Analni sex

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#51 Re: Analni sex

Post by Yapi Yapo »

e čuj na kondomu bilo KOMADA govana.. :komi:
User avatar
eurodancer
Posts: 139
Joined: 29/07/2012 23:42
Location: •Place of nowhere•

#52 Re: Analni sex

Post by eurodancer »

pu jbt đevđir :pisnuo:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#53 Re: Analni sex

Post by Ridjobrki »

Riječima nepoznate narodne pjesnikinje...


Gledala sam, i sad mi se gadi
Kad ga lola iz guzice vadi


:roll:
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#54 Re: Analni sex

Post by valjuga »

Hahaha ja teme i odgovora :izet: :-) :-) :lol: :lol:
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#55 Re: Analni sex

Post by L u c i f e r »

Sve sve, al lizanje supka...
Daj ba zeno pusti covjeka da ga umoci dje mu je mjesto, jos ga ceraj govna da jede da bi mu dala picke. :cry:
Dado34
Posts: 425
Joined: 29/11/2010 17:58

#56 Re: Analni sex

Post by Dado34 »

Nema ko ga nije htjeo u guzu staviti. Dobro ovo sad malo bas ide u krajnosti ali fakat za analu pa i oralu treba priprema. Anala obavezno pitas sta je jela, ako je suho sta moze se, ako je grah, sarma, krompir corba itd. 4-5 sati prije akta a nije isla u wc, bolje ne diraj. Pusenje, lizanje isto nose baje, pranje prije i poslije obavezno! Vise govana imamo u ustima nego u gujci.
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#57 Re: Analni sex

Post by klixo »

Hocel ko pojest ovu pljesku kod taleta sto sam narucio dok sam citao ovu temu :roll: :run:
User avatar
heat
Posts: 17403
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#58 Re: Analni sex

Post by heat »

Image
:lol: :lol:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#59 Re: Analni sex

Post by Matzan »

Dado34 wrote:Nema ko ga nije htjeo u guzu staviti. Dobro ovo sad malo bas ide u krajnosti ali fakat za analu pa i oralu treba priprema. Anala obavezno pitas sta je jela, ako je suho sta moze se, ako je grah, sarma, krompir corba itd. 4-5 sati prije akta a nije isla u wc, bolje ne diraj. Pusenje, lizanje isto nose baje, pranje prije i poslije obavezno! Vise govana imamo u ustima nego u gujci.

Rijetko ko a da to nije i probao.

Pa Dino Merlin je opjevao svoje prvo backdoor iskustvo:

"Mjesečina, k'o dukat žut
ti dovoljno mlada, ja dovoljno lud
mjesečina k'o dukat žut
ti dovoljno žena, prvi je put"
User avatar
valjuga
Posts: 2190
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#60 Re: Analni sex

Post by valjuga »

heat wrote:Image
:lol: :lol:
Ko u trnje :mrgreen:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#61 Re: Analni sex

Post by ho oponopono »

Vygor wrote:Pozz svima :-) . Molio bih za savjet u pogledu pripreme cure za analni sex. Sa bivsom curom sam prakticirao analni sex jer je kao cuvala nevinost,bilo je super,izuzev cinjenice,da je smrad tokom sexa bio cest,znalo je na kondomu biti komada govana itd,a iako sam svaki put koristio kondom,dobio sam bio E.coli s kojom sam se bas patio. Sa sadasnjom curom imam normalne odnose,oralne i vaginalne,njoj je doslo na ideju da probamo i analno,ali meni se sada zbog prethodnog loseg iskustva gadi,a i strah me zaraze. Negdje sam citao da cure mogu napraviti klistir same kuci prije toga i biti bas ciste. Kako se to radi i moze li analni biti zaista cist,moze li neki savjet? :-)

...nek turi tuš u guzu pobogu... znači fino odvrne tuš i turi crijevo i jebada može da počne...turio joj dabogda...:pusi2:

...ništ guranje prstića u dupe pa koliko zahvati...opet ćeš ti jebiga najebati, ako ti je pak kita veća od njenog kažiprsta...:pusi2:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#62 Re: Analni sex

