Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#87651 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Ma nije to skonto :-) znam ja vrlo dobro kako je ,ali me ovo nesto sjebalo pravo.Raja jedva skupi za karte koje svakako nisu jeftine da dodje da gleda antifudbal,povedu djete sa sobom....i umjesto da privlace djecu,da zavole dolaziti na utakmicu oni tjeraju iste jer im roditelj nece moci priustiti dolazak.

Ja vodim troje djece,nije mi problem platiti....ali necu iz principa dati ove dvije marke ili marku za dijete od 5.godina....dok ovo dvoje starije imaju bijele clanske.Od mene neka zaborave produzenje clanstva i godisnju ovaj put :run:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#87652 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SmokingMan »

Bilo bi dobro da mi koji neamo djevojaka,kao i oni koji još dobili malce da pomognemo našoj braći i od sebe kupimo dječijih ulaznica onoliko koliko moremo.Nerma tu šta nekoga biti sramota.Moremo halaliti koje piće zarad naših malih pitara. :thumbup:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#87653 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Rastjerace oni raju,nemoj se sekirati :thumbup:
User avatar
kinzekonze
Posts: 845
Joined: 05/02/2013 23:23
Location: MOJ GRAD MOJ KLUB

#87654 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kinzekonze »

Ako raju nisu rastjerali igrom i ispadanjem iz Evrope, nece ih rastjerati sigurno ni sa djecjom kartom od marku ili dvije.

Ja mislim da ce nama navijacima biti puno lakse kada shvatimo da smo kao neka firma kojoj je cilj biti pozitivan u godisnjem izvjestaju na kraju godine i reci gazdi vidi kako sam odradio godinu. Krenuli smo pravcem klasicnog privatnika, uzimi koliko mozes od sviju, ustedi gdje god mozes i vidjeces izvjetaj 31.12.
Ne kontaju oni da su doveli (platili) 2-3 jaka pojacanja, bili bi i dalje u Evropi (bilo bi para) i puno jaci u prvenstvu (veca sansa za jos para), nego se vode politikom ustedili smo pare od pojacanja. Jos sad uveli ove djecje karte i uzece 3-4000km za godinu dana na djeci. Ih ljepota, izvjestaj pozitivan 100%. Gazda zadovoljan.

A nama ostaju Bosaurini, Ranibosi isl. I naravno da placamo clanske, godisnje, pojedinacne i djecje karte.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#87655 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Sliver wrote:ipak nedjelja 19h
Šta nedelja?
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#87656 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Company85 »

Tomahawk11 wrote:
Sliver wrote:ipak nedjelja 19h
Šta nedelja?
Pa tekma je ipak u nedjelju kako je prvobitno bilo planirano.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#87657 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Company85 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Sliver wrote:ipak nedjelja 19h
Šta nedelja?
Pa tekma je ipak u nedjelju kako je prvobitno bilo planirano.
Ne mogu nigdje naći da je vraćeno na to.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#87659 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

:thumbup:
Treba za svaki slučaj otići i u subotu :oops:
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#87660 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Company85 »

Tomahawk11 wrote:
:thumbup:
Treba za svaki slučaj otići i u subotu :oops:
Ja odoh sutra krenuti lagano pa sta bude :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#87661 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SmokingMan »

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#87662 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Čuj Avazov Sport...otkad ovo nisam vidio :-)
Ma nema ga se šta čekati do petka, pa utakmica je u nedelju, lika nigdje.
Ionako više štete nego koristi od njega...eto ga se još treba moliti da igra :roll:

Ako Mihojević kojim slučajem ode, onda smo nazad baš u problemima.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#87663 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SmokingMan »

Kad se vrate skitnice... :D
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#87664 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

Ovaj Crnkić drugi put zajebava kao i njegov manager. Sad lijepo ga staviti da trenira s akademcima i da se pojavljuje na utakmicama ali na tribine.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#87665 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Ma jok to, treba mu pustiti da puca penal za prolaz. :lol:
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#87666 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

to obavezno, u kup utakmicama ga uvoditi :lol:
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#87667 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Baš se brukamo :(
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#87668 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by afannedim »

E ko vjeruje jos avazovom sportu
User avatar
refffko
Posts: 1136
Joined: 05/03/2014 18:25

#87669 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by refffko »

SmokingMan wrote:Image
Dokaz amaterizma i u kakvim smo goovnima. Ko vidi nesto pozitivno u klubu trenutno, taj je lud.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#87670 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Danima se pregovara sa Dupovcem i ako baš ništa ne nađe doći će kod nas....Juhu, to odraditi i sve je super :D ...Hajmo Amere šarni i usreći sviju :skoljka:

Cirkus Colorado se nastavlja i nakon moldavaca:
1. Ćala nakon blamaže odmah izjavljuje da se moramo pojačati sa još par igrača
2. Velentin kaže da se moramo pojačati, pogotovo u defanzini (inače on je stručnjak za defanzivni fudbal :D )
3. Hujić prije dva dana kaže da u narednih par dana treba očekivati nova pojačanja, i da Stojčev nije završena priča
4. Hujić sad izjavljuje da se sa Dupovcem pregovara i još nekoliko dana treba sačekati..a da Stojčev nije realn opcija....i to je to , baš ohrabrujuće i optimistično :D ...
5. Crnkiću po drugi put se gubi svaki trag, i daje mu se ultimatum...zajebani smo pravo

Do danas qrac od ovce a liga za pet dana :D ....Mi izgleda sa budžetom i uslovima koji možemo ponuditi nikoga ne možemo dovesti :izet: , čak ni one kojim su propale opcije po inostranstvu jer takvi će i dalje još čekati, i čekati, pa još čekati, nego završiti kod nas..

Mora se priznati da napredujemo, bitno je da smo stegli kaiš i da su finansnije pod kontrolom, i da su uvedeni bonusi na koje očito niko neće pristati ko iole ima pojma o fudbalu...nema veze što trenutno imamo ekipu za sredine tabele koja je uspjela ispasti od ekipe koja je trenutno zadnja u ligi Moldavije i kojoj se predviđa borba za opstanak kako stvari stoje...., pretjerujem za sredinu tabele što se nas tiče, realnije za još jedno treće mjesto i ispunjen cilj, a to je izlazak u Evropu :oops:

E moje FCS ko je tebe ukleo sve ove postratne godine :-)
Last edited by north on 18/07/2017 12:03, edited 1 time in total.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18707
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#87671 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SmokingMan »

Jbg,ne zaradismo ove godine ozbiljnije pare u Europi.
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#87672 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by van Basten »

ove godine smo nadmašili sami sebe... obično sa raspadom krenemo tamo negdje 4-5 kolo, a sad smo krenuli i prije 1. kola...
ako ništa nadati se onda da će i taj slobodni pad stati ranije nego inače :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#87673 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

north wrote:Danima se pregovara sa Dupovcem i ako baš ništa ne nađe doći će kod nas....Juhu, to odraditi i sve je super :D ...Hajmo Amere šarni i usreći sviju :skoljka:

Cirkus Colorado se nastavlja i nakon moldavaca