Balkanski nazovi "youtuberi"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#451 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Po faci i po nacinu price i stavu tacno mos skontat da onaj Vanimy nije dobar s glavom. Al tek live... Bojim se da onaj krmak mu nece izlazit na oci.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#452 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Dinostula »

bersK wrote:Po faci i po nacinu price i stavu tacno mos skontat da onaj Vanimy nije dobar s glavom. Al tek live... Bojim se da onaj krmak mu nece izlazit na oci.
Omco je opet Doc.dr sa ETF-a Univerziteta u Sarajevu.
On je meni najveca "prehlada" od svih youtubera. :lol:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#453 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Dinostula wrote:
bersK wrote:Po faci i po nacinu price i stavu tacno mos skontat da onaj Vanimy nije dobar s glavom. Al tek live... Bojim se da onaj krmak mu nece izlazit na oci.
Omco je opet Doc.dr sa ETF-a Univerziteta u Sarajevu.
On je meni najveca "prehlada" od svih youtubera. :lol:
Omčo je prava riječ debil. Jer realno lik konta da je nekom smiješan kroz loš humor i fazone koje furaju djeca i isti ti debili. Nema crtu ozbiljnosti, ono da ispada glup pa da ti misliš da se zajebava, nego je lik baš takav. Tačno se njegovim klipovima nemoš ni podsmjehnut, al Vanimyeve kad gledaš i kad vidiš koliko se lik dobro šegači i zajebava sa onim što proziva - to je za smijanja cijelodnevnog.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#454 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Nadzorna_ploca »

Nit mrzim nit volim. Poyy.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#455 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by nema me tamo »

:D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#456 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by insomnia78 »

Eto vidis naglost, mladost.
Upravo to i kazem. Tebi se kao maloljetnom nedostatak ukusa moze i oprostiti
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#457 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by nema me tamo »

Ima dijete on :D

Hasane šta je tebe natjeralo da se registruješ na ovaj forum?
Forumaši su posebna vrsta ljudi pretežno su oni koji nemaju zivot ustvari ili da se drugacije izrazim nešto im fali pa onda ovdje prosipaju te nedostatke u suštini..
Ja sam se registrovao zbog teme Mirza Teletovic na kraju mi se svidjelo i još sam tu...
A otkud ti tako mlad ovdje?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#458 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by nema me tamo »

insomnia78 wrote:Eto vidis naglost, mladost.
Upravo to i kazem. Tebi se kao maloljetnom nedostatak ukusa moze i oprostiti

Ja sam na ovoj temi prije skoro godinu vidio da je neko preporucio Amira ukljucio sam na prvu mi je bio antipatican, al' kasnije sam ga nekako gledao i evo dan danas gledam...

Ja ti volim youtube gledat, a ti ako ti nije mrsko kucaj Epic five tv, Ownage pranks..
Casey Neistat i ima još dosta dobrog materijala..
U suštini bolje na youtubu ubit par sati nego na tvu recimo.
Eto to je moj ugao.

I da..
Imam 25.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#459 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by triconja »

Kakav jutub, samo necural tebra, twitch je u modi :lol:
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#460 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Debilno mi je to što neko tripuje da je neko i nešto na jebenom internet forumu jer je stariji, ranije registrovan, ima više postova, itd. Ne morate me vrijeđati jer nisam toliko zreo i inteligentan ko vi i jer nemam toliko zahtjevan smisao za humor :p moja je stvar to što gotivim Amira, nikad nisam rekao da je lik doktor nauka, nit sam ikad rekao da je najbolji humorista na Balkanu, samo je veliko osvježenje na balkanskoj YouTube sceni. Sad je možda nekima od vas smiješno i apsurdno što ja to pratim, ali je meni isto tako smiješno i apsurdno to što su nekima od vas glavne okupacije u životu SDA, Sebijine izjave i Dodikovi referendumi. Svako ima svoje i to je to, nema potrebe da se kurčiš jer si stariji, barem ne ovdje.

I nećemo više o ovome, otišli smo previše off-topic
User avatar
apsidejzi
Posts: 8265
Joined: 25/05/2013 23:49

#461 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by apsidejzi »

Sodom1 wrote:Ja kritikujem Baketa , i onda mi dodje ovako lik i nabraja
probaj ti biti predsjednik pa s vidti kako je tesko sta si ti napravio u zivotu bla bla bla
E jes ti logika puyy :-)
Pa vala je i upravu. Ti kritikujes Baketa povrsno i ograniceno, isto kao sto se ovdje kritikuju YT uz mnogo ignorantnosti. Prvo probaj smislit ideju. Ne mora cak biti ni orginalna. Kopiraj druge al samo smisli ideju za koncept YT kanala gdje ces moci sedmicno izbacivati video. Onda stani pred kameru i probaj pricati. Na kraju objavi to i citaj komentare o sebi koje neki anonimusi pisu. No valja doci do anonimusa. Prvo objavis video pa cekas godinu dana da mozda postane viralan. Bas je prvi Amirov video uspio. Lik je najmanje tri puta pocinjao s nule. Ovo je sve osim lagano. Ako mislis da je lagano evo ja te "izazivam" da snimis 10 emisija i obecajem ti da cu iskljucit ad blocker na njima i da cu odgledati reklame do kraja i kliknuti na svaki link. Dobices 30 feninga od mene i hejterski komentar ako mi se svidi klip jer od zavisti cu puci. Ako mi se ne svidi nasmijacu se u sebi i od sazaljenja necu nista napisati.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#462 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Zoya »

