Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#26 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by zforumas »

patriot_1 wrote:
zforumas wrote:Novi dan nova tema...

patriJot u borbi protiv Islama :mrgreen:
Nisam ja ovo izmislio,dao sam link!
Nije ni Thompson izmislio Ustaski pokret :wink:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#27 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by asurbanipal »

Jah teme i g***na :lol:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#28 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by tranquil »

patriot_1 wrote:
tranquil wrote:E čuj spreman umrijeti za Isusa Krista... Kakvi likovi su sve heroji (i antiheroji) ljudima, strašno... :roll:
Lako je to razumiti.Bar meni!On ne želi umrijeti za Allaha kao neki muslimani pritom ubivši mesu nedužnih da bi se dočepao 72 djevice!On jednostavno vjeruje da i ako ga ubiju,on će živjeti sa Kristom!Vječno!Isus je rekao"Nemojte se bojati onih koji vam mogu ubiti tijelo a više od toga nemogu učiniti,bojte se onoga koji vam i dudšu i tijelo može poslati u vječne muke!"
Da objasnim,treba malo opširnije,malo se vratiti u početke kršćenstva!Svi Apostoli,bojeći se za vlastiti život,pobjegoše i ostaviše Isusa samog!Kasnije,kad su ga vidjeli nakon tri dana živog,više se ne boje,svjedoče o Njemu iako ih jednog po jednog ubijaju!Neke u više navrata bičuju i trpaju u zatvor ali i dalje svjedoče o Kristu!Prvi Kršćani do Konstantina su strašno mučeni bivali i proganjani,i od Židova i od Rimske vlasti!Ipak se nisu odrekli Krista!
Apsolutno mi je teško razumiti umiranje za Allaha ili Isusa, u bilo kom obliku ili kontekstu. Za porodicu i najmilije, da, a za sumnjivo obećanje ugodne vječnosti odbaciti vlastiti život, to je žalosno.
patriot_1
Posts: 2639
Joined: 09/05/2015 20:49

#29 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by patriot_1 »

tranquil wrote:
patriot_1 wrote:
tranquil wrote:E čuj spreman umrijeti za Isusa Krista... Kakvi likovi su sve heroji (i antiheroji) ljudima, strašno... :roll:
Lako je to razumiti.Bar meni!On ne želi umrijeti za Allaha kao neki muslimani pritom ubivši mesu nedužnih da bi se dočepao 72 djevice!On jednostavno vjeruje da i ako ga ubiju,on će živjeti sa Kristom!Vječno!Isus je rekao"Nemojte se bojati onih koji vam mogu ubiti tijelo a više od toga nemogu učiniti,bojte se onoga koji vam i dudšu i tijelo može poslati u vječne muke!"
Da objasnim,treba malo opširnije,malo se vratiti u početke kršćenstva!Svi Apostoli,bojeći se za vlastiti život,pobjegoše i ostaviše Isusa samog!Kasnije,kad su ga vidjeli nakon tri dana živog,više se ne boje,svjedoče o Njemu iako ih jednog po jednog ubijaju!Neke u više navrata bičuju i trpaju u zatvor ali i dalje svjedoče o Kristu!Prvi Kršćani do Konstantina su strašno mučeni bivali i proganjani,i od Židova i od Rimske vlasti!Ipak se nisu odrekli Krista!
Apsolutno mi je teško razumiti umiranje za Allaha ili Isusa, u bilo kom obliku ili kontekstu. Za porodicu i najmilije, da, a za sumnjivo obećanje ugodne vječnosti odbaciti vlastiti život, to je žalosno.
Ti krivo kontaš,kao da misliš da on smrt priželjkuje,kao da baš to hoće!
On vjeruje što vjeruje,vjeruje čvrsto i sad ako ga netko tjera pod prijetnjom smrću da se toga odrekne,njegov stav je "Ne" makar ga ubili!
Meni Isusova obećanja nisu nimalo sumnjiva,tko je pažljivo čitao kako je živio i što je govorio,ima povjerenje u njegova obećanja!
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#30 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by tranquil »

