All about Dragan Mektić

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 43582
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#251 Re: All about Dragan Mektić

Post by pici »

sad pogleda emisiju... ovo je prestrasno... kakve spodobe rade u tuzilastvu :shock: ... stranacko femilajarni uHljubi
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#252 Re: All about Dragan Mektić

Post by dulekrele »

Alfons Kauders wrote:"Ja radim za drzavu, ja ne izazivam nesigurnost gradjana!" (ministru sigurnosti)
Rece covjek Katica koji nije zavrsio pravo i osoba koja je dosla na tu poziciju kada je dodikov igrac Tegeltija promijenio sistematizaciju samo kako bi ovaj mulac Katica dosao na tu poziciju i virio tegeltiji iz shupka. Posalju u emisiju sefa kabineta Katicu (znaci sekretaricu) i Murtezija koji je sef neke sluzbe za treninge. :D a pobjegao je kada je Salihovic skinut jer je bio glavni u disciplinskoj komisiji. A ljigavac i svalercina Adamovic se uvlaci u guzicu ovima iz VSTV ne bi li i on zasjeo tamo.
Drusko- Mektic- Kovacevic su ih pojeli za dorucak.
Last edited by dulekrele on 15/09/2017 11:04, edited 3 times in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#253 Re: All about Dragan Mektić

Post by Alfons Kauders »

Ono kad je Mektic rekao da se korupcija i nesposobnost uvukla u gradjevinski materijal u objektima VSTV i Suda/tuzilastva BiH... Mislio sam da pretjeruje i bezveze pravi budalu od sebe

Nakon emisije se slazem 100% :)

Definitivno nema napretka dok se svi do zadnjeg ne rastjeraju, zatvore ili napuste ovaj svijet, i dok se sistem ponovo ne izgradi od temelja, bez ikog od trenutnih hajvana.

VSTV i Sud BiH bi vec danas mogli poravnati bagerima. Sto se mene tice, uposlenici prethodno ne moraju ni napustati radno mjesto. Ionako im je mjesto na dugogodisnjoj robiji, a ja sam uvijek za ekonomicna rjesenja - dosta smo ih hranili.

Sve poravnat i zabetonirat, kao sjeban nuklearni reaktor. Ni produzni kabl ne treba iznijeti iz zgrada. Sve pod zemlju, iznad puknut armiranobetonsku plocu debljine barem 60cm i postaviti rampu za naplatu parkinga.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#254 Re: All about Dragan Mektić

Post by Henry Chinaski »

I na kraju ništa, pojeo vuk magarca.
Ovakve emisije te tek bace u depresiju kad vidiš koliko smo mi normalni nemoćni.

Ovi se vrate u svoje kancelarije, ovi na fakultet i sve po starom...
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#255 Re: All about Dragan Mektić

Post by JThomas »

Alfons Kauders wrote:Ono kad je Mektic rekao da se korupcija i nesposobnost uvukla u gradjevinski materijal u objektima VSTV i Suda/tuzilastva BiH... Mislio sam da pretjeruje i bezveze pravi budalu od sebe

Nakon emisije se slazem 100% :)

Definitivno nema napretka dok se svi do zadnjeg ne rastjeraju, zatvore ili napuste ovaj svijet, i dok se sistem ponovo ne izgradi od temelja, bez ikog od trenutnih hajvana.

VSTV i Sud BiH bi vec danas mogli poravnati bagerima. Sto se mene tice, uposlenici prethodno ne moraju ni napustati radno mjesto. Ionako im je mjesto na dugogodisnjoj robiji, a ja sam uvijek za ekonomicna rjesenja - dosta smo ih hranili.

Sve poravnat i zabetonirat, kao sjeban nuklearni reaktor. Ni produzni kabl ne treba iznijeti iz zgrada. Sve pod zemlju, iznad puknut armiranobetonsku plocu debljine barem 60cm i postaviti rampu za naplatu parkinga.
u podovima, u zidovima... :lol:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#256 Re: All about Dragan Mektić

Post by arzuhal »

pici wrote:sad pogleda emisiju... ovo je prestrasno... kakve spodobe rade u tuzilastvu :shock: ... stranacko femilajarni uHljubi
Ili što bi rekao Bernard Šo: Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast.


eeee...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#257 Re: All about Dragan Mektić

Post by arzuhal »

Henry Chinaski wrote:I na kraju ništa, pojeo vuk magarca.
Ovakve emisije te tek bace u depresiju kad vidiš koliko smo mi normalni nemoćni.

