Ateizam / Nihilizam / Agnosticizam

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5401 Re: Ateizam

Post by Dozer »

Ma hebo to...vidi mu u koju je kategoriju to sve objavio :lol: :lol: :lol:
Dobro ima i tih 178 pregleda... Ljudi kontali neka zajebancija.
Bice sretan ako ga ne prijave :lol: :lol: :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#5402 Re: Ateizam

Post by irac300 »

Ovaj počeo i svoj video kanal reklamirati. I to zalijepi jedan te isti klip 4 puta. Samo vi njemu pravite reklamu, bilo je fino dok ga se ignorisalo, lik vas podjebava, a vi se raspravljajte. Nažalost ovdje od kako nema @NIN-a vlada totalna kaubojština, jer se ovakvim trolovima tipa @smrle svašta dopušta. Ja da uletim na temu ''moj ummete, ramazan'' i sl. pa krenem budalasat kao ovaj, fasovao bih mjesec dana u roku minute.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#5403 Re: Ateizam

Post by MyTao »

Objavio je u pravoj kategoriji, sta hoce ti iz auto-moto kategorije... Treba im pokazati one proteine sto imaju motor u guzici i svi ima da zacepe.
User avatar
jasko_ba
Posts: 7801
Joined: 13/11/2006 17:47

#5404 Re: Ateizam

Post by jasko_ba »

irac300 wrote:Ovaj počeo i svoj video kanal reklamirati. I to zalijepi jedan te isti klip 4 puta. Samo vi njemu pravite reklamu, bilo je fino dok ga se ignorisalo, lik vas podjebava, a vi se raspravljajte. Nažalost ovdje od kako nema @NIN-a vlada totalna kaubojština, jer se ovakvim trolovima tipa @smrle svašta dopušta. Ja da uletim na temu ''moj ummete, ramazan'' i sl. pa krenem budalasat kao ovaj, fasovao bih mjesec dana u roku minute.
NIN legenda, banovao je jedno 6-7 nickova koje je smrle imao, sad dok su tu nasa i arzo, ovaj radi sto hoce. :roll:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5405 Re: Ateizam

Post by Dozer »

Image Image Image
r_faruk
Posts: 4669
Joined: 20/01/2003 00:00

#5406 Re: Ateizam

Post by r_faruk »

irac300 wrote:Ovaj počeo i svoj video kanal reklamirati. I to zalijepi jedan te isti klip 4 puta. Samo vi njemu pravite reklamu, bilo je fino dok ga se ignorisalo, lik vas podjebava, a vi se raspravljajte. Nažalost ovdje od kako nema @NIN-a vlada totalna kaubojština, jer se ovakvim trolovima tipa @smrle svašta dopušta. Ja da uletim na temu ''moj ummete, ramazan'' i sl. pa krenem budalasat kao ovaj, fasovao bih mjesec dana u roku minute.
dosli bi ti na vrata i banovali te....

ja vec spomenuh da se trolanje smrleta tolerise jer je musliman..... tako da moze sve proci, nas je jebaji ga, da je od govana, nas je.... :D
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5407 Re: Ateizam

Post by Dozer »

E sto se ismijah, mati mila...

GO, SMRLE, GO! :lol:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#5408 Re: Ateizam

Post by tranquil »

jasko_ba wrote:
irac300 wrote:Ovaj počeo i svoj video kanal reklamirati. I to zalijepi jedan te isti klip 4 puta. Samo vi njemu pravite reklamu, bilo je fino dok ga se ignorisalo, lik vas podjebava, a vi se raspravljajte. Nažalost ovdje od kako nema @NIN-a vlada totalna kaubojština, jer se ovakvim trolovima tipa @smrle svašta dopušta. Ja da uletim na temu ''moj ummete, ramazan'' i sl. pa krenem budalasat kao ovaj, fasovao bih mjesec dana u roku minute.
NIN legenda, banovao je jedno 6-7 nickova koje je smrle imao, sad dok su tu nasa i arzo, ovaj radi sto hoce. :roll:
Tačno, sada sam se sjetio nekih nickova. Univerzalac, biolog... Sličan / isti sadržaj, samo sada više ušminkan, sistematizovan, spreman da paste-a u svakoj prilici.

