BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4401 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

Image

e jebajga ostase nam fesovi kod kuce :( :bih:
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#4402 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by emmir1 »

Koliko Avaz udara po Bakiru još će ljudima drag postat.

Fahro treba da shvati da je toliko odvratan, jadan, bez trun kredibiliteta, morala...
Treba da shvati da je mišljenje o njemu u javnosti ispod nule, da se Avaz smatra smećem i nikakvom novinom...

Znači njegovo pljuvanje po Bakiru može samo uvjeriti ljude da glasaju za Bakira...

Avazu je najbolje da krene da hvali Bakira, ako želi da mu našteti
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#4403 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by jazzer »

pici wrote:Image

e jebajga ostase nam fesovi kod kuce :( :bih:
Ove arape k'o da su sa svadbe poveli na sastanak :) .

Doduse, koliko postovanje uzivaju ovi sto im sjede prekoputa, dobro nisu i u gacama dosli.
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#4404 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by realna do boli »

Zar nije red imati i zastavu zemlje odakle dolaze "gosti"...
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4405 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

realna do boli wrote:Zar nije red imati i zastavu zemlje odakle dolaze "gosti"...

eeee privatni bizMis je tude... :bih:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#4406 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Prpa.ba »

Nisu mogli naci. :lol:
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4407 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

cek dok suljaginca izveze
iz Mostara
Posts: 456
Joined: 08/04/2017 17:40

#4408 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by iz Mostara »

jazzer wrote:
pici wrote:Image

e jebajga ostase nam fesovi kod kuce :( :bih:
Ove arape k'o da su sa svadbe poveli na sastanak :) .

Doduse, koliko postovanje uzivaju ovi sto im sjede prekoputa, dobro nisu i u gacama dosli.
doveli pustinjske plemenske poglavice, to su oni što im dječaci od 10 godina plešu u krilu a oni ih hvataju za kurčić, banda samo gleda koga će prevarit.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14578
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#4409 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by DaysleepeR »

a eki onog mrmota gore u desnom čošku, koja je ono hrlovina? jel krajišnik?
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#4410 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Novak20 »

Kome li Bakir prijavljuje ozbiljne prijetnje po svoju sigurnost ? AID je ukinut, koliko znam. A možda i nije. :D

Oglasila se DKPT o prijetnjama Bakiru i Sebiji Izetbegović

http://ba.n1info.com/a151282/Vijesti/Vi ... govic.html

Bakir Izetbegović, član Predsjedništva Bosne i Hercegovine, ranije je kazao da je primio nekoliko ozbiljnih prijetnji, uključujući i one smrću - a danas se po tom pitanju oglasila i Direkcija za koordinaciju policijskih tijela BiH.

Reporterka N1 Ivana Crnogorac pitala je da li oni imaju informacije o tim navodima, da li je tražena ikakva zaštita, budući da je time Izetbetović opravdao službeni put njegove supruge Sebije Izetbegović u Tuzlu vozilom i vozačem Predsjedništva BiH.

"Naš sektor nema nikakvu informaciju po pitanju ugroženosti bilo kakve štićene osobe u ovom momentu. Naša koordinacija i komunikacija je svakodnevna, razmjenjujemo informacije. Sve ide preko nas. Ali ovaj sektor, preko svojih kanala za razmjenu informacija nema informaciju o ugroženosti", rečeno nam je.

Iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela istaknuto je kako se oni bave međunarnodnom policijskom saradnjom.

"To pitanje ćete morati postaviti sektoru koji se bavi zaštitom VIP osoba, uključujući i Izetbegovića", kazali su.

Iz stog sektora i ostalih nadležnih sektora uprkos desetinama upita poslanih iz N1 - odgovor nikada nije stigao.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#4411 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JoseMujica »

DaysleepeR wrote:a eki onog mrmota gore u desnom čošku, koja je ono hrlovina? jel krajišnik?

nije vego Fočak :evil:
User avatar
Nacionalniid_BOSANCI
Posts: 767
Joined: 02/09/2003 00:00

#4412 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Nacionalniid_BOSANCI »

TRIBINA U TREBINJU

Ivanić: Ako mi Srbi kao narod budemo pametni, pustit ćemo da se drugi međusobno "udaraju"


SRNA prije 29m

Image

Počasni predsjednik PDP-a Mladen Ivanić izjavio je sinoć u Trebinju da su ključni izazovi kada je riječ o Republici Srpskoj prošli i da "dolazi period kada će biti mnogo problema na relaciji HDZ-SDA, odnosno na relaciji Bošnjaci-Hrvati".