Ovi se vrate u svoje kancelarije, ovi na fakultet i sve po starom...
Vesna Perun je rekla: Prevareni traže istinu...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#258 Re: All about Dragan Mektić

Post by arzuhal »

JThomas wrote:
Alfons Kauders wrote:Ono kad je Mektic rekao da se korupcija i nesposobnost uvukla u gradjevinski materijal u objektima VSTV i Suda/tuzilastva BiH... Mislio sam da pretjeruje i bezveze pravi budalu od sebe

Nakon emisije se slazem 100% :)

Definitivno nema napretka dok se svi do zadnjeg ne rastjeraju, zatvore ili napuste ovaj svijet, i dok se sistem ponovo ne izgradi od temelja, bez ikog od trenutnih hajvana.

VSTV i Sud BiH bi vec danas mogli poravnati bagerima. Sto se mene tice, uposlenici prethodno ne moraju ni napustati radno mjesto. Ionako im je mjesto na dugogodisnjoj robiji, a ja sam uvijek za ekonomicna rjesenja - dosta smo ih hranili.

Sve poravnat i zabetonirat, kao sjeban nuklearni reaktor. Ni produzni kabl ne treba iznijeti iz zgrada. Sve pod zemlju, iznad puknut armiranobetonsku plocu debljine barem 60cm i postaviti rampu za naplatu parkinga.
u podovima, u zidovima... :lol:
Jednom je Milka Planinc rekla: Nije ovo što je malo delegata došlo na Kongres, nego što je otprije došlo do nekih stvari...
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#259 Re: All about Dragan Mektić

Post by Alfons Kauders »

Henry Chinaski wrote:I na kraju ništa, pojeo vuk magarca.
Ovakve emisije te tek bace u depresiju kad vidiš koliko smo mi normalni nemoćni.

Ovi se vrate u svoje kancelarije, ovi na fakultet i sve po starom...
Caterpillar, JCB, nekoliko mjesalica betona, par kamiona kamena, tri slepera armature.

Problem rijesen, permanentno.

Srusit - nasut tucanik - poredat armaturu - zalit betonom - izdavati parking
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#260 Re: All about Dragan Mektić

Post by Streptokok »

dulekrele wrote:
Alfons Kauders wrote:"Ja radim za drzavu, ja ne izazivam nesigurnost gradjana!" (ministru sigurnosti)
Rece covjek koji nije zavrsio pravo i osoba koja je dosla na tu poziciju kada je dodikov igrac Tegeltija promijenio sistematizaciju samo kako bi ovaj mulac dosao na tu poziciju i virio tegeltiji iz shupka. Posalju u emisiju sefa kabineta i Murtezija koji je sef neke sluzbe za treninge. :D
ne razumijem šta je problem što nije završio pravo? kad se pravnici mogu gurati u sve i svašta ne vidim što i on ne bi mogao. čovjek će uskoro doktorirati i mislim da mu se tu nema šta prigovoriti. on je bio portparol vstv-a, a ovo mu mjesto dali nakon što su ukinuli portparola. ovo su činjenice.

e sad, branio je neodbranjivo i to nuzno mora zvucati smijesno i zalosno. ko god je imao nekog posla sa tuzbama zna koliko je sudstvo korumpirano i nesposobno.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#261 Re: All about Dragan Mektić

Post by Alfons Kauders »

JThomas wrote:
Alfons Kauders wrote:Ono kad je Mektic rekao da se korupcija i nesposobnost uvukla u gradjevinski materijal u objektima VSTV i Suda/tuzilastva BiH... Mislio sam da pretjeruje i bezveze pravi budalu od sebe

Nakon emisije se slazem 100% :)

Definitivno nema napretka dok se svi do zadnjeg ne rastjeraju, zatvore ili napuste ovaj svijet, i dok se sistem ponovo ne izgradi od temelja, bez ikog od trenutnih hajvana.

VSTV i Sud BiH bi vec danas mogli poravnati bagerima. Sto se mene tice, uposlenici prethodno ne moraju ni napustati radno mjesto. Ionako im je mjesto na dugogodisnjoj robiji, a ja sam uvijek za ekonomicna rjesenja - dosta smo ih hranili.

Sve poravnat i zabetonirat, kao sjeban nuklearni reaktor. Ni produzni kabl ne treba iznijeti iz zgrada. Sve pod zemlju, iznad puknut armiranobetonsku plocu debljine barem 60cm i postaviti rampu za naplatu parkinga.
u podovima, u zidovima... :lol:
Ja stvarno mislio preuvelicava, drama queen ovo ono.

