Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#89076 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

Hajmo prvo skupiti deset-petnaest milja clanskih pa cemo onda pricati o nekim priznatim imenima.
Mi ne zasluzujemo nista bolje.Koji nam je prosjek na Kosevu?
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#89077 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Phantasy »

Phantasy wrote:
kiligonzales wrote:
Phantasy wrote:Sarajevo ne moze dalje dok iz klub ne napuste "vojnici kluba" i slicni amateri..
Vala svaki nabrojan bi bio bolji od ove FKS garde sto se rotira i ne postize nista, djaba ti 500 utakmica u dresu, djaba sto si "hordas", djaba sve ako ti nemas prakticno znanje o fudbalu ove decenije da ne kazem vijeka.
Za nabrojane ne mozes iskihati kes koji ti treba, sto bi klub ulozio u trenera vise nego u igrace?

Ne znam sta se ima osporiti trenerima iz kluba, kad su obicno klub vodili onda kada bi uprava zasrala stvari. Evo Janjos je sada vadio sezonu iako tim ni izbliza nije bio jak ko sto je bio recimo Uscuplicev. Ne znam koji je od njih vodio klub kad su bili u idealnoj poziciji, mozda Uscuplic poslje titule, ali ni njemu nije data sansa da izgura sezonu do kraja koliko se sjecam vec je i on vodio klub koliko je vodio.
Ja bi radije da iskesiramo za dobrog stranog trenera nego neku igračinu, dobar trener može i od ovog sastava napraviti rezultat u kukuruz ligi.
Stvarno sumnjam da me neko moze ubijediti da ovaj sastav, sta god mi mislili o njemu, nije u top 3 u ligi.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#89078 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

Sta si ti do sada iskesirao pa se zalazes za takva rjesenja?
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#89079 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Phantasy »

bjelave wrote:Sta si ti do sada iskesirao pa se zalazes za takva rjesenja?
Nije mi jasan ovaj komentar, sta bi ja trebao da iskesiram kad iznosim svoje misljenje.
Zamolio bih te da pojasnis sta hoces da kazes?
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89080 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kiligonzales »

bjelave wrote:Spominjes Bajevica, Primorca, Bracu.. u kontekstu FKS.
Dakle, nemas pojma ili spamas.
Spominjem vrhunska domaca imena koja rade vani dobro svoj posao i beru kes, sto nuzno moraju u klubu biti imena s Koseva?

Ako cemo tako dajmo sansu Susicu, Paji, Hadzibegicu i gatajmo sta ce napraviti. :D

Eto nek jedan bude sportski direktor, drugi skaut, treci trener umjesto sto seremo po svakome na Kosevu, dajmo im sansu umjesto onih koji su zrtvovali za klub puno vise svoga vremena i zdravlja od njih. Gdje su oni bili kad je klubu bilo najteze?

Po Čali, Musemiću, Uščuplić, pa i Varešanoviću i nekim drugim trenerima iz kluba nikad nebi srao. U klubu i oko kluba su uvijek bili i u dobru i u zlu. Za razliku od nas navijača, koji smo na tribinama bili po sistemu vruce hladno.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89081 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kiligonzales »

Phantasy wrote: Ja bi radije da iskesiramo za dobrog stranog trenera nego neku igračinu, dobar trener može i od ovog sastava napraviti rezultat u kukuruz ligi.
Stvarno sumnjam da me neko moze ubijediti da ovaj sastav, sta god mi mislili o njemu, nije u top 3 u ligi.
Napravio bi malo sutra dok uprava i menadzeri pritiscu rad trenera, ko od Hebibovica napravi igraca i jos nekih pojedinaca, tom spomenik treba dici ko Hasetu i hajr cesmu mu postaviti do njegove. Covjek je ove godine promasio ne more golova, nego dva trofeja i plasman u narednu rundu liga Evrope, ali niko ga nije mogao izbaciti iz tima.

