Balkanski nazovi "youtuberi"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#926 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by cassius »

ovo_mi_je_nick wrote:E vala komplexas ukenja sa ovim zadnjim klipom. Prvi put da se zgrozim na ovog youtubera.
Ako se zgrozavas na ovo, ne izlazi u svijet. Iskljuci internet.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#927 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by ovo_mi_je_nick »

cassius wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:E vala komplexas ukenja sa ovim zadnjim klipom. Prvi put da se zgrozim na ovog youtubera.
Ako se zgrozavas na ovo, ne izlazi u svijet. Iskljuci internet.
Zgrožavam se na ovo a pogotovo na ovo od navedenog youtubera.

Izgleda da tebe ne zgrožava ovo čim te ovaj komentar pecka u oči, da ti imaš elemente koji obilježavaju pedofila.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#928 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by nema me tamo »

Toliko je maloumno to što si napisao da je mene stid što ti imaš takav mozak..
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#929 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by cassius »

ovo_mi_je_nick wrote:
cassius wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:E vala komplexas ukenja sa ovim zadnjim klipom. Prvi put da se zgrozim na ovog youtubera.
Ako se zgrozavas na ovo, ne izlazi u svijet. Iskljuci internet.
Zgrožavam se na ovo a pogotovo na ovo od navedenog youtubera.

Izgleda da tebe ne zgrožava ovo čim te ovaj komentar pecka u oči, da ti imaš elemente koji obilježavaju pedofila.
I ja se zgrozavam na ovo , pogotov od navedenog user-a zvanog ovo_mi_je_nick.

Izgleda da tebe ne zgrozava tvoje sopstveno razmisljanje pa te moj komentar pecka u oci, sto znaci da ti imas elemente koji obiljezavaju neandertalca.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#930 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by ovo_mi_je_nick »

Smisli kakvu svoju rečenicu, nemoj kopirat neandertalca ili su ti kikice zamutile razum.

Da se vratimo na temu... "Samo rokaj" dobro poznata uzrečica True or false nakon testiranja blago rečeno otpada na parking zoni :lol:
User avatar
Warashii
Posts: 4270
Joined: 13/09/2011 12:55

#931 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Warashii »

Nije balkanac, samo mu je nick balkanski, vjerujem da ne spada ovdje al et ja ga počesto pogledam. Ne nisam provalnik.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#932 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dinostula »

Evo i originalne kolekcije :D

User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#933 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Jebi me ako mu ovo nije šesto sedamnesti klip na ovaj fazon... Jbt haj shvatam da je neko zahvalan fanovima, i treba tako, al snimat jedan te isti klip žgbljilion puta kad ti ponestane ideja je prvi znak propadanja kanala (aBd da ga više ne slušam) :run:
Sere da se nije prodo samo zato što se često zahvaljuje fanovima, a lik bukvalno nema nikakvog određenog contenta na kanalu osim snimanja pjesama (" "), jebo te zahvaljivanje i motivisanje fanova 5 puta mjesečno ba...

User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#934 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dinostula »

Nije ni Juka los moze proci.

User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#935 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Dinostula wrote:Nije ni Juka los moze proci.

Vrh je, za razliku od mentola Omče i onih krajiških debila zna se dobro zajebavat na račun bošnjačkog mentaliteta.
User avatar
Dadulino
Posts: 133
Joined: 26/05/2015 20:38

#936 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dadulino »

Meni jedan od dražih youtubera ,mislim da ko fura automobilizam,te vlogove vezane za automobile da on ima quality content,a ne bih ni rekao da je toliko opsjednut da mu se "subbuje" na način kao što to rade neki ytuberi :thumbup:
https://www.youtube.com/user/LeeLittleDragon
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#937 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Dadulino wrote:Meni jedan od dražih youtubera ,mislim da ko fura automobilizam,te vlogove vezane za automobile da on ima quality content,a ne bih ni rekao da je toliko opsjednut da mu se "subbuje" na način kao što to rade neki ytuberi :thumbup:
https://www.youtube.com/user/LeeLittleDragon
Burazeru, ovo je od većih papaka u gradu Sarajevu. Lično se uvjerio. A imaš i na temi o saobraćaju malo se lanula koja o njemu.
User avatar
Dadulino
Posts: 133
Joined: 26/05/2015 20:38