patriot_1 wrote:
tranquil wrote:
patriot_1 wrote:Lako je to razumiti.Bar meni!On ne želi umrijeti za Allaha kao neki muslimani pritom ubivši mesu nedužnih da bi se dočepao 72 djevice!On jednostavno vjeruje da i ako ga ubiju,on će živjeti sa Kristom!Vječno!Isus je rekao"Nemojte se bojati onih koji vam mogu ubiti tijelo a više od toga nemogu učiniti,bojte se onoga koji vam i dudšu i tijelo može poslati u vječne muke!"
Da objasnim,treba malo opširnije,malo se vratiti u početke kršćenstva!Svi Apostoli,bojeći se za vlastiti život,pobjegoše i ostaviše Isusa samog!Kasnije,kad su ga vidjeli nakon tri dana živog,više se ne boje,svjedoče o Njemu iako ih jednog po jednog ubijaju!Neke u više navrata bičuju i trpaju u zatvor ali i dalje svjedoče o Kristu!Prvi Kršćani do Konstantina su strašno mučeni bivali i proganjani,i od Židova i od Rimske vlasti!Ipak se nisu odrekli Krista!
Apsolutno mi je teško razumiti umiranje za Allaha ili Isusa, u bilo kom obliku ili kontekstu. Za porodicu i najmilije, da, a za sumnjivo obećanje ugodne vječnosti odbaciti vlastiti život, to je žalosno.
Ti krivo kontaš,kao da misliš da on smrt priželjkuje,kao da baš to hoće!
On vjeruje što vjeruje,vjeruje čvrsto i sad ako ga netko tjera pod prijetnjom smrću da se toga odrekne,njegov stav je "Ne" makar ga ubili!
Meni Isusova obećanja nisu nimalo sumnjiva,tko je pažljivo čitao kako je živio i što je govorio,ima povjerenje u njegova obećanja!
Ti stalno potenciraš islamske teroriste samoubice, pa kada ih već pominješ, razmisli o snazi njihovih uvjerenja. Kolika je snaga tih uvjerenja da se svjesno ode u smrt, očekujući nagradu? Ako malo razmisliš, i oni su, da bi došli do tog stanja, pažljivo čitali svoju literaturu, ta obećanja im nisu sumnjiva, i očito imaju puno povjerenje u njih. Toliki ljudi idu u smrt zbog tih obećanja kojima se ti olako ismijavaš. Zapitaš li se ikada, da li su oni možda u pravu, da li znaju nešto što ti ne znaš? Ako su oni u pravu, pakao te čeka, i sve ljude koji misle kao ti. Muči li te ikada ta misao?

E na isti način na koji ti olako odbacuješ snažna uvjerenja tih ljudi, drugi ljudi odbacuju ta uvjerenja "umrijeti za Isusa" koja dijelite ti i ovaj s linka.
patriot_1
Posts: 2639
Joined: 09/05/2015 20:49

#31 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by patriot_1 »

"tranquil"

Ti stalno potenciraš islamske teroriste samoubice, pa kada ih već pominješ, razmisli o snazi njihovih uvjerenja. Kolika je snaga tih uvjerenja da se svjesno ode u smrt, očekujući nagradu? Ako malo razmisliš, i oni su, da bi došli do tog stanja, pažljivo čitali svoju literaturu, ta obećanja im nisu sumnjiva, i očito imaju puno povjerenje u njih. Toliki ljudi idu u smrt zbog tih obećanja kojima se ti olako ismijavaš. Zapitaš li se ikada, da li su oni možda u pravu, da li znaju nešto što ti ne znaš? Ako su oni u pravu, pakao te čeka, i sve ljude koji misle kao ti. Muči li te ikada ta misao?

