Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Faruk Hadzibegic
10
26%
Ciro Blazevic
7
18%
Miodrag Jesic
3
8%
Abdulah Ibrakovic
7
18%
Neko peti
12
31%
 
Total votes: 39

leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#1 Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by leo karan »

Evo posto je zvanicno Hurtic privremeni trener i klub je u potrazi za "trajnim" rjesenjem mozemo i mi navijaca iskazati svoje misljenje kroz anketu za to vrijeme, da mozda i olaksamo izbor :D

Spominju se neka imena, pa evo da vidimo. Hadzija, Ciro i Jesic. Svi se povezuju s nama.
A mozda bi navijaci voljeli da vide i aktuelnog sportskog direktora na djelu, ima licencu i vodio je par klubova, poznaje nas u dusu...

Ne moramo voditi raspravu ovdje, samo anketa nek traje do izbora trenera.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#2 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Grean »

Nema Veresanovica medju opcijama.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#3 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Nadzorna_ploca »

Ja bi onog celavog Nikolica sto je vodio Partizan.
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Logovan »

Izabrao bih nekog petog, od ovih gore Hadžibegić ili Ješić.
User avatar
mgogic
Posts: 530
Joined: 20/05/2007 11:03

#5 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by mgogic »

Bez dobrog trenera nema hajra...ako imamo kesha, ko sto mislimo da imamo, u to treba uloziti prije nego u igracki kadar, jer je on (igracki kadar) realno dobar za PL BiH da jebe rak raka...

Iskesirati i dovesti neko ime, pa da slaze ekipu polako...ako treba i sezonu halaliti, ali da dominacija bude u narednim; treba strpljenja, nema nista preko noci...

Od ovih imena, jedino Hadzibegic lici na nesto...ovo treneri Mijanmarova, Lesotoa, Cukarickih, Antarktika i Arktika - nema od tog nista...kad moze Hajduk dovesti Reju, mozemo i mi nekog tog kalibra...
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#6 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by saim_adka »

treba stranac koji nece podleci balkanskom mentalitetu i koji ima vec neke rezultate iza sebe.
fks kad skonta da je trener pola tima shvatice onda i da finansijki ne treba stediti na tom segmentu koji je u sustini i najbitniji.
moj prijedlog je nesto u vidu svabe...tipa mirko slomka (vodio bundesligase) i slobodan je.
hoces rezultat, e to kosta.
ako nista nek se oko njega godinu dana okupi domaci mladi kadar i nauci kako se radi zanat. ovaj predlozeni ima i licencu za poducavanje trenera. platis mu masno da vodi godinu dana i da nema neke nerealne ciljeve ili da radi pod pritiskom rezultata i uspjeha i usput u hodu ti djabe obuci domaci kadar. dupla korist (vodi tim i uci druge) a i trodupla ako pocne dominirati ligom.
User avatar
Maharadza
Posts: 16700
Joined: 30/01/2013 15:13

#7 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Maharadza »

Smiluj se Adžo i pošalji nam kakvog stranca, nema od ovih naših ublehaša ništa!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72582
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#8 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Velkoski »

Husref Musemić.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#9 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by north »

Tema ima on bia smisla samo ako forumaši kad napišu razloge zbog kojih bi on bio najbolji...U suprotnom, možemo lupati Klopp itd...

Od ponuđenih niko nije neka pljačka golema, ali je svakako bolje nego što je dosada bilo, i to dosta bolje...Ma nemam pojma ko, možda onaj slovenac što je prvi put vodio Maribor i pravio dar-mar, čuh da je slobodan, ali vjerovatno i preskup...Neka im je sa srećom pri izboru, ne bi im bio u koži kod odabira...