"Ako budemo dovoljno mudri, mi ćemo se malo primiriti i nećemo na sebe preuzimati teret i odgovornost za nefunkcionisanje BiH jer glavni razlog za to su neriješeni odnosi između Bošnjaka i Hrvata", rekao je Ivanić na večerašnjoj tribini PDP-a u Trebinju pod nazivom "Kuda ide Srpska".

On je naveo da će u narednih godinu dana doći do "žestoke bitke i kriznog perioda" jer ništa nije riješeno u Federaciji BiH.

"Ako mi budemo kao narod pametni, pustit ćemo da se drugi međusobno 'udaraju', a ne stalno mi i nadam se da ćemo se okrenuti ekonomiji i razvoju, kao i otvaranju radnih mjesta", istakao je Ivanić.

Foto: SRNA
Image

Predsjednik PDP-a Branislav Borenović naglasio je da je prioritet PDP-a Republika Srpska i da ona predstavlja dio BiH pred kojim su ogromni izazovi.

Borenović je rekao da je stanje u RS-u takvo da zahtijeva reagovanje.

"Ukupan dug Republike Srpske približio se cifri od šest milijardi KM, što govori da svaki građanin duguje 4.700 KM, a u Federaciji BiH 2.900 KM", naveo je Borenović i dodao da broj penzionera raste u odnosu na broj zaposlenih.

On kaže da će PDP i koalicioni partneri narednih dana pokrenuti inicijativu za izglasavanje nepovjerenja Vladi RS.

"Da li ćemo uspjeti, ne znam. Prije da nećemo, nego da hoćemo", poručio je Borenović.

Foto: SRNA
Image

On je rekao da "jedan veoma stručan tim od sedam-osam mladih ljudi" radi na pripremi obrazloženja u kojem će biti navedeno šta je to Vlada RS "učinila ekonomiji".

Potpredsjednik PDP-a Igor Crnadak rekao je da je PDP-u stalo da Republika Srpska bude snažna i jaka i da u nju dođe što više važnih međunarodnih aktera.

"Sve ovo što radimo je jedna snažna, precizna i veoma konkretna opoziciona borba u Banjoj Luci, a ovo što radimo u Sarajevu daje rezultate i sada nam treba organizaciona logistička podrška na terenu za politike koje smo dobro uspostavili", naveo je Crnadak.

Na tribini je govorio i potpredsjednik PDP-a Slavko Vučurević koji je kritikovao rad aktuelnog rukovodstva grada Trebinja. Tribini je prethodio sabor Gradskog odbora PDP-a na kojem je izabrano 67 članova.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ivanic- ... /170428063
User avatar
ljevoruki
Posts: 4753
Joined: 20/05/2011 22:49

#4413 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by ljevoruki »

Cuj Bakire odlazi - Bakire mrs (kad ti fino kazem) :oops:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#4414 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

Da Bakir i Sebija ne iđu nikud pokazuje Papak iz Bugojna,juče pije kahvu s Šepićem,Amrom,Hadžibajrićem a sad liže D... baketu
i
Sebiji naravno
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#4415 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Innovation »

Novak20 wrote:Kome li Bakir prijavljuje ozbiljne prijetnje po svoju sigurnost ? AID je ukinut, koliko znam. A možda i nije. :D

Oglasila se DKPT o prijetnjama Bakiru i Sebiji Izetbegović

http://ba.n1info.com/a151282/Vijesti/Vi ... govic.html

Bakir Izetbegović, član Predsjedništva Bosne i Hercegovine, ranije je kazao da je primio nekoliko ozbiljnih prijetnji, uključujući i one smrću - a danas se po tom pitanju oglasila i Direkcija za koordinaciju policijskih tijela BiH.

Reporterka N1 Ivana Crnogorac pitala je da li oni imaju informacije o tim navodima, da li je tražena ikakva zaštita, budući da je time Izetbetović opravdao službeni put njegove supruge Sebije Izetbegović u Tuzlu vozilom i vozačem Predsjedništva BiH.

"Naš sektor nema nikakvu informaciju po pitanju ugroženosti bilo kakve štićene osobe u ovom momentu. Naša koordinacija i komunikacija je svakodnevna, razmjenjujemo informacije. Sve ide preko nas. Ali ovaj sektor, preko svojih kanala za razmjenu informacija nema informaciju o ugroženosti", rečeno nam je.

Iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela istaknuto je kako se oni bave međunarnodnom policijskom saradnjom.

"To pitanje ćete morati postaviti sektoru koji se bavi zaštitom VIP osoba, uključujući i Izetbegovića", kazali su.

