auto miris

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#51 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

Po preporuci odem u Bingo Stup, i ima nesto siri izbor Wunderbauma od Velikog Konzuma, ali onaj sto ja trazim nema :roll:

P.S. Iznenadio me ovaj Bingo uredjenoscu, a malo sam gledao i one Telefunken televizore :D
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#52 Re: auto miris

Post by johntra »

frngla wrote:Image

Daleko najbolji miris koji sam do sada kupio. Cijena je oko 6 KM čini mi se, al' miriše 2 mjeseca.
Dobar je isto onaj iz Penny-a isto konzervica, samo što nije gel kao areon već kao neka vuna sabijena. Nisam siguran je li Abro proizvođač ili California scents.
Bezveze je ta vuna u kockicama, kratko miriše...
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#53 Re: auto miris

Post by tendzera »

Probušiti saFun i bakrenom žicom ga privezati za retrovizor. Ima da miruha godinu dana. Naravno, podrazumijeva se da nećete uzeti starinski vešni sapun. Doduše, isti ni ne bi mogli probušiti.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#54 Re: auto miris

Post by supercali »

Ljeti moze ovaj gel ilo mirisna svijeca i sam9 stavi u otvore ventilacije a zimi natopiti krpicu neku u etericno ulje i staviti u ventilaciju ima da mirise mjesec dana
Tako sam ja jedno vrijeme radio al mi ljeti ne treba uvijek pa sam zato presao ljeti na prskalicu a zimi ide krpica
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#55 Re: auto miris

Post by O'zone »

johntra wrote:Ja koristim ovaj, nije loš...2,5 kmice u Bingu...

Image
Sad sam uzeo dvije boce ovoga na akciji u Bingu 2 KM na akciji. Fakat mirise predobro naprskao sam u auto onako odokativno 5-6 puta i mirise samo tako :thumbup: Nešto kao Vanilla i još nešto možda najviše kao zvake :D

Mislim da će i potrajati par dana sigurno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#56 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

O'zone wrote:
Sad sam uzeo dvije boce ovoga na akciji u Bingu 2 KM na akciji. Fakat mirise predobro naprskao sam u auto onako odokativno 5-6 puta i mirise samo tako :thumbup: Nešto kao Vanilla i još nešto možda najviše kao zvake :D

Mislim da će i potrajati par dana sigurno.
Haj javi koliko je potrajalo :thumbup:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#57 Re: auto miris

Post by O'zone »

_BataZiv_0809 wrote:
O'zone wrote:
Sad sam uzeo dvije boce ovoga na akciji u Bingu 2 KM na akciji. Fakat mirise predobro naprskao sam u auto onako odokativno 5-6 puta i mirise samo tako :thumbup: Nešto kao Vanilla i još nešto možda najviše kao zvake :D

Mislim da će i potrajati par dana sigurno.
Haj javi koliko je potrajalo :thumbup:
Može ;)
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#58 Re: auto miris

Post by vješalica »

California scents solidno 3KM u Bingu
Izvadis one kockice iz konzerve rasporedis u autu pod sjedista ili kako vec i dugo traje a lijepo.mirise
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#59 Re: auto miris

Post by sema911s »

[quote="vješalica"]California scents solidno 3KM u Bingu
Izvadis one kockice iz konzerve rasporedis u autu pod sjedista ili kako vec i dugo traje a lijepo.mirise[/quote


zamke za miseve,.,. :run:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#60 Re: auto miris

Post by O'zone »

_BataZiv_0809 wrote:
Haj javi koliko je potrajalo :thumbup:
Dan treći. Još se osjeti doduše ne puno ali je prisutan mirs dok recimo na odjeći je još uvijek izražajan. Vjerovatno i podovi u autu mirisu jace ali mi je mrsko zabijati glavu da onjusim :D

Neki moj zaključak je da se može koristiti da se recimo svaki drugi, treći dan prsne par puta onako čisto da održi aromu.

Moram probati kako bi ovo bilo naprskati u ventilacijski otvor?
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#61 Re: auto miris

Post by johntra »

Probaj, pa nam javi... :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66215
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#62 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

O'zone wrote: Dan treći. Još se osjeti doduše ne puno ali je prisutan mirs dok recimo na odjeći je još uvijek izražajan. Vjerovatno i podovi u autu mirisu jace ali mi je mrsko zabijati glavu da onjusim :D

Neki moj zaključak je da se može koristiti da se recimo svaki drugi, treći dan prsne par puta onako čisto da održi aromu.

