Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post Reply
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#351 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Maraschino »

insomnia78 wrote:Ma ovdje se samo treba zajebavati i podjebavati. Krenes li ozbiljno nidje te
Upravo tako sto i cinim u zadnje vrijeme.

Zalosno na sta spade ovaj forum. :roll:
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#352 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KENJAC »

Vipsilon wrote:Šta ćeš, neka ih histerija uhvatila kad krenu realna priča o profesoru Blesimu, Srbima i njihovim demagoškim trikovima. Hah, valjda mislili da mogu dovijeka mutiti nekom mozak. Neka profesor Blesim skuplja srpsku nejač u Pančevu (valjda sad tamo živi kod žene) i neka njima prosipa svoju teoriju pod stare dane uz dobro poznatu srpsku rakiju - metilovaču. Dosta je naših studenata otrovao.
Ne moze ih Besim otrovat koliko ih Torabi moze izlijecit !
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#353 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Fudo387 wrote:Ako se nakon slike frizidera i margarina, gladne Alijine horde fundamentalista ne predaju, ja ne znam kad ce?
Jes' vidio ti sto ti je tisucljetna uljudba, jarane, frizider ima.
Golemo.
Svaka ti cast, takve majka samo jednom radja.
Tito him nije dao frizidere. Svetio se za ljubav prema crnoj boji
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#354 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Ommadawn »

PM72 wrote:
dezurni_ucenik wrote:Salonjerosi su zakon :D . Kad treba kritikovati srpsku politiku nema ih nigdje. Ali zato aktivni su na ovakvim i slicnim temama. Ubise se pokusavajuci da se izjednacimo svi. Vidim na onim ratnim temama doslo se do price da su Srbi mogli i vise unistavati Sarajevo tijekom rata ali nisu htjeli :lol: .
Prvi dio neću komentarisati - previše je khm...

Drugi dio ...zar nisu? Po meni,nisu imali naredbe a mogli su ga sravnati.Nismo osjetili šta su avioni,rakete i avio bombe.Nisu ih imali ? Nisu nas gađali raketama zemlja - zemlja.A imali su ih.Nisu nas gađali VBR-ovima tipa Oganj i Orkan.To su oni na kamionima.Nisu ih imali? Gađali i da su dobili naredbu.

Što se tiče samih četnika na liniji,u mnogim slučajevima nisu htjeli pucati.A mogli su.Dodijalo ili nisu htjeli- ko će ga znati.Kolega s posla mi priča kad su sjekli borove pod špicastom stijenom da ih je jednu noć sa stijene otjerao četnik riječima " ti u džemperu nemoj više dolaziti po drva"...

I ja sam imao priliku da pucam na ljude sa druge strane.Civile.Nisam htio.Hvala Bogu što nisam.
Jeste off-topic ali ne mogu a da ne odgovorim:
Ma nisu oni htjeli ni da pobiju onu djecu sto su se sankala na Alipasinom Polju - dosla naredba.
Meni licno pricao cetnik koji je zaklao mog prijatelja kako mu se "omaknuo noz slucajno preko njegovog vrata". Usi mu je prethodno odrezao jer se ovaj zalio na upalu usiju.
Nije ni onaj htio mog amidzu upucati u vrat nego nehotice mu se oteo prst na pistolju i od svih njih bas eto njega. A ovaj se nije mogao odbraniti jer je bio lancima svezan. Ne rece mi zasto su ga vezali, amidza je inace bio miran po prirodi.

Ti svoje misli kako hoces - ja sam humanost VRS osjetio bukvalno na vlastitim ledjima. Stigla naredba "Cim cujes da na ulicama Banja Luke neko zovne muslimanskim imenom dijete - ubi puru u djetetu! I neka vas je najmanje trojica!".
User avatar
piupiu
Posts: 16718
Joined: 05/01/2008 05:08

#355 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by piupiu »

Vipsilon wrote:
wonkaw wrote:
Vipsilon wrote:Ovi Bošnjaci koji ožene vl'anje brzo budu prešaltani na antifašiste preko bošnjačkih leđa kao npr. Bajrović ili ovaj Spahić. Zanimljiva pojava.
brzo u chanifu, izgubi ti abdest jadan nebio...
Ma ja, mora da si i ti neki "miješonja".
Gle ti furki iz 19.og vijeka. Imaš li i poredak 'degeneričnih naroda' kao što su ga imali ljudi iz predprethodnog stoljeća? :-)
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#356 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by iz Mostara »

piupiu wrote:
Gle ti furki iz 19.og vijeka. Imaš li i poredak 'degeneričnih naroda' kao što su ga imali ljudi iz predprethodnog stoljeća? :-)
Nisu to furke iz 19 vijeka već ono što ih uči SDA i islamska zajednica zajedno sa turskom, kompletan obrazovni sistem je podređen ponižavanju tzv drugih i drugačijih(valjda po imenu i prezimenu), to je samo šablon kojim se ponose!
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11548
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#357 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by japin_mutapi »

to su lazi
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#358 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Naravno da su lazi. Lik se klonira vec tri iljade puta sa samo jednim ciljem
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11548
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#359 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by japin_mutapi »

PM72 wrote:


Drugi dio ...zar nisu? Po meni,nisu imali naredbe a mogli su ga sravnati.Nismo osjetili šta su avioni,rakete i avio bombe.Nisu ih imali ? Nisu nas gađali raketama zemlja - zemlja.A imali su ih.Nisu nas gađali VBR-ovima tipa Oganj i Orkan.To su oni na kamionima.Nisu ih imali? Gađali i da su dobili naredbu
.
za avione zahvali zoni zabrane leta, za orknane(tukli su i vbr-ovima, sad ne znam kojim kalibrima) mnogobrojnim novinarima i tome sto je sarajevo bilo na vijestima svaki dan a ne dobroti i milosti hrabre srpske vojske, uz to imali su dovoljno artiljerije i svakodnevno su tukli po gradu

al zna blesim
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#360 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by salik79 »

iz Mostara wrote:
piupiu wrote:
Gle ti furki iz 19.og vijeka. Imaš li i poredak 'degeneričnih naroda' kao što su ga imali ljudi iz predprethodnog stoljeća? :-)
Nisu to furke iz 19 vijeka već ono što ih uči SDA i islamska zajednica zajedno sa turskom, kompletan obrazovni sistem je podređen ponižavanju tzv drugih i drugačijih(valjda po imenu i prezimenu), to je samo šablon kojim se ponose!

Jes', dobro si, ja neki dan u Bosanskom ('dje ba nestalo :? ) Samcu i gledam, Boze mili, vidi ulica i naziva sto im SDA, Bake i babo Alija im nazive dadose! Mogu tek zamisliti gradivo sto ga u skoli nametnuse!? :run:

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#361 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Ma sta ti znas. SDA ti popila mozak. Sad ce te napasti slikom punog frizidera :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#362 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by salik79 »

Ma samo nek je pun :thumbup: :mrgreen:
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#363 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Gojeni H »

insomnia78 wrote:Naravno da su lazi. Lik se klonira vec tri iljade puta sa samo jednim ciljem
Je l' ovo onaj sa predzidja krscanstva sto se prepao tekbira na Starom mostu? :D :D
Jos frajer pise s dva nicka. :-)

Ooooo, osupnuh se :D ... sto bi rek'o cika Muha.

Al' dajgle frizidera u frajera ...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#364 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Ma jasta je.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#365 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by salik79 »

iz Mostara wrote:Meni je važan pun frižider ostalo me zaboli :D

Image
A to sto ti dzamija "viri" iz frizidera, to nista, 'a?!

SDA-ovski trol! :oops:




:D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#366 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

A i zelena boja preovladava. Ko da si otvorio frizider u Stambolu
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#367 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by salik79 »

Jes', jes', ovo je neki sto je Brki ostavljen u amanet, na specijalnom antipropagandnom zadatku. 8-)
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#368 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Gojeni H »

Bijedo, sto jedes hranu za cuke?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#369 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Pa da on u stvari propagira zelenu transferzalu pricajuci protiv SDA. Isto ko Kiki sa Kurdima. Toliko ih dobro brani da su se ogadili narodu
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11548
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#370 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by japin_mutapi »

al sto hurmasice budu dobre sa ovim zvijezdinim mrsom
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#371 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by KatarinaKosaca »

PM72 wrote:
dezurni_ucenik wrote:Salonjerosi su zakon :D . Kad treba kritikovati srpsku politiku nema ih nigdje. Ali zato aktivni su na ovakvim i slicnim temama. Ubise se pokusavajuci da se izjednacimo svi. Vidim na onim ratnim temama doslo se do price da su Srbi mogli i vise unistavati Sarajevo tijekom rata ali nisu htjeli :lol: .
Prvi dio neću komentarisati - previše je khm...

Drugi dio ...zar nisu? Po meni,nisu imali naredbe a mogli su ga sravnati.Nismo osjetili šta su avioni,rakete i avio bombe.Nisu ih imali ? Nisu nas gađali raketama zemlja - zemlja.A imali su ih.Nisu nas gađali VBR-ovima tipa Oganj i Orkan.To su oni na kamionima.Nisu ih imali? Gađali i da su dobili naredbu.

Što se tiče samih četnika na liniji,u mnogim slučajevima nisu htjeli pucati.A mogli su.Dodijalo ili nisu htjeli- ko će ga znati.Kolega s posla mi priča kad su sjekli borove pod špicastom stijenom da ih je jednu noć sa stijene otjerao četnik riječima " ti u džemperu nemoj više dolaziti po drva"...

I ja sam imao priliku da pucam na ljude sa druge strane.Civile.Nisam htio.Hvala Bogu što nisam.
Nekoliko avio bombi jeste palo na BIH , Novi Travnik fulali Bratastvo, pa bile civilne zrtve itd. Medjutim.smijesno je to pripisivati Srpskoj dobroti. Asrbija je od pocetka bila pod ultimatumom sankcija, kasnije pod sankcijama. To i samo to je razlog sto na sva klanja, mucenja, opsade i genocid nije bilo i aviona. Ne, nisu svi isti u predhodnom ratu. Nikako.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#372 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Gojeni H »

KatarinaKosaca wrote:
PM72 wrote:
dezurni_ucenik wrote:Salonjerosi su zakon :D . Kad treba kritikovati srpsku politiku nema ih nigdje. Ali zato aktivni su na ovakvim i slicnim temama. Ubise se pokusavajuci da se izjednacimo svi. Vidim na onim ratnim temama doslo se do price da su Srbi mogli i vise unistavati Sarajevo tijekom rata ali nisu htjeli :lol: .
Prvi dio neću komentarisati - previše je khm...

Drugi dio ...zar nisu? Po meni,nisu imali naredbe a mogli su ga sravnati.Nismo osjetili šta su avioni,rakete i avio bombe.Nisu ih imali ? Nisu nas gađali raketama zemlja - zemlja.A imali su ih.Nisu nas gađali VBR-ovima tipa Oganj i Orkan.To su oni na kamionima.Nisu ih imali? Gađali i da su dobili naredbu.

Što se tiče samih četnika na liniji,u mnogim slučajevima nisu htjeli pucati.A mogli su.Dodijalo ili nisu htjeli- ko će ga znati.Kolega s posla mi priča kad su sjekli borove pod špicastom stijenom da ih je jednu noć sa stijene otjerao četnik riječima " ti u džemperu nemoj više dolaziti po drva"...

I ja sam imao priliku da pucam na ljude sa druge strane.Civile.Nisam htio.Hvala Bogu što nisam.
Nekoliko avio bombi jeste palo na BIH , Novi Travnik fulali Bratastvo, pa bile civilne zrtve itd. Medjutim.smijesno je to pripisivati Srpskoj dobroti. Asrbija je od pocetka bila pod ultimatumom sankcija, kasnije pod sankcijama. To i samo to je razlog sto na sva klanja, mucenja, opsade i genocid nije bilo i aviona. Ne, nisu svi isti u predhodnom ratu. Nikako.
Palo je avionskih bombi koliko hoces. Imaju mjesta, zrtve, cak i video snimci. To sto nekoga sjecanje slabo sluzi, ili sto mu direktno nije palo na glavu, ne znaci da nije nigdje bilo po Bosni.
Vipsilon
Posts: 422
Joined: 18/06/2014 12:47

#373 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Vipsilon »

PM72 je neki notorni srpski apologeta. Navodi neke primjere sa margine, džempere, mogli su, nisu htjeli. Koji je njegov interes u tome? Da li je to plaćenik, trol, kontraš, srbin u bošnjačkoj koži? Jeza kakvih ljudi ima.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#374 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by insomnia78 »

Nije ba
User avatar
Zokipfc
Posts: 1073
Joined: 24/04/2013 18:44

#375 Re: Besim Spahić... gdje je, šta radi?

Post by Zokipfc »

Vipsilon wrote:PM72 je neki notorni srpski apologeta. Navodi neke primjere sa margine, džempere, mogli su, nisu htjeli. Koji je njegov interes u tome? Da li je to plaćenik, trol, kontraš, srbin u bošnjačkoj koži? Jeza kakvih ljudi ima.
Image
:D
Post Reply