Post by Matzan »

ho oponopono wrote:
Vygor wrote:Pozz svima :-) . Molio bih za savjet u pogledu pripreme cure za analni sex. Sa bivsom curom sam prakticirao analni sex jer je kao cuvala nevinost,bilo je super,izuzev cinjenice,da je smrad tokom sexa bio cest,znalo je na kondomu biti komada govana itd,a iako sam svaki put koristio kondom,dobio sam bio E.coli s kojom sam se bas patio. Sa sadasnjom curom imam normalne odnose,oralne i vaginalne,njoj je doslo na ideju da probamo i analno,ali meni se sada zbog prethodnog loseg iskustva gadi,a i strah me zaraze. Negdje sam citao da cure mogu napraviti klistir same kuci prije toga i biti bas ciste. Kako se to radi i moze li analni biti zaista cist,moze li neki savjet? :-)

...nek turi tuš u guzu pobogu... znači fino odvrne tuš i turi crijevo i jebada može da počne...turio joj dabogda...:pusi2:

...ništ guranje prstića u dupe pa koliko zahvati...opet ćeš ti jebiga najebati, ako ti je pak kita veća od njenog kažiprsta...:pusi2:

ko zna, zna... ;-)
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#63 Re: Analni sex

Post by commendatore »

heat wrote:Image
:lol: :lol:
samo se ti smij moj je izgubio boju zbog pjeskarenja
User avatar
Dr Kova
Posts: 14576
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#64 Re: Analni sex

Post by Dr Kova »

heat wrote:Image
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#65 Re: Analni sex

Post by Yapi Yapo »

Matzan wrote:
Dado34 wrote:Nema ko ga nije htjeo u guzu staviti. Dobro ovo sad malo bas ide u krajnosti ali fakat za analu pa i oralu treba priprema. Anala obavezno pitas sta je jela, ako je suho sta moze se, ako je grah, sarma, krompir corba itd. 4-5 sati prije akta a nije isla u wc, bolje ne diraj. Pusenje, lizanje isto nose baje, pranje prije i poslije obavezno! Vise govana imamo u ustima nego u gujci.

Rijetko ko a da to nije i probao.

Pa Dino Merlin je opjevao svoje prvo backdoor iskustvo:

"Mjesečina, k'o dukat žut
ti dovoljno mlada, ja dovoljno lud
mjesečina k'o dukat žut
ti dovoljno žena, prvi je put"
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27546
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#66 Re: Analni sex

Post by JoseMujica »

commendatore wrote:
Vygor wrote:Pozz svima :-) . Molio bih za savjet u pogledu pripreme cure za analni sex. Sa bivsom curom sam prakticirao analni sex jer je kao cuvala nevinost,bilo je super,izuzev cinjenice,da je smrad tokom sexa bio cest,znalo je na kondomu biti komada govana itd,a iako sam svaki put koristio kondom,dobio sam bio E.coli s kojom sam se bas patio. Sa sadasnjom curom imam normalne odnose,oralne i vaginalne,njoj je doslo na ideju da probamo i analno,ali meni se sada zbog prethodnog loseg iskustva gadi,a i strah me zaraze. Negdje sam citao da cure mogu napraviti klistir same kuci prije toga i biti bas ciste. Kako se to radi i moze li analni biti zaista cist,moze li neki savjet? :-)
i meni se desilo nesto haos - mene je bolilo tokom analnog sexa sa jednom curom.... haos.... isjeko kitu, isjeko kurton.... sve.... upo mi komad ljuspice u rupicu od kite.... ma haos

naime treba se par sati prije jebacine u guz najela badema i ljesnika pa komadici sve grebali po kiti - izaso sam iz dupeta sav izranjavan.... valjda su i komadi ljuspica bili od ljesnika i oraha - sav sam se isjeko totalmente.....

nemojte da se guzite sa curom koja jede orahe i ljesnake pogotovo kad ih drobi zubima
:lol: :lol: :lol: :lol:

ovo je ultimativno the best post ovog foruma ...uokvirit i nagradit čoeka :thumbup:
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#67 Re: Analni sex