Nakon sinocnje emisije, samo mogu zakljuciti da je bio previse odmjeren i blag.

Samo beton ovo moze rijesiti.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#262 Re: All about Dragan Mektić

Post by Henry Chinaski »

Alfons Kauders wrote:
Henry Chinaski wrote:I na kraju ništa, pojeo vuk magarca.
Ovakve emisije te tek bace u depresiju kad vidiš koliko smo mi normalni nemoćni.

Ovi se vrate u svoje kancelarije, ovi na fakultet i sve po starom...
Caterpillar, JCB, nekoliko mjesalica betona, par kamiona kamena, tri slepera armature.

Problem rijesen, permanentno.

Srusit - nasut tucanik - poredat armaturu - zalit betonom - izdavati parking
Kako do toga moj Alfonse?
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#263 Re: All about Dragan Mektić

Post by dulekrele »

@ Sterptokok
Problem je jer je u sistematizaciji radnih mjesta stajalo da mora biti pravnik sto je sasvim normalno ali tebi nije. :-) tegeltija na svoju ruku uz pomoc svojih poltrona promijeni sistematizaciju samo zbog Katice kako bi zaposlio poslusnika. Jer ti znas cime se bavi VSTV. Uzgojom krompira ili pravnim stvarima pa da ne treba pravo. :run:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#264 Re: All about Dragan Mektić

Post by arzuhal »

Vi u svojim postovima uglavnom iznosite neke paušalne ocjene, dajte da ovo vratimo u okvire struke i kulture dijaloga, hbmumiša! :twisted:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#265 Re: All about Dragan Mektić

Post by Alfons Kauders »

Henry Chinaski wrote:
Alfons Kauders wrote:
Henry Chinaski wrote:I na kraju ništa, pojeo vuk magarca.
Ovakve emisije te tek bace u depresiju kad vidiš koliko smo mi normalni nemoćni.

Ovi se vrate u svoje kancelarije, ovi na fakultet i sve po starom...
Caterpillar, JCB, nekoliko mjesalica betona, par kamiona kamena, tri slepera armature.

Problem rijesen, permanentno.

Srusit - nasut tucanik - poredat armaturu - zalit betonom - izdavati parking
Kako do toga moj Alfonse?
Jebiga, prvo bi morali na tender da nadjemo izvodjaca... :D
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#266 Re: All about Dragan Mektić

Post by hladan.preminger »

Alfons Kauders wrote:
Lakat Jebić wrote:emisija je vrh realno :D

al ono sto je slika i prilika nasih institucija su ova dva mufljuza koja su dosla ispred VSTV-a. supljaci na nivou karikature. i problem je sto je 95% kadra u svim drzavnim institucijama i preduzecima, od vodovoda do VSTV-a ovaj kalup. nije da to ne znamo, nego ovako kad se desi da izadju na ekran, bas upadne u oci
Kakva primitivna, nepismena gamad.

I ovo nam vedri i oblaci pravosudjem... Zato bezbeli nikad nije uhapsen niti osudjen nijedan sudija ili tuzitelj, osim onih par budala po Sarajevu sto su knjizili tudje nekretnine... (a ni oni nisu osudjeni)

Zato im je Mektić ranije kad je bio u studiju sa frizerkom jukić rekao, istražite mene i podignite optužnicu, ali vi to ne znate.
A ona ko krava pokazuje papire koje je skinula sa neta. :D
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#267 Re: All about Dragan Mektić

Post by Streptokok »

dulekrele wrote:Problem je jer je u sistematizaciji radnih mjesta stajalo da mora biti pravnik sto je sasvim normalno ali tebi nije. :-) tegeltija na svoju ruku uz pomoc svojih poltrona promijeni sistematizaciju samo zbog Katice. Jer ti znas cime se bavi VSTV. Uzgojom krompira ili pravnim stvarima.
malo si ljubomoran no nema veze, dobro je to za zdravlje.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#268 Re: All about Dragan Mektić

Post by Alfons Kauders »

arzuhal wrote:Vi u svojim postovima uglavnom iznosite neke paušalne ocjene, dajte da ovo vratimo u okvire struke i kulture dijaloga, hbmumiša! :twisted:
Slazem se, apsolutno

Dakle, u okviru struke i kulture dijaloga, ja predlazem da ih zive zalijemo betonom. :)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#269 Re: All about Dragan Mektić

Post by arzuhal »

Ibab...ibab...nebab...ibab...

