BAKIRE ODLAZI

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1 BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Iako sam baš na ovom forumu proglašavana Alijinim čovjekom jer nisam iz pieteta prema nekim teškim vremenima htjela da pljujem po mrtvom čovjeku, mali Princ mi svaku večer gostujući na svojim režimskim medijima donese migrenu, pa jedva odem na prosvjede idući dan sa kapom ne da se krijem, nego što mi ni 100 kafetina ne pomogne :D
Bakir je nervozan, preplašen, uspaničen. Priziva borce, priziva Tursku, a ono što vrijeđa ne inteligenciju nego postojanje su njegove umne analize :-)
Tako Bakir na vrhuncu licemjerstva, bezobrazluka, drskosti i bahatosti spominje da je samo on branio ovaj grad, svi smo mi ostali kao biva četnici, podmeće ženu koja je moš mislit čula ekavicu na prosvjedima, a neki momci su došli čaaaak iz Visokog, moš mislit čak iz Viskog da nama ovdje poremete naš mir, red, socijalnu pravdu i poštenje. Etike vrijednosti koje je Bakir jedva uspostavio boreći se u trezoru mi, narkomani i uličari nastojimo srušiti.
Tako nam Bakir poručuje da on kreira radna mjesta dok mi ovdje na forumu godinama se smijemo kako izgleda natječaj u Telecomu, jedan smo vidjeli i zaljepili da ga samo popipamo :D , kako izgleda memorandum FDS i ne znamo, jer je to Bakirova privatna prćija u kojoj rade poslušni i podobni, dok običan građanin ne može ni cv poslati. Jedanko za Lutriju BIH, jednako za Elektroprivredu, jednako za Razvojnu banku. Bakir to ne zna, ni forum ne čita. Još jedan razlog da ode, član Predsjedništva ne zna šta mu se dešava u zemlji i koji su stvarni problemi korupcije, nepotizma, jednom rječju kurvaluka i amorala, čiji je osobni nositelj. Drogu u životu nisam vidjela, a kamoli konzumirala, rat provela na prvoj civilnoj liniji obrane i mene Bakir mrtav hladan naziva narkomanom i rušiteljem države. Bakiru građani godinama služe samo kao krava muzara koja puni proračun bez ikakvih prava i da nije tog poreza, carine i ostalih nameta koji financiraju njjega i njegove poslušnike možda bi predložio i zakon o eutanaziji za te drske neposlušnike. Za strane medije daje mudru sociološku analizu kako se u tranziciji netko snašao, a netko nije snašao, tako da ovaj licemjerni i plitki političar ljude koji ne traže štele i poštuju zakon i red naziva ustvari nesposobnim. Po svemu i nehtijući njegovo ponašanje asocira na Miloševićevo kad je gubio vlast, a onima koji brane njegovu fotelju misleći da tako brane državu samo ću dobronamjerno reći Fide, sed cuidi fide

Kako sam na ovom forumu davno bila Harisov ambasador, HDZ-ov plaćenik, SDA-ov poslušnik, tako i ovom temom preuzimam rizik da budem Fahrin bojovnik. Ipak, lijepo je nikome ne dugovati uslugu.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27418
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#2 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JoseMujica »

a the best of je kad reče sinoć da su u zadnjih daves godina potrošili 10 milijardi na socijalna davanja demobilisane borce, ugrožene itd., a za te pare se moglo otvoriti 150.000 radnih mjesta :lol: sperma tome po Neonku sirotinja je kriva jerbo nisu otvarali radna mjesta dok su vladali :-)

Iver ne pada daleko od stabla moja Kato...Izmetbegović je Izmetbegović....samo je stari bio daleko ambiciozniji, podliji i opasniji jer je ovaj mladi prirodno limitiran
User avatar
newphoenix
Posts: 349
Joined: 13/01/2012 20:00
Location: White Hole

#3 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by newphoenix »

+1
burger_pasa
Posts: 408
Joined: 20/10/2013 15:36

#4 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by burger_pasa »

