Al Kaida, ponovo

SD-6
Posts: 750
Joined: 20/08/2004 01:20

#26

Post by SD-6 »

"Samo je jedan ,grijeha je vrijedan"



















Dzihad :mrgreen:
nemojte zamjerit :oops: noćas sam u leru :skoljka: ...mozda drugi put mozda bidne ozbiljan komentar
SD-6
Posts: 750
Joined: 20/08/2004 01:20

#27

Post by SD-6 »

St.Germain wrote:
SD-6 wrote:
Fair Life wrote:...citirano od Fair Life-a
paznja,paznja...svim narodima i narodnostima... na svim kioscima...izaso je novi broj magazina Express :-D :zzzz:
"Od nas ne mozete pobjeci" 8-)
to rade TVOJI moj SD-6 :roll:

moji se argumentima sluze. Ipak je interesantno kako na ovom forumu, tako ni u stvarnosti nema osude postupaka Al Kaide nego samo opravdanja...Znaci li to da se vecina muslimana slaze sa postupcima Al Kaide?

slabo si upucen...a znas li ti koliko je dosad zrtava americke okupacije,civila...i gdje su vise zrtve...od podsljedica Binaša ili Bušmena
samo sto svi dobro znamo na svjetskom trzistu "ljudkoih zivota"...ciji vise vrijedi i zbog cega
----------
Dani i argumenti...X-files :-)
SD-6
Posts: 750
Joined: 20/08/2004 01:20

#28

Post by SD-6 »

okle volka slova :-) ...neko ce pomislit da sam malko uznemiren :roll:a ja cold as ice 8-)
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#29

Post by Vodenjak »

SD-6 wrote:"Samo je jedan ,grijeha je vrijedan"
Dzihad :mrgreen:
nemojte zamjerit :oops: noćas sam u leru :skoljka: ...mozda drugi put mozda bidne ozbiljan komentar
Pa zar Jopet? :sad:

:D :D

:-)
User avatar
Daisy
Posts: 178
Joined: 14/05/2004 01:43

#30

Post by Daisy »

Evo da pojednostavimo, da li mislite da bi terorizam prestao kad bi sutra Izrael nestao sa lica zemlje, i Amerika se povukla iz Iraka?
Ja Ne mislim.
Njima nikad nije bilo sjajno i kad su imali mir, da se razumijemo. To je ideologija koja je toliko bolesna da jos ne treba traziti uzrok u politici.

U Iranu se toliko slave sehidi i to je postao nacionalni kult, ko se raznese, odma mu stavljaju poster na zgradama. To je zvanicna politika jedne zemlje, sto je jako opasno. Njima puno razloga ne treba, to je toliko usadjeno u nacin zivota i razmisljanja. Palestinci to rade iz ocaja. Ali evo NPR Pakistanci- sta njima fali, u tom smislu. Da nije bilo Britanije, ne bi ni postojali kao drzava. Imaju problem s Indijom, ne s Palestinom, Izraleom, ili Amerikom.
Ovo se pretvorilo ne u politicku borbu vec u borbu protiv vrijednosti.
mr_orange
Posts: 451
Joined: 01/11/2004 21:41

#31 Re: Al Kaida, ponovo

Post by mr_orange »

kub lajkan wrote:
St.Germain wrote:"Zar vam nije Osama rekao da o potpunoj sigurnosti mozete samo sanjati dok ne postoji sigurnost u Palestini i dok se sve nevjernicke vojske ne povuku iz zemlje Muhameda, dok ne prestanete da kradete nasu naftu i druge blagodati i dok dajete podrsku vladarima - nevjernicima ?"
Sve bi mu kako-tako potpis'o ali ovo zadnje JOK!
Ovaj što ga je Amerika postavila za predsjednika ili premijera Iraka, je kurd. Vjerovatno se na ovo mislilo s obzirom da se arapi i kurdi ne podnose.
Last edited by mr_orange on 06/08/2005 13:24, edited 1 time in total.
User avatar
Daisy
Posts: 178
Joined: 14/05/2004 01:43

#32

Post by Daisy »

Moguce i da je mislio na familiju Saud. Oni se bas ne mirisu, a oni dobijaju najvise love od Amerike.
mr_orange
Posts: 451
Joined: 01/11/2004 21:41

#33

Post by mr_orange »

Conjuror wrote:
St.Germain wrote:
SD-6 wrote: paznja,paznja...svim narodima i narodnostima... na svim kioscima...izaso je novi broj magazina Express :-D :zzzz:
"Od nas ne mozete pobjeci" 8-)
to rade TVOJI moj SD-6 :roll:

moji se argumentima sluze. Ipak je interesantno kako na ovom forumu, tako ni u stvarnosti nema osude postupaka Al Kaide nego samo opravdanja...Znaci li to da se vecina muslimana slaze sa postupcima Al Kaide?
Nedavno si pokuzao sta hoces sa istom temom Al-kaida i muslimani (http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... sc&start=0) pa ti je propalo, nije se vukla dugo kao sto si ocekivao pa sad pokusavas opet. Shvatili smo tvoj point da mrzis muslimane pa nema potrebe da se opet dokazujes. Da imas muda zakljucao bi sopstvenu temu jer osim sto je besmislena, ista je kao i prethodna.
Fakat feg, sad kad ovaj Conjuror napisa i dade link na temu, nije mi jasno šta ovim hoćeš?! Na onoj temi je jasno bilo da je orijentisana protiv islama i da je joj ti je cilj da izazoveš provokaciju, jer koliko vidjeh nakon što si otvorio temu, nem više nijednog tvog komentara.
Post Reply