Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#89101 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

leškarenje wrote:
kiligonzales wrote:
Phantasy wrote: Ja bi radije da iskesiramo za dobrog stranog trenera nego neku igračinu, dobar trener može i od ovog sastava napraviti rezultat u kukuruz ligi.
Stvarno sumnjam da me neko moze ubijediti da ovaj sastav, sta god mi mislili o njemu, nije u top 3 u ligi.
Napravio bi malo sutra dok uprava i menadzeri pritiscu rad trenera, ko od Hebibovica napravi igraca i jos nekih pojedinaca, tom spomenik treba dici ko Hasetu i hajr cesmu mu postaviti do njegove. Covjek je ove godine promasio ne more golova, nego dva trofeja i plasman u narednu rundu liga Evrope, ali niko ga nije mogao izbaciti iz tima.

Tim je ove godine poimenice bio dobar, za oba trofeja, ali ne moze Čala zabijati s klupe, sto neki fule s metar. Na kraju vjerujem, da je Čala odustao od sjedenja na dvije stolice, ove godine bi imao barem osvojeno prvenstvo, ali eto tjerao je na dva fronta i vise nego odlicno u igri do samog kraja. Jedina mu je zamjerka od mene sto nije eleminisao Zariju.
Hebib nam je svojim golovima donio tu Evropu o kojoj pricas...vrati se i pogledaj ko je davao golove kad niko nije mogao meda,slazem se da je promasivao nemoguce,ali eto on nam je problem,a nije Cala luzer kojem je igralo 12 igraca cijelu LZP....vidjeli smo da kad je imalo mijenjao da ti igraci koji su grijali klupu mogu igrati,ali jok vrti 12 igraca i samo im mijenjaj pozicije.
Hebib je zabijao najvise zahvaljujuci Duljevicu.One njegove dubinske lopte kojima je Hebiboica izbacivao gdje se ovaj nalazio sam bukvalno pred golmanom.VIdjeces koliko ce Hebib ove godien dati golova bez Duljevica iza sebe.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89102 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kiligonzales »

Dinostula wrote:
leškarenje wrote:
kiligonzales wrote:
Napravio bi malo sutra dok uprava i menadzeri pritiscu rad trenera, ko od Hebibovica napravi igraca i jos nekih pojedinaca, tom spomenik treba dici ko Hasetu i hajr cesmu mu postaviti do njegove. Covjek je ove godine promasio ne more golova, nego dva trofeja i plasman u narednu rundu liga Evrope, ali niko ga nije mogao izbaciti iz tima.

Tim je ove godine poimenice bio dobar, za oba trofeja, ali ne moze Čala zabijati s klupe, sto neki fule s metar. Na kraju vjerujem, da je Čala odustao od sjedenja na dvije stolice, ove godine bi imao barem osvojeno prvenstvo, ali eto tjerao je na dva fronta i vise nego odlicno u igri do samog kraja. Jedina mu je zamjerka od mene sto nije eleminisao Zariju.
Hebib nam je svojim golovima donio tu Evropu o kojoj pricas...vrati se i pogledaj ko je davao golove kad niko nije mogao meda,slazem se da je promasivao nemoguce,ali eto on nam je problem,a nije Cala luzer kojem je igralo 12 igraca cijelu LZP....vidjeli smo da kad je imalo mijenjao da ti igraci koji su grijali klupu mogu igrati,ali jok vrti 12 igraca i samo im mijenjaj pozicije.
Hebib je zabijao najvise zahvaljujuci Duljevicu.One njegove dubinske lopte kojima je Hebiboica izbacivao gdje se ovaj nalazio sam bukvalno pred golmanom.VIdjeces koliko ce Hebib ove godien dati golova bez Duljevica iza sebe.
Al kad fuli na Grbavici onaj zicer s pet metara, pa na Kosevu par puta prazan gol, ispade ko Higuain u finalima Argentine najveci tragicar i krivac sto isti ne postase prvacima Juzne Amerike i Svijeta, a Mesi novi argentinski svetac kao sto je to Maradona, doduse Hebibovi promasaji su nas kostali bodova koji su nas mogli do titule hladno odvest. :mrgreen:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#89103 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

Neko neki dan napisa da mi, dakle navijaci, prvo sebe moramo mijenjati pa onda na red dolazi tek sve ostalo. Ovaj momak, Phantasu, ako sam potrefio kako se pise, ovdje na zadnje 2 strane hrace po Husrefu, Cali, ''vojnicima kluba'' a izgleda da se nikad nije ni uclanio, niti uzeo sezonsku.
I nije jedini, masa je takvih kojima je glavni argument'' kad budu dobro igrali i imali rezultate eto i mene".