Iz stog sektora i ostalih nadležnih sektora uprkos desetinama upita poslanih iz N1 - odgovor nikada nije stigao.
:roll:



SIPA u 2016. godini primila dva izvještaja o prijetnjama članovima Predsjedništva BiH
Piše: Er. M./Klix.ba
prije 1h 22m

Iz Državne agencija za istrage i zaštitu (SIPA) kazali su za Klix.ba da su na osnovu zaprimljenih informacija koje su sadržale elemente koji upućuju na obavezu postupanja nadležnih policijskih agencija u cilju procjene prijetnje i eventualne ugroženosti sigurnosti članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine, u više navrata vršili provjere osoba i grupa koje se dovode u vezu s ugrožavanjem sigurnosti navedenih štićenih osoba.
"S tim u vezi, 21. jula 2011. godine, SIPA je protiv jedne osobe podnijela Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu zbog upućivanja telefonske prijetnje jednom od članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine. Također, u 2016. godini, zaprimljene su dvije prijave o prijetnjama dvojici članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine, povodom kojih su preduzete mjere i radnje iz nadležnosti SIPA-e s ciljem otkrivanja počinioca i utvrđivanja elemenata krivičnog djela", rečeno nam je u SIPA-i.

Dodaju da trenutno nisu u mogućnosti dati konkretne informacije o sigurnosnim incidentima s obzirom na to da nisu u potpunosti okončane aktivnosti SIPA-e u predmetnim slučajevima.

Na drugoj strani, iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH tvrde da su u periodu od 17. juli 2011. godine do danas zaprimili 31 sigurnosno interesantnu informaciju upućenu iz BiH, a koju su okarakterisali kao prijetnje članu Predsjedništva BiH Bakiru Izetbegoviću.

"Sve ove informacije su dostavljene nadležnim policijskim agencijama u BiH i Obavještajno-sigurnosnoj agenciji BiH na provjeru i postupanje. Nakon obrade ovih slučajeva, policijske agencije su do sada podnijele 5 izvještaja o počinjenom krivičnom djelu, te izdali 10 prekršajnih naloga, dok su ostali slučajevi u fazi obrade. O sadržaju ovih prijetnji ne možemo govoriti s obzirom da se radi o operativnim podacima", navode iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH.



Podsjećamo, nakon što su mediji objavili informaciju da je Sebija Izetbegović, koristila službeno vozilo Predsjedništva BiH za putovanje u Tuzlu javnosti se obratio i njen suprug, član Predsjedništva BiH, Bakir Izetbegović.

On je tvrdio da je supruzi dao službeno vozila jer je primio više od 30 prijetnji otkako je član Predsjedništva BiH.

"Otkako sam član Predsjedništva BiH dobio sam više od 30 prijetnji, od toga devet smrtnih, gdje je pronađen eksploziv kod čovjeka koji je prijetio ili je snajperista bio u blizini moje kuće. Nisam samo ja ugrožen nego i moja porodica, sve je dokumentovano. Moja supruga doživljava razne neprijatnosti i nemam je namjeru pustiti nezaštićenu. Ako je neće štititi država kao što štiti supruge onih koji dolaze u posjetu BiH, onda ću se ja snaći i privatno je zaštiti", rekao je Izetbeogović.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4416 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by pici »

ko ga jeBe nije kaki coeK
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#4417 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Novak20 »

Innovation wrote:
Novak20 wrote:Kome li Bakir prijavljuje ozbiljne prijetnje po svoju sigurnost ? AID je ukinut, koliko znam. A možda i nije. :D

Oglasila se DKPT o prijetnjama Bakiru i Sebiji Izetbegović

http://ba.n1info.com/a151282/Vijesti/Vi ... govic.html

Bakir Izetbegović, član Predsjedništva Bosne i Hercegovine, ranije je kazao da je primio nekoliko ozbiljnih prijetnji, uključujući i one smrću - a danas se po tom pitanju oglasila i Direkcija za koordinaciju policijskih tijela BiH.

Reporterka N1 Ivana Crnogorac pitala je da li oni imaju informacije o tim navodima, da li je tražena ikakva zaštita, budući da je time Izetbetović opravdao službeni put njegove supruge Sebije Izetbegović u Tuzlu vozilom i vozačem Predsjedništva BiH.

"Naš sektor nema nikakvu informaciju po pitanju ugroženosti bilo kakve štićene osobe u ovom momentu. Naša koordinacija i komunikacija je svakodnevna, razmjenjujemo informacije. Sve ide preko nas. Ali ovaj sektor, preko svojih kanala za razmjenu informacija nema informaciju o ugroženosti", rečeno nam je.

Iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela istaknuto je kako se oni bave međunarnodnom policijskom saradnjom.

"To pitanje ćete morati postaviti sektoru koji se bavi zaštitom VIP osoba, uključujući i Izetbegovića", kazali su.

Iz stog sektora i ostalih nadležnih sektora uprkos desetinama upita poslanih iz N1 - odgovor nikada nije stigao.
:roll:



SIPA u 2016. godini primila dva izvještaja o prijetnjama članovima Predsjedništva BiH
Piše: Er. M./Klix.ba
prije 1h 22m

Iz Državne agencija za istrage i zaštitu (SIPA) kazali su za Klix.ba da su na osnovu zaprimljenih informacija koje su sadržale elemente koji upućuju na obavezu postupanja nadležnih policijskih agencija u cilju procjene prijetnje i eventualne ugroženosti sigurnosti članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine, u više navrata vršili provjere osoba i grupa koje se dovode u vezu s ugrožavanjem sigurnosti navedenih štićenih osoba.
"S tim u vezi, 21. jula 2011. godine, SIPA je protiv jedne osobe podnijela Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu zbog upućivanja telefonske prijetnje jednom od članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine. Također, u 2016. godini, zaprimljene su dvije prijave o prijetnjama dvojici članova Predsjedništva Bosne i Hercegovine, povodom kojih su preduzete mjere i radnje iz nadležnosti SIPA-e s ciljem otkrivanja počinioca i utvrđivanja elemenata krivičnog djela", rečeno nam je u SIPA-i.

Dodaju da trenutno nisu u mogućnosti dati konkretne informacije o sigurnosnim incidentima s obzirom na to da nisu u potpunosti okončane aktivnosti SIPA-e u predmetnim slučajevima.

Na drugoj strani, iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH tvrde da su u periodu od 17. juli 2011. godine do danas zaprimili 31 sigurnosno interesantnu informaciju upućenu iz BiH, a koju su okarakterisali kao prijetnje članu Predsjedništva BiH Bakiru Izetbegoviću.

"Sve ove informacije su dostavljene nadležnim policijskim agencijama u BiH i Obavještajno-sigurnosnoj agenciji BiH na provjeru i postupanje. Nakon obrade ovih slučajeva, policijske agencije su do sada podnijele 5 izvještaja o počinjenom krivičnom djelu, te izdali 10 prekršajnih naloga, dok su ostali slučajevi u fazi obrade. O sadržaju ovih prijetnji ne možemo govoriti s obzirom da se radi o operativnim podacima", navode iz Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH.



Podsjećamo, nakon što su mediji objavili informaciju da je Sebija Izetbegović, koristila službeno vozilo Predsjedništva BiH za putovanje u Tuzlu javnosti se obratio i njen suprug, član Predsjedništva BiH, Bakir Izetbegović.

On je tvrdio da je supruzi dao službeno vozila jer je primio više od 30 prijetnji otkako je član Predsjedništva BiH.

"Otkako sam član Predsjedništva BiH dobio sam više od 30 prijetnji, od toga devet smrtnih, gdje je pronađen eksploziv kod čovjeka koji je prijetio ili je snajperista bio u blizini moje kuće. Nisam samo ja ugrožen nego i moja porodica, sve je dokumentovano. Moja supruga doživljava razne neprijatnosti i nemam je namjeru pustiti nezaštićenu. Ako je neće štititi država kao što štiti supruge onih koji dolaze u posjetu BiH, onda ću se ja snaći i privatno je zaštiti", rekao je Izetbeogović.
Isti dan dvije oprečne informacije iz iste agencije. Ne znam kako ali u redu.

Meni da toliko prijete ne znam da bih ženi dao svoje auto. Jbg, ako neko postavi bombu ili napadne auto na potezu Srednje-Tuzla misleći da sam ja u njemu, zašto da mi žena strada. :D
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#4418 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Innovation »

Novak20 wrote:zašto da mi žena strada.
:srce: :thumbup:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#4419 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Cherry-Cherry »

Innovation wrote:
Novak20 wrote:zašto da mi žena strada.
:srce: :thumbup:
Možda je to zato i uradio. :mrgreen:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#4420 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JoseMujica »

Francuska / Ima li država načina da ga zaštiti: U premijerovu kuću ušao lopov
tupavi francuzi još nisu spoznali zaštitnu magiju škode :roll:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#4421 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

''Ja Bake'':Uradio sma ono isto ko Nekišić,zaposlio članove uže familije,,zaposlio 100 000 Bosanaca u Minhenskim klinikama,uradio ono što ni Babo nije a ni Tiha,pobjedio u Centru,te Osvajio sarajevo Crvenih ni na mapi,kao i Babo izdo sam Srebrenicu,i zašto da odem,ljudi moji,ja sma tu...
Šta vi mislite da će te sve Ovca za prvi maj ispeć ,e nećete,ima mojih ovaca još,i bit će ih ovakvih poput Ajkunovića
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#4422 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by raoul duke »

emmir1 wrote:Koliko Avaz udara po Bakiru još će ljudima drag postat.

