Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post Reply
Duka Dizel
Posts: 1115
Joined: 25/01/2015 08:29

#51 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Duka Dizel »

jao_situacije wrote:
đe ćeš bolan reći da je bg velegrad za ljubljanu :roll:
Pa ne znam, možda je za tebe Ljubljana velegrad. :D
Meni je to omanji gradić. Ko apoteka, uspavan i dosadan.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by llull »

SaraFina wrote:
Duka Dizel wrote:
SaraFina wrote: Živa istina.. BiH je zapad za Srbiju. Ako neko ima potrebu da se utješi, moja mu je preporuka da posjeti komšije. Begeš djelomično našminkan poput starog homića loših materijalnih prilika. Knez Mihajlova prepuna paradoksa. Na jednoj strani neki naš primat sa Romanije prodaje šubare, kokarde, šajkače, Putina i sl a iza njega u pozadini zjapi prazna galerija. Zardjale tende po objektima su normalna pojava, neuredne grafitima ispisane fasade i sl
Pitala sam se onako podmuklo u par navrata " jesmo mi BG držali pod opsadom ili oni nas"i kontala jbt, ljudima treba vremeplov da iz 80' stignu u ljeto gospodnje 2016.
Vojvodina je još u gorem stanju.
Svako vidi ono što hoće i što mu srcu drago.
Ne zameram ni tebi što si samo utjehu u Beogradu potražila.
Nisam, slučajno sam imala dobru vezu da sletim...a Sarajevo i ZG nisu dolazili u obzir iz " tehničkih razloga ".. Pa rekoh. .kad sam već tu da razgledam i provedem jedan dan za vikend. Ja sam rodjena krajem osamdesetih i nikad nisam posjetila prije toga srpsku prestoLnicu :D
Ušće nije loše...Samo brate načičkano onim brodovima pa izgleda kao otpad starog željeza. Mrljavi i prljavi brodići na sve strane. ..ista stvar kao i sa autoputom. Početak osamdesetih moj prvi i jedini dojam..." Dajte ljudima vremeplov " 2016 je!
Iskreno lupas kao maksim po diviziji, Bosna nazalost nije zapad niti za jednu zemlju u Evropi, doduse ne mogu je uporediti sa Ukrajinom ili Bjelorusijom no msm da niti ispred njih nismo.
Beograd je jedna od najcjenjenijih evropskih destinacija za nocni zivot, mozemo mi pljuvati koliko hocemo Bg je jedini velegrad na balkanu iako su meni Zagreb i Novi Sad mnogo ljepsi.

No da se vratimo na Vucica, samo mogu reci ono sto da znam ... Trenutno je u Srbiji veca diktatura nego za vrijeme Milosevica, npr u devedestim si imao Studio B i B92 koji su bili opozicioni, imao si Dnevni Telegraf i Blic koji su bili protiv Slobe a sada nemas niti jedan medij koji je opozicioni.
Slucajno sam skoro sjedio sa jednim novinarom zaposlenim u NIN-u i veoma bliskom LDP-u ( inace je rodjen u Tuzli ) koji mi je rekao da je Vucic jednostavno projekat njemacke i da sada bukvalno niti jedan medij ne smije da ima pricu protiv njega, protiv SNS moze ali njega licno niko ne smije napasti, autocenzura je prejaka.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#53 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Paul F. »

Vučić je zajeban lik. Pisao sam već malo o tome. Kako zna fino upakovati stvari. Evo sad kaže kako gradi više nego Tito. U kontekstu izgradnje novog autoputa.
Duka Dizel
Posts: 1115
Joined: 25/01/2015 08:29

#54 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Duka Dizel »

Paul F. wrote:Vučić je zajeban lik. Pisao sam već malo o tome. Kako zna fino upakovati stvari. Evo sad kaže kako gradi više nego Tito. U kontekstu izgradnje novog autoputa.
Deca mu se već smeju na te njegove izjave.

Pedantni statističari su zabeležili da je vUčić za 4 godine vlasti 69 puta upotrebio izraz "prvi put u istoriji" u kontekstu "nikad pre mene ovako bilo nije".
User avatar
muha_sa
Posts: 128608
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#55 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by muha_sa »

Image

Image
User avatar
muha_sa
Posts: 128608
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#56 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by muha_sa »