RADONCICU ODLAZI... ministar sigurnosti koji neradi nista... samo se sprda i pravi koalicije kako da podjeli zemlju za Covicem i Dodikom... Kako je on zaradio pola miijarde maraka od 95-te pa naovamo... Zasto je dozvolio da njegov poslovni prijatelj Keljemendi pobjegne iz BiH i zasto nikad nije trazio da bude izrucen Bosni...
A ako cemo o Bakiru, to je jedan od rijetkih politacara koji se bori za narod. Jedan je od rijetkih koji radi i na ekonomiji i stabilnosti drzave i pravima boraca i generalno na pravdi u BiH. Dok njegov kolega Komsis za osam godina sjedanja u fotelji, samo se slikavao ispod slike mrtvog bravara.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27418
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#5 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JoseMujica »

tako je Pasha i dodaj da je upravo Neonko stvorio Tornjaka, svoga brata, sve dok se ne zavadiše oko placa na Marindvoru :D
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#6 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by hopcup »

burger_pasa wrote:RADONCICU ODLAZI... ministar sigurnosti koji neradi nista... samo se sprda i pravi koalicije kako da podjeli zemlju za Covicem i Dodikom... Kako je on zaradio pola miijarde maraka od 95-te pa naovamo... Zasto je dozvolio da njegov poslovni prijatelj Keljemendi pobjegne iz BiH i zasto nikad nije trazio da bude izrucen Bosni...
A ako cemo o Bakiru, to je jedan od rijetkih politacara koji se bori za narod. Jedan je od rijetkih koji radi i na ekonomiji i stabilnosti drzave i pravima boraca i generalno na pravdi u BiH. Dok njegov kolega Komsis za osam godina sjedanja u fotelji, samo se slikavao ispod slike mrtvog bravara.
Evo Baketovih vukova :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#7 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

burger_pasa wrote:A ako cemo o Bakiru, to je jedan od rijetkih politacara koji se bori za narod. Jedan je od rijetkih koji radi i na ekonomiji i stabilnosti drzave i pravima boraca i generalno na pravdi u BiH. Dok njegov kolega Komsis za osam godina sjedanja u fotelji, samo se slikavao ispod slike mrtvog bravara.
apsolutno. Svakodnevno vidimo to rijetko poštenje na svojoj koži. Neka se ispita i Fahrina imovina i veze sa Keljmendijem, svakako, ali neka nam i Bakir ili ti, kad već advokatišeš objasniš zašto građanin kao poreski obveznik ne može vidjeti natječaj pomenutih firmi. Kako i kome se daje lova da se uđe u Poštu, i državne službe. Ako to rijetki borac za ekonomiju ne zna da se dešava neka ide, jer nije dorastao mjestu koje obnaša.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27418
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#8 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JoseMujica »

mogu oni preko svojih qurca lajat jedan na drugoga do sutra, ali svako iole inteligentan zna da Tornjak nije alternativa Neonku niti je Neonko alternativa Tornjaku....

to su ista govna što se kolju radi ličnih interesa koji su tek trenutačno konfliktni i vrlo lako se sutra mogu baciti jedan drugom u zagrljaj pa da padne prva javna, muška unutarbošnjačka ljubav :izet:
admir0711
Posts: 47
Joined: 26/12/2011 16:18

#9 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by admir0711 »

A sto je najzalije on ce opet imati dovoljno glasova da nas jase. Jucer me komsinica uvjerava da je "Tarik" jedini posten, da je on htjeo pomoci, da mu je Dodik oborio aprilski paket(a usput i ne zna sta je u tom aprilskom paketu, kao ni sam sto ne znam) i kako je "Tarik" rekao na dnevniku Dodiku da se on okane njega i njegovog oca. :-) :-) :bih:
User avatar
Truba
Posts: 81020
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#10 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Truba »

bakir je ili glup ili gluh ili je bio u komatoznom stanju od daytona do danas
burger_pasa
Posts: 408
Joined: 20/10/2013 15:36

#11 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by burger_pasa »

JoseMujica wrote:mogu oni preko svojih qurca lajat jedan na drugoga do sutra, ali svako iole inteligentan zna da Tornjak nije alternativa Neonku niti je Neonko alternativa Tornjaku....

to su ista govna što se kolju radi ličnih interesa koji su tek trenutačno konfliktni i vrlo lako se sutra mogu baciti jedan drugom u zagrljaj pa da padne prva javna, muška unutarbošnjačka ljubav :izet:
Pa evo ja predlazem tebe za predsjednika. Ostavi tastaturu i dodji danas na proteste ili veceras na plenum pa da te predlozimo, jer ipak si ti kapacitet. Ti ces nas odvest u EU i Nato i obezbjedit nam standard Svice.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#12 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by stakasa »

admir0711 wrote:A sto je najzalije on ce opet imati dovoljno glasova da nas jase. Jucer me komsinica uvjerava da je "Tarik" jedini posten, da je on htjeo pomoci, da mu je Dodik oborio aprilski paket(a usput i ne zna sta je u tom aprilskom paketu, kao ni sam sto ne znam) i kako je "Tarik" rekao na dnevniku Dodiku da se on okane njega i njegovog oca. :-) :-) :bih:
:D
User avatar
JoseMujica
Posts: 27418
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#13 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by JoseMujica »

burger_pasa wrote:
JoseMujica wrote:mogu oni preko svojih qurca lajat jedan na drugoga do sutra, ali svako iole inteligentan zna da Tornjak nije alternativa Neonku niti je Neonko alternativa Tornjaku....

