Arsenal F.C.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#5651 Re: Arsenal F.C.

Post by LSD »

A to što je nekad dovodio Pingponga, Chamakha, Gervinha i slicne pokemone mu je bio odlican alibi za neuspjehe.
Ko biva Šta hocete, najmanje smo trošili :-) je li on ekonomista ili trener koji treba donijeti titule i uspjehe ?

Wenger je uspio uvjeriti navijace da bez njega ce Arsenal ispasti iz svih tokova :lol: prodavao im je pricu o otplati stadiona, poturao finansijske bilance umjesto trofeja i slicne nebuloze.
Sad su konacno progledali nakon decenije apstinencije i hoce da ga tjeraju govnjivom motkom.
sumirprimus
Posts: 81443
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5652 Re: Arsenal F.C.

Post by sumirprimus »

samo za druga arsena :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5653 Re: Arsenal F.C.

Post by Tomahawk11 »

Pjevajte vi borbene, Arsene je fenomen :mrgreen:
Ne bi mi sad ovdje raspredali da nije tako :izet:
sumirprimus
Posts: 81443
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#5654 Re: Arsenal F.C.

Post by sumirprimus »

jaro ako je ovo borbena ebi ga onda...
dzejson donovan ba , :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#5655 Re: Arsenal F.C.

Post by JoseMujica »

Wengerovo je odzvonilo!

šefe ćao i thank you for all the fish
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#5656 Re: Arsenal F.C.

Post by LSD »

Tomahawk11 wrote:Pjevajte vi borbene, Arsene je fenomen :mrgreen:
Ne bi mi sad ovdje raspredali da nije tako :izet:
Normalno da je fenomen, jedan od najplacenijih trenera na svijetu :lol:
Zamisli prima 8 miliona godišnju platu, radi bez ikakvog pritiska i jedini mu je imperativ da završi na 3-4 mjestu i osigura LP naredne godine. I tako godinama :lol: :lol: pa ima li boljeg posla u trenerskom svijetu ?

Svi drugi treneri vecih klubova su pod pritiskom, budu nogirani nakon jedne loše sezone, a ovaj dvije decenije muze Arsenal ko kravu muzaru....ah, može mu se :mrgreen: upala kašika u med.
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#5657 Re: Arsenal F.C.

Post by stakasa »

JoseMujica wrote:Wengerovo je odzvonilo!

šefe ćao i thank you for all the fish
Ako sam odluci - da. A inace ga niko ne moze otjerati
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#5658 Re: Arsenal F.C.

Post by NajdraziVodjaa »

LSD wrote:
Tomahawk11 wrote:Pjevajte vi borbene, Arsene je fenomen :mrgreen:
Ne bi mi sad ovdje raspredali da nije tako :izet:
Normalno da je fenomen, jedan od najplacenijih trenera na svijetu :lol:
Zamisli prima 8 miliona godišnju platu, radi bez ikakvog pritiska i jedini mu je imperativ da završi na 3-4 mjestu i osigura LP naredne godine. I tako godinama :lol: :lol: pa ima li boljeg posla u trenerskom svijetu ?

Svi drugi treneri vecih klubova su pod pritiskom, budu nogirani nakon jedne loše sezone, a ovaj dvije decenije muze Arsenal ko kravu muzaru....ah, može mu se :mrgreen: upala kašika u med.
Registrovao sam se samo da ostavim komentar na ovu francusku ublehu, sve se slazem samo bi jos da dodam da je on masu ljudi uvjerio godinama da je on digao Arsenal (kaze juce hladno ja sam napravio klub :-) ) kao da je Arsenal Leyton Orient ili Luton pa on ih digao u Premier ligu i LP, kao da Arsenal prije njega nije bio isto sto je i sad treci najtrofejniji engelski klub koji je imao 10 titula prvaka Engleske. Uvjerio je mase da je trecem najtrofejnijem klubu u engleskoj koji je ujedno i jedan od najbogatiji klubova svijeta veliki uspjeh izboriti top4 i ispadati u osmini finala i ponekad ako se omakne i osvoji neki kup.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#5659 Re: Arsenal F.C.

Post by NajdraziVodjaa »

_BataZiv_0809 wrote:
Jimmy McNulty wrote: Kriv je i Wenger. Makar nekih 70%, iz ove ekipe dosta drugih menadžera bi izvuklo dosta više. Imao je pare ovo ljeto ali 75 miliona funti spiskao na Mustafija i Xhaku dok je Conte doveo Kantea i Luiza za 62. Nije apsolutni krivac ali bolji menadžer bi dosta bolje posložio stvari.
Pa dobro, opet to nije sve do njega.

Ne gleda u kristalnu kuglu, mnogi igraci dovedeni kao mrtve zvijezde se ne pokazu, a mnogi anonimusi zablistaju i naprave sebi ime.
Pa do koga je? Nije mu uprava dovodila te klase vec ih je on birao. I ne znam zasto se jos poteze taj mit o upravi Arsenala (koja je daleko od idealne) koja ne ulaze novac. Pa je li francuski ublehas spiskao prosli prelazni rok 100 milinoa funti na tri polovnjaka Xhaku, Mustafija i Pereza? Je li Arsenal ne trosi godsinje na plate isto koliko i Chelsea? Je li mu ta uprava prije dvije godine davala pare a on za citav ljetni prelazni rok doveo samo Cecha za sicu uporvno govorivsi da je Arsnal kvalitetan da osvoji titulu? Je li prelazni rok prije toga potrosio opet preko 100 miliona funti? Je li 2013 kada je Suarez htio da dodje u Arsenal zbog igranja u LP zajebavao se sa upravom Liverpoola nudivsi 40 miliona i jednu funtu a mogao je ponudti 50-55 miliona funti koje bi Liverpool sigurno prihvatio a Arsenal sigurno osvojio titulu naredne sezone jer je taj Suarez sam umalo limitirani Liverpool doveo do titule? Suarez ljeto poslije ode za 80 i nesto miliona a mogao ga dovesti za 50 i osvojiti titulu i sad bi bio hadzija...

