Austrija

User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#601 Re: Austrija

Post by SaraFina »

bh.tornjak wrote:jel to opet ono:
Gastarbajter...nepismen...kopa kanale....cisti klozete....lezi na socijali...i jedva ceka da dodje u BejHa sa bijesnim autom kojeg je digo na kredit da vadi mast komsijama i familiji( koji su opet svi redom po dva-tri faxa zavrsili)
Je, je.

A imena gradova i država po Vuku se pišu. Elokventna elita :)))
User avatar
ze kalanga
Posts: 1309
Joined: 20/03/2016 19:52

#602 Re: Austrija

Post by ze kalanga »

Ne provaljuj se.
Što se tiče atributa, tome se nikada ne rugam nikome. Bog je svakome dao ono što je mislio da treba.
Ne polarizuj.
Ljude ne procjenjujem po fizičkom izgledu, već po onome što pišu.
To što ti živiš u Maglaju i misliš da smo se svi ograničili na vlastita sela je drugi par opanaka.
User avatar
512MB
Posts: 10659
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#603 Re: Austrija

Post by 512MB »

ze kalanga wrote:
512MB wrote:Nisi ti jaro vidio Austrije zadnjih 20 godina ja bi rekao :-) Samo jedan od mojih najblizih prijatelja (porijeklom iz BiH) nije zavrsio faks u Austriji, a i taj ima svoju firmu i 8 radnika... Kad sam pravio kucu, austrijska Baufirma i nigdje nasih ljudi na bausteli, sami madjari i poljaci... Druga su sad vremena.
Nema potrebe da se ubjeđujemo. Zadnji put u AUT bio prije nešto više od godinu i 3 mjeseca. Mogu ti reći i čijim sam cestama hodio i čarima uživao.
Uglavnom. Navedeno. Štoviše, družio se i sa Srbima i sa Bošnjacima. Mahom Tešnja, Rogatice i Zenice. Svi fizikališu, ali nisu nezadovoljni.
Izašao u jednu diskoteku gdje je gostovao masama poznat folker i uvjerio se da je kod nas 3x manja seljana u klubovima... :izet: :izet: :izet:
Tako dakle rodjo, biJo jednom u zivotu u nekom diskacu u Austriji i odma popio pamet na slamku, i solis pamet meni koji je odrasto i skolovo se ovd :) sto nekazes odma da negubimo vrijeme sa tobom... a vidim drugi su te vec odavno skontali StoraB :)
User avatar
ze kalanga
Posts: 1309
Joined: 20/03/2016 19:52

#604 Re: Austrija

Post by ze kalanga »

Nismo mi rodjaci.
U AUT do sada brat bratu 10-12 puta bio.
Kao što rekoh, solidna zemljica koju krase ljudi s ovih područja. Istina u tom kontekstu fizičke ljepote. Rade ono što Austrijanci neće. I svima ugodno. Istina povremeno dođe do nekih čačkanja mečke, ali se završi na druženju sa komšijama crne puti i praćenjem 4 skakaonice. Kineski restorani su posebna priča. :mrgreen:
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#605 Re: Austrija

Post by Mirza007 »

Pederko-novinar ne rece kakvi su gay klubovi u Austriji.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17965
Joined: 29/03/2014 19:20

#606 Re: Austrija

Post by jao_situacije »

GeeTnT wrote:
512MB wrote:Nisi ti jaro vidio Austrije zadnjih 20 godina ja bi rekao :-) Samo jedan od mojih najblizih prijatelja (porijeklom iz BiH) nije zavrsio faks u Austriji, a i taj ima svoju firmu i 8 radnika... Kad sam pravio kucu, austrijska Baufirma i nigdje nasih ljudi na bausteli, sami madjari i poljaci... Druga su sad vremena.
...pokusavam da ga skontam....ne ide...lik je jedinstven.
svako se kreće u krugovima sebi sličnih ljudi
ne zamjerite mu, njegovi poznanici možda i slažu blokove miješaju malter i čiste toalete
bluesjunior
Posts: 731
Joined: 21/05/2014 11:14