to su ista govna što se kolju radi ličnih interesa koji su tek trenutačno konfliktni i vrlo lako se sutra mogu baciti jedan drugom u zagrljaj pa da padne prva javna, muška unutarbošnjačka ljubav :izet:
Pa evo ja predlazem tebe za predsjednika. Ostavi tastaturu i dodji danas na proteste ili veceras na plenum pa da te predlozimo, jer ipak si ti kapacitet. Ti ces nas odvest u EU i Nato i obezbjedit nam standard Svice.
pasa moj idi reci Neonku da ga je poselamio Mujica preko qurca :D
sabansaulic1
Posts: 156
Joined: 24/12/2012 18:16

#14 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by sabansaulic1 »

burger_pasa wrote:
JoseMujica wrote:mogu oni preko svojih qurca lajat jedan na drugoga do sutra, ali svako iole inteligentan zna da Tornjak nije alternativa Neonku niti je Neonko alternativa Tornjaku....

to su ista govna što se kolju radi ličnih interesa koji su tek trenutačno konfliktni i vrlo lako se sutra mogu baciti jedan drugom u zagrljaj pa da padne prva javna, muška unutarbošnjačka ljubav :izet:
Pa evo ja predlazem tebe za predsjednika. Ostavi tastaturu i dodji danas na proteste ili veceras na plenum pa da te predlozimo, jer ipak si ti kapacitet. Ti ces nas odvest u EU i Nato i obezbjedit nam standard Svice.
sve su ovdje internet bojovnici.kriv im ovaj, kriv onaj,a onda lagano otresu cigaretu, udare space na tastaturi i nastave. jebeni ovi internet bojovnici.ko izmisli ovaj internet.preko njega pojedinci lijece svoje komplekse,jer ne smiju medju raju, smijace im se.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#15 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Trebam te »

Black swan wrote:bakir je ili glup ili gluh ili je bio u komatoznom stanju od daytona do danas

Pomalo se slazem sa ovim, ne ulazim u nejgove namjere ali fakat frajer ne zna ni pricati kako treba...ako nist aimao je barem dovoljno vremena i resoursa se do-obrazovati da zna sta treba i u kojem trenutku reci...to bi bila minimalna granica jednog drzavnika...

On nije sposoban da bude dio odlucujuce klike ove drzave, fakat treba neko dobro nacitan i neko ko odlicno poznaje zakone, rjecit veliki govornik pa kad treba i prefrigani muljator ali za dobrobit drzave a ne vlastitog dzepa i samo interesa SDA clanova.

Velika greska bosanskih politicara je sto samo stite stranke a nikako narod...za uporedjivanje sa ostalima, ne bih puno sve je to u 5 deka isto.

Trebaju nam mladji skolski nabrijaniji ljudi za funkcije...one je samo jedan od izlizanih politicara koji ne znaju raditi svoj posao... :mrgreen:
Toliko....
zippoo87
Posts: 15290
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#16 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by zippoo87 »

protestanti (narod) ima potpuno pravo traziti smjenu bilo koga,to i jest poenta "gradjanskog aktivizma",da narod tokom cijelog mandata analizira rad politicara i trazi od njih sta hoce,jer to je sustina politike
konacno je narod shvatio rijec "gradjanski aktivizam" i sada preko raznih udruzenja,plenuma,skupova iznose zahtjeve i to je odlicno

bakir je pobjedio ia izborima 2010. a vecini je poznato da SDA najbolje rezira izbore i krade glasove (ponistava tudje) i tako je i ovaj dosao na celo drzave a malo je reci da nista nije uradio,doduse komplet institucija "predsjednistvo" je dno dna i niko nije napravio niti jedan znacajan pomak sa bilo kojom drzavom za svoga mandata
ja sam vise da predsjednistvo bude pocasna funkcija,nesto kao kod njemaca,jer realno ovi nasi i nemaju nikakve ovlasti,samo pare trose nepotrebno

ja krivim i novinare sto uopste daju medijski prostor "sljam de la sljam" politicarima,tipa izetbegovic,lagumdzija,sda bagri pa i radoncicu ,a novinari bi trebali postavljati direktnija pitanja ,a ne ona na koji mogu demagogiju prosipati

u svemim ovim protestima,najgori su mi novinari ubjedljivo
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#17 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Trebam te »

sabansaulic1 wrote:
burger_pasa wrote:
JoseMujica wrote:mogu oni preko svojih qurca lajat jedan na drugoga do sutra, ali svako iole inteligentan zna da Tornjak nije alternativa Neonku niti je Neonko alternativa Tornjaku....