Image

ko skonto skonto :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#57 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by SaraFina »

llull wrote:
SaraFina wrote:
Nisam, slučajno sam imala dobru vezu da sletim...a Sarajevo i ZG nisu dolazili u obzir iz " tehničkih razloga ".. Pa rekoh. .kad sam već tu da razgledam i provedem jedan dan za vikend. Ja sam rodjena krajem osamdesetih i nikad nisam posjetila prije toga srpsku prestoLnicu :D
Ušće nije loše...Samo brate načičkano onim brodovima pa izgleda kao otpad starog željeza. Mrljavi i prljavi brodići na sve strane. ..ista stvar kao i sa autoputom. Početak osamdesetih moj prvi i jedini dojam..." Dajte ljudima vremeplov " 2016 je!
Iskreno lupas kao maksim po diviziji, Bosna nazalost nije zapad niti za jednu zemlju u Evropi, doduse ne mogu je uporediti sa Ukrajinom ili Bjelorusijom no msm da niti ispred njih nismo.
Beograd je jedna od najcjenjenijih evropskih destinacija za nocni zivot, mozemo mi pljuvati koliko hocemo Bg je jedini velegrad na balkanu iako su meni Zagreb i Novi Sad mnogo ljepsi.

No da se vratimo na Vucica, samo mogu reci ono sto da znam ... Trenutno je u Srbiji veca diktatura nego za vrijeme Milosevica, npr u devedestim si imao Studio B i B92 koji su bili opozicioni, imao si Dnevni Telegraf i Blic koji su bili protiv Slobe a sada nemas niti jedan medij koji je opozicioni.
Slucajno sam skoro sjedio sa jednim novinarom zaposlenim u NIN-u i veoma bliskom LDP-u ( inace je rodjen u Tuzli ) koji mi je rekao da je Vucic jednostavno projekat njemacke i da sada bukvalno niti jedan medij ne smije da ima pricu protiv njega, protiv SNS moze ali njega licno niko ne smije napasti, autocenzura je prejaka.
Obzirom da se na teritoriji Srbije nije ratovalo (ako izuzmeš NATO udare) , Obzirom da je Srbija direktno jedina (od svih EX Yu ) država profitirala raspadom Yuge, Obzirom da je iz dijela HR i BiH izvukla i opljačkala sve što se moglo, te da su srpske paravojne formacije koljača dolazile isključivo u takve svrhe u BiH i Hrvatsku ...Srbija izgleda u najmanju ruku poput balkanskog šupka. Zadnjeg..
To što tebi prekodrinske silikonirane cajke i turbofolk po onim splavovima prestavljaju vrhunac noćnog života...nije moj problem. .nego imaš poremećen sistem vrijednosti. .. i prioriteta. Nekom je noćni život posjeta operi, izložbi mladog umjetnika, koncertu...a neko voli da se uz pivčugu odvaljuje dok mu maloumna polovnjača Radojka Kesić miješa goozovima do koljena, ispred iskežene face..dok mu se sliva pljuvačka poput ćuke sa uglova usana.. Jbg.
U čemu se sastoje te poslovne investicije i zašto Srbi imaju očigledno niži standard od BiH, po svemu vidjenom ja bi propisala stoljetnom guslarenju. Jedino mi to logično objašnjenje pada na um.
Tomo Grobar četnički vojvoda i picousti pulen vojvode Šešelja u normalnim demokratski orjentiranim zemljama ne bi mogli biti ni na političkoj margini. ..no u Srba su prvi ljudi u državnom vrhu.
Last edited by SaraFina on 08/11/2016 08:33, edited 1 time in total.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#58 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by GeeTnT »

muha_sa wrote:
ko skonto skonto :D
Pronadjeni dijelovi stafete (obzirom da se AV poredi sa Brozom) u Jajicima i garazi u NBG su za zasluge ugovora sa arapima ili zbog Savamale....

...to nisam skont'o...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#59 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Hafis »

Jebo ti to. Glede cajki, stvarno srbadija ima trebe. Pa bio celulit ne bio, nađe se stvarno dobra materijala...svaki dan neko novo grlo.
A ovdje u nas Hanka je još uvijek glavna treba. Žemske sve grob do groba, k'o na Kordunu.
Inače Beograd je ipak metropola...nisu to samo splavovi i cajke. Recimo Zagreb jeste urbaniziraniji i uređeniji, ali je nekako taman, oblačan, ali i preozbiljan, uštogljen. Bg je nešto sasvim drugo...mnogo življi, ubrzaniji, dinamičniji, da ne kažem siroviji.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#60 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by SaraFina »