E na isti način na koji ti olako odbacuješ snažna uvjerenja tih ljudi, drugi ljudi odbacuju ta uvjerenja "umrijeti za Isusa" koja dijelite ti i ovaj s linka.
Sve nešto kontam da tebi (bar zasad dok ne odrasteš) inteligencija nije jača strana!
Ti uspoređuješ one fanatike koji dižu u zrak nevine ljude sa čovjekom koji razmišlja na način:"Ja vjerujem u Krista, Mesiju i Boga pa makar to morao platiti glavom,neću se tog uvjerenja odreći!"
-Poznata je naime stvar da neki kad sa Islama pređu na kršćanstvo,bivaju ubijani od istih gore spomenutih Islamskih fanatika!
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#32 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by TheMule »

Ovo je vrlo podlo, ovaj topik, vidis da onaj djavo laze i koristi lazne citate kao hadise. normalno, kad imas nekog fanatika, da ce mu tako nesto krv "prokljucati", pa ce staviti cijenu na njegovu glavu. Niko ne voli lazi, osim lazovi. Nije to nikakav kriticizam kao sto ovaj govori, vec otvorene lazi
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#33 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by orinoco »

patriot_1 wrote:http://www.svjedocanstva.com/odnos-boga ... -3-81.html
Prešao je sa Islama na kršćanstvo i dosta grubo napada Islam!Zašto se Islam nesmije napadati(bilo argumentirano ili neargumentirano) a kršćanstvo smije?Točnije,odavno mnogi borbeni ateisti i muslimani mogu otvoreno govoriti protiv kršćanstva ali ako napadaju neki islam,ode glava!
TROL tema...
Zakaria Botros - glava vrijedna 60 milijuna američkih dolara

Znate li tko je Zakaria Botros? Zakaria Botros je osoba koju morate čuti (pri dnu članka su video clip-ovi). U usporedbi sa jednim Osama bin Ladenom, za čiju glavu SAD nude 25 milijuna dolara,
Što su nudili - nudili su... Osama Bn Laden je nestao još prije 6 godina, a ovaj epski hvalospjev o nekakvom Zakariji pisan je prije toga
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#34 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by arzuhal »

:lol:

Kao moderator sam, šege i pošalice radi, pustio da se tema malo razvije, bez momentalnog mandala, onako malo sociološki eksperimentalno zaintrigiran :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23289
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#35 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by Sanjarko »

Ne kontam kako Kopt moze bit konvertit. Ja kako znam svi Kopti su krscani a ne muslimani. Prvi put da cujem za nekog Kopta muslimana.

Ej 60 miliona. Izgleda al kaida daje od onih 100 miliona sto im je ostalo 60. 60% nije malo.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#36 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by arzuhal »

Jedino da se isplata obavi preko kakve offshore kompanije, inače mrka kapa, porez bi više od pola pojeo...Na kraju da dobiješ 20 miliona $ bio bi car...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#37 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by spreca »

patriot_1 wrote:http://www.svjedocanstva.com/odnos-boga ... -3-81.html
Prešao je sa Islama na kršćanstvo i dosta grubo napada Islam!Zašto se Islam nesmije napadati(bilo argumentirano ili neargumentirano) a kršćanstvo smije?Točnije,odavno mnogi borbeni ateisti i muslimani mogu otvoreno govoriti protiv kršćanstva ali ako napadaju neki islam,ode glava!
Super ...evo ti sanse da zaradis i da se obogatis a ne da ovdje piskaras za sitne pare.Malo si ti placen kolike gluposti ovdje pises
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#38 Re: Al Kaida nudi 60 milijuna dolara za ovog čovjeka!

Post by tranquil »

patriot_1 wrote:Sve nešto kontam da tebi (bar zasad dok ne odrasteš) inteligencija nije jača strana!
Ti uspoređuješ one fanatike koji dižu u zrak nevine ljude sa čovjekom koji razmišlja na način:"Ja vjerujem u Krista, Mesiju i Boga pa makar to morao platiti glavom,neću se tog uvjerenja odreći!"
-Poznata je naime stvar da neki kad sa Islama pređu na kršćanstvo,bivaju ubijani od istih gore spomenutih Islamskih fanatika!
Na uvrede ću reagovati "hrišćanskije" od tebe i neću ih udostojiti sličnim odgovorom.

Što se tiče poređenja, uspoređujem spremnost za umiranje u ime Boga sa spremnošću za umiranjem u ime Boga. Fanatički um koji sretno dočekuje drugi život je samo jedan red iz Kur'ana, Knjige ponovljenog zakona ili nekog poremećenog psalma daleko od toga da sa sobom u smrt povuče nevine.

Stav Islama o izlazu iz njega (u bilo kome pravcu) mi je poznat, kao i kazna za to, i ne branim te stvari.
Post Reply