Ajmo se malo osvrniti oko sebe. Pogledaj Hajduka neku vecer kako se pomarisa sa Evertonom. I kako se Hajduk stalno dize zahvaljujuci svojim navijacima. A i njihovi rezultati su ispod ocekivanja i onog sto su navikli u proslosti. Ali je Poljud sve puniji, clanova na desetine hiljada, prosjek na ligaskim utakmicama je preko deset milja. A opet kazem, rezultati su im ispod ocekivanja, zadnji put su bili prvaci mislim 2005 ako se ne varam.
Medjutim, oni ce to na kraju izgurati. Izborice se. A takodjer su ih zavaljivali razno razni lopovi i nesposobne uprave....

Nemojmo se samo pitati sta je nama to FKS dalo vec sta smo mi dali njemu, da parafraziram....

U to ime sretno nam sa Husrefom i njemu sa nama.

I to ne znaci da ne treba vrsiti pritisak na upravu, rastjerivati uhljupe oko kluba konstantno..Naprotiv.
Medjutim, ako mozes, ako nisi fizicki sprijecen svaku utakmicu na Kosevo, na gostovanje ako mozes priustiti, uclani se, bar to svako moze,uzmi sezonsku....
Ali najlakse je pljuckati sa distance i pri tome glumiti razocaranog fanatika.
Ako ti ne valja FKS eto to ti Reala, Barce,Milana, zeljA ili sta god....
Ostavi se FKS kad te svakako ne interesuje.
Last edited by bjelave on 26/08/2017 16:51, edited 1 time in total.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89104 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kiligonzales »

Grean wrote:
Hebibovic je davao golove i fulao dosta njih. Sumarum je da se radi o igracu koji se pravilno krece, ne skriva se i zato dolazi u sanse.

Za Calu, pokazao je da zna motivisati, deset pobjeda u nizu je i njegov rezultat a najvecu ocjenu zasluzuje zbog nove uloge za Duljevica, to ne moze neznalica.

Sa druge strane bio je bezmud, igrac vise na Grbavici sto nije ni pomislio iskoristiti pa makar Novakovica preselio u sesnest ako nemas napadaca, gurao iste igrace kroz cijelu sezonu, Hodzica do iznemoglosti pored zivog Kadusica, Mersudin se forsirao a tu je bio Bekic, Hadzica nije ni pomislio da proba a evo vidjelo se ove sezone da moze.
Ove sezone imamo ocajan start, vidjecemo koliko ce se moci s ovim timom. Hadzic je mlad, jedna utakmica ne pokazuje koliko isti zaista moze ili ne moze doprinjeti igri kluba.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89105 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Dinostula wrote:
leškarenje wrote:
kiligonzales wrote:
Napravio bi malo sutra dok uprava i menadzeri pritiscu rad trenera, ko od Hebibovica napravi igraca i jos nekih pojedinaca, tom spomenik treba dici ko Hasetu i hajr cesmu mu postaviti do njegove. Covjek je ove godine promasio ne more golova, nego dva trofeja i plasman u narednu rundu liga Evrope, ali niko ga nije mogao izbaciti iz tima.

Tim je ove godine poimenice bio dobar, za oba trofeja, ali ne moze Čala zabijati s klupe, sto neki fule s metar. Na kraju vjerujem, da je Čala odustao od sjedenja na dvije stolice, ove godine bi imao barem osvojeno prvenstvo, ali eto tjerao je na dva fronta i vise nego odlicno u igri do samog kraja. Jedina mu je zamjerka od mene sto nije eleminisao Zariju.
Hebib nam je svojim golovima donio tu Evropu o kojoj pricas...vrati se i pogledaj ko je davao golove kad niko nije mogao meda,slazem se da je promasivao nemoguce,ali eto on nam je problem,a nije Cala luzer kojem je igralo 12 igraca cijelu LZP....vidjeli smo da kad je imalo mijenjao da ti igraci koji su grijali klupu mogu igrati,ali jok vrti 12 igraca i samo im mijenjaj pozicije.
Hebib je zabijao najvise zahvaljujuci Duljevicu.One njegove dubinske lopte kojima je Hebiboica izbacivao gdje se ovaj nalazio sam bukvalno pred golmanom.VIdjeces koliko ce Hebib ove godien dati golova bez Duljevica iza sebe.
Vidjet cemo koliko sansi ce fuliti Velkoski i Kuzmanovic, ja se bojim vrlo malo jer i ne dolaze u njih.

