auto miris

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#1 auto miris

Post by dingosp0 »

Gdje kupujete miris za auto, prije je u interexu na stupu bio dobar miris što dodje u konzervi onoj ..dugo je trajao..sad to vise nema.. A ove jelkice mogu biti 2 dana i isuse ... Ambipur valja samo zimi kad puse grijanje..
blue tabu
Posts: 71
Joined: 21/04/2010 12:39

#2 Re: auto miris

Post by blue tabu »

Za li ko gdje mogu kupiti ovaj miris ? http://areon-fresh.com/bs/products/perfume-for-car/
User avatar
Qler
Posts: 23582
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3 Re: auto miris

Post by Qler »

Mislim da ti oni Maja auto, kod ŽIŠ-a imaju...
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#4 Re: auto miris

Post by dingosp0 »

blue tabu wrote:Za li ko gdje mogu kupiti ovaj miris ? http://areon-fresh.com/bs/products/perfume-for-car/
Ovaj je bio na autopraoni na mojmilu 10km... Super auto miris... Nez imaju li vise
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#5 Re: auto miris

Post by konektovan »

U penny plus centrima imate one americke mirise ( mislim da se zovu tropical exotic il' tako nesto) u konzervi i jelkice koje kostaju samo 1 KM,a izuzetno su trajne.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#6 Re: auto miris

Post by Frutek »

Fakat je već dugo loša situacija sa mirisima. Meni i konzerve su znale brze otić a koštale po 5 KM. Ma ko i sve danas, sjebali kvalitet da moraš više kupovat. Zato uzmem jedan miris u mjesecu, pa kolko traje, inače ne mozes ih nakupovat...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#7 Re: auto miris

Post by tempuser »

Ja sam negdje u AT ili SLO kupio Arbre Magique boric sa miriom mente, ajd malo da promjenim, jbte mislim da nije trajao 2 dana!
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8 Re: auto miris

Post by konektovan »

Frutek wrote:Fakat je već dugo loša situacija sa mirisima. Meni i konzerve su znale brze otić a koštale po 5 KM. Ma ko i sve danas, sjebali kvalitet da moraš više kupovat. Zato uzmem jedan miris u mjesecu, pa kolko traje, inače ne mozes ih nakupovat...
Ma ne znam,ja sam generalno zadovoljan. Meni su areon odlicni takodjer,imaju iz Srbije pinotti mirisi,solidni,ovi iz penny marketa,izmjenjam sve redom. :mrgreen:
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#9 Re: auto miris

Post by mahalas505 »

Nesto ne mogu ovih mirisa nikako :D . Pogotovo ljeti kad udjes u auto, 40 stepeni unutra, a onaj miris vise ne mirise, nego smrdi :D .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10 Re: auto miris

Post by insomnia78 »

mahalas505 wrote:Nesto ne mogu ovih mirisa nikako :D . Pogotovo ljeti kad udjes u auto, 40 stepeni unutra, a onaj miris vise ne mirise, nego smrdi :D .
:thumbup:
Isto tako, vec duze vrijeme ne stavljam nista
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#11 Re: auto miris

Post by ado-šampion »

Ambipuru cijena svake godine ide marku gore. :-) Nema potrebe za tim uopste, plus ti mirisi su kancerogeni isto kao i mirisi za kucu.
swatch
Posts: 362
Joined: 07/12/2011 13:33

#12 Re: auto miris

Post by swatch »

dingosp0 wrote:Gdje kupujete miris za auto, prije je u interexu na stupu bio dobar miris što dodje u konzervi onoj ..dugo je trajao..sad to vise nema.. A ove jelkice mogu biti 2 dana i isuse ... Ambipur valja samo zimi kad puse grijanje..
Mozes napraviti miris za auto :)

Nadji u prodavnici neki omeksivac koji se tebi svidja (ja uzmem Lenor plavi od 1l), uzmi malu prskalicu za cvijece (u Jyisk su par markica). Uzmes prskalicu i naspes malo omeksivaca i malo voder. To fino promuckas i lagano poprskas nebo u autu. Ako zelis jaci/dugotrajniji miris stavis u prskalicu vise omeksivaca a manje vode.

