All about Dragan Mektić

Post Reply
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#301 Re: All about Dragan Mektić

Post by Alfons Kauders »

JThomas wrote:samo na kulturu dijaloga kad ne znaš šta ćeš. kad je to ikad sanja vlaisavljević patentirala, sjetiće se stariji forumaši...
"Kako troje unuka jednog lika iz sela od 50 kuca kraj Tuzle mogu biti glavna tuziteljica, druga osoba VSTV i doministar sigurnosti?"

"Nemojte iznositi pausalne ocjene, pozivam vas na kulturu dijaloga"

:D
ciza_bliza
Posts: 485
Joined: 17/03/2015 11:27

#302 Re: All about Dragan Mektić

Post by ciza_bliza »

JThomas wrote:
dulekrele wrote:
bhnapoleon1 wrote:Sramota je da se ovoliko piše o sudstvu, a univerziteta nema nigdje na svjetskim listama.

Napravit cemo vas od šarafa. Goran bi komotno mogao biti kandidat za clana predsjednistva
Na zalost nije uspio ni u opstini N.Grad za nacelnika.
kako će uspjeti kad pola opštine čeka novi rok za legalizaciju. ali ne da legalizuje, nego da ima da je predao, i da mu ne mogu srušiti. jer uspješan završetak legalizacije bi podrazumijevao plaćanje projekta, rente, otkup zemlje, priključenje na legalne komunalne priključke, a ništa od tih ideja pretjerano ne oduševljava glasačko tijelo...
Ruku na srce, legalizacija nekog objekta je preskupa za običnog čovjeka, da ne pričamo o tome koliko traži vremena da se prikupe papiri i procedure...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#303 Re: All about Dragan Mektić

Post by JThomas »

i to je sve namjerno. da što veći broj ljudi to ne završi. ali ne da bude odbijeno pa da zna da ne može, nego da ih uvijek možeš cijediti sa tim i držati im mač nad glavom.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#304 Re: All about Dragan Mektić

Post by edo_79 »

Image
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#305 Re: All about Dragan Mektić

Post by Lakat Jebić »

Meni je ipak vrhunac bio kad katica rece dzenani, sav uvrijedjen: "vi ovdje iznosite neke ocjene na koje ja vise necu odgovarati" :lol: :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#306 Re: All about Dragan Mektić

Post by edo_79 »

Lakat Jebić wrote:Meni je ipak vrhunac bio kad katica rece dzenani, sav uvrijedjen: "vi ovdje iznosite neke ocjene na koje ja vise necu odgovarati" :lol: :lol:
Tačno mu se na licu vidio izraz nemoći, ono u fazonu ''e al mi žena :izet: znanje'' :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
512MB
Posts: 10581
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#307 Re: All about Dragan Mektić

Post by 512MB »

Recite mi da ova dva levata i drogerasa nisu nista drogo nego konobari u nekoj trecerazrednoj birtiji? Jebo te zivot, pazi ti te artikulacije i primitivizma. Onaj celavac seljober nezna dvi recenice sastavit. :run:
Last edited by 512MB on 15/09/2017 12:46, edited 2 times in total.
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#308 Re: All about Dragan Mektić

Post by pici »

Dzena ko Havijon... cizmice, crne carape, suknjica... :izet: ... pedeset nijansi, sive, zelene, crne, plave... svasta mi kroz glavu prolazi
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#309 Re: All about Dragan Mektić

Post by edo_79 »

pici wrote:Dzena ko Havijon... cizmice, crne carape, suknjica... :izet: ... pedeset nijansi, sive, zelene, crne, plave... svasta mi kroz glavu prolazi
Jarane moj Džena :izet: ne vadi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#310 Re: All about Dragan Mektić

Post by JThomas »

da ona i pici održe jedan okrugli sto na temu korupcije... :izet:
User avatar
Sara03
Posts: 3295
Joined: 22/02/2017 03:17

#311 Re: All about Dragan Mektić

Post by Sara03 »

Znači, koji brat. :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#312 Re: All about Dragan Mektić

Post by edo_79 »

JThomas wrote:da ona i pici održe jedan okrugli sto na temu korupcije... :izet:
Image

Nemojte molim vas tih teorija zavjere i paušalnih izjava. I nemojte spominjati imena u udarnom terminu, nema smisla :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#313 Re: All about Dragan Mektić

Post by Toffee karamela »

evo murtezija s kantarom ispred sebe, ovdje sigurno drži siću od kusura kad mu sekretarica donosi sendviče i kafu :lol:
Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#314 Re: All about Dragan Mektić

Post by supercali »

Jebo ja sebe ako se zahiragic nije ugledao na ovog
Iste gestikulacije isti pokreti tijela ruku lica
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#315 Re: All about Dragan Mektić

Post by General War »

edo_79 wrote:
arzuhal wrote:Vi u svojim postovima uglavnom iznosite neke paušalne ocjene, dajte da ovo vratimo u okvire struke i kulture dijaloga, hbmumiša! :twisted:
Nemoj ti meni kultura dijaloga! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mektic i ekipa me podsjecaju na onaj skec o Risti Podvoznjaku...oni jedno VTV drugo :D

oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#316 Re: All about Dragan Mektić

Post by oakville »

Alfons Kauders wrote:Ono kad je Mektic rekao da se korupcija i nesposobnost uvukla u gradjevinski materijal u objektima VSTV i Suda/tuzilastva BiH... Mislio sam da pretjeruje i bezveze pravi budalu od sebe

Nakon emisije se slazem 100% :)

Definitivno nema napretka dok se svi do zadnjeg ne rastjeraju, zatvore ili napuste ovaj svijet, i dok se sistem ponovo ne izgradi od temelja, bez ikog od trenutnih hajvana.