Moram probati kako bi ovo bilo naprskati u ventilacijski otvor?
Aha aha :thumbup:

A u cemu je fazon sa podovima?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#63 Re: auto miris

Post by supercali »

O'zone wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Haj javi koliko je potrajalo :thumbup:
Dan treći. Još se osjeti doduše ne puno ali je prisutan mirs dok recimo na odjeći je još uvijek izražajan. Vjerovatno i podovi u autu mirisu jace ali mi je mrsko zabijati glavu da onjusim :D

Neki moj zaključak je da se može koristiti da se recimo svaki drugi, treći dan prsne par puta onako čisto da održi aromu.

Moram probati kako bi ovo bilo naprskati u ventilacijski otvor?
Nemas nista ako naprsces u vent
Prije ce izlapiti nego sa podova
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#64 Re: auto miris

Post by O'zone »

_BataZiv_0809 wrote:
O'zone wrote: Dan treći. Još se osjeti doduše ne puno ali je prisutan mirs dok recimo na odjeći je još uvijek izražajan. Vjerovatno i podovi u autu mirisu jace ali mi je mrsko zabijati glavu da onjusim :D

Neki moj zaključak je da se može koristiti da se recimo svaki drugi, treći dan prsne par puta onako čisto da održi aromu.

Moram probati kako bi ovo bilo naprskati u ventilacijski otvor?
Aha aha :thumbup:

A u cemu je fazon sa podovima?
Ma kada prskas naprskas iza sjedišta podove/patosnice i naprijed. Mislim da je to najbolja opcija. Kod mene su platnene pa još bolje
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#65 Re: auto miris

Post by nookey »

Ljudi preporuka je Ambi Pur Cristals, samo ih je nestalo u Bingu, pa ako neko može da javi ako se gdje ukažu. Do mjesec i po miriše, samo ih malo prodrmaš, fakat ugodan miris, ima narandža i eukaliptus, a oko 5 KM.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#66 Re: auto miris

Post by muha_sa »

juce ovo cudo kupih :)


Image

odlicno-što jest jest :-D
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#67 Re: auto miris

Post by Rugafet »

Dobar dobar, 2KM u bingetu, trenutno je neka eksn...Ja odma 3 pazario. Inace, najvise se osjeti i najduze mi traje kad ga spricnem par puta direktno sebi u nosinu :lol:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#68 Re: auto miris

Post by KB9 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#69 Re: auto miris

Post by L u c i f e r »

:D :thumbup:
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#70 Re: auto miris

Post by nookey »

nookey wrote:Ljudi preporuka je Ambi Pur Cristals, samo ih je nestalo u Bingu, pa ako neko može da javi ako se gdje ukažu. Do mjesec i po miriše, samo ih malo prodrmaš, fakat ugodan miris, ima narandža i eukaliptus, a oko 5 KM.
našao u Bingu, probajte 2,60 cijena a miris ugodan i evo već peti dan kao i prvi...
User avatar
ElRe
Posts: 10845
Joined: 12/12/2011 11:28

#71 Re: auto miris

Post by ElRe »

Image

Mislim da je oko 3 KM u DMu
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#72 Re: auto miris

Post by KB9 »

uze nekakav jabuka i cimet u bingu, tri markice

flasica ona sto visi na spagi, odlicno mirise, ne prejako, e sad kolko ce da traje ostaje da vidimo :mrgreen:
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#73 Re: auto miris

Post by IcedFlame »

ElRe wrote:Image

Mislim da je oko 3 KM u DMu
I ja ovaj kupujem. Nije bas isti kao na slici, ali ima jedan jedini, ne moze se fuliti :)
Ima neki neodredjen miris, ni prejak ni slab. Dodje ova dupla doza pa fakat potraje.
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#74 Re: auto miris

Post by samo pozitiva »

muha_sa wrote:juce ovo cudo kupih :)


Image

odlicno-što jest jest :-D
jucer uzeo, dobar :thumbup:
zdruzdjo
Posts: 5213
Joined: 16/08/2009 00:27

#75 Re: auto miris

Post by zdruzdjo »

Ok. Ljudi trazim vec danima onaj klasicni Ambi-pur sa bočicom sto se zakaci a vent otvor. Nema za lijeka nigdje. Jeli se to ne prave vise? Ima neki ambi-pur sa nekakvom kao kesicom mirisa ali ja vise pljunem nego sto unutra ima mirisa.


Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk
Post Reply