Arrow

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
kokuz_sa
Posts: 8487
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#51 Re: Arrow

Post by kokuz_sa »

Prve sezone mi super bile...jedva cekao da pregledam...mistika, akcija..

Al kad je on poceo jebat sve redom..postalo pravo nezanimljivo...iato neka sapunica iz mexica...
Prestao gledat kad se spetljao sa sekretaricom..a i udaljilo me i to sto pored njega u seriju uvedose jos heroja..onog sto brzo trci, ona seka...itd
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#52 Re: Arrow

Post by Velkoski »

Pa takav je Arrow (DC) universe. :/
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#53 Re: Arrow

Post by Tyke »

Iako me nervirala duze vrijeme Laurel, a tripovo sam na Felicity i totalno simpa mi je bila, priznajem da sam posljednjih par epizoda prizeljkivao obnavljanje ljubavi izmedju Arrowa i Laurel, poceo sam je ponovo simpatisati dok nije odapela, nazalost.

Kako koja epizoda izlazi, sve me vise frustrira jednolicnost serije, Arrow-ova neemocionalnost...
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#54 Re: Arrow

Post by Daryl Dixon »

i meni su se vala na tuki popeli vec odavno a nikako da bacim komentar na forumu.. kontam ozivjet ce Laurel u onom bunaru kad sipak - gara ga digla u zrak :-D ni sam ne znam sto je jos pratim, navika je cudo :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#55 Re: Arrow

Post by Velkoski »

Koliko samo nelogičnih stvari s ovim kurčevim raketama :-) :lol: Finalna borba... Debilni govor... Debilne scene prije govora... Govor ide uživo... Ono stvarno, koji kurac? :mrgreen:

Ne znam da sam ikada gledao gluplje finale. Da bar ubiše materešinu od Felicity. :( U biti jedina dobra stvar u ovoj sezoni je Anarky.

Green Arrow u Smallvilleu je bio bolji od ovog definitivno, bar trenutno tako mislim, nakon četiri sezone. :)
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#56 Re: Arrow

Post by Averus »

Forsiraju Felicity k'o da im je tetka :oops:

Šteta, imali su period kad je serija imala ogroman potencijal (Slade Wilson ftw)

Sad je već sranje teško
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#57 Re: Arrow

Post by Daryl Dixon »

hayat ili tv1 čini mi se počeli sa emitovanjem prve sezone, ne bih Kurana mi opet gledao da mi plate :lol: :lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4367
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#58 Re: Arrow

Post by Pandakonda »

Komotno mogu promjenit ime serije u Felicity and friends :-)
Tyke
Posts: 2597
Joined: 23/02/2012 05:44

#59 Re: Arrow

Post by Tyke »

Prve 2 sezone su mi bile woow, priznajem da sam uzivao u njima, pa i onaj flash-back sta je sve cinio na otoku i drugim zemljama. 3 sezona je vec bila slabije kvalitete, ali ova 4. sezona mi je zgadila i Arrow i gledanje serija uopste. To mukotrpno nadjebavanje sa Darkhom, pa ovaj ga siluje supermocima, pa dovedu mu kcerku i posto mu vrate kcerku od pobjegne, umjesto da ih tad potamani kad su glupi... fuuuj je serija postala i ko god ovo cita, a nije vec poceo gledati, molim ga ko brata da ni ne pocinje.

I sve razumijem, ali da bez ijedne emocije serija fercera, da nikakve hemije ne ubace izmedju njega i Felisiti, da malo se ljube, svadjaju, daj iole ljudskosti ubaci u seriju, kad vec provlace stalno kako se i dalje vole ali svaki put reknu par recenica i okrenu se ili ih neko prekine i kao da se nista nije desilo, samo nastave ganjati negativce. Serija je ko runje, eto toliko sam se iznervir'o gledajuci ovu 4. sezonu da zalim sam sebe koliko sam glup sto je gledam i sto sam uopste i poceo je gledati.
Ili da ne pucaju na povratak Laurel i spajanje sa Arrowom te neki happy nastavak ljubavi, jer pred njenu smrt se vidilo koliko su se volili i nikad nisu prestali, pa mozda zato rezija forsira ovaj hladan odnos izmedju Felisiti i Strijele kako bi na kraju postali samo dobri prijatelji!?

Flash (koji ide uzlaznom putanjom kvaliteta i zanimljivosti) mi je postala stroj serija kad je uporedim sa ovom trenutno.
THEC
Posts: 545
Joined: 05/01/2016 14:49

#60 Re: Arrow

Post by THEC »

stao sam kod mozda 8. epizode ove 4.sezone i evo sad ovdje citam da je Laurel poginula, haj i nije neka steta nervirala me i ona al sto ne ubise onda i Felicity, ta me odavno nervira a u trecoj sezoni(bar mi se cini da je treca sezona bila :D) je bio vrhunac, u svakoj drugoj sceni je plakala, pa je.bo joj pas mater, i ne znam koji k. se Oliver petljao i sa jednom, brate samom ti je najbolje vjeruj mi :lol: :lol: inace tesko da cu se vise uspjeti nakaniti da gledam tu seriju jer mi je postala i previse dosadna
lajkujMe
Posts: 12136
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#61 Re: Arrow

Post by lajkujMe »