Fahro treba da shvati da je toliko odvratan, jadan, bez trun kredibiliteta, morala...
Treba da shvati da je mišljenje o njemu u javnosti ispod nule, da se Avaz smatra smećem i nikakvom novinom...

Znači njegovo pljuvanje po Bakiru može samo uvjeriti ljude da glasaju za Bakira...

Avazu je najbolje da krene da hvali Bakira, ako želi da mu našteti
To ti je isto kao s Trumponjom, svaki publicitet je dobar publicitet ;)
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#4423 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by putokaz1 »

E moj Tupavi Narode ,pred svake izbori govorite dole Bake ,dole Sebija,dole Alija a uvjek kad dodje glasanje prodate se za Paketić,putić,kilo makarona,ili ucjenom dobit ćeš otkaz
Dodje glasanje a svi na kafu
Svi su isti ili prazan listić
Pored vake opozicije i Bake je dobar
Evo ja prvi kako glasat za SDP kad rade isto u manjem obimu al isto
Lukavcu malo su došli Tobe pa unose jedan vid pozitivizma u Narod,i odma jačaju
ali...
Zar je moguće da Bakir dva puta pobjedi a 65% Bošnjaka ga Mrzi,Mrze ga njegovi iz SDA(šepićmKasumović,Babić Džafić ...)
Zar je moguće da SDA pobjedi ili sa SDP ili s DF u koaliciji
a sad nam te stranke prosipaju lafinu da neće s SDA.
Tačno je da Svaki gluplji potez Bakira ili Sebije idu njima u korist kao Buš nekada ili Tramp
Šta to ne valja u našoj Opoziciji?
Da li što je nema ili što ima 1896 ''Opozicionih''stranaka?
Narod kakav narod jedna osoba uvede četvero,petero i radi za SDA,a biračkiodbornik SDP na to šuti.
Privatnik HOLC koji ucjeni radnike ,20 glasova, otkazom je najbolji Privatnik u BH i kandidat za premijera,i to onih koji su protestima 2014 zapalilu zgradu vlade i sud i policiju,to je bila bukvalno plaćena bagra,po meni od SDA.
S onakvim Čuaševićem pa i Bakir je bolji ili Nikšićevima obojicom.
Centar da SDA osvoji s 15% glasova sramota a da mu prvi protiv kandidat-da je kojim slučajem bio vijećnik ušao bo s njim u koaliciju,SRAMOTNO za lidere te neko kaže opozicije
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4424 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Upravo ga slusala na N1. Da li se smijati ili gorko plakati? Da li je samo bolestan autista u svom svijetu ili nevidjeno drzak? To sto je njegov sofer muz tajnice njegove zene ne zna i ne razumije. Nije znao da ne moze dati sluzbeno auto ali SDA je ozbiljna stranka koja postuje procedure itd...On voli, zeli i jako mu odgovara iseljavanje ljudi iz,zemlje. To su ljudi koji gaje ne glasaju, to je potencijal pobune, a i smanjuje se broj nezaposlenih kada odu. Strasno je to ko i kakav je ovaj covjek. Prestrasno. Zaista
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#4425 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by GeeTnT »

KatarinaKosaca wrote:Upravo ga slusala na N1. Da li se smijati ili gorko plakati? Da li je samo bolestan autista u svom svijetu ili nevidjeno drzak? To sto je njegov sofer muz tajnice njegove zene ne zna i ne razumije. Nije znao da ne moze dati sluzbeno auto ali SDA je ozbiljna stranka koja postuje procedure itd...On voli, zeli i jako mu odgovara iseljavanje ljudi iz,zemlje. To su ljudi koji gaje ne glasaju, to je potencijal pobune, a i smanjuje se broj nezaposlenih kada odu. Strasno je to ko i kakav je ovaj covjek. Prestrasno. Zaista
Kako stoje stvari izgleda da ce on i stranka mu " u njega " vise naroda otjerati nego sto je to rat ucinio....
Post Reply