Balkanski nazovi "youtuberi"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#351 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sodom1 »

Sto wehabije? Normalno bi bilo da ga svaki musliman napada zbog toga
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#352 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by nema me tamo »

Ma ovo sam više njemu napisao da zna zbog cega ga pljuju
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#353 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Sodom1 wrote:
nema me tamo wrote:Drugacije je kad ga gledaš na tvu..

Skroz druga osoba izgleda..
Inace kao što sam vam i rekao djeca od 10 do 13 godina vise na tim klipovima nekogjutjubera i ostalih tako da ne treba cudit glupa prica sto ne postis i to..A i vecina te djece napiše samo zbog glupog lajka da bi neko obratio paznju na njih..

Vama dvojici je glupa prica..A Amir i vehabije ne zaslužuju da se svađate zbog njih uopšte.
Nije valjda da Hasan ima 13 godina :cry:
Kako se gubiš jbt, pa ti si taj koji pljuje po Amiru jer nije musliman a ne ja. Pričaš nepovezano brate. Ti me baš podsjećaš na onog lika u svakom društvu što uvijek dobacuje i komentariše neke gluposti, a niko ga ne jebe ni 2%. Hajd molim te prestani pisat u temi, nisi nijednog normalnog posta napisao. Shvatili smo, mrziš Amira, nepismen si i imaš gori smisao za humor od Omče, nema potrebe da nas podsjećuješ.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#354 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sodom1 »

Pa ti si i lazov ! Ja nidje nisam napisao je li on musliman ili ne i boli me patka za tim. Onaj ko se gubi je ti: mene prozivas za serijat i jaciju a zoves se Hasan. Pa jado jadni znas li ko si,dje se okreces kome pripadas..
Mislim da ne mrzim nikog :kiss: ,malo se ospem kad vidim da je BOsna puna kretena :lol: ,to je sve
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#355 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Sodom1 wrote:Pa ti si i lazov ! Ja nidje nisam napisao je li on musliman ili ne i boli me patka za tim. Onaj ko se gubi je ti: mene prozivas za serijat i jaciju a zoves se Hasan. Pa jado jadni znas li ko si,dje se okreces kome pripadas..
Mislim da ne mrzim nikog :kiss: ,malo se ospem kad vidim da je BOsna puna kretena :lol: ,to je sve
Znači, s obzirom da sam ja rođen kao Bošnjak, ne smijem mrziti pojedine Bošnjake zbog njihovog primitivizma i zatucanosti?
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#356 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

Image

Neko nam je fato maglu na časovima bosanskog
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#357 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Mega Man X »

Neko je isto imao časove kako da koristi clickbait.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#358 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by MyTao »

Sodom1 wrote:Sto wehabije? Normalno bi bilo da ga svaki musliman napada zbog toga
Normalno bi bilo da se muslimani drze svog posla.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#359 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Raigor Stonehoof »

MyTao wrote:
Sodom1 wrote:Sto wehabije? Normalno bi bilo da ga svaki musliman napada zbog toga
Normalno bi bilo da se muslimani drze svog posla.
Ovo, njusku u svoj vrt. Ako ti se ne svidja - ne gledaj.

PS nemam pojma ko je taj Amir.

PPS sto ovu ne napadate



:D
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#360 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by BajramBarecula »

zasluzio je da ga vehabije napadaju
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#361 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

Mogu mu ga samo popušit, lik ima 15 puta više fanova nego tih što mu seru
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#362 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by BajramBarecula »

Prije koji mjesec je neko ovdje postavio njegov video gdje ismijava nekakve tri zenske iz neke grupe koja promovise vegan lajfstajl, nesto na fazon vidi te kaka si, de malo mesa, de sva si preblijedila.

