Auspuh problem.

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
Morphious
Posts: 55
Joined: 01/01/2017 14:47

#1 Auspuh problem.

Post by Morphious »

Pozdrav svima imam jedan problem pa prvo da vidim dal je imo jos neko slicnih problema. Imam problema sa auspuhom kada palim on trese i kada ga gasim trese se auto je opel astra 1998 nisam bas pri parama da kupujem drugi i da ga vozim na kanal, ali sam provalio sto trese jedan sloj je korozirao i sa donje strane je otpao a sa gornje i dalje se trzi ali se odvojio e sada da li bi ja taj gornji dio smio skinuti jer on se bukvalno odlijepio sa auspuha lahko puca jer je korozirao poz.
dgL_
Posts: 3037
Joined: 25/09/2014 22:39

#2 Re: Auspuh problem.

Post by dgL_ »

Morphious wrote:Pozdrav svima imam jedan problem pa prvo da vidim dal je imo jos neko slicnih problema. Imam problema sa auspuhom kada palim on trese i kada ga gasim trese se auto je opel astra 1998 nisam bas pri parama da kupujem drugi i da ga vozim na kanal, ali sam provalio sto trese jedan sloj je korozirao i sa donje strane je otpao a sa gornje i dalje se trzi ali se odvojio e sada da li bi ja taj gornji dio smio skinuti jer on se bukvalno odlijepio sa auspuha lahko puca jer je korozirao poz.
Sta si dobio ako skines? Moras otici da neko pregleda na dizalici i odsjece taj hrdjavi dio, zavari novi komad i bog te veselio.... Vjerovatno su ti i lonci od auspuha losi, al dok ne dignes auto nista ne mozes znat... I realno nije ovo nesto skupa investicija...
Post Reply