20 stranica o Amiru a lik totalna ubleha. Morate ga slušati uživo pa da se sami uvjerite.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#463 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Zoya wrote:20 stranica o Amiru a lik totalna ubleha. Morate ga slušati uživo pa da se sami uvjerite.
Žališ se kako ima previše strana o njemu a onda izneseš mišljenje kako bi nastavio argument. Lik je YouTuber a ne stand up komičar, pokušao je sa stand upom i nije uspio, to je to. A ovi što govore da je seljačina neka pogledaju njegov klip "DOSTA" i "VOLITE LI OVU DRŽAVU", u njima se vidi da lik itekako zna pametno pričat, ali mu ti klipovi imaju najmanje pregleda pa zato često zna forsirat te neke seljačke fazone, ali ja bi prije reko da u njima zapravo ismijava seljake. Jednostavno se nekima sviđa a nekima ne i to je to. Ne znam šta samo o njemu raspravljate.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#464 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by dječak sa šibicama »

Sto se tice kvalitetnih kanala, za mene je definitivno ovo kvalitet

MrZajebaVancija





ovaj je jos jaci

Central Clips, ovo je genijalno





steta sto nema vise uradaka
Boskero
Posts: 481
Joined: 21/08/2013 05:08

#465 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Boskero »

.
Last edited by Boskero on 29/10/2017 02:21, edited 1 time in total.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#466 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by nema me tamo »

Dobro sad baš pocinjes da smaraš s tim stavom ja sam najpametniji vi ste svi maloumni..

Zoya govorim samo za youtube klipove i tu odlicno ismijava prosjecnog " seljaka " Bosnju s kladionicom, cigarama..
Sve do drugih stvari..
Ja sam gledao na comedy central neke balkance kako pokušavaju stand up i od njih 30 nisam 1 našao da me nasmijao stand up je jeben pogotovo ako pricas nasim jezikom.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#467 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Edin H. »

Kakvi ba youtuberi, samo me interesuju influenseri i influenserke. :D
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#468 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Troll_Happens »

dječak sa šibicama wrote:
Troll_Happens wrote:
Ovaj lik je car, u koje god auto je usao da ga testira, plastike su malo mekane malo tvrde, bocna potpora bas i nije nesto, aaaali :D :D
Da ali mu se mora odati priznanje da se trudi. Svaka mu cast covek je na mjestu. :thumbup:
Dobar je, ne sporim, posebno su mi zabavni njegovi "oprostajni" klipovi o Stojadinu, Fici, Jugo 45.

Ima i onaj Auto Analiza, top 10 auta za 2000 eura, za 3000, za 1000 eura :D subjektivno ali vidi se da prati desavanja i mozes nauciti stosta. A i dobri su mu klipovi tipa "benzinac vs dizelas" i slicno.[/quote]


da i Auto Analiza je dobar. Trude se ljudi malo provaljuju sale tokom klipa na neki poseban nacin tako da sam klip cini jos boljim da ti ga dodje opet gledati. Takve bih uvijek podrzao. :thumbup:
User avatar
Herr Flick
Posts: 8953
Joined: 02/04/2012 13:00

#469 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Herr Flick »

Najjači naš youtuber,jest da snima u Americi al je naš i ima samo 13.000 subova :izet: :izet: :izet: :izet:

https://www.youtube.com/user/FatasMe/videos



:D :D :D :D


vozackii
Posts: 451
Joined: 01/08/2014 20:37

#470 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by vozackii »

Herr Flick wrote:Najjači naš youtuber,jest da snima u Americi al je naš i ima samo 13.000 subova :izet: :izet: :izet: :izet:

https://www.youtube.com/user/FatasMe/videos



:D :D :D :D



Ne postavljaj ovdje ovog covjeka ovi maloumnici ce opet reci ne valja, seljak itd.

Inace kao covjek predobar i zanimljiv. Valjda dodje nekad u Bosnu otisao bi samo njemu i ruku pruzio
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#471 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Mega Man X »

Zanimljivo je to da Amira podržavaju u njegovoj Youtube karijeri, a ne znaju kako je on uopšte postao Youtuber.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#472 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Mega Man X wrote:Zanimljivo je to da Amira podržavaju u njegovoj Youtube karijeri, a ne znaju kako je on uopšte postao Youtuber.
Znam ja hahahah :D Bitno je da se nije nastavio glupirati i iskoristio tu slavu u nešto pozitivno. I sam je priznao da je prije bio debil. Ali to je bilo ponašanje za očekivati od osobe koja je provela skoro čitavo djetinjstvo u domu.
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#473 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Mega Man X »

Ne možeš ti djeci objasniti šta je clickbait sine nema šanse..

Ovaj Nedim debilkos bi i svoju familiju prodao za pare.

User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#474 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sodom1 »

Sta se desilo da ne klikam bezze??
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#475 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Raigor Stonehoof »

Sodom1 wrote:Sta se desilo da ne klikam bezze??
Pa desilo se ?
Post Reply