(Adamović mijenja slibe s Katicom dok su reklame)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#270 Re: All about Dragan Mektić

Post by arzuhal »

Jutros ja u pekaru, de mi rek'o četvrt maslanice...Ka'e ona meni: ima od sinoć, hladna, potvrda...

PA REKO ĐE IMA OVO!?? A SVE GOVORE DA PRAVOSUĐE NE VALJA!??
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#271 Re: All about Dragan Mektić

Post by Alfons Kauders »

hladan.preminger wrote: Zato im je Mektić ranije kad je bio u studiju sa frizerkom jukić rekao, istražite mene i podignite optužnicu, ali vi to ne znate.
A ona ko krava pokazuje papire koje je skinula sa neta. :D
Jebiga, hoce to kad se iz jedne porodice vrbuje glavna tuziteljica, sefica VSTV i zamjenik ministra sigurnosti... Mislim, jasno je da su svi rodjenjem predodredjeni za najvise funkcije u pravosudju, kao i ostatak njihovog sela, ali ne mogu ni svi Kresici biti strucni.

Svaka porodica ima barem jednog debila.

Na ovom primjeru, Ruzica je dobar kandidat za tu laskavu titulu.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#272 Re: All about Dragan Mektić

Post by edo_79 »

arzuhal wrote:Vi u svojim postovima uglavnom iznosite neke paušalne ocjene, dajte da ovo vratimo u okvire struke i kulture dijaloga, hbmumiša! :twisted:
Nemoj ti meni kultura dijaloga! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#273 Re: All about Dragan Mektić

Post by JThomas »

sve što se prozove, a njima ne odgovara da se prozove oni proglase "teorijom zavjere". čak i ako se dešava bukvalno pred kamerama da svi vide, kao ovo sa šimićem. i time se istovremeno diskredituje onaj ko proziva, i insinuira da to nije istina. naravno bez dokaza i argumenata, što je pravo značenje riječi "paušalno" kojom se oni bacaju.

a ustvari, "teorija zavjere" je dogovor za učinjenje krivičnog djela, a teoretičar zavjere je onaj ko se drznuo da o tome priča...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#274 Re: All about Dragan Mektić

Post by arzuhal »

edo_79 wrote:
arzuhal wrote:Vi u svojim postovima uglavnom iznosite neke paušalne ocjene, dajte da ovo vratimo u okvire struke i kulture dijaloga, hbmumiša! :twisted:
Nemoj ti meni kultura dijaloga! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Molim vas da me ne prekidate dok pokušavam da postam naredni post! Jesam ja vas prekiT'o?:twisted:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#275 Re: All about Dragan Mektić

Post by edo_79 »

Streptokok wrote:
dulekrele wrote:
Alfons Kauders wrote:"Ja radim za drzavu, ja ne izazivam nesigurnost gradjana!" (ministru sigurnosti)
Rece covjek koji nije zavrsio pravo i osoba koja je dosla na tu poziciju kada je dodikov igrac Tegeltija promijenio sistematizaciju samo kako bi ovaj mulac dosao na tu poziciju i virio tegeltiji iz shupka. Posalju u emisiju sefa kabineta i Murtezija koji je sef neke sluzbe za treninge. :D
ne razumijem šta je problem što nije završio pravo? kad se pravnici mogu gurati u sve i svašta ne vidim što i on ne bi mogao. čovjek će uskoro doktorirati i mislim da mu se tu nema šta prigovoriti. on je bio portparol vstv-a, a ovo mu mjesto dali nakon što su ukinuli portparola. ovo su činjenice.

e sad, branio je neodbranjivo i to nuzno mora zvucati smijesno i zalosno. ko god je imao nekog posla sa tuzbama zna koliko je sudstvo korumpirano i nesposobno.
S onakvim ponašanjem tipa ''ja sam vlast šta ćeš ti meni govorit'' i onako drskim stavom nije zaslužio metlu u komunalnom kojeg se dohvatio k'o pijan plota a kamoli da bude u VTSV. Džaba njemu 6 doktorata jarane kad njega gospođa Dženana u par rečenica rastavi na proste faktore k'o polinom jarane, a prof. Kovačević mu održa lekciju kako ''s osmijehom na licu i bijelim džentlmenskim rukavicama napuhanog levata dovesti u situaciju da pokaže svakolikom pučanstvu kakav je on zapravo seljak i da nije za koride u Čevljanovićima a kamoli za VTSV''.
Post Reply