Musemić je imao peh da je zadnji put imao istina lošu ekipu, ali opet se nije nikako proslavio skoro nijednu utakmicu, jer je bilo groznih utakmica i nevjererovatnih rezultata koji se ne mogu prihvatiti ni da si igrao sa juniorima, tipa sa Obarskom kući 0-0, Kukesi gdje još izjavljuje da u ekipi nije određen izvođač penala, nego valjda ko prvi lopti njegova je, ubacivanje Torlaka i guranje u napad itd....Drag mi je, nikad ga nisam pljuvao, ali nisam siguran za njega....Tako da ne znam, ok ide to u Slobodi ide fino, ali mi smo naopaki, ovdje baš izgleda mora doći genijalac...Išlo je Joviću fino sa Zrinjskim i Travnikom pa kod nas ništa itd....Svakako i da ga se pozove, čisto sumnjam da bi došao sada..Kako god, nema imena do kojeg mi možemo dobaciti i s kojim mi možemo reći ide sada med i mlijeko i to je osnovni problem u koji smo mi sami sebe doveli :-)
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#10 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by leo karan »

Ma Husref je pod ugovorom..mi cemo novog trenera dobit uskoro. Zato su u anketi treneri koji se povezuju s nama u ovom periodu i koji su na raspolaganju.
Nisam mislio da namastavamo ovdje.
Eto mogao se još Vlado Jagodic stavit, al nek on i slični budu pod neko peti...
User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#11 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by emigrazione »

Velkoski wrote:Husref Musemić.
Koliko je to posteno prema njemu i Azmiru...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72582
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Velkoski »

Iskreno mi se jebe za Azmira. :D

Znam da Husrefa samo treba zovnuti, on živi za Sarajevo.
User avatar
Nasa Stvar
Posts: 315
Joined: 16/07/2015 04:07
Location: Ilidza

#13 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Nasa Stvar »

Husref Musemić dozivotno !
A od ovih gore nabrojanih mozda bi vrijedilo pokusati sa Cirom da im malo jebe pleme
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44878
Joined: 29/12/2005 01:20

#14 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by jeza u ledja »

I ova anketa je dobar pokazatelj koliko i mi sami ne znamo sta je najbolje.

Ja glasao za celavca.
User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#15 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by emigrazione »

Velkoski wrote:Iskreno mi se jebe za Azmira. :D

Znam da Husrefa samo treba zovnuti, on živi za Sarajevo.
Ok to jebe se i meni, ali covjek je Husrefu dao sansu kada smo ga mi sutnuli i izgleda da se nije zajebo, sto je bilo i za ocekivati jel'...e sad koliko bi bilo posteno i pametno praviti novi slucaj "Odovic", po meni je ispravnije cekati Husrefa, ako je vec on taj koji ce da nas okrene na pravi put, nego vrsiti pritisak pa da ga novinari zamaraju bezveze...nije posteno jednostavno sad ni da ga se spominje, treba biti karakter nekad
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72582
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Velkoski »

Ma treba uraditi pravu stvar za naš Klub.

Jednostavno više nemamo pravo da lutamo sa trenerom, ovo je zadnji pokušaj dugoročno opcije, a mrtvi Ješić to jednostavno nije.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44878
Joined: 29/12/2005 01:20

#17 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by jeza u ledja »

Nije ni Musemic. I fakat ugnjavi vise s njim.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72582
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#18 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Velkoski »

Husref Musemić je jedini trener iz regiona koji može voditi Sarajevo, volio ga ti ili ne. :D

Kad ljudi mogu gurati svoje rođake fudbalere u klub, svoje ljude u Upravu, mogu i ja najveću živuću legendu Kluba na klupu.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#19 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by 1946--1987 »

Velkoski wrote:Husref Musemić.
potrosili smo ga u nevakat nazalost, vec sam rekao.Otjerali i sad bi da nam se vrati, aha.Frajer uziva u Slobodi a vjerovatno mu je i klupa Sarajeva prevelik teret za zdravlje, ko i nama na tribinama :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72582
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#20 Re: Anketa: Koga bi navijači Fudbalskog kluba Sarajevo postavili na mjesto trenera?

Post by Velkoski »

Ma brate, da mogu birati svoju smrt, izabr'o bih da umrem na klupi Sarajeva. :mrgreen:
Locked