Tim je ove godine poimenice bio dobar, za oba trofeja, ali ne moze Čala zabijati s klupe, sto neki fule s metar. Na kraju vjerujem, da je Čala odustao od sjedenja na dvije stolice, ove godine bi imao barem osvojeno prvenstvo, ali eto tjerao je na dva fronta i vise nego odlicno u igri do samog kraja. Jedina mu je zamjerka od mene sto nije eleminisao Zariju.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89082 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kiligonzales »

bjelave wrote:Hajmo prvo skupiti deset-petnaest milja clanskih pa cemo onda pricati o nekim priznatim imenima.
Mi ne zasluzujemo nista bolje.Koji nam je prosjek na Kosevu?
:thumbup: Slazem se
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89083 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

kiligonzales wrote:
Phantasy wrote: Ja bi radije da iskesiramo za dobrog stranog trenera nego neku igračinu, dobar trener može i od ovog sastava napraviti rezultat u kukuruz ligi.
Stvarno sumnjam da me neko moze ubijediti da ovaj sastav, sta god mi mislili o njemu, nije u top 3 u ligi.
Napravio bi malo sutra dok uprava i menadzeri pritiscu rad trenera, ko od Hebibovica napravi igraca i jos nekih pojedinaca, tom spomenik treba dici ko Hasetu i hajr cesmu mu postaviti do njegove. Covjek je ove godine promasio ne more golova, nego dva trofeja i plasman u narednu rundu liga Evrope, ali niko ga nije mogao izbaciti iz tima.

Tim je ove godine poimenice bio dobar, za oba trofeja, ali ne moze Čala zabijati s klupe, sto neki fule s metar. Na kraju vjerujem, da je Čala odustao od sjedenja na dvije stolice, ove godine bi imao barem osvojeno prvenstvo, ali eto tjerao je na dva fronta i vise nego odlicno u igri do samog kraja. Jedina mu je zamjerka od mene sto nije eleminisao Zariju.
Hebib nam je svojim golovima donio tu Evropu o kojoj pricas...vrati se i pogledaj ko je davao golove kad niko nije mogao meda,slazem se da je promasivao nemoguce,ali eto on nam je problem,a nije Cala luzer kojem je igralo 12 igraca cijelu LZP....vidjeli smo da kad je imalo mijenjao da ti igraci koji su grijali klupu mogu igrati,ali jok vrti 12 igraca i samo im mijenjaj pozicije.
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#89084 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Phantasy »

bjelave wrote:Hajmo prvo skupiti deset-petnaest milja clanskih pa cemo onda pricati o nekim priznatim imenima.
Mi ne zasluzujemo nista bolje.Koji nam je prosjek na Kosevu?
Kako planiras da skupis 15 hiljada clanskih kad je igra karina, rezultati karina opcenito sve vezano za klub karina, navijace privlace dobri rezultati zasto bi se patili i gledali ovo sranje.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#89085 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Phantasy wrote:
bjelave wrote:Hajmo prvo skupiti deset-petnaest milja clanskih pa cemo onda pricati o nekim priznatim imenima.
Mi ne zasluzujemo nista bolje.Koji nam je prosjek na Kosevu?
Kako planiras da skupis 15 hiljada clanskih kad je igra karina, rezultati karina opcenito sve vezano za klub karina, navijace privlace dobri rezultati zasto bi se patili i gledali ovo sranje.
Clanske nemaju veze sa igrom i rezultatima, vec sa privrzenosti klubu koji volis i za koji navijas.

Dok su godisnje to sto ti govoris.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#89086 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by VPSA »

Navijaci krivi.
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#89087 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Phantasy »

kakaljin wrote:
Phantasy wrote:
bjelave wrote:Hajmo prvo skupiti deset-petnaest milja clanskih pa cemo onda pricati o nekim priznatim imenima.
Mi ne zasluzujemo nista bolje.Koji nam je prosjek na Kosevu?
Kako planiras da skupis 15 hiljada clanskih kad je igra karina, rezultati karina opcenito sve vezano za klub karina, navijace privlace dobri rezultati zasto bi se patili i gledali ovo sranje.
Clanske nemaju veze sa igrom i rezultatima, vec sa privrzenosti klubu koji volis i za koji navijas.