Ali mozda je kod kvalifikovanih navijaca Sarajeva i najbolje tako, sakrij se, nemoj dolaziti u sanse da ne bi fulao jer ce te tako manje prozivati nego kad das 8 golova i fulis 5 zicera.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#89106 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

On voli Sarajvo pravi je Hordaš Husref Musemić jedan je od nas! Sretno Šefe! :thumbup:

UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89107 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Sta ce Bilbija :oops: samo dao hattrick :run:
User avatar
omega369
Posts: 9433
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#89108 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Znaci stigao email konacno. Bolje da nije. Zasto zijo nije dobio sansu :mrgreen:

p.s. bilbija je otjeran jer je prema klupskim "insajderima" bio vodja klana :razz: u zmostaru nema klanova
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#89109 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

bilbija se apsolutno nije spominjao kao vodja niti pripadnik nekog klana dok je igrao kod nas, i naravno nije bio ni jedno ni drugo
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89110 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

al-em wrote:bilbija se apsolutno nije spominjao kao vodja niti pripadnik nekog klana dok je igrao kod nas, i naravno nije bio ni jedno ni drugo
Sto mu se psovala cetnicka majka,sestra i ostalo :oops:
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#89111 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

zato sto je bilo los
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89112 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

:lol: :lol:
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#89113 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

nema veze, stariji si ti covjek, ne mozes se sjetiti sta je bilo prije 3 godine
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89114 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Takoe :lol:
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#89115 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Neka se Uščuplić pripremi... :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89116 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

al-em wrote:zato sto je bilo los
Pa đe normalno psovati nekome četničku mater zato što je loš :D

I jeste, spominjao se kao dio lukavačkog klana, skupa sa Todorovićem, Tatomirovićem, Stojčevom, Puzigaćom i vjerovatno još pokojim igračem.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#89117 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

Tako je... Cearat cemo mi Husrefa opet.
Iako ,mislim da u ovoj situaciji i okolnostima nismo mogli bolje proci nego sto jesmo. A i generalno Husref je u ovoj ligi jako kvalitetan, solidniji od onoga sto smo imali u posljednjih par godina. Bez obzira na sve minuse koje ima. Jedino, bi mogao biti problem ako je potrosen i pregorio.
Igracki nismo ujednaceni, tanki smo na 3 mjesta, kreativni vezni, stoper i napadac. Hadzic jos nema kuveta da se samo na njega oslonis, Ahmet je ispuhao i pitanje je kako ce funkcionirati sa Husrefom imajuci u vidu epizodu iz Slobode gdje je bio klupiran zadnjih 6 mjeseci.
Izvjesno je da bi bilo bolje da je ovo napravljeno nakon Zrinskog i da se ovi iz Uprave nisu glupirali sa uhljupom Tosom.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#89118 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

Pa psujemo sta nam padne napamet :) ,cak ja mislim da ni todor nije bio i klanu, fulio si kolovodje berberovica i bandovica, a i krste je hodao sa njima po kafanama. Bilbiju su hvalili kako je medju spremnijim i da je momak pravi sportista, bez kafana i cigara kao gore navedeno drustvo.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#89119 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Bio je i Todor, nego ih je zeznulo malo što je otišao u januaru 2015. godine :D

Prvi put se klan spomenuo još kad je Jarni bio trener :D

Jaki smo kad treba izmisliti gluposti, jaki smo ko crna zemlja :D

Bila priča Benko i Stepanov profesionalci za ove naše debile, pravi momci, a ja Stepanova sa cigarom hladno vidio :D Profesionalac :D

Najveći profesionalci su djeca koja tek izađu iz juniora, svi ostali su već pokvarena roba, to je jedina istina :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#89120 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

Nije se Bilbija spominjao kao dio bilo kakvog klana, štaviše, spominjao se kao jedini koji gleda 'u se i u svoje kljuse'. Psovalo mu se jer je bio loš, pogotovo je uzet na zub poslije penala u Obarskoj.

Mislim i da se na infu mogu naći postovi koji potvrđuju ovo što aleM piše :)
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89121 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Eto info neko mjerilo :lol: tamo pogotovo niko ne valja :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#89122 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

Ma inače nije mjerilo, ali može potvrditi ovo da se Bilbija nije spominjao kao dio bilo kakvog klana :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#89123 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Nije Bilbija loše igrao ni kod nas ali i okolina igra veliku ulogu, čak štaviše mislim da je baš on izjavio da je atmosfera u svinjskom daleko bolja i "opuštenija" nego dok je bio u FKS gdje se ogroman pritisak osjetio od 1. dana, i to su čini mi se mnogi drugi igrači potvrdili! Znači ima tu mnogo i do nas, mada trebamo imati velika očekivanja svakako ali jednostavno ne znamo naći neku mjeru nego stalno iz jedne krajnosti u drugu! Na to dodaj amatere u upravi (kako sadašnjoj tako i prijašnjim) koji nemaju jasan plan i viziju nego slušaju previše navijače, a sve ne bi li sačuvali fotelje još koji mjesec (jer i sami znaju da je samo pitanje vremena kada će biti otjerani govnjivom motkom) i dobiješ sadašnje FKS! :sad:
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#89124 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by missko »

Istok kroji sudbinu i trenera i igraca i osjecaju se vazni i ponosni na to. Nece to dugo
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#89125 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Nama niko nije dobar. :zzzz:
Locked