Oj još ga nije prošlo :lol:
User avatar
grayburn
Posts: 240
Joined: 23/01/2010 22:26

#5409 Re: Ateizam

Post by grayburn »

tranquil wrote:
jasko_ba wrote:
irac300 wrote:Ovaj počeo i svoj video kanal reklamirati. I to zalijepi jedan te isti klip 4 puta. Samo vi njemu pravite reklamu, bilo je fino dok ga se ignorisalo, lik vas podjebava, a vi se raspravljajte. Nažalost ovdje od kako nema @NIN-a vlada totalna kaubojština, jer se ovakvim trolovima tipa @smrle svašta dopušta. Ja da uletim na temu ''moj ummete, ramazan'' i sl. pa krenem budalasat kao ovaj, fasovao bih mjesec dana u roku minute.
NIN legenda, banovao je jedno 6-7 nickova koje je smrle imao, sad dok su tu nasa i arzo, ovaj radi sto hoce. :roll:
Tačno, sada sam se sjetio nekih nickova. Univerzalac, biolog... Sličan / isti sadržaj, samo sada više ušminkan, sistematizovan, spreman da paste-a u svakoj prilici.

Oj još ga nije prošlo :lol:
biolog :lol:
User avatar
grayburn
Posts: 240
Joined: 23/01/2010 22:26

#5410 Re: Ateizam

Post by grayburn »

BTW ko je @NIN, gdje je sad?
User avatar
zagortenej
Posts: 3903
Joined: 22/04/2013 13:27
Location: Arš

#5411 Re: Ateizam

Post by zagortenej »

grayburn wrote:BTW ko je @NIN, gdje je sad?
http://forum.klix.ba/na-cemu-ateisti-ba ... #p10973301
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#5412 Re: Ateizam

Post by harač »

turska i zvanicno izbacila evoluciju iz biologije, ili lekcija o uticaju islama na obrazovni sistem :-)
User avatar
grayburn
Posts: 240
Joined: 23/01/2010 22:26

#5413 Re: Ateizam

Post by grayburn »

zagortenej wrote:
grayburn wrote:BTW ko je @NIN, gdje je sad?
http://forum.klix.ba/na-cemu-ateisti-ba ... #p10973301
thx
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#5414 Re: Ateizam

Post by irac300 »

tranquil wrote:
jasko_ba wrote:
irac300 wrote:Ovaj počeo i svoj video kanal reklamirati. I to zalijepi jedan te isti klip 4 puta. Samo vi njemu pravite reklamu, bilo je fino dok ga se ignorisalo, lik vas podjebava, a vi se raspravljajte. Nažalost ovdje od kako nema @NIN-a vlada totalna kaubojština, jer se ovakvim trolovima tipa @smrle svašta dopušta. Ja da uletim na temu ''moj ummete, ramazan'' i sl. pa krenem budalasat kao ovaj, fasovao bih mjesec dana u roku minute.
NIN legenda, banovao je jedno 6-7 nickova koje je smrle imao, sad dok su tu nasa i arzo, ovaj radi sto hoce. :roll:
Tačno, sada sam se sjetio nekih nickova. Univerzalac, biolog... Sličan / isti sadržaj, samo sada više ušminkan, sistematizovan, spreman da paste-a u svakoj prilici.

Oj još ga nije prošlo :lol:
Cackalica takodje. Sjecam se, jednom ga @NIN pustio da znanstveno objasni brojcana cuda kur'ana, ovaj krenuo lijepit svoje vec pripremljene budalastine, tema je potrajala jedan dan. :D
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#5415 Re: Ateizam

Post by Nocty »

zforumas wrote:
Smrcak15 wrote:
tebe neka treba dildom treba po glavi udarit da ti probistri um :lol:
Ti si musliman. Sada je Ramazan mjesec. Trebalo bi da postis. A vidi kakve pogane rijeci izlaze iz tvog uma...ne valja to Smrle, past ces test.

Pao si ga kod mene, a ja obicni smrtnik, ni bog, ni svetac, ni gospodar.
Da ,kad dođe bogu na istinu vidjet ćemo ...kad mu otvori dosije:da vidimo, imamo dildo u sred ramazana...nije jeo gljive...ideš pod mač bre!
Nocty
Posts: 1058
Joined: 12/01/2010 05:50

#5416 Re: Ateizam

Post by Nocty »

grayburn wrote:
Nocty wrote:Nego pitam se kako su prije stari dasitiani u nas radili jos i prije prijatne posjete Rimljana u aztecko paralelno doba.Ako su suše i glad? Da li su govorili: pa eto nema kiše i umiremo ovdje ,šta da radimo? Mislim da trebamo ubit Tišemira! Hodi vamo dečko na malo žrtvovanje...