to su ista govna što se kolju radi ličnih interesa koji su tek trenutačno konfliktni i vrlo lako se sutra mogu baciti jedan drugom u zagrljaj pa da padne prva javna, muška unutarbošnjačka ljubav :izet:
Pa evo ja predlazem tebe za predsjednika. Ostavi tastaturu i dodji danas na proteste ili veceras na plenum pa da te predlozimo, jer ipak si ti kapacitet. Ti ces nas odvest u EU i Nato i obezbjedit nam standard Svice.
sve su ovdje internet bojovnici.kriv im ovaj, kriv onaj,a onda lagano otresu cigaretu, udare space na tastaturi i nastave. jebeni ovi internet bojovnici.ko izmisli ovaj internet.preko njega pojedinci lijece svoje komplekse,jer ne smiju medju raju, smijace im se.

Koje ti komplekse lijecis, ko ne smije??

De bogati ne lupaj :mrgreen: idi i trazi svoja prava. Nigdje ste ljudi :skoljka:
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#18 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Trebam te »

Prizivanjem Turske i dolazak Davutoglu je jos jedan veliki autogo sto je Bakir zabio sam sebi...fakat frajer nije za politike!!!

8)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#19 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

admir0711 wrote:A sto je najzalije on ce opet imati dovoljno glasova da nas jase. Jucer me komsinica uvjerava da je "Tarik" jedini posten, da je on htjeo pomoci, da mu je Dodik oborio aprilski paket(a usput i ne zna sta je u tom aprilskom paketu, kao ni sam sto ne znam) i kako je "Tarik" rekao na dnevniku Dodiku da se on okane njega i njegovog oca. :-) :-) :bih:
Imaće glasova, jer koliko god neelokventan, nenačitan i drzak, vrlo je sposoban da podmiti (našim parama,naravno), da traži protuusluge koje je dao tenderima, onima koje je preko štele što on osobno što stranka zaposlila, donacije, poslovne prostore itd. Valja vraćati usluge i naravno da će tražiti. Iako izgleda plitko i nesposobno, ima lisičiju mudrost i poteze očajnika , čovjeka u panici koji ne samo da gubi vlast nego vidi i Zenicu pred očima ili trajni azil u Saudiji, tako da vuče očajničke poteze, kao i uvijek prljave, jer sad plaši Srbima, Ustavom, rušenjem države i , naravno, da su svi ljudi senzibilni na to. Bakir svoju fotelju naziva državom, a napad na njega nepatriotskim izdajničkim neprijateljskim činom, Bakir drsko bezočno svaku veče ima monolog koji proizvodi nagon za povraćenjem. Pri tom, naravno, ne pominje sve nezakonske radnje koje se odvijaju u ovoj zemlji i ne kaže kad je uticao i kad je pokušao utjecati na to, Kaže ne može preko noći, ma može preko noći, uvedi javne natječaje u javna poduzeća, uvedi transaparentnost u državnu službu i bukvalno će preko noći doći do pravednije preraspodjele ljudskih resursa. Sad je spreman i čistku unutar stranke praviti samo da spasi svoju guzu. Valjda su ga demonstracije uhvatile u sred poslova koje nije završio i stigao pobrisati ržtragove, pa nezaposlene građane naziva "nesnalažljivim" taj neusmeni borac za pradu i pravednosti k kreator novih radnih mjesta Almi Čolo.
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#20 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by kingofsnake »

KatarinaKosaca wrote:Imaće glasova, jer koliko god neelokventan, nenačitan i drzak
Još bih samo dodao beskrajno bezobrazan.
User avatar
Arata
Posts: 376
Joined: 14/11/2013 17:53

#21 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by Arata »

Svaka njegova izjava me fakat vrijeđa. Lik stvarno misli da je narod glup, a ja dio naroda pa ispadoh i ja glup.
Najcrnje je što počnem da se smijem od muke kad čujem šta priča. Njegova logika i način razmišljanja k'o da su došli iz South Parka.
aewi
Posts: 141
Joined: 21/12/2011 23:01

