Auto kozmetika

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Leon16v
Posts: 5716
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#101 Re: Auto kozmetika

Post by Leon16v »

Ja sam imao areon kao ona bocica, vanilija, i prosulo se nekako i stajalo na suncu, usao u auto oci mi ispale, sad trenutno sam mirisa bez :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#102 Re: Auto kozmetika

Post by tempuser »

corsa wrote:Ma samo "jelkica"! 100% provjereno. I to "New car", to je bivsi "moschus", najbolji miris za auta. :thumbup:
Osim ove epizode sa CS-om, iskljucivo Wunderbaum New car zadnjih 7-8 u svim autima! Da se ne lazemo bilo je par proba sa "Black Classic" i "Sportfrische" koji nisu losi ali mi ne "New car" ipaj vise svidio.
Kao mladji kad mi je bila fora da mi auto mirise na mjesavinu slasticarne, kupleraja i Zutog taxia, naizmjenicno kombinacija Wunderbaum "Vanillaroma" i "Kokosnuss", pa onda jedno vrijeme one neke konzerve limun i narandza... To je bilo nekad 1995 - 2005!
User avatar
Rugafet
Posts: 4679
Joined: 14/12/2015 17:52

#103 Re: Auto kozmetika

Post by Rugafet »

Ma ne eksperimentisem ni ja sa mirisima, vec duuugo vremena koristim ovaj od Areona Bubble gum, i stvarno je fantastican. Probajte nije uopste onaj sladunjavi miris kakv bi ocekivali nego onako bas 'taman' plus traje doslovno danima, kad se 'potrosi' bacim ga u gepek a novi kacam na retrovizor

Image
User avatar
BaDa
Posts: 2334
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#104 Re: Auto kozmetika

Post by BaDa »

moze li neka preporuka spredj ili neko sredstvo za miris na tapacirungu, sjedista i sl.. koristim areon bubble gum samo jos da ima neki fin sprej malo sjedista da namirisem :D hahah
_ado_
Posts: 657
Joined: 18/10/2007 18:32

#105 Re: Auto kozmetika

Post by _ado_ »

Imas Dr. Marcus u spreju, u Bingu. Kosta 5.20 km, samo nisam siguran da li je predvidjen da se prska na tkaninu. I jako je tesko naci Dr.Marcus Black. Brzo se proda.
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#106 Re: Auto kozmetika

Post by konektovan »

_ado_ wrote:Imas Dr. Marcus u spreju, u Bingu. Kosta 5.20 km, samo nisam siguran da li je predvidjen da se prska na tkaninu. I jako je tesko naci Dr.Marcus Black. Brzo se proda.
Nesto najgore sto sam probao je taj black, nikakvog mirisa, postojanosti a predvidjen je za plastiku prije svega. Ja ga iskoristio za gume, tu se bolje pokazao. :mrgreen:
User avatar
kabal1337
Posts: 7793
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#107 bRe: Auto kozmetika

Post by kabal1337 »

Ja da sam na tvome mjestu tkaninu ne bi natapao tim mirisima samo ce poslije da ti se usmrdi. Radije uzmi omeksivaca, razrijedi da vodom I u prskalicu. I skroz malo naprsci.
_ado_
Posts: 657
Joined: 18/10/2007 18:32

#108 Re: Auto kozmetika

Post by _ado_ »

konektovan wrote:
_ado_ wrote:Imas Dr. Marcus u spreju, u Bingu. Kosta 5.20 km, samo nisam siguran da li je predvidjen da se prska na tkaninu. I jako je tesko naci Dr.Marcus Black. Brzo se proda.
Nesto najgore sto sam probao je taj black, nikakvog mirisa, postojanosti a predvidjen je za plastiku prije svega. Ja ga iskoristio za gume, tu se bolje pokazao. :mrgreen:
Ja pricam o ovom http://n1.sdlcdn.com/imgs/a/x/4/Dr-Marc ... -12eaa.jpg
Sad sam provjerio bocicu, i nigdje nisam procitao da je predvidjen za plastiku. Klasicni osvjezivac.
A ne znam bas kako bi ovo koristio za gume
User avatar
BaDa
Posts: 2334
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#109 Re: Auto kozmetika

Post by BaDa »

negdje sam procitao da je ovaj air wick dobar za takve stvari..

Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#110 Re: Auto kozmetika

Post by supercali »

BaDa wrote:negdje sam procitao da je ovaj air wick dobar za takve stvari..

Image
Ovo ja koristim e sad jel airwick glade ili neki treci ne znam
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#111 Re: Auto kozmetika

Post by konektovan »

_ado_ wrote:
konektovan wrote:
_ado_ wrote:Imas Dr. Marcus u spreju, u Bingu. Kosta 5.20 km, samo nisam siguran da li je predvidjen da se prska na tkaninu. I jako je tesko naci Dr.Marcus Black. Brzo se proda.
Nesto najgore sto sam probao je taj black, nikakvog mirisa, postojanosti a predvidjen je za plastiku prije svega. Ja ga iskoristio za gume, tu se bolje pokazao. :mrgreen:
Ja pricam o ovom http://n1.sdlcdn.com/imgs/a/x/4/Dr-Marc ... -12eaa.jpg
Sad sam provjerio bocicu, i nigdje nisam procitao da je predvidjen za plastiku. Klasicni osvjezivac.
A ne znam bas kako bi ovo koristio za gume
Do mene je, sorry, ovaj moj bio je u spreju i namjena za plastiku, vinil, gumirane povrsine.
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#112 Re: Auto kozmetika

Post by SSemir »

ovo ne kupujte dzaba. bezveze
Image
Leon16v
Posts: 5716
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#113 Re: Auto kozmetika

Post by Leon16v »

Znam da je FIS tamo u Halilovićima nabavio dosta tih mirisa, čitava polica jedna, od jeftinijih do skupih, al nikako da odem :D
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#114 Re: Auto kozmetika

Post by ado-šampion »

To je ono - plastika ko plastika, tkanina ko tkanina, a onda auto puno mirisa jer smrdi sa svih strana. :-)

Prava auta mirisu sama od sebe. :D
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#115 Re: Auto kozmetika

Post by samo pozitiva »

http://www.sonax.hu/var/storage/images/ ... ghtbox.png

ako je ko vidio gdje u radnjama ima :)
Leon16v
Posts: 5716
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#116 Re: Auto kozmetika

Post by Leon16v »

samo pozitiva wrote:http://www.sonax.hu/var/storage/images/ ... ghtbox.png

ako je ko vidio gdje u radnjama ima :)
Ne znam da li ima 100%, ali u OBI imas sonax proizvoda dosta i u Hrasnom u Robotu na spratu :-D
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#117 Re: Auto kozmetika

Post by ado-šampion »

To sve u OBIju je vrlo tanko, nekoliko osnovnih stvari i to je to, nista specificnije nema. Uz one cijene ocekivalo bi se da bar ima izbor.
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#118 Re: Auto kozmetika

Post by IcedFlame »

ado-šampion wrote:To sve u OBIju je vrlo tanko, nekoliko osnovnih stvari i to je to, nista specificnije nema. Uz one cijene ocekivalo bi se da bar ima izbor.
Ne znam kada si zadnji put gledao, ali mene je iznenadila kolicina Sonax proizvoda koje sam vidio kod njih.
Govorim u odnosu na ove ostale trzne centre, koji drze ponesto od auto kozmetike.
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#119 Re: Auto kozmetika

Post by ado-šampion »

IcedFlame wrote:
ado-šampion wrote:To sve u OBIju je vrlo tanko, nekoliko osnovnih stvari i to je to, nista specificnije nema. Uz one cijene ocekivalo bi se da bar ima izbor.
Ne znam kada si zadnji put gledao, ali mene je iznenadila kolicina Sonax proizvoda koje sam vidio kod njih.
Govorim u odnosu na ove ostale trzne centre, koji drze ponesto od auto kozmetike.
Prije mozda mjesec, tih sampona i toga ima, ima dosta sto jest jest, ali ako naprimjer trazis nesto specificno, recimo bilo sta iz Extreme ili Professional serija, tesko da ces naci.
Leon16v
Posts: 5716
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#120 Re: Auto kozmetika

Post by Leon16v »

ado-šampion wrote:
IcedFlame wrote:
ado-šampion wrote:To sve u OBIju je vrlo tanko, nekoliko osnovnih stvari i to je to, nista specificnije nema. Uz one cijene ocekivalo bi se da bar ima izbor.
Ne znam kada si zadnji put gledao, ali mene je iznenadila kolicina Sonax proizvoda koje sam vidio kod njih.
Govorim u odnosu na ove ostale trzne centre, koji drze ponesto od auto kozmetike.
Prije mozda mjesec, tih sampona i toga ima, ima dosta sto jest jest, ali ako naprimjer trazis nesto specificno, recimo bilo sta iz Extreme ili Professional serija, tesko da ces naci.
Bile su neke promocije kod nas, ali ne znam u kojim gradovima, bilo svega i svačega od tih proizvoda, ne znam moze li se kako naruciti
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#121 Re: Auto kozmetika

Post by samo pozitiva »

pogladam a sve su prilike mrka kapa :skoljka:
User avatar
konektovan
Posts: 40050
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#122 Re: Auto kozmetika

Post by konektovan »

Bila je nedavno promocija sonax proizvoda u motorexu, na stupu, tako da treba provjeriti i u motorexu, mozda su prosirili ponudu njihovih proizvoda.

Sent from my C6603 using Tapatalk
faraon_sa
Posts: 76
Joined: 21/07/2007 16:41

#123 Re: Auto kozmetika

Post by faraon_sa »

Zna li neko, provjereno, gdje u Sarajevu ima kupiti jelkicu New Car. Gdje god sam usao ovih dana ili nema New Car ili jelkica nema nikako...
User avatar
kabal1337
Posts: 7793
Joined: 11/02/2012 21:08
Location: DIY
Vozim: Destroy it yourself

#124 Re: Auto kozmetika

Post by kabal1337 »

faraon_sa wrote:Zna li neko, provjereno, gdje u Sarajevu ima kupiti jelkicu New Car. Gdje god sam usao ovih dana ili nema New Car ili jelkica nema nikako...
Rox Importane, Konzum gdje je bio bivsi ve-ef :D U konzumu ti se nalaze u ssredini ini na kraju bunta jelkica. Znaci morati ces malo prokopat.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#125 Re: Auto kozmetika

Post by tempuser »

Zadnji put nedavno kupio EP pumpa na Pofalicima
Post Reply