Mislim ako su svi okolo nas radili ,jesmol i mi bili tak'i?
Nije mi bas historija najjaca strana, ali mislim da nije bilo tako kod nas. Ipak smo bili relativno blizu makedonske i grcke kulture.
I ja sumnjam da smo bili životinje ko Vikinzi il Azteci
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#5417 Re: Ateizam

Post by broj dva »

Smrle sjeti se, jedan dan na forumu pa tri dana pauze...dobro i tebi i bogohulnicima.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#5418 Re: Ateizam

Post by Smrcak15 »

Dozer wrote:Ma hebo to...vidi mu u koju je kategoriju to sve objavio :lol: :lol: :lol:
Dobro ima i tih 178 pregleda... Ljudi kontali neka zajebancija.
Bice sretan ako ga ne prijave :lol: :lol: :lol:
Ljudi o cemu vi to ba???

O cemu oni razglabaju koliko mi video ima pregleda, a ne vide videa koji imaju preko milion pregleda sto imam na kanalu i to sto imam skoro 10 000 prenumeranata na kanalu

Kazem ja tebi predozirao si se polenovim prahom ovog proljeca pa ti sve mutno pred ocima
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#5419 Re: Ateizam

Post by Smrcak15 »

Ako ne zelite diskusije na ovoj temi mogu se ja izmaknut ako vam smetam nije problem
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#5420 Re: Ateizam

Post by broj dva »

Slabo ja vidim neke diskusije sa tobom

I nije da si nepozeljan, ovo je otvoren forum ali biti ce ti sladje kacit linkove ako to ne radis svaki dan.

A to da bi nas napustio - priznaj da bi ti bilo dosadno bez nas. :izet:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#5421 Re: Ateizam

Post by Raigor Stonehoof »

beni-bu-man wrote: ja za 6 godina nakupio citavih 3,717 viewova :lol: :lol: :lol:
koje mjerilo mati mila :lol: :lol: :lol:
Cega :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5422 Re: Ateizam

Post by triconja »

Smrcak15 wrote:Ako ne zelite diskusije na ovoj temi mogu se ja izmaknut ako vam smetam nije problem
E moj ti smrcak da tebe nema ne bi bilo humora na ovoj temi :izet: .
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#5423 Re: Ateizam

Post by Mišo_Kovač »

Raigor Stonehoof wrote:
beni-bu-man wrote: ja za 6 godina nakupio citavih 3,717 viewova :lol: :lol: :lol:
koje mjerilo mati mila :lol: :lol: :lol:
Cega :lol:
vjuvova, po naški :D
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5424 Re: Ateizam

Post by Dozer »

Smrcak15 wrote:
Dozer wrote:Ma hebo to...vidi mu u koju je kategoriju to sve objavio :lol: :lol: :lol:
Dobro ima i tih 178 pregleda... Ljudi kontali neka zajebancija.
Bice sretan ako ga ne prijave :lol: :lol: :lol:
Ljudi o cemu vi to ba???

O cemu oni razglabaju koliko mi video ima pregleda, a ne vide videa koji imaju preko milion pregleda sto imam na kanalu i to sto imam skoro 10 000 prenumeranata na kanalu

Kazem ja tebi predozirao si se polenovim prahom ovog proljeca pa ti sve mutno pred ocima
:lol: :lol: :lol: :lol:
Klipovi objavljeni u sekciji Auto-Moto, jednoj od najposjecenijih na YT. Logicno je da ce ljudi svratiti da vide o cemu se radi. I onda krepali od sege, i dodali te u svoj bookmark da bi ti se mogli nastaviti smijati.
Jer, tesko im je povjerovati da je neko toliko prvo nesposoban, a onda i zaludjen, pa da onakve gluposti stavlja u tu sekciju.

Osim ako to nisi namjerno uraio (u sta cisto sumnjam), upravo kako bi okolo mogao mlatiti praznu slamu s brojem posjetilaca na svom YT kanalu :lol:
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#5425 Re: Ateizam

Post by Hakiz »

Smrcak15 wrote:
grayburn wrote:

1. Nisam pitao sta je jezenje koze.
Pitam zasto postoji kod ljudi?
Zivotinjama pomaze za prezivljavanje.
Strah i divljenje se manifestuju kod ljudi i bez jezenja.

2. Mnogim zivotinjama.
Umrle zakopavamo kao sto to rade i slonovi.
Malu nuzdu obavljamo kao sto i kengur obavlja.
Veliku nuzdu obavljamo kao sto i majmun obavlja.
Itd.

Moje pitanje nije sad vezano za evoluciju.
Vise me zanima, koja je svrha te slicnosti sa zivotinjama?

te detalje neznam, da smo odmah jasni.
E vidiš, onda isključiš boga iz jednačine, dakle to da nas je bog stvorio, uključiš mogućnost da smo sve te životinje i mi ljudi nekada imali zajedničkog pretka pa da smo se tokom evoluucije odvojili, ali su nam neke karakteristike ostale iste, i odjednom sve ima smisla, ti detalji više nisu tako nelogični i nemogući, zar ne?
Post Reply