Post by mg »

commendatore wrote:
Vygor wrote:Pozz svima :-) . Molio bih za savjet u pogledu pripreme cure za analni sex. Sa bivsom curom sam prakticirao analni sex jer je kao cuvala nevinost,bilo je super,izuzev cinjenice,da je smrad tokom sexa bio cest,znalo je na kondomu biti komada govana itd,a iako sam svaki put koristio kondom,dobio sam bio E.coli s kojom sam se bas patio. Sa sadasnjom curom imam normalne odnose,oralne i vaginalne,njoj je doslo na ideju da probamo i analno,ali meni se sada zbog prethodnog loseg iskustva gadi,a i strah me zaraze. Negdje sam citao da cure mogu napraviti klistir same kuci prije toga i biti bas ciste. Kako se to radi i moze li analni biti zaista cist,moze li neki savjet? :-)
i meni se desilo nesto haos - mene je bolilo tokom analnog sexa sa jednom curom.... haos.... isjeko kitu, isjeko kurton.... sve.... upo mi komad ljuspice u rupicu od kite.... ma haos

naime treba se par sati prije jebacine u guz najela badema i ljesnika pa komadici sve grebali po kiti - izaso sam iz dupeta sav izranjavan.... valjda su i komadi ljuspica bili od ljesnika i oraha - sav sam se isjeko totalmente.....

nemojte da se guzite sa curom koja jede orahe i ljesnake pogotovo kad ih drobi zubima
Oplakah! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bolje da si ga u osinjak gurno...
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#68 Re: Analni sex

Post by TouringBiker »

...

Image

Image

Image

Treba da cura pazi i 2 dana prije sta je jela, toliko treba da hrana "prodje" kroz nekog. Ne bi trebala npr. jesti ni naranče, stvaraju gasove...

Malo ovog spreja, pokoji džoint, i svašta je moguće....

https://xhamster.com/movies/201796/woma ... isted.html
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#69 Re: Analni sex

Post by Connaisseur Karlin »

TouringBiker wrote:...

Image

Image

Image

Treba da cura pazi i 2 dana prije sta je jela, toliko treba da hrana "prodje" kroz nekog. Ne bi trebala npr. jesti ni naranče, stvaraju gasove...

Malo ovog spreja, pokoji džoint, i svašta je moguće....

https://xhamster.com/movies/201796/woma ... isted.html
tako se priprmaju i pacijenti prije opracija i komlikovanijih prelgleda u bolnicama :D

ovakvi su bili u domacinstvima,ako imas doktora u familiji :D :lol:

Image
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#70 Re: Analni sex

Post by Connaisseur Karlin »

MickeyPierce wrote:
Image
:pisnuo:
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#71 Re: Analni sex

Post by TouringBiker »

Connaisseur Karlin wrote:[quote="TouringBiker"
https://xhamster.com/movies/201796/woma ... isted.html
tako se priprmaju i pacijenti prije opracija i komlikovanijih prelgleda u bolnicama :D

ovakvi su bili u domacinstvima,ako imas doktora u familiji :D :lol:

[/quote]

Jesi ti pogledala link sa videom? Dubinska analiza :skoljka:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#72 Re: Analni sex

Post by Connaisseur Karlin »

TouringBiker wrote:
Jesi ti pogledala link sa videom? Dubinska analiza :skoljka:
a vama,pojedincima, je izgleda anus drazi od vagine :lol:
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#73 Re: Analni sex

Post by TouringBiker »

Connaisseur Karlin wrote:
TouringBiker wrote:
Jesi ti pogledala link sa videom? Dubinska analiza :skoljka:
a vama,pojedincima, je izgleda anus drazi od vagine :lol:
...
Image

muuuu

Image
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#74 Re: Analni sex

Post by Connaisseur Karlin »

TouringBiker wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
TouringBiker wrote:
Jesi ti pogledala link sa videom? Dubinska analiza :skoljka:
a vama,pojedincima, je izgleda anus drazi od vagine :lol:
...
Image

muuuu
aaa vjezba davanje masaze prostati :D jesi probao i to :D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#75 Re: Analni sex

Post by vješalica »

obozavateljica neobrezanih nije opisala detaljnije anal dozivljaje....ne budi skrtica tolika....ili bar opisi na sta lici haha tj.na sta ne lici poslije anala hehhe
Post Reply