Drama seljacki i neuskusno.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#363 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sodom1 »

MyTao wrote:
Sodom1 wrote:Sto wehabije? Normalno bi bilo da ga svaki musliman napada zbog toga
Normalno bi bilo da se muslimani drze svog posla.
A ko si ti junace :run:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#364 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Sodom1 »

Hasan006 wrote:Mogu mu ga samo popušit, lik ima 15 puta više fanova nego tih što mu seru
Ja sam tvoj fan :lol:
zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#365 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by zetareticula »

Vodim ja neki kanal na YouTube već odavno i tako sjedim u sobi za računaro nešto tražim. Kad dolazi mali sestrić i sjedi on samnom gleda šta radim i ispitiva koliko imam protioca sad blablabla i tako kroz priču on meni tko mi je omiljeni YouTuberrrrrrrr :D reko ne pratim ja to, kaže on meni je Vanimi, de odi da vidiš i nađem ja kanal jaooo majko božija :shock: :lol: kad nisam pao sa stolice :lol: zar postoji normalna osoba kome je ono interesanto :run: preko 100.000 pratioca :shock: :lol: pitam ja njega šta je tebi ovdje interesantno sad :? hrpa psovki, nekih izraza jadničkih :run:
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#366 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by avenija »

zetareticula wrote:Vodim ja neki kanal na YouTube već odavno i tako sjedim u sobi za računaro nešto tražim. Kad dolazi mali sestrić i sjedi on samnom gleda šta radim i ispitiva koliko imam protioca sad blablabla i tako kroz priču on meni tko mi je omiljeni YouTuberrrrrrrr :D reko ne pratim ja to, kaže on meni je Vanimi, de odi da vidiš i nađem ja kanal jaooo majko božija :shock: :lol: kad nisam pao sa stolice :lol: zar postoji normalna osoba kome je ono interesanto :run: preko 100.000 pratioca :shock: :lol: pitam ja njega šta je tebi ovdje interesantno sad :? hrpa psovki, nekih izraza jadničkih :run:
Vanimi je najbrze rastuci Youtuber. (broj sub)
Znam da ih ima trojica samo iz Zenice sa preko 150 k sub sa tim Vanimijem.
Sta je toliko zanimljivo osim cuprije i psovki ne kontam.
I to ne bi ni skuzio da postoje uopste da ih nisam skontao da snimaju po gradu sa Nedimom.
Malo sam im gledao klipove i zanima ma moze li se sta zaraditi sa 200 k sub.
Koliko su im prihodi otprilike za ovo sto rade ?
Dok sam gledao vidim da imaju i neki event u Ze 19.07.
Ne mogu vjerovat da je to kod nas tako rasprostanjeno.
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#367 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

avenija wrote:
zetareticula wrote:Vodim ja neki kanal na YouTube već odavno i tako sjedim u sobi za računaro nešto tražim. Kad dolazi mali sestrić i sjedi on samnom gleda šta radim i ispitiva koliko imam protioca sad blablabla i tako kroz priču on meni tko mi je omiljeni YouTuberrrrrrrr :D reko ne pratim ja to, kaže on meni je Vanimi, de odi da vidiš i nađem ja kanal jaooo majko božija :shock: :lol: kad nisam pao sa stolice :lol: zar postoji normalna osoba kome je ono interesanto :run: preko 100.000 pratioca :shock: :lol: pitam ja njega šta je tebi ovdje interesantno sad :? hrpa psovki, nekih izraza jadničkih :run:
Vanimi je najbrze rastuci Youtuber. (broj sub)
Znam da ih ima trojica samo iz Zenice sa preko 150 k sub sa tim Vanimijem.
Sta je toliko zanimljivo osim cuprije i psovki ne kontam.
I to ne bi ni skuzio da postoje uopste da ih nisam skontao da snimaju po gradu sa Nedimom.
Malo sam im gledao klipove i zanima ma moze li se sta zaraditi sa 200 k sub.
Koliko su im prihodi otprilike za ovo sto rade ?
Dok sam gledao vidim da imaju i neki event u Ze 19.07.
Ne mogu vjerovat da je to kod nas tako rasprostanjeno.
Svi koji snimaju barem jednom u tri dana i svaki klip im pređe 100k pregleda zarađuju barem 800-900KM mjesečno.
User avatar
dembele
Posts: 2725
Joined: 19/06/2014 09:15