Dok su godisnje to sto ti govoris.
Irelevantno, neces dobiti 15 hiljada clanskih sa ovakvim rezultatima, nema apsolutno nista trenutno sto bi privuklo ljude da se uclane a clanske vode do godisnjih karata, rijetko ces naci nekog ko ima godisnju a nije uclanjen u klub.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89088 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Ne vladas materijom,ne mozes kupiti godisnju a da nisi aktivni clan.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#89089 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Phantasy wrote:
kakaljin wrote:
Phantasy wrote: Kako planiras da skupis 15 hiljada clanskih kad je igra karina, rezultati karina opcenito sve vezano za klub karina, navijace privlace dobri rezultati zasto bi se patili i gledali ovo sranje.
Clanske nemaju veze sa igrom i rezultatima, vec sa privrzenosti klubu koji volis i za koji navijas.

Dok su godisnje to sto ti govoris.
Irelevanto, neces dobiti 15 hiljada clanskih sa ovakvim rezultatima, nema apsolutno nista trenutno sto bi privuklo ljude da se uclane a clanske vode do godisnjih karata, rijetko ces naci nekog ko ima godisnju a nije uclanjen u klub.
PA i ne mozes imati godisnju ako nisi clan kluba, pa ti nikada nisi uzeo clansku kluba cim ne znas ovu informaciju, a kazes da navijas za njega i da ga volis. :!: :!:

Opet ti mjesas privrzenost i ljubav prema klubu sa rezultatima kluba. Pravi navijaci vole klub od kada su poceli da navijaju i vole ga, do imas i derbi navijaca koji su tu samo kada dobro ide i kada su neke jace utakmice.
Last edited by kakaljin on 26/08/2017 15:38, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89090 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Neka je sretno Husrefe. :thumbup:

Jest da nisam bio za njega, ali od mene ima podršku. :thumbup:
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#89091 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Phantasy »

leškarenje wrote:Ne vladas materijom,ne mozes kupiti godisnju a da nisi aktivni clan.
Sta sam ja rekao kontra toga? Naveo sam da uclanjenja vode do godisnjih.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#89092 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Phantasy wrote:
leškarenje wrote:Ne vladas materijom,ne mozes kupiti godisnju a da nisi aktivni clan.
Sta sam ja rekao kontra toga? Naveo sam da uclanjenja vode do godisnjih.
NE vode vec samo daju mogucnost.

A clanstvo je da ponovim privrzenost klubu i ljubav prema klubu
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89093 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Phantasy wrote:
leškarenje wrote:Ne vladas materijom,ne mozes kupiti godisnju a da nisi aktivni clan.
Sta sam ja rekao kontra toga? Naveo sam da uclanjenja vode do godisnjih.
Ne vode,mozes biti clan za pisljivih 20.maraka a da nikad ne odes utakmicu.
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#89094 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Phantasy »

Phantasy wrote:
kakaljin wrote:
Phantasy wrote: Kako planiras da skupis 15 hiljada clanskih kad je igra karina, rezultati karina opcenito sve vezano za klub karina, navijace privlace dobri rezultati zasto bi se patili i gledali ovo sranje.
Irelevanto, neces dobiti 15 hiljada clanskih sa ovakvim rezultatima, nema apsolutno nista trenutno sto bi privuklo ljude da se uclane a clanske vode do godisnjih karata, rijetko ces naci nekog ko ima godisnju a nije uclanjen u klub.
PA i ne mozes imati godisnju ako nisi clan kluba, pa ti nikada nisi uzeo clansku kluba cim ne znas ovu informaciju, a kazes da navijas za njega i da ga volis. :!: :!:

Opet ti mjesas privrzenost i ljubav prema klubu sa rezultatima kluba. Pravi navijaci vole klub od kada su poceli da navijaju i vole ga, do imas i derbi navijaca koji su tu samo kada dobro ide i kada su neke jace utakmice.
Bjelave je postavio pitanje koji nam je prosjek na Kosevu, 99 posto tog prosjeka trenutno cine ti "privrzeni" navijaci, da bi se prosjek povecao moras imati neke rezultate. Ne mozes zvati kompetnu populaciju koja ne dolazi derbi navijacima, neki bojkotuju, neki jednostavno ne zele da se pate smecem koje prikazuju igraci. Ne vidim gdje sam naveo da mozes uzeti godisnju bez clanske?!
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#89095 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Phantasy wrote:
Phantasy wrote:
kakaljin wrote:
Irelevanto, neces dobiti 15 hiljada clanskih sa ovakvim rezultatima, nema apsolutno nista trenutno sto bi privuklo ljude da se uclane a clanske vode do godisnjih karata, rijetko ces naci nekog ko ima godisnju a nije uclanjen u klub.
PA i ne mozes imati godisnju ako nisi clan kluba, pa ti nikada nisi uzeo clansku kluba cim ne znas ovu informaciju, a kazes da navijas za njega i da ga volis. :!: :!:

Opet ti mjesas privrzenost i ljubav prema klubu sa rezultatima kluba. Pravi navijaci vole klub od kada su poceli da navijaju i vole ga, do imas i derbi navijaca koji su tu samo kada dobro ide i kada su neke jace utakmice.
Bjelave je postavio pitanje koji nam je prosjek na Kosevu, 99 posto tog prosjeka trenutno cine ti "privrzeni" navijaci, da bi se prosjek povecao moras imati neke rezultate. Ne mozes zvati kompetnu populaciju koja ne dolazi derbi navijacima, neki bojkotuju, neki jednostavno ne zele da se pate smecem koje prikazuju igraci. Ne vidim gdje sam naveo da mozes uzeti godisnju bez clanske?!
Pa oept mjesas godisnje i odlaske na utakmicu sa clanskom kartom voljenog kluba.

Clansku kartu mozes imati a da nikada ne odes na utakmicu, ali ti to ne shvatas. Da nas clanova ima pola koliko se izjasnjava da su navijaci Sarajeva, bilo bi preko 50.000 clanova, ali nekima je da se busaju da su veliki navijaci a nikada se nisu uclanili u voljeni klub
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#89096 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Phantasy »

U proslom komentaru nigdje nisam spomenuo godisnje vec sam cisto pricao o populaciji koja sacinjava trenutni prosjek gledalaca na Kosevu i to je vrlo mali dio vlasnika clanskih kartica eto ako ti spadas u taj prosjek velika si manjina kad se u obzir uzme kompletna navijacka baza FKS, da bi se privukli ostali po tebi "derbi navijaci" moras imati neke rezultate te ne znam kako se oni mogu kriviti sto ne dolaze da gledaju sta klub trenutno prikazuje.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89097 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kiligonzales »

leškarenje wrote:
kiligonzales wrote:
Phantasy wrote: Ja bi radije da iskesiramo za dobrog stranog trenera nego neku igračinu, dobar trener može i od ovog sastava napraviti rezultat u kukuruz ligi.
Stvarno sumnjam da me neko moze ubijediti da ovaj sastav, sta god mi mislili o njemu, nije u top 3 u ligi.
Napravio bi malo sutra dok uprava i menadzeri pritiscu rad trenera, ko od Hebibovica napravi igraca i jos nekih pojedinaca, tom spomenik treba dici ko Hasetu i hajr cesmu mu postaviti do njegove. Covjek je ove godine promasio ne more golova, nego dva trofeja i plasman u narednu rundu liga Evrope, ali niko ga nije mogao izbaciti iz tima.

Tim je ove godine poimenice bio dobar, za oba trofeja, ali ne moze Čala zabijati s klupe, sto neki fule s metar. Na kraju vjerujem, da je Čala odustao od sjedenja na dvije stolice, ove godine bi imao barem osvojeno prvenstvo, ali eto tjerao je na dva fronta i vise nego odlicno u igri do samog kraja. Jedina mu je zamjerka od mene sto nije eleminisao Zariju.
Hebib nam je svojim golovima donio tu Evropu o kojoj pricas...vrati se i pogledaj ko je davao golove kad niko nije mogao meda,slazem se da je promasivao nemoguce,ali eto on nam je problem,a nije Cala luzer kojem je igralo 12 igraca cijelu LZP....vidjeli smo da kad je imalo mijenjao da ti igraci koji su grijali klupu mogu igrati,ali jok vrti 12 igraca i samo im mijenjaj pozicije.
Davao je golove i fulao najvise u najbitnijim mecevima, mi zaboravljamo da smo na kraju prvenstva zajedno sa Zrinjskim i Zeljom odljepili se od drugih ekipa kilometar i da smo Evropu obezbjedili puno prije kraja prvenstva.Valjda se slazes da je Hebibovic mogao puno bolje, umjesto sto smo more puta vidjeli i culi ono Hebibovic se opet dostojno obrukao. Čala je igrao sa onim koji su bili najbolji u timu i cijedio ih je do maksimuma.