#938 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dadulino »

bersK wrote:
Dadulino wrote:Meni jedan od dražih youtubera ,mislim da ko fura automobilizam,te vlogove vezane za automobile da on ima quality content,a ne bih ni rekao da je toliko opsjednut da mu se "subbuje" na način kao što to rade neki ytuberi :thumbup:
https://www.youtube.com/user/LeeLittleDragon
Burazeru, ovo je od većih papaka u gradu Sarajevu. Lično se uvjerio. A imaš i na temi o saobraćaju malo se lanula koja o njemu.
Mozes li mi reci malo vise? jer ja nisam iz Sa.. ovako kao ytuber mi se cini ok
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#939 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Dadulino wrote:
bersK wrote:
Dadulino wrote:Meni jedan od dražih youtubera ,mislim da ko fura automobilizam,te vlogove vezane za automobile da on ima quality content,a ne bih ni rekao da je toliko opsjednut da mu se "subbuje" na način kao što to rade neki ytuberi :thumbup:
https://www.youtube.com/user/LeeLittleDragon
Burazeru, ovo je od većih papaka u gradu Sarajevu. Lično se uvjerio. A imaš i na temi o saobraćaju malo se lanula koja o njemu.
Mozes li mi reci malo vise? jer ja nisam iz Sa.. ovako kao ytuber mi se cini ok

Keep readin nasi-nazovi-trkaci-oni-koji-ugrozavaju- ... 11975.html
Fitzgerald
Posts: 33
Joined: 07/01/2017 18:04
Location: Tuzla

#940 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Fitzgerald »

JJEDAN je dobar, moze se gledati. Snima motovlogove i tako
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#941 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Mega Man X »

Image

Nedim.. :pisnuo:

Previše napuhanih "ćunera" sa ovim govnima.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#942 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dinostula »

Sve mogu da razumim da neko voli Nedima,Omchu,Vanimija.Drugi opet Amira,Komplexash-a itd. ALi mi samo jedna stvar nece biti nikad jasna kad neko na onim live krene da donira po 50KM i slicno.Jbt ljudi daju pare da bi im se samo vidio komentar. :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#943 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by nema me tamo »

Dinostula wrote:Sve mogu da razumim da neko voli Nedima,Omchu,Vanimija.Drugi opet Amira,Komplexash-a itd. ALi mi samo jedna stvar nece biti nikad jasna kad neko na onim live krene da donira po 50KM i slicno.Jbt ljudi daju pare da bi im se samo vidio komentar. :lol:

Ma jok to daju ljudi zato sto imaju i znaju da se ovi bore..
Doduše covjek koji je organizovao recimo live stream moze u svakom momentu sam od sebe da napravi kao da mu je neko prebacio 50 to rade da bi navukli i ostale da doniraju npr 10, 20...
A ima i tih koji daju po 100 samo to su baš neki lovatori ili djeca uzela karticu od staraca.
Da se razumijemo ovo su 100 posto sve slucajevi ljudi koji zive vani, nece ti niko iz drzave preko 10 donirat..

A koliko sam primjetio jedino Amir ima lajv od nabrojanih za komplexaša ne znam..
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#944 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by sunceKOtepsija »

HiG dolaze na youtuibe fest u sarajevu- a koliko sam uspio upratit nema nekog jutubera-valjda se boji vanimija i ekipe-i vjerovatno ga organizatori ne smiju pozvat-vjerovatno se boje reakcije armije
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#945 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

sunceKOtepsija wrote:HiG dolaze na youtuibe fest u sarajevu- a koliko sam uspio upratit nema nekog jutubera-valjda se boji vanimija i ekipe-i vjerovatno ga organizatori ne smiju pozvat-vjerovatno se boje reakcije armije
Dolaze svi hahahah ako se ne pobiju debili jebi me

Inače kod ovog malog reality gori od Parova svake noći hahahah https://www.youtube.com/channel/UCfGH2G ... ofJ6aPlCvg
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#946 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by sunceKOtepsija »

Hasan006 wrote:
sunceKOtepsija wrote:HiG dolaze na youtuibe fest u sarajevu- a koliko sam uspio upratit nema nekog jutubera-valjda se boji vanimija i ekipe-i vjerovatno ga organizatori ne smiju pozvat-vjerovatno se boje reakcije armije
Dolaze svi hahahah ako se ne pobiju debili jebi me

Inače kod ovog malog reality gori od Parova svake noći hahahah https://www.youtube.com/channel/UCfGH2G ... ofJ6aPlCvg
hahaha pratio sam neku noc luxa live taman kad sam uletio trojica u glas psuju majku onom :lol: znaci dolazi i mirza-platio bih da vidim tucu izmedu mirze i nedima :lol:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#947 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by sunceKOtepsija »

User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#948 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by avenija »



Ovi ce izginut u Zenici :mrgreen:
Naslovnica
Posts: 27934
Joined: 20/03/2013 15:38

#949 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Naslovnica »

Ima li ko prodati karte za ovaj YT fest, trebaju mi 3 komada?!
User avatar
Helghan
Posts: 28
Joined: 16/05/2013 15:24
Location: 71210

#950 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Helghan »

Ko voli Call of Duty neka prati ovog momka, svaku noć igra...

https://youtu.be/s1bjprDQZ1k
Post Reply