Prije nego sto sam poceo miksati miris, probao sam dosta fabrickih mirisa. Ambipur je stvarno super ali je skup. Ovi ostali traju po par dana i izlape :(
shandrprcSA
Posts: 9793
Joined: 23/02/2013 08:16

#13 Re: auto miris

Post by shandrprcSA »

swatch wrote:
dingosp0 wrote:Gdje kupujete miris za auto, prije je u interexu na stupu bio dobar miris što dodje u konzervi onoj ..dugo je trajao..sad to vise nema.. A ove jelkice mogu biti 2 dana i isuse ... Ambipur valja samo zimi kad puse grijanje..
Mozes napraviti miris za auto :)

Nadji u prodavnici neki omeksivac koji se tebi svidja (ja uzmem Lenor plavi od 1l), uzmi malu prskalicu za cvijece (u Jyisk su par markica). Uzmes prskalicu i naspes malo omeksivaca i malo voder. To fino promuckas i lagano poprskas nebo u autu. Ako zelis jaci/dugotrajniji miris stavis u prskalicu vise omeksivaca a manje vode.

Prije nego sto sam poceo miksati miris, probao sam dosta fabrickih mirisa. Ambipur je stvarno super ali je skup. Ovi ostali traju po par dana i izlape :(
ima vec napravljeno...

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

shandrprcSA wrote:
swatch wrote:
dingosp0 wrote:Gdje kupujete miris za auto, prije je u interexu na stupu bio dobar miris što dodje u konzervi onoj ..dugo je trajao..sad to vise nema.. A ove jelkice mogu biti 2 dana i isuse ... Ambipur valja samo zimi kad puse grijanje..
Mozes napraviti miris za auto :)

Nadji u prodavnici neki omeksivac koji se tebi svidja (ja uzmem Lenor plavi od 1l), uzmi malu prskalicu za cvijece (u Jyisk su par markica). Uzmes prskalicu i naspes malo omeksivaca i malo voder. To fino promuckas i lagano poprskas nebo u autu. Ako zelis jaci/dugotrajniji miris stavis u prskalicu vise omeksivaca a manje vode.

Prije nego sto sam poceo miksati miris, probao sam dosta fabrickih mirisa. Ambipur je stvarno super ali je skup. Ovi ostali traju po par dana i izlape :(
ima vec napravljeno...

Image
Hajde da malo osvjezimo temu :D

Ovaj BIS je vako 9 KM :-)

Ima i Ditin Alls Deo, koji onako bas lijepo mirise, kao bejbi krema, a vidjeh da i u DM-u ima kupiti osvjezivaca tekstila njihove robne marke.

Ja najvise volim Wunderbaum, ali fakat traje maximalno 2 sedmice :-)

Najvise sam koristio vaniliju, dok nisam otkrio mango, ali ne proizvodi se vise. Sad ganjam summer cotton, i njega slabo gdje ima uzeti :roll:

Pitanje za forumasa koji radi ovu kombinaciju sa omeksivacem-koji omjer otprilike koristis? I koliko je to dugotrajno?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#15 Re: auto miris

Post by Tomahawk11 »

Nasem narodu sve skupo :-)
Pa nije 9 000 nego 9 KM :mrgreen:
A nije mala ova boca.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#16 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:Nasem narodu sve skupo :-)
Pa nije 9 000 nego 9 KM :mrgreen:
A nije mala ova boca.
Pa duplo je skuplji od ostalih. Ne znam je li duplo bolji, testirat cu svakako. :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#17 Re: auto miris

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:Nasem narodu sve skupo :-)
Pa nije 9 000 nego 9 KM :mrgreen:
A nije mala ova boca.
Pa duplo je skuplji od ostalih. Ne znam je li duplo bolji, testirat cu svakako. :thumbup:
Supruga to cudo koristi za odjecu. Traje joj poprilicno dugo. A znas kako zene vole parfeme i sve ostalo :D
Ima izuzetno jak miris.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#18 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote: Supruga to cudo koristi za odjecu. Traje joj poprilicno dugo. A znas kako zene vole parfeme i sve ostalo :D
Ima izuzetno jak miris.
:thumbup:

Probat cu prvo u kuci :D Volim da auto lijepo mirise kad se udje u njega, ali ne da stipa za oci :D
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19 Re: auto miris

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote: Supruga to cudo koristi za odjecu. Traje joj poprilicno dugo. A znas kako zene vole parfeme i sve ostalo :D
Ima izuzetno jak miris.
:thumbup:

Probat cu prvo u kuci :D Volim da auto lijepo mirise kad se udje u njega, ali ne da stipa za oci :D
Moze ti trajati pravo dugo ova boca, a imas domaci als i jos jedan, kojeg proizvodi likval, isto jako dobri i kvalitetní. :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote:
Moze ti trajati pravo dugo ova boca, a imas domaci als i jos jedan, kojeg proizvodi likval, isto jako dobri i kvalitetní. :thumbup:
Znaci to se samo malo spricne na sjedista, tepihe i tapacirunge?

I da ti ovdje odgovorim za ono na drugoj temi-pogledacu u Bingu, hvala na preporuci :thumbup: , a nadjoh da je njihov zastupnik za BiH Unitrade i da imaju predstavnistvo u Sarajevu, pa cu pogledat i tu, pa javim ostalima kako sam prosao.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#21 Re: auto miris

Post by supercali »

Pa kupi onaj osvjezivac zraka ne znam tacno koliko su i samo prsci po tapacirunzima i to je to
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#22 Re: auto miris

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote:
konektovan wrote:
Moze ti trajati pravo dugo ova boca, a imas domaci als i jos jedan, kojeg proizvodi likval, isto jako dobri i kvalitetní. :thumbup:
Znaci to se samo malo spricne na sjedista, tepihe i tapacirunge?

I da ti ovdje odgovorim za ono na drugoj temi-pogledacu u Bingu, hvala na preporuci :thumbup: , a nadjoh da je njihov zastupnik za BiH Unitrade i da imaju predstavnistvo u Sarajevu, pa cu pogledat i tu, pa javim ostalima kako sam prosao.
Spricaj, gdje ti volja bude. :mrgreen:

Zeznuo sam se, nije likval proizvodjac, vec Tisal Busovaca, a ovo je taj proizvod. Cijena prihvatljiva, a kvalitet jako dobar.
Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote:
Spricaj, gdje ti volja bude. :mrgreen:

Zeznuo sam se, nije likval proizvodjac, vec Tisal Busovaca, a ovo je taj proizvod. Cijena prihvatljiva, a kvalitet jako dobar.
Image
:D

Mislio sam kolicinski koliko treba spricnuti da miris traje bar neko vrijeme, a da ne ugusi putnike :D
User avatar
konektovan
Posts: 40477
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#24 Re: auto miris

Post by konektovan »

_BataZiv_0809 wrote:
konektovan wrote:
Spricaj, gdje ti volja bude. :mrgreen:

Zeznuo sam se, nije likval proizvodjac, vec Tisal Busovaca, a ovo je taj proizvod. Cijena prihvatljiva, a kvalitet jako dobar.
Image
:D

Mislio sam kolicinski koliko treba spricnuti da miris traje bar neko vrijeme, a da ne ugusi putnike :D
Cuj, sve zavisi od tvojih pluca, i pluca tvojih saputnika. :mrgreen: Ja to spricam sve do momenta, kad pocne faza gusenja, koja je jako neugodna. :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65914
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#25 Re: auto miris

Post by _BataZiv_0809 »

konektovan wrote:
Cuj, sve zavisi od tvojih pluca, i pluca tvojih saputnika. :mrgreen: Ja to spricam sve do momenta, kad pocne faza gusenja, koja je jako neugodna. :mrgreen:
Okej, a koliko cesto spricas :D

Nedavno sam sasio nove presvlake i lakirao unutrasnje plastike, pa sad istjerujem taj miris sodom bikarbonom (jos malo). Eh sad bih htio da taj novi tekstil poprimi neki fin miris :)
Post Reply