Aprilia RS 125

Podforum za motocikliste...
Post Reply
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#1 Aprilia RS 125

Post by Kaligrafija »

Molim iskusne da mi kazu, da li je ovo dobar motor za pocetnika, hocu da kupim takav motor...Nisam vozio dosad vece motore od skutera i vespi, a nebi odmah da kupujem neku zvijer, krenuo bi polako prema vecem, da se malo naviknem...!? Ipak je to masina koja je osvajala nagrade u svojoj klasi, normalno da nije spreman kao onaj za trke, ali koliko je to dobar motor i da li se isplati meni kao pocetniku to kupiti...!?
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#2 Re: Aprilia RS 125

Post by Kaligrafija »

Ja podforuma i govana...15 dana i odgovora nigdje... :D Zakljucajte i temu i podforum... :lol: :D
User avatar
mayab
Posts: 27122
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3 Re: Aprilia RS 125

Post by mayab »

Vidio sam ja upit , ali ne htjedoh se javiti, jer sam vjerovatno dobro stariji od tebe i moj savjet bi bio da ne kupuješ tu brzu zujalicu nipošto, idealna za srokati se u rekordnom roku.
Da se razumijemo, prvi problem je sto ja uopce ne stojim iza takvog tipa motora, ja bih ti savjetovao kakvog čopera ili kruzera, manje kubikaže i snage, pa kad se na njemu ušteliš, ili da predješ na jači iz iste vrste, ili ako se nisi zarazio kruzanjem, onda tu nema pomoći, pa predji na kakvog brzog i jakog "plastikanera".
Eto....
Ne zaboravi, motor se vozi glavom, i nikada nemaš pravo prvenstva prolaza
Živio :thumbup:
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#4 Re: Aprilia RS 125

Post by Kaligrafija »

mayab wrote:Vidio sam ja upit , ali ne htjedoh se javiti, jer sam vjerovatno dobro stariji od tebe i moj savjet bi bio da ne kupuješ tu brzu zujalicu nipošto, idealna za srokati se u rekordnom roku.
Da se razumijemo, prvi problem je sto ja uopce ne stojim iza takvog tipa motora, ja bih ti savjetovao kakvog čopera ili kruzera, manje kubikaže i snage, pa kad se na njemu ušteliš, ili da predješ na jači iz iste vrste, ili ako se nisi zarazio kruzanjem, onda tu nema pomoći, pa predji na kakvog brzog i jakog "plastikanera".
Eto....
Ne zaboravi, motor se vozi glavom, i nikada nemaš pravo prvenstva prolaza
Živio :thumbup:
Ako si dobro stariji od mene, onda si ti dedo...hahahaha Hvala na savjetu, znaci ovo je mala zuja!? Nisam mislio da je ovo zajebano, gledao sam na youtube video, nije mi bas djelovalo preludo...doduse jedno je gledati, a drugo je voziti... A nisam ljubitelj kruzera, a nisam bas ni hrabar da odmah sjedem na 1100 ccm , neku zvijer...Mislio sam da je ovo dobar prelaz... :D
Post Reply