#368 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by dembele »

Neko na telemach temi postavio video sa tim likom-Amirom koji kao telefonski "razgovara" sa nekom djevojkom iz tehnicke podrske zbog internet smetnji. Pogledao i sav utisak sazeo u tri rijeci: krkanluk i teski primitivizam.
Ali za sredinu u kojoj silikonske prekodrinske pjevacice opskurnih pjevackih mogucnosti imaju milionske preglede na youtube, dok, Indexi, EKV ili Azra jedva naguraju par hiljada nista iznenadjujuce :roll:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#369 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

dembele wrote:Neko na telemach temi postavio video sa tim likom-Amirom koji kao telefonski "razgovara" sa nekom djevojkom iz tehnicke podrske zbog internet smetnji. Pogledao i sav utisak sazeo u tri rijeci: krkanluk i teski primitivizam.
Ali za sredinu u kojoj silikonske prekodrinske pjevacice opskurnih pjevackih mogucnosti imaju milionske preglede na youtube, dok, Indexi, EKV ili Azra jedva naguraju par hiljada nista iznenadjujuce :roll:

Pogledaj novije klipove. To je sve što ti mogu reći. :)
User avatar
dembele
Posts: 2725
Joined: 19/06/2014 09:15

#370 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by dembele »

bersK wrote:
dembele wrote:Neko na telemach temi postavio video sa tim likom-Amirom koji kao telefonski "razgovara" sa nekom djevojkom iz tehnicke podrske zbog internet smetnji. Pogledao i sav utisak sazeo u tri rijeci: krkanluk i teski primitivizam.
Ali za sredinu u kojoj silikonske prekodrinske pjevacice opskurnih pjevackih mogucnosti imaju milionske preglede na youtube, dok, Indexi, EKV ili Azra jedva naguraju par hiljada nista iznenadjujuce :roll:

Pogledaj novije klipove. To je sve što ti mogu reći. :)
Znam ja da ne treba pisca procjenjivati na osnovu jedne napisane knjige :) , ali ono sto sam vidio nije me bas impresioniralo. Ali eto kad se nakanim pogledacu jos nesto da vidim jesam li se zaletio u grubim kvalifikacijama :)
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#371 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by bersK »

dembele wrote:
bersK wrote:
dembele wrote:Neko na telemach temi postavio video sa tim likom-Amirom koji kao telefonski "razgovara" sa nekom djevojkom iz tehnicke podrske zbog internet smetnji. Pogledao i sav utisak sazeo u tri rijeci: krkanluk i teski primitivizam.
Ali za sredinu u kojoj silikonske prekodrinske pjevacice opskurnih pjevackih mogucnosti imaju milionske preglede na youtube, dok, Indexi, EKV ili Azra jedva naguraju par hiljada nista iznenadjujuce :roll:

Pogledaj novije klipove. To je sve što ti mogu reći. :)
Znam ja da ne treba pisca procjenjivati na osnovu jedne napisane knjige :) , ali ono sto sam vidio nije me bas impresioniralo. Ali eto kad se nakanim pogledacu jos nesto da vidim jesam li se zaletio u grubim kvalifikacijama :)

Ako ništa, ovaj zadnji klip mu je vrh. Najjače što uvijek skontam da to jest tako kako priča pa se slatko nasmijem.
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#372 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by hipija »

[quote="Hasan006"
Svi koji snimaju barem jednom u tri dana i svaki klip im pređe 100k pregleda zarađuju barem 800-900KM mjesečno.[/quote]

Izvini drug, pitam onako čisto iz radoznalosti, da li se radi o jednokratnom iznosu za klip koji pređe 100k pregleda ili mu se to isplaćuje na mjesečnoj ili nekoj drugoj vremenskoj bazi? :D
User avatar
Hasan006
Posts: 686
Joined: 14/06/2015 20:45