#22 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by aewi »

KatarinaKosaca wrote:
admir0711 wrote:A sto je najzalije on ce opet imati dovoljno glasova da nas jase. Jucer me komsinica uvjerava da je "Tarik" jedini posten, da je on htjeo pomoci, da mu je Dodik oborio aprilski paket(a usput i ne zna sta je u tom aprilskom paketu, kao ni sam sto ne znam) i kako je "Tarik" rekao na dnevniku Dodiku da se on okane njega i njegovog oca. :-) :-) :bih:
Imaće glasova, jer koliko god neelokventan, nenačitan i drzak, vrlo je sposoban da podmiti (našim parama,naravno), da traži protuusluge koje je dao tenderima, onima koje je preko štele što on osobno što stranka zaposlila, donacije, poslovne prostore itd. Valja vraćati usluge i naravno da će tražiti. Iako izgleda plitko i nesposobno, ima lisičiju mudrost i poteze očajnika , čovjeka u panici koji ne samo da gubi vlast nego vidi i Zenicu pred očima ili trajni azil u Saudiji, tako da vuče očajničke poteze, kao i uvijek prljave, jer sad plaši Srbima, Ustavom, rušenjem države i , naravno, da su svi ljudi senzibilni na to. Bakir svoju fotelju naziva državom, a napad na njega nepatriotskim izdajničkim neprijateljskim činom, Bakir drsko bezočno svaku veče ima monolog koji proizvodi nagon za povraćenjem. Pri tom, naravno, ne pominje sve nezakonske radnje koje se odvijaju u ovoj zemlji i ne kaže kad je uticao i kad je pokušao utjecati na to, Kaže ne može preko noći, ma može preko noći, uvedi javne natječaje u javna poduzeća, uvedi transaparentnost u državnu službu i bukvalno će preko noći doći do pravednije preraspodjele ljudskih resursa. Sad je spreman i čistku unutar stranke praviti samo da spasi svoju guzu. Valjda su ga demonstracije uhvatile u sred poslova koje nije završio i stigao pobrisati ržtragove, pa nezaposlene građane naziva "nesnalažljivim" taj neusmeni borac za pradu i pravednosti k kreator novih radnih mjesta Almi Čolo.
Tako je Kato :thumbup:
Hajmo jedan aplauz za Katu Image
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#23 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by KatarinaKosaca »

Arata wrote:Svaka njegova izjava me fakat vrijeđa. Lik stvarno misli da je narod glup, a ja dio naroda pa ispadoh i ja glup.
Najcrnje je što se počnem da smijem od muke kad čujem šta priča. Njegova logika i način razmišljanja k'o da su došli iz South Parka.
To je to. Svakodnevnim izjavama me je iziritirao da otvorim ovu temu. Da sam uličarka i narkomanka, neprijatelj zemlje , a još i nesposobna, jer se u tranziciji nisam "snašla" da kupim radno mjesto ili učlanim u SDA.
A tek sad kad počne vraćati usluge svojim pudlicama hebali smo nanu naninu.. :roll:
User avatar
kingofsnake
Posts: 751
Joined: 23/02/2009 15:03
Location: Manila & Cancun

#24 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by kingofsnake »

Arata wrote:Svaka njegova izjava me fakat vrijeđa. Lik stvarno misli da je narod glup, a ja dio naroda pa ispadoh i ja glup.
Najcrnje je što se počnem da smijem od muke kad čujem šta priča. Njegova logika i način razmišljanja k'o da su došli iz South Parka.
A nažalost, narod je glup. Realno. Njegova logika i logika ostalih "aktera na političkoj sceni" je u 5 deka razlike, pa narod opet puši te priče iz decenije u deceniju.
Znaš ono: fool me once, fool me twice...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#25 Re: BAKIRE ODLAZI

Post by dječak sa šibicama »

JoseMujica wrote:a the best of je kad reče sinoć da su u zadnjih daves godina potrošili 10 milijardi na socijalna davanja demobilisane borce, ugrožene itd., a za te pare se moglo otvoriti 150.000 radnih mjesta :lol:
To samo govori koliko je djubre, nikome on nije SVOJE pare davao, a ponasao/li (su) se kao da jeste, jer su tim parama kupili nekoliko izbora, kupujuci tako glasove ljudi kojima su dali te i takve privilegije.
Post Reply