On je davno trebao napustiti klupu Arsenala izlapio je kao strucnjak, sve vise vjerujem da mu se nestvarno posrecila jedna strasna generacija koja ga je proslavila a iz koje nije izvucen maksimum jer je ta generacija mogla osvojiti i vise od 2 titule u Engleskoj i vise od 0 evropskih trofeja. Na mitu te jedne generacije jase vec deceniju i po na klupi Arsenala bez ikakvgo uspjeha.
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5660 Re: Arsenal F.C.

Post by Edin H. »

Sad pogledah, Levandovski je bio u offside-u, u pravu je cika Wenger.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#5661 Re: Arsenal F.C.

Post by Jimmy McNulty »

BREAKING: Arsene Wenger says he will consider @Arsenal fans' protests when he decides if he will sign a new contract. #SSNHQ

BBC reporting Wenger is likely to remain in charge next season. Says board not convinced there's a better option.

Mesut Özil, Alexis Sanchez and Alex Oxlade-Chamberlain all want to leave Arsenal this summer. ( Telegraph)

:lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#5662 Re: Arsenal F.C.

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5663 Re: Arsenal F.C.

Post by Tomahawk11 »

Kad Arsene poslozi svoje bebe dogodine :mrgreen:
Ima da gori EPL :oops:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#5664 Re: Arsenal F.C.

Post by Dr Kova »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ma fuj
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#5665 Re: Arsenal F.C.

Post by Jimmy McNulty »

Kao neko ko je za Arsenal počeo navijat zbog velikog Dennisa Bergkampa mogu samo reć0'da pojma nemate kakve traume i prijenose ima prosječni Arsenalov navijač mada sam zadnje 3-4 godine poprilično oguglo :D pa se i ja smijem levatima
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#5666 Re: Arsenal F.C.

Post by diablobih »

NajdraziVodjaa wrote:Je li Arsenal ne trosi godsinje na plate isto koliko i Chelsea?
Ne, trose vise, ali ozbiljno :D
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#5667 Re: Arsenal F.C.

Post by NajdraziVodjaa »

diablobih wrote:
NajdraziVodjaa wrote:Je li Arsenal ne trosi godsinje na plate isto koliko i Chelsea?
Ne, trose vise, ali ozbiljno :D
Pa ozbiljno znam da su trosili vise pa je onda Chelsea podebljao ugovore svojim igracima u onoj sampionskoj sezoni pa ih je prestigao sada ne znam kakva je tacno situacija jer je i Arsenal doveo neke igrace a svi ovi polovnjaci su dobili jos bolje ugovore tako da me uopste ne bi iznenadilo da u ovom momentu trose vise na plate. A vidi razlike u rezultatima...
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#5668 Re: Arsenal F.C.

Post by diablobih »

Ma dobro, sad kad im ode Sanchez u Chelsea, prestignut cemo ih opet, ali sta ces, tako mora kod top klubova.

Samo eto smijesno je bilo dok je trajalo :D Ili ipak ako ostane Wenger, sta znas mozda dovede jos nekih talenata od 28 godina ala Perez, pa im da plate enormne.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#5669 Re: Arsenal F.C.

Post by Dr Kova »

diablobih wrote:Ma dobro, sad kad im ode Sanchez u Chelsea, prestignut cemo ih opet, ali sta ces, tako mora kod top klubova.

Samo eto smijesno je bilo dok je trajalo :D Ili ipak ako ostane Wenger, sta znas mozda dovede jos nekih talenata od 28 godina ala Perez, pa im da plate enormne.
Sanchez će vjerovatno u Bayern
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#5670 Re: Arsenal F.C.

Post by diablobih »

Buckethead wrote:
diablobih wrote:Ma dobro, sad kad im ode Sanchez u Chelsea, prestignut cemo ih opet, ali sta ces, tako mora kod top klubova.

Samo eto smijesno je bilo dok je trajalo :D Ili ipak ako ostane Wenger, sta znas mozda dovede jos nekih talenata od 28 godina ala Perez, pa im da plate enormne.
Sanchez će vjerovatno u Bayern
Nijedan izvor ne ukazuje na to, dok bolji engleski izvori tvrde ovo sto ja govorim.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#5671 Re: Arsenal F.C.

Post by Dr Kova »

ok
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#5672 Re: Arsenal F.C.

Post by AmiĐa_Idriz »

Zar nisu Bayern i Juve ti koji se najvise povezuju sa Alexisom?
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5673 Re: Arsenal F.C.

Post by Logovan »

Po onome što sam čitao ove i prošle godine, Alexis je najbliži Juventusu.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#5674 Re: Arsenal F.C.

Post by diablobih »

Onda ne citas Telegraph, Guardian i tako.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#5675 Re: Arsenal F.C.

Post by Jimmy McNulty »

Nije on još odlučio šta će i gdje će. Mislim da čeka da vidi šta će biti sa Wengerom. Ako Arsene ode, a umjesto njega dođu Sampaoli ili Allegri alexis ostaje. u svakom drugom scenariju on je bivši igrač Arsenala.
Post Reply