Hafis wrote:Jebo ti to. Glede cajki, stvarno srbadija ima trebe. Pa bio celulit ne bio, nađe se stvarno dobra materijala...svaki dan neko novo grlo.
A ovdje u nas Hanka je još uvijek glavna treba. Žemske sve grob do groba, k'o na Kordunu.
Inače Beograd je ipak metropola...nisu to samo splavovi i cajke. Recimo Zagreb jeste urbaniziraniji i uređeniji, ali je nekako taman, oblačan, ali i preozbiljan, uštogljen. Bg je nešto sasvim drugo...mnogo življi, ubrzaniji, dinamičniji, da ne kažem siroviji.
Obzirom iz kakve ti pripizdine vjerovatno " avaz puštaš" na forum za tebe je BG kao meni NY :D
Razumljivo :D
A glaFne hercegovačke udavače i jesu trećerazredne šumadijske konobarice. Nije ni čudo da te " grla " poput Radojke lože do usijanja :)
Rada je desetak klasa iznad tvojih mogućnosti :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#61 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by KB9 »

srpski covic :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55631
Joined: 15/12/2008 16:53

#62 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by ultima_palabra »

I prije Vučića Srbija je bukvalno davala guzice svakom ko hoće otvoriti bilo šta u vezi sa proizvodnjom... ovaj to samo upakuje u propagandu i predstavlja kao podvig.

Često je skuplja pita od tepsije, a nisu to ni neka perspektivna radna mjesta, ali trebalo bi se probati i kod nas s tim modelom... čisto da se malo razbije letargija i sklone ljudi od kriminala.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#63 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by SaraFina »

Daj ba Travničanin, ako ćemo već prostituisat državu..neka to bude elitna prostitucija. :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#64 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Hafis »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:Jebo ti to. Glede cajki, stvarno srbadija ima trebe. Pa bio celulit ne bio, nađe se stvarno dobra materijala...svaki dan neko novo grlo.
A ovdje u nas Hanka je još uvijek glavna treba. Žemske sve grob do groba, k'o na Kordunu.
Inače Beograd je ipak metropola...nisu to samo splavovi i cajke. Recimo Zagreb jeste urbaniziraniji i uređeniji, ali je nekako taman, oblačan, ali i preozbiljan, uštogljen. Bg je nešto sasvim drugo...mnogo življi, ubrzaniji, dinamičniji, da ne kažem siroviji.
Obzirom iz kakve ti pripizdine vjerovatno " avaz puštaš" na forum za tebe je BG kao meni NY :D
Razumljivo :D
A glaFne hercegovačke udavače i jesu trećerazredne šumadijske konobarice. Nije ni čudo da te " grla " poput Radojke lože do usijanja :)
Rada je desetak klasa iznad tvojih mogućnosti :D
Obično se gabori osvrću na cajke :) Šta ću ti ja. Ali nije sve tako crno: možda si dobra kuharica ili si dobra u duši.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#65 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by SaraFina »

Obično su silikonirane cajke, starlete i sl niskotarifne uljepšanog naziva za najstariji zanat na svijetu, privlačne ljudima iz kriminalnog miljea, tajkunima u pokušaju i sličnom šljamu. ..Stvarno je čudno da se jedan " telektualac" loži na feleričnu robu? No ako može šumadijska konobarica biti nekom vrijedna, vjerna i poštena. ..može i starleta i cajke :D
User avatar
howdy
Posts: 3545
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#66 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by howdy »

SaraFina wrote:
Hafis wrote:Jebo ti to. Glede cajki, stvarno srbadija ima trebe. Pa bio celulit ne bio, nađe se stvarno dobra materijala...svaki dan neko novo grlo.
A ovdje u nas Hanka je još uvijek glavna treba. Žemske sve grob do groba, k'o na Kordunu.
Inače Beograd je ipak metropola...nisu to samo splavovi i cajke. Recimo Zagreb jeste urbaniziraniji i uređeniji, ali je nekako taman, oblačan, ali i preozbiljan, uštogljen. Bg je nešto sasvim drugo...mnogo življi, ubrzaniji, dinamičniji, da ne kažem siroviji.
Obzirom iz kakve ti pripizdine vjerovatno " avaz puštaš" na forum za tebe je BG kao meni NY :D
Razumljivo :D
A glaFne hercegovačke udavače i jesu trećerazredne šumadijske konobarice. Nije ni čudo da te " grla " poput Radojke lože do usijanja :)
Rada je desetak klasa iznad tvojih mogućnosti :D

:D
:lol:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#67 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by GeeTnT »

Zahvaljujuci hercegovackom konobaru tema predje na cajke, splavove....