Vidimo sada kakve su njihove zamjene poletne i potentne, kako smo odigrali zadnji derbi bez Hodze, Kovacevica,Bekica i Dulje? Jel bilo bolje?
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#89098 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Phantasy wrote:U proslom komentaru nigdje nisam spomenuo godisnje vec sam cisto pricao o populaciji koja sacinjava trenutni prosjek gledalaca na Kosevu i to je vrlo mali dio vlasnika clanskih kartica eto ako ti spadas u taj prosjek velika si manjina kad se u obzir uzme kompletna navijacka baza FKS, da bi se privukli ostali po tebi "derbi navijaci" moras imati neke rezultate te ne znam kako se oni mogu kriviti sto ne dolaze da gledaju sta klub trenutno prikazuje.
Ne kontas opet....za clansku kojom pokazujes privrzenost klubu ti ne trebaju rezultati,i da igras u zadnjoj ligi trebao bi biti clan.
kakaljin
Posts: 11636
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#89099 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

leškarenje wrote:
Phantasy wrote:U proslom komentaru nigdje nisam spomenuo godisnje vec sam cisto pricao o populaciji koja sacinjava trenutni prosjek gledalaca na Kosevu i to je vrlo mali dio vlasnika clanskih kartica eto ako ti spadas u taj prosjek velika si manjina kad se u obzir uzme kompletna navijacka baza FKS, da bi se privukli ostali po tebi "derbi navijaci" moras imati neke rezultate te ne znam kako se oni mogu kriviti sto ne dolaze da gledaju sta klub trenutno prikazuje.
Ne kontas opet....za clansku kojom pokazujes privrzenost klubu ti ne trebaju rezultati,i da igras u zadnjoj ligi trebao bi biti clan.
Kratko i jasno
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#89100 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

leškarenje wrote:
kiligonzales wrote:
Napravio bi malo sutra dok uprava i menadzeri pritiscu rad trenera, ko od Hebibovica napravi igraca i jos nekih pojedinaca, tom spomenik treba dici ko Hasetu i hajr cesmu mu postaviti do njegove. Covjek je ove godine promasio ne more golova, nego dva trofeja i plasman u narednu rundu liga Evrope, ali niko ga nije mogao izbaciti iz tima.

Tim je ove godine poimenice bio dobar, za oba trofeja, ali ne moze Čala zabijati s klupe, sto neki fule s metar. Na kraju vjerujem, da je Čala odustao od sjedenja na dvije stolice, ove godine bi imao barem osvojeno prvenstvo, ali eto tjerao je na dva fronta i vise nego odlicno u igri do samog kraja. Jedina mu je zamjerka od mene sto nije eleminisao Zariju.
Hebib nam je svojim golovima donio tu Evropu o kojoj pricas...vrati se i pogledaj ko je davao golove kad niko nije mogao meda,slazem se da je promasivao nemoguce,ali eto on nam je problem,a nije Cala luzer kojem je igralo 12 igraca cijelu LZP....vidjeli smo da kad je imalo mijenjao da ti igraci koji su grijali klupu mogu igrati,ali jok vrti 12 igraca i samo im mijenjaj pozicije.
Hebibovic je davao golove i fulao dosta njih. Sumarum je da se radi o igracu koji se pravilno krece, ne skriva se i zato dolazi u sanse.

Za Calu, pokazao je da zna motivisati, deset pobjeda u nizu je i njegov rezultat a najvecu ocjenu zasluzuje zbog nove uloge za Duljevica, to ne moze neznalica.

Sa druge strane bio je bezmud, igrac vise na Grbavici sto nije ni pomislio iskoristiti pa makar Novakovica preselio u sesnest ako nemas napadaca, gurao iste igrace kroz cijelu sezonu, Hodzica do iznemoglosti pored zivog Kadusica, Mersudin se forsirao a tu je bio Bekic, Hadzica nije ni pomislio da proba a evo vidjelo se ove sezone da moze.
Locked