Auto bluetooth

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
mayab
Posts: 27296
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#51 Re: Auto bluetooth

Post by mayab »

http://www.newfrog.com/p/bluetooth-wire ... k21BbgsFyh
Image
Ne znam koliko je ovo dobro, ali cijena je oK US$8.59
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#52 Re: Auto bluetooth

Post by supercali »

Sto se tice telefona u autu kod.mene je rijeseno ovako
Image
Fabricki imam telefon samo stavim twin karticu
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#53 Re: Auto bluetooth

Post by amar1994 »

hladan.preminger wrote:
Ako to nije ugrađeno u posotjeći radio, to je nemoguće nakndadno uraditi. Imaš mp3 emulatore ali ti neće pisati naziv na displayu od radija.
Novi radio je najbolje rješenje, ali kod mene to nije bilo moguće jer je integrisan u masku i ima neke optičke kablove, a novi radio koji paše i sa svim opcijama (bt, gps, navi, mp3 itd) je oko 1000 KM.
Ako možeš naći blendu za svoje auto vidi koliko ti je novi radio, i isplati ti li se.

Meni je ova opcija sa telefonom najbolja i najjeftinija.

PS.

Imas i ovaj način stick u telefon gdje ga učita normalno i onda sa telefona na autoradio kablom ili preko BT.

http://www.ebay.com/itm/SanDisk-32GB-64 ... GuZscmafeQ
ma ja to cisto informativno :thumbup: , jer sve mi se cini da sam puno dao za USB adapter/changer , jer je radio fabricki predvidjen za USB i iPod :)

u svakom slucaju dobar si , i svaka cast :thumbup:
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#54 Re: Auto bluetooth

Post by milann1971 »

zdruzdjo wrote:Za nekoga ko putuje hiljadama kilometrara sam u autu, bilo kakav ugradbeni BT je super i vise je nego potrebna stvar.
Medjutim ja licno se vozim autom i sam, sa djecom, i djecu u skolu, raja na posao, ponekad sa posla sa nekim, raja........ i fakat pravo mi je bezveze da neko slusa sta ja pricam sa suprugom ili bilo kim. A onda ako hoce nesto da mi kaze na telefon, prekidaj BT konekciju ili prebacuj na telefon razgovor i onda opet rizikujes da te klepi neki dokolicar u plavom.
Kupio stereo bt slusalicu koja mi je na vratu i ne smeta(bar meni). prednost mi je sto volim slusati muziku dok hodam sto pravo cesto radim. Biciklo takodje da mogu pricati.
Ne mora biti u uhu stalno, jer ima magnetni drzac slusalice/a koja ide u uho. kad zazvoni telefon "okovratnik" zavibrira i samo je stavim u uho i pricaj.

Image

a gdje si kupio ?? cijena ?? djeluje odlicno , mogu koristiti dok vozim auto, a i dok hodam slusati muziku...
zdruzdjo
Posts: 5225
Joined: 16/08/2009 00:27

#55 Re: Auto bluetooth

Post by zdruzdjo »

milann1971 wrote: a gdje si kupio ?? cijena ?? djeluje odlicno , mogu koristiti dok vozim auto, a i dok hodam slusati muziku...
Nasao na olx-u. 30 km. Leglo kupanje u isopropil alkoholu, uv dezinfekcija i zamjena gumica.

Medjutim sada vidim da ima kod dilera telefona slican lg model. Bijele su boje i malkice robusnije. Ne znam kakve su.
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#56 Re: Auto bluetooth

Post by milann1971 »

narucio kineske 36km,msm da ce biti odlicne
Anonimna Lutrija
Posts: 90
Joined: 22/07/2012 20:54

#57 Re: Auto bluetooth

Post by Anonimna Lutrija »

Ma, najbolje su one što idu direktno u uho...
Neki dan kupio Jabrinu u Globe Tech-u na Dobrinji... 30 ili 35 KM bila... Ne znam tačno...
Fakat, Jabra je zakon... Vrh!
svrco2018
Posts: 14
Joined: 25/05/2018 09:43

#58 Re: Auto bluetooth

Post by svrco2018 »

Ako može mala pomoć, imam Parrot 3200 LS i radio je do unazad par dan sve bilo OK, odjednom ga više ne mogu upaliti, ne reaguje nikako. Da li se i kako može popraviti? Koliko bi koštalo?Ako neko zna molim za pomoć..
Post Reply