Klap, klap....
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#68 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Hafis »

SaraFina wrote:Obično su silikonirane cajke, starlete i sl niskotarifne uljepšanog naziva za najstariji zanat na svijetu, privlačne ljudima iz kriminalnog miljea, tajkunima u pokušaju i sličnom šljamu. ..Stvarno je čudno da se jedan " telektualac" loži na feleričnu robu? No ako može šumadijska konobarica biti nekom vrijedna, vjerna i poštena. ..može i starleta i cajke :D
Ma, svoj ti posao. Slagala se ti ili ne, kada se raščlane temeljne značajke čovjeka, dođemo do činjenice da je libido ipak glavni pokretač i izvor ljudske motivacije i želje za opstankom.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#69 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:Obično su silikonirane cajke, starlete i sl niskotarifne uljepšanog naziva za najstariji zanat na svijetu, privlačne ljudima iz kriminalnog miljea, tajkunima u pokušaju i sličnom šljamu. ..Stvarno je čudno da se jedan " telektualac" loži na feleričnu robu? No ako može šumadijska konobarica biti nekom vrijedna, vjerna i poštena. ..može i starleta i cajke :D
Ma, svoj ti posao. Slagala se ti ili ne, kada se raščlane temeljne značajke čovjeka, dođemo do činjenice da je libido ipak glavni pokretač i izvor ljudske motivacije i želje za opstankom.
Djes ba Frojd! :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#70 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Hafis »

GeeTnT wrote:Zahvaljujuci hercegovackom konobaru tema predje na cajke, splavove....

Klap, klap....
Jebat ga, lijepe se za mene :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#71 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by SaraFina »

Hafis wrote:
SaraFina wrote:Obično su silikonirane cajke, starlete i sl niskotarifne uljepšanog naziva za najstariji zanat na svijetu, privlačne ljudima iz kriminalnog miljea, tajkunima u pokušaju i sličnom šljamu. ..Stvarno je čudno da se jedan " telektualac" loži na feleričnu robu? No ako može šumadijska konobarica biti nekom vrijedna, vjerna i poštena. ..može i starleta i cajke :D
Ma, svoj ti posao. Slagala se ti ili ne, kada se raščlane temeljne značajke čovjeka, dođemo do činjenice da je libido ipak glavni pokretač i izvor ljudske motivacije i želje za opstankom.
Dobro sad. Ljudi se bune zbog forsiranja cajki i splavova. Nemoj više. Možda je to za tebe vrh kulturnog života ali forumsko pučanstvo preferira drugačije. Nećemo dalje :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#72 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
SaraFina wrote:Obično su silikonirane cajke, starlete i sl niskotarifne uljepšanog naziva za najstariji zanat na svijetu, privlačne ljudima iz kriminalnog miljea, tajkunima u pokušaju i sličnom šljamu. ..Stvarno je čudno da se jedan " telektualac" loži na feleričnu robu? No ako može šumadijska konobarica biti nekom vrijedna, vjerna i poštena. ..može i starleta i cajke :D
Ma, svoj ti posao. Slagala se ti ili ne, kada se raščlane temeljne značajke čovjeka, dođemo do činjenice da je libido ipak glavni pokretač i izvor ljudske motivacije i želje za opstankom.
Djes ba Frojd! :D
Sav sam ti od tog sporta :) 95% vremena mi to na pameti. Jebo europski put, ustavne promjene, sustav koordinacije, zakon o šumama, daj štogod mlado, mplavo i živahno :-)
Last edited by Hafis on 08/11/2016 09:11, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#73 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Ma, svoj ti posao. Slagala se ti ili ne, kada se raščlane temeljne značajke čovjeka, dođemo do činjenice da je libido ipak glavni pokretač i izvor ljudske motivacije i želje za opstankom.
Djes ba Frojd! :D
Sav sam ti od tog sporta :) 95% vremena mi to na pameti. Jebo europski put, ustavne promjene, sustav koordinacije, zakon o šumama, daj štogod mlado i plavo :-)
Samo plavuse... Ko pravi Srbin...

Rijetka roba je najsladja roba. :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55631
Joined: 15/12/2008 16:53

#74 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by ultima_palabra »

SaraFina wrote:Daj ba Travničanin, ako ćemo već prostituisat državu..neka to bude elitna prostitucija. :D
Pusti ti to, omladini trebaju radne navike i godine staža, pa makar i za 500-600 KM. Inače dobivamo generaciju pljačkaša granapa i perača švapskih guzica.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#75 Re: Aleksandar Vucic - dobar posao ili dobar marketing!?

Post by daddy-kool »

Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote:
Sav sam ti od tog sporta :) 95% vremena mi to na pameti. Jebo europski put, ustavne promjene, sustav koordinacije, zakon o šumama, daj štogod mlado i plavo :-)
Samo plavuse... Ko pravi Srbin...

Rijetka roba je najsladja roba. :D
Image
Post Reply