Nisam ovo nikad rekao ali molim boga da ukinu ovu seriju ovako kako jeste. Nema smisla vise ici dalje uspjeli su seriju srozati komplet.
lajkujMe
Posts: 12136
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#62 Re: Arrow

Post by lajkujMe »

Upravo gledam prvu sezonu Arrowa na tv'u. Koliko su samo kvalitetnije i bolje epizode iz prve sezone od ove zadnje.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#63 Re: Arrow

Post by Mali_Vuk »

Prestao ja ovo pratiti odavno. Još od one epizode kad su se u bazi, u komandnoj sobi, u isto vrijeme našle 4 ljubavi njegovog života :D

Yebote, pa većina nas voli samo jednom u životu :D

Meksička sapunica. Čak je i Flash na kraju ispao bolje od ovog..
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#64 Re: Arrow

Post by Daryl Dixon »

počela nova sezona ovog njesra.. doduse sad se ko nesto i desava, neki novi likovi, good guys bad guys hmm..
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#65 Re: Arrow

Post by Averus »

Samo neka su farsu između Olivera i Felicity prekinuli, već je serija na boljem putu...

Samo se nadam da će konačno prestati dodavati nove likove u seriju i fokusirati se na kvalitetniji sadržaj.


Veliki plus ove szone: Oliver ubija i j*be mame svima, bez pitanja!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#66 Re: Arrow

Post by Velkoski »

Ja sam mazohista, pratim sve DC serije na CW-u... :( :lol: Bude li Prometheus ovaj novi jebač od plavuše onda su writeri u pravom kurcu :-? :mrgreen:

Idući sedmice veliki crossover, mada mi je tematika bezveze... Ejlijeni, vuhu :mrgreen:
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#67 Re: Arrow

Post by Qler »

Dobro su povezali ove zadnje epizode Flash, Arrow i DC's Legends of tommorow...
User avatar
edo82
Posts: 124
Joined: 28/04/2010 07:43

#68 Re: Arrow

Post by edo82 »

Velkoski wrote:Ja sam mazohista, pratim sve DC serije na CW-u... :( :lol: Bude li Prometheus ovaj novi jebač od plavuše onda su writeri u pravom kurcu :-? :mrgreen:

Idući sedmice veliki crossover, mada mi je tematika bezveze... Ejlijeni, vuhu :mrgreen:
Za ovo baš moraš biti mazohista. I ja ih pratim, ali fakat su loše. Inače ovaj crossover je nako, moglo je to puno bolje.
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#69 Re: Arrow

Post by Averus »

Qler wrote:Dobro su povezali ove zadnje epizode Flash, Arrow i DC's Legends of tommorow...
Svega ti kojim redoslijedom trebam gledati?
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#70 Re: Arrow

Post by Qler »

Flash, Arrow pa Legends... na kraju svake pise :) pocnes sa Flash i samo prati :)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#71 Re: Arrow

Post by Velkoski »

Supergirl ne moraš, samo zadnjih 15 sekundi ima veze s crossom :mrgreen:
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#72 Re: Arrow

Post by Averus »

Qler wrote:Flash, Arrow pa Legends... na kraju svake pise :) pocnes sa Flash i samo prati :)
Eh hvala

Htio sam gledati baš tim redoslijedom, ali sam se bojao da ne fulim, pa gledam ono prvu, treću, drugu, posljednju... :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#73 Re: Arrow

Post by Daryl Dixon »

ima dobrih par epizoda, pozitivno su me iznenadili ove godine.. vidjet cemo jos..
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#74 Re: Arrow

Post by Velkoski »

Peta sezona Arrowa je možda i najbolje što je CW napravio otkad postoji. :mrgreen:

Prometheus Image Josh Segarra odradio vrhunski posao.
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#75 Re: Arrow

Post by Averus »

Znači sezona je počela nekako labavo, s onom dječurlijom "herojima", a kroz par epizoda uvodnih su već uspostavili tako jebeno dobro odrađenog Prometheusa

Ona epizoda kad je zarobio i mučio Olivera je bila vrhunska, a jedina bolja je ovo season finale jer su napravili remek djelo u odnosu na sve epizode CW DC serija :shock:



I još se vratio i Slade Wilson :izet: :izet: :izet: :izet: :D




Slijedi SPOILER za posljednju eipzodu, pa samo ako želite pročitati selektujte tekst [odavde i niže]
Mislim da nisu svi izginuli na ostrvu. Glavni razlog tome je Slade Wilson, koji zna gdje se nalazi bunker/zatvor u kom je bio. Pretpostavljam da su se tu skrili i da će početak 6. sezone pokušavati da se izvuku odatle. Također, nije prikazano da je Merlyn poginuo, tako da vjerujem da i za njega postoji mala mogućnost da se vrati (glumac je navodno rekao da mu je ovo posljednja epizoda u Arrow-u, ali on je poznat da baca tiple fanovima da bi stvarao veći hype).

Još jedna stvar: ne vjerujem da bi pisci tek tako ubili prije svega Felicity (iako je postala dosta smor kroz 3. i 4. sezonu), kao ni Diggle-a i Theu.

Ako je Arthemis poginula biću sretan, pa ću im čak i oprostiti što zajedno s njom ode i Lexa Doig :roll:
Post Reply