VSTV i Sud BiH bi vec danas mogli poravnati bagerima. Sto se mene tice, uposlenici prethodno ne moraju ni napustati radno mjesto. Ionako im je mjesto na dugogodisnjoj robiji, a ja sam uvijek za ekonomicna rjesenja - dosta smo ih hranili.

Sve poravnat i zabetonirat, kao sjeban nuklearni reaktor. Ni produzni kabl ne treba iznijeti iz zgrada. Sve pod zemlju, iznad puknut armiranobetonsku plocu debljine barem 60cm i postaviti rampu za naplatu parkinga.
Alfonse jesi se to razočarao :D Na intervju si vidjeo samo 10% od likova i svega što se dešava u tom tzv. VSTVu i sudu i tužilaštvu BiH. Svakodnevica je još milion puta gora. Tužilaštvo BiH i do skora a donekle i još uvijek SIPA funkcionišu kao ispostave policije Republike Srpske na teritoriji FBiH. VSTV - udruženje dodik-čović sudija, ispostava sudova Pale i Sokolac u Sarajevu. Familijarna dobrobit i plate 90% sudija i tužilaca zavise od toga koliko su kome usluga učinili - ne možeš ih baš kriviti, ljudi se samo prilagodili u sistem i vode se principom "ne talasaj i ponudi se na pladnju, valja ženu/djete zaposliti, kredite vratiti, dobiti povećanje plate, a nije dobro i da se one informacije o tome šta smo s kim dogovarali i gdje smo šta radili otkriju." Balije uredno postavljene i plaćene da ne talasaju kao fikusi srpske politike. vođeni idejom "državnih institucija" što u praksi znači "zaposli mi muža/ženu/djete/rođaka i pravit ću se da ništa ne vidim." :D

Kad bivši prnjavorski drot i osnivač tamošnjeg SDS-a Mektić izgleda kao Eliot Ness i oličenje pravde - dubine propasti su neizmjerljive. :mrgreen:

Pošto je @Alfons aktivni forumaš, predlažem otvaranje još jedne teme "Neracionalna bošnjačka ljubav prema tzv. zajedničkim institucijama BiH - zašto Bošnjaci finansiraju i zapošljavaju svoje dušmane kroz PDV, VSTV, SIPU, Agencije za ovo i ono i slične stvari?"
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#317 Re: All about Dragan Mektić

Post by kakonako »

Eno javio se Admir Katica ROGENBURG na FB,drvi nesto o kulturi dijaloga(Ovo Rogenburg je od rodne Rogatice,odakle su mu rodjaci Hamdo Katica i Amir Zukic).Nemam vremena da sve preslusam,ako neko moze,ukratko,bio bih zahvalan.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#318 Re: All about Dragan Mektić

Post by Toffee karamela »

Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :chmoljava:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#319 Re: All about Dragan Mektić

Post by JThomas »

kad nisu dobacili do suštine dijaloga, odnosno suštine svojih poslova, nadležnosti i zaduženja. niti će.

ironija vam smeta? gdje je neuporedivo bolje gorili bi kvartovi...
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#320 Re: All about Dragan Mektić

Post by bhnapoleon1 »

JThomas wrote:kad nisu dobacili do suštine dijaloga, odnosno suštine svojih poslova, nadležnosti i zaduženja. niti će.

ironija vam smeta? gdje je neuporedivo bolje gorili bi kvartovi...
Ako je Mektic za razvaljenu drzavu dobio poziv za saslusanje, ti najmanje zasluzujes optuznicu za terorizam :izet: :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#321 Re: All about Dragan Mektić

Post by edo_79 »

Toffee karamela wrote:Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :chmoljava:
Nemoj mi tih teorija zavjere i paušalnih izjava.... :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#322 Re: All about Dragan Mektić

Post by O'zone »

Toffee karamela wrote:evo murtezija s kantarom ispred sebe, ovdje sigurno drži siću od kusura kad mu sekretarica donosi sendviče i kafu :lol:
Image
Kako su mu ovo zavrnuti rukavi na košulji :shock:

Koji sam ja idiot u pm.
User avatar
512MB
Posts: 10581
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#323 Re: All about Dragan Mektić

Post by 512MB »

Toffee karamela wrote:Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :chmoljava:
I sta kaze ovaj slino, haj ti profesore u ucionicu nes ti mene ucit pusti ba itd :lol:
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#324 Re: All about Dragan Mektić

Post by pici »

ja sam kontao da su neka dvojica sHanera kod gume koja gori il najblaze vlasniki nargila barova kd ono rade u sudstvu i tuzilastvu i pazj sad nemaju drzavno pravne kontrole sem stranackofemilijarne mafije
User avatar
pici
Posts: 43590
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#325 Re: All about Dragan Mektić

Post by pici »

O'zone wrote:
Toffee karamela wrote:evo murtezija s kantarom ispred sebe, ovdje sigurno drži siću od kusura kad mu sekretarica donosi sendviče i kafu :lol:
Image
Kako su mu ovo zavrnuti rukavi na košulji :shock:

Koji sam ja idiot u pm.
a ispod stola bermude na tufne
Post Reply