po torentima i sl ;-)

Hvala unaprijed
iGO Primo i s8.....teško
iGo obični? Ima li za rezoluciju ekrana kakav je kod S7, nema veze što će malo kipiti preko ekrana hahaha
ke_ma
Posts: 236
Joined: 04/12/2016 21:01

#42 Re: besplatna navigacija

Post by ke_ma »

shalla wrote:
ke_ma wrote:
shalla wrote:Ima li koji merhametli klixovac :mrgreen: da mi pošalje kakvih linkova za iGo Primo, da odgovara za S8 (pretpostavljam da je isto kao kod S7)? Imam na poslu ograničenja na netu pa ne mogu guglati po torentima i sl ;-)

Hvala unaprijed
iGO Primo i s8.....teško
iGo obični?
Zeza ga ta rezolucija koju S8 ima..
Nisam čuo da je neko uspio instalirati igu na s8..moguće je i da griješim..
iGO Primo je za mene broj 1 navigacija...ako neće on onda probaj sygic(starije verzije
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#43 Re: besplatna navigacija

Post by dulekrele »

semirsar wrote:aj dobro, ako ti tako kazes, nego, jeli besplatna, radi li offline ili moras biti na netu? :mrgreen:
Besplatna i jebes tu navigaciju kad moras biti na netu. ko bi to platio pogotovo u inostranstvu. koristim je na samsung A5 (2017)
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#44 Re: besplatna navigacija

Post by semirsar »

dulekrele wrote:
semirsar wrote:aj dobro, ako ti tako kazes, nego, jeli besplatna, radi li offline ili moras biti na netu? :mrgreen:
Besplatna i jebes tu navigaciju kad moras biti na netu. ko bi to platio pogotovo u inostranstvu. koristim je na samsung A5 (2017)
NAVIGON

The new NAVIGON app combines precise navigation with individual usage life and is available not only in Europe but also in North America and Australia as a competent co-driver.

Convince yourself of the NAVIGON app and all its features during a 7-day free trial period and then decide if you want navigation for a month, a full year or even an unlimited period. The various service packages can be reserved per region and can be individually extended on a seasonal basis.

Citavih 7 dana besplatna, ili ne pricamo o istoj? :mrgreen:
https://www.navigon.com/en/mobile-app/
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#45 Re: besplatna navigacija

Post by dulekrele »

A gdje si vidio da se besplatne verzije skidaju na zvanicnim stranicama. Za to postoje piratske stranice. Okle si ti majke ti :-) :lol:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#46 Re: besplatna navigacija

Post by semirsar »

dulekrele wrote:A gdje si vidio da se besplatne verzije skidaju na zvanicnim stranicama. Za to postoje piratske stranice. Okle si ti majke ti :-) :lol:
e jbg, onda je do mene, procitah i bukvalac tako i sFatio besplatne navigacije se traze, a ti nudis "besplatnu" iliti "narodnu", nije to isto, jok vala.

P.S. Imao sam ja tu "narodnu instaliranu, i dobro je radila, sto jes' jes' :thumbup:
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#47 Re: besplatna navigacija

Post by dulekrele »

semirsar wrote:
dulekrele wrote:A gdje si vidio da se besplatne verzije skidaju na zvanicnim stranicama. Za to postoje piratske stranice. Okle si ti majke ti :-) :lol:
e jbg, onda je do mene, procitah i bukvalac tako i sFatio besplatne navigacije se traze, a ti nudis "besplatnu" iliti "narodnu", nije to isto, jok vala.

P.S. Imao sam ja tu "narodnu instaliranu, i dobro je radila, sto jes' jes' :thumbup:
Malo je i do mene :D
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#48 Re: besplatna navigacija

Post by rumenige_brajtner »

http://maps.me/en/home - offline, radi bez problema, mogu se mape skidat pojedinačno za zemlje, nudi opcije za navigaciju autom, biciklom, pješke i taksijem. radi ko sat :thumbup:
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#49 Re: besplatna navigacija

Post by Rugafet »

Ja neki dan skinuo 'izvanmrežne karte i navigacija' ajde reko da je probam koji dan kako radi. I oduševio se. Nemam zamjerke stvarno. Speed limit, brzina, oznake, prikaz, umiljati glasić ma sve radi za čistu desetku a ktome još i besplatno.
User avatar
konektovan
Posts: 40618
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50 Re: besplatna navigacija

Post by konektovan »

Neki dan koristio garmin, uzas zivi koliko greski je pravila, zadnha verzija. Inace, osmand tito i partija. :thumbup:
Post Reply