#373 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Hasan006 »

@hipija Što se tiče zarade od pregleda i subova definitivno na mjesečnoj bazi, a za reklamiranje ne znam.
dembele wrote:Neko na telemach temi postavio video sa tim likom-Amirom koji kao telefonski "razgovara" sa nekom djevojkom iz tehnicke podrske zbog internet smetnji. Pogledao i sav utisak sazeo u tri rijeci: krkanluk i teski primitivizam.
Ali za sredinu u kojoj silikonske prekodrinske pjevacice opskurnih pjevackih mogucnosti imaju milionske preglede na youtube, dok, Indexi, EKV ili Azra jedva naguraju par hiljada nista iznenadjujuce :roll:
Htjeli vi to priznat ili ne, lik perfektno dočarava mentalitet zaostalih Bošnja, a i iznenađujuće dobro glumi (bolje od dosta domaćih 'profesionalnih glumaca', npr. Muamera Kasumovića :D). I normalno da će klip bit pun krkanluka i primitivizma kad je jebeni skeč. Gluma, kontaš?
User avatar
Perdita_Durango
Posts: 413
Joined: 21/08/2012 23:33

#374 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by Perdita_Durango »

Nisam fan youtubera jer ne mogu baš nešto slušati ljude kad pričaju ali Amir mi je zadržao pažnju na par klipova. Kad je opisivao današnje trebe (pogotovo onaj klip 'kome sam ja zanimljiv, bolan') nije stvarno ništa fulio i imao je par okej fora. Ne vjerujem da će nešto da zaživi taj trend youtubera jer ih se puno nakotilo i teško je u toj masi naći nešto što konkretno valja.
User avatar
dembele
Posts: 2725
Joined: 19/06/2014 09:15

#375 Re: Balkanski nazovi "youtuberi"

Post by dembele »

Hasan006 wrote:@hipija Što se tiče zarade od pregleda i subova definitivno na mjesečnoj bazi, a za reklamiranje ne znam.
dembele wrote:Neko na telemach temi postavio video sa tim likom-Amirom koji kao telefonski "razgovara" sa nekom djevojkom iz tehnicke podrske zbog internet smetnji. Pogledao i sav utisak sazeo u tri rijeci: krkanluk i teski primitivizam.
Ali za sredinu u kojoj silikonske prekodrinske pjevacice opskurnih pjevackih mogucnosti imaju milionske preglede na youtube, dok, Indexi, EKV ili Azra jedva naguraju par hiljada nista iznenadjujuce :roll:
Htjeli vi to priznat ili ne, lik perfektno dočarava mentalitet zaostalih Bošnja, a i iznenađujuće dobro glumi (bolje od dosta domaćih 'profesionalnih glumaca', npr. Muamera Kasumovića :D). I normalno da će klip bit pun krkanluka i primitivizma kad je jebeni skeč. Gluma, kontaš?
Kakva crna gluma, drug moj. Obicni stand-up u pokusaju, nista drugo. Ti bi mu lagano dodijelio i filmsku radionicu na SFF :-D
Ne ocekujem ja od njega da bude na levelu Jerrfy Seinfelda ili u ovim nasim okvirima Zeljka Pervana, ali kod mene se nebi hljeba najeo sa tim primitivizmom.
U sustini Amirov humor je na matrici onog sto su kroz viceve zapoceli Mujo, Suljo, Fata, Huso i Haso a to je kako ti velis docaravanje mentaliteta zaostalih Bosnji, sto meni nije nimalo duhovito, ne zbog te nacionalne nekorektnosti, buduci da sam i sam Bosnjo, :-D vec vise zbog toga sto se radi o nedostatku originalnosti, prezvakavanju vec postojeceg, losoj imitaciji i plagiranju. Ali kakogod ukusi su razliciti...da nije tako bili bi poput onih agenata u filmu Matrix
one way street :-D
Post Reply