Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post Reply
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#251 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

24 sata proslo a nema odgovora !
Pa ni moji dezurni foloweri Insomia i onaj LWBVIEV da se oglase... Ovo mi se jos nije desilo, obicno se i na "kucnim ljubimcima" odma oglase na bilo kakav moj post !
Halo , ljudi , sta vam je ucinio Zdravko Grebo pa ga staviste na off listu !?
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#252 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

...aaaaa , da jednom rijecju spomenuh Srbe, Republiku Srpsku, Siriju, Tursku, Musana , Celu..... Sad bi ovdje bilo deset lokalnih jastrebova sa svojim vokabularima....
Ja upitah cime se to Zdravko ogrijesi ....muk ! Tajac ! Muha se cuje !
Ponavljam, mozda se stvarno ogrijesio, mozda se u medjuvremenu izrodio u izroda, mozda nikad nije ni bio naš ... Kazem da ga posljednih godina nesto ne pratim, sve je moguce.
S toga pitam : " Sta je uradio konkretno Zdravko Grebo da bi mu se trbalo zabranit da uopste ista prica" ???
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#253 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Pa , miša mu njegovog, imali ste vremena otic po svoje misljenje u Centralu. Mogli ste za ovo vrijeme smislit par recenica ! Nesto ste mogli iskombinovat. Dajte mi barem jednu recenicu. Rijec ! Slovo ! Pa nije moguce da je covjek kristalno cist ! Nesto me zgrijesio. Ima li ljubavnicu ? Jel prepiso maturski ? Placa li grijanje redovno ?
...Ma moro je nedje nesto lanut !
Ne mogu da vjerujem ! Čuj ne mogu mu nac mahanu ? Pa ko je taj ćojek ?
User avatar
wonkaw
Posts: 505
Joined: 14/07/2015 18:19
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova
Contact:

#254 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by wonkaw »

KENJAC wrote:Sta je uradio konkretno Zdravko Grebo da bi mu se trbalo zabranit da uopste ista prica" ???
sve ti je napisano u postu gdje je lista postavljena...

sta je uradio? nije nista, to je problem... citaj sto je napisanao...
R A V E N wrote: http://forum.klix.ba/besim-spahic-gdje- ... #p13409323

Hoću da objektivno govorim i da kažem da ljudima kao što su:
(LISTA IMENA)
stvarno nije mjesto u medijima. A razlog je u tome da su u stanju da govore po 40-ak minuta, a jedino što kažu za to vrijeme su dvije tvrdnje koje se govore ovdje u medijima barem od 1990.-e (dakle 27 godina):

(a) da je ekonomsko stanje u državi teško
(b) da nacionalisti rasturaju državu

i to sa 0% korisnog efekta.
znaci 27 godina se prodaje magla, samo se prica a niko nista da poduzme...
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#255 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Tri miliona osamsto hiljada stanovnika (mućke na stranu) a oni se na ovih petnestak obrusise?
Moram ti reci da si me obradovao. Ja , koliko sam glup i naivan, mislio, da je to zbog toga sto niko od pobrojanih nije clan ili simpatizer SDA. Javno dugujem izvinjenje svima na koje sam sumnjao.
Jebo te , samo nekoj , salonskoj, glavusi ko sto je moja moze pasti na pamet takva fasisticka zamisao. Izvinite , jebi ga, sta da kazem.
Muka mi dodje , kad samo pomislim da sam u jednom trenutku pomislio da ovi ljudi su u stvari ti koji zele nesto drugacije. U stvari , oni si ti koji palamude a nece promjene. Pa normalno, uhljebili se na drzavnu grbacu, puni ko brodovi...sto bi ista mijenjali.
Evo Zdravko ! Jebo sebe , tri puta zaredom u predsjednistvu drzave. Pa ako se icija pitala , njegova se pitala. Al jok, ono Hercegovacko magare, nece ni pedlja. Zenu smjestio na dobro mjesto, okruzio se intelektima sto za osam mjeseci diplomiraju i bas ga briga !
Imate pravo. Smjenite pobrojanu stoku ! Dosta ih je bilo !
Jos jednom izvinite !
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#256 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Stani ! Stoj !
... Ne zatvaraj spisak ! Dodaj i Tarika Haverica !


To be continued .....
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#257 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Ti jos uvijek uzimas sebi za pravo odlucivati ljudima sta da misle?
I ne, nisi ti salonac. Ti si jasno iznio svoje stavove o Bosnjacima. Popusti nas vise price o neutralnosti i jugoslovenstvu
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#258 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Ma ljubav moja. Ko se to meni javio !
Pa kukavce tri stranece te vabim da mi objasnis dje vam je to Grebo stao na rep ?
A ja cu svoje misljenje iznosit. A znas zasto ? Zato sto ga imam. Cak i preko vikenda , kad je Centrala zatvorena !
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#259 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Ma jebo Grebu i grebice. Pusti suplju. De ti nama onu ištoriju o burkama, dimijama, narodu bez istorije
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#260 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

insomnia78 wrote:Ma jebo Grebu i grebice. Pusti suplju. De ti nama onu ištoriju o burkama, dimijama, narodu bez istorije
Ma sta je ljepoto ? Jos ti nisu rekli misljenje, pa dobijas na vremenu ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#261 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Procitan si davno
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#262 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

insomnia78 wrote:Procitan si davno
Jos Centrala nije otvorila ? Pa zar nemate call centar za iznenadna pitanja ?
Pa haj lupi nesto iz svoje glave, nemoj se plasit ? Haj reci , sta je Zdravko zgrijesio ?
Probaj ! Nema veze ako lupis. Ni prvi ni zadnji put.
Daj, sta je reko sto ne valja ?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#263 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Nema. Cekam 'utbu da mi 'odza kaze
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#264 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Insomnia nema misljenje, Insomnija nema misljenje tra la laaaa Insomnia nema misljenje ...
tra la la laaa....
E da je samo on !
Katastrofa ! Probudi se nula jedno jutro i takva nula moze da okarakterise bilo koga u bilo kom svjetlu. Bez odgovornosti. Bez posljedica.
Nula moze rec : "Od danas Zdravko Grebo ima zabranu da govori" ! Tacka ! Besim Spahic ? I on ! Od danas treba da suti ! Tarik Haveric ? I on ! Danis ? I on ...!
Sta je sljedeci korak ? Spaljivanje knjiga ?
I sve to bez pokusaja objasnjenja. Zasto ? Koga to interesuje ! Reklo odozgo tako ! Izvrisi naredjenje i ne pitaj puno. Reklo da ga treba popljuvat i pljuj. Ne pitaj .
Neka gore pobrojanima da snagu da prelaze put koji su presli i Anstajn i Carli Caplin i stotine , hiljade drugih u istoriju upisanih zlatnim slovima.
O Boze, oprosti im. Ne znaju sta rade !

...Miralem Zupcevic.....to be continued !
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#265 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by LBVIEW »

Koja patetika i umisljenost, fucking unbelivable. :D
I to od bolida kojem je pickousti tnikce najbolja opcija jer su mu drugovi tako rekli. :D I ono bi nesto zahtijevalo, prozivalo druge zbog slobode govora i sl.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#266 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Nesretnik pet dana razmisljo sta da kaze i evo odgovora ... Bolid , pickousti ... Na pitanje " Sta je zgrijesio Zdravko" odgovor je bolid , vjerovatno ja, i pickousti, vjerovatno predsjednik susjedne drzave ! Ni mukajeta o Profesoru. Nije stigo naputak iz Centrale .
Ljudi , na stranu par istraumiranih likova, koji su izasli na cistinu pa zapadose u oci, ali klima je takva. Neki dan Mahmutcehajiceva sekta popljuva Andrica. Sudbina Mese Selimovica je davno zapecacena. Nije davno bilo kad je Marko Vesovic zaćeran poganom brstinom od intelektualne SDA kreme. Ovaj gore izbaci spisak ljudi kojima treba zabranit pravo na misao !
...nije daleko trenutak kada ce vam upadat u kuce i uzimat radio ! Za svaku disidentsku knjigu sto bičevanja !
Mene je strah !
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#267 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Better Man »

Insomnia 78 je obična niškorist od čovjeka. Jedan nerealizovani polupismeni lik koji se našao da soli pamet ljudima koji su izmisli svijet za njega.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#268 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Fudo387 »

Better Man wrote:Insomnia 78 je obična niškorist od čovjeka. Jedan nerealizovani polupismeni lik koji se našao da soli pamet ljudima koji su izmisli svijet za njega.
Doduse, ti i kenjac ste zaduzili covjecanstvo.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#269 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by LBVIEW »

KENJAC wrote:Nesretnik pet dana razmisljo sta da kaze i evo odgovora ... Bolid , pickousti ... Na pitanje " Sta je zgrijesio Zdravko" odgovor je bolid , vjerovatno ja, i pickousti, vjerovatno predsjednik susjedne drzave ! Ni mukajeta o Profesoru. Nije stigo naputak iz Centrale .
Ljudi , na stranu par istraumiranih likova, koji su izasli na cistinu pa zapadose u oci, ali klima je takva. Neki dan Mahmutcehajiceva sekta popljuva Andrica. Sudbina Mese Selimovica je davno zapecacena. Nije davno bilo kad je Marko Vesovic zaćeran poganom brstinom od intelektualne SDA kreme. Ovaj gore izbaci spisak ljudi kojima treba zabranit pravo na misao !
...nije daleko trenutak kada ce vam upadat u kuce i uzimat radio ! Za svaku disidentsku knjigu sto bičevanja !
Mene je strah !
Rekoh ti, previse si umisljas, a ustvari ogranicenih si kognitivnih sposobnosti, sto se da i primjetiti u izostanku koherencije misli i logike u postovima. Kad vec spominjes slobodu misljenja, te forumasima spocitavas neku toboznju borbu protiv iste zbog liste koju je neki anonimac na objavio na forumu, red je prisjetiti se tvojih "bisera". S toga i moje podsjecanje na onaj gdje slijedis drugove "od poverenja" u vezi izbora pickoustog vojvode, ono kad vec druge prozivas kako su indoktrinirani, sto je s tobom, gdje je tu konsekventnost, kuzis? Ma kuziz kurac, ogranicen si k'o beton. :mrgreen:
Last edited by LBVIEW on 18/04/2017 14:58, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#270 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by LBVIEW »

Njega jadnika stra'.
Ne boj se, nece niko sprovoditi u logore i pod zemlju, ipak je to specijalnost nekih drugih.
Last edited by LBVIEW on 18/04/2017 20:23, edited 2 times in total.
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#271 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by privremeni »

Otio sam nesto pitat, al me prestrasi tolika intelektualna kapacitiranost na ovoj temi... :oops:
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#272 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Better Man »

Fudo387 wrote:
Better Man wrote:Insomnia 78 je obična niškorist od čovjeka. Jedan nerealizovani polupismeni lik koji se našao da soli pamet ljudima koji su izmisli svijet za njega.
Doduse, ti i kenjac ste zaduzili covjecanstvo.
Ja nisam, ali jesu ovi neki ugledni ljudi po kojima pljuje jedna nerealizovana polupismena osoba.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#273 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Fudo387 »

Better Man wrote:
Fudo387 wrote:
Better Man wrote:Insomnia 78 je obična niškorist od čovjeka. Jedan nerealizovani polupismeni lik koji se našao da soli pamet ljudima koji su izmisli svijet za njega.
Doduse, ti i kenjac ste zaduzili covjecanstvo.
Ja nisam, ali jesu ovi neki ugledni ljudi po kojima pljuje jedna nerealizovana polupismena osoba.
Koji ljudi?
I nemoj da ga provociras, opalice ti samar i oteti telefon kad dodje u Bosnu. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#274 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

I tri marke pride
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#275 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Sve su u stanju rec, samo ne odgovorit na pitanje. Sto vam smetaju intelektualci sto pusu u iste diple sa sa potomcima Šamačke dinastije ?
Znas sta je tamni vilajet ? Diznilend !
Post Reply