#607 Re: Austrija

Post by bluesjunior »

ze kalanga wrote:Nismo mi rodjaci.
U AUT do sada brat bratu 10-12 puta bio.
Kao što rekoh, solidna zemljica koju krase ljudi s ovih područja. Istina u tom kontekstu fizičke ljepote. Rade ono što Austrijanci neće. I svima ugodno. Istina povremeno dođe do nekih čačkanja mečke, ali se završi na druženju sa komšijama crne puti i praćenjem 4 skakaonice. Kineski restorani su posebna priča. :mrgreen:
solidna zemljica omfg! :?
The BEN10
Posts: 7595
Joined: 19/09/2011 09:03

#608 Re: Austrija

Post by The BEN10 »

.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#609 Re: Austrija

Post by GeeTnT »

jao_situacije wrote:
GeeTnT wrote:
512MB wrote:Nisi ti jaro vidio Austrije zadnjih 20 godina ja bi rekao :-) Samo jedan od mojih najblizih prijatelja (porijeklom iz BiH) nije zavrsio faks u Austriji, a i taj ima svoju firmu i 8 radnika... Kad sam pravio kucu, austrijska Baufirma i nigdje nasih ljudi na bausteli, sami madjari i poljaci... Druga su sad vremena.
...pokusavam da ga skontam....ne ide...lik je jedinstven.
svako se kreće u krugovima sebi sličnih ljudi
ne zamjerite mu, njegovi poznanici možda i slažu blokove miješaju malter i čiste toalete
Zglajzo lik....to je jedini komentar koji jako dobro objasnjava njegov status u drustvu...
User avatar
Point.
Posts: 28099
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#610 Re: Austrija

Post by Point. »

ze kalanga wrote:Nismo mi rodjaci.
U AUT do sada brat bratu 10-12 puta bio.
Kao što rekoh, solidna zemljica koju krase ljudi s ovih područja. Istina u tom kontekstu fizičke ljepote. Rade ono što Austrijanci neće. I svima ugodno. Istina povremeno dođe do nekih čačkanja mečke, ali se završi na druženju sa komšijama crne puti i praćenjem 4 skakaonice. Kineski restorani su posebna priča. :mrgreen:
Vidim da si svjetski putnik, ko Evlija Celebija unce upon a time. De nam reci kakvo je stanje sa nasima u Skandinaviji, jel i tamo peremo guzice, toalet skoljke, samo strogi teski fizikanerski poso?
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#611 Re: Austrija

Post by bh.tornjak »

Point. wrote:
ze kalanga wrote:Nismo mi rodjaci.
U AUT do sada brat bratu 10-12 puta bio.
Kao što rekoh, solidna zemljica koju krase ljudi s ovih područja. Istina u tom kontekstu fizičke ljepote. Rade ono što Austrijanci neće. I svima ugodno. Istina povremeno dođe do nekih čačkanja mečke, ali se završi na druženju sa komšijama crne puti i praćenjem 4 skakaonice. Kineski restorani su posebna priča. :mrgreen:
Vidim da si svjetski putnik, ko Evlija Celebija unce upon a time. De nam reci kakvo je stanje sa nasima u Skandinaviji, jel i tamo peremo guzice, toalet skoljke, samo strogi teski fizikanerski poso?
ovi u skandinaviji su inace dovedeni tamo ljeti da cuvaju onu njihovu divljac...a zimi su zaposleni kao grtalice i cistaci snijega...
i naravno.....leze na socijali.....
User avatar
ze kalanga
Posts: 1309
Joined: 20/03/2016 19:52

#612 Re: Austrija

Post by ze kalanga »

Mirza007 wrote:Pederko-novinar ne rece kakvi su gay klubovi u Austriji.
Pozdravite vašu mamu. :D
De nam reci kakvo je stanje sa nasima u Skandinaviji, jel i tamo peremo guzice, toalet skoljke, samo strogi teski fizikanerski poso?
Za razliku AUT, ITA, SUI, GER, nisam bio u Skandinaviji. Kontam da nema neke prevelike razlike. Klozet je klozet, a plata plata...
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#613 Re: Austrija

Post by dobojlija81 »

sta bi
ovaj austrisjski trunp propo pa se kalanga pomamio :D
User avatar
mufa1
Posts: 2133
Joined: 03/03/2014 19:26

#614 Re: Austrija

Post by mufa1 »

A sto je još gore, srbi dobiše etiketu fašiste, a ne pobijedi im taj za koga su glasali.. Pljuje ih narod po ulici, čak i švabe se ograđuju od njih i nazivaju ih dupelizcima i uvlakašima..

Sent from my XT1562 using Tapatalk
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#615 Re: Austrija

Post by pirmin »

User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#616 Re: Austrija

Post by pirmin »

Cuj "pljuje ih narod na ulici" :D ... sta vam sve nece na um pasti. :-) :-) :-)
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#617 Re: Austrija

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Dobro žena napisala ali hajde ti to objasni prosječnom Srbendi iz SNSD-a. Po potrebi Dodik se malo drži sa nacistima za rauku a onda dođe u Jasenovac i drži govore o Srbima velikim antifašistima.
User avatar
mufa1
Posts: 2133
Joined: 03/03/2014 19:26

#618 Re: RE: Re: Austrija

Post by mufa1 »

pirmin wrote:Cuj "pljuje ih narod na ulici" :D ... sta vam sve nece na um pasti. :-) :-) :-)
Nisi valjda mislio bukvalno da ih pljuje??
Lično sam bio prisutan gdje Slovenac bukvalno otjera od stola jednog srba kad je ovaj počeo pametovat kako treba glasat za Hofera jer kao on će iskorijeniti Islam u Austriji..

Sent from my XT1562 using Tapatalk
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#619 Re: Austrija

Post by O'zone »

ze kalanga wrote:
Mirza007 wrote:Pederko-novinar ne rece kakvi su gay klubovi u Austriji.
Pozdravite vašu mamu. :D
De nam reci kakvo je stanje sa nasima u Skandinaviji, jel i tamo peremo guzice, toalet skoljke, samo strogi teski fizikanerski poso?
Za razliku AUT, ITA, SUI, GER, nisam bio u Skandinaviji. Kontam da nema neke prevelike razlike. Klozet je klozet, a plata plata...
Prvo upozorenje i zadnje upozorenje :sax:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#620 Re: Austrija

Post by salik79 »

ze kalanga wrote:
Mirza007 wrote:Pederko-novinar ne rece kakvi su gay klubovi u Austriji.
Pozdravite vašu mamu. :D
De nam reci kakvo je stanje sa nasima u Skandinaviji, jel i tamo peremo guzice, toalet skoljke, samo strogi teski fizikanerski poso?
Za razliku AUT, ITA, SUI, GER, nisam bio u Skandinaviji. Kontam da nema neke prevelike razlike. Klozet je klozet, a plata plata...
A ovi sto su od 1950 i neke predavali na ETH Zürich i decenijama bili Sefovi Odjela za industrijsko istrazivanje,sta cemo s njima?! Odreci ih se, jer se ne uklapaju u tvoj sablon?! :|
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#621 Re: Austrija

Post by Mirza007 »

ze kalanga wrote:
Mirza007 wrote:Pederko-novinar ne rece kakvi su gay klubovi u Austriji.
Pozdravite vašu mamu. :D
Hocu hvala. To ti je domet znaci sto se zena tice. Znaci dobro sam te prokuzio.
I drago mi je da si se prepoznao u sintagmi.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#622 Re: Austrija

Post by animals »

Austrijanci su skrenuli udesno samo zbog jednog
razloga..zadnje nekontrolisano useljavanje, koje otezava
stanje na trzistu rada..koje je i onako preoptereceno
priljevom radne snage iz istocni zemalja..
User avatar
ze kalanga
Posts: 1309
Joined: 20/03/2016 19:52

#623 Re: Austrija

Post by ze kalanga »

O'zone wrote:
Prvo upozorenje i zadnje upozorenje :sax:
Nemam problem sa upozorenjima. Ali se nadam da je doslednost karakteristika. Čovjek, žena ili ko već već danima me vrijeđa na različite načine. Kontam da je davno trebao biti izbačen sa foruma.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#624 Re: Austrija

Post by bingov buraz »

I cudom se cudi sto mu je stranka izbacena iz socijalisticke internacionale :mrgreen:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#625 Re: Austrija

Post by O'zone »

ze kalanga wrote:
O'zone wrote:
Prvo upozorenje i zadnje upozorenje :sax:
Nemam problem sa upozorenjima. Ali se nadam da je doslednost karakteristika. Čovjek, žena ili ko već već danima me vrijeđa na različite načine. Kontam da je davno trebao biti izbačen sa foruma.
Imaš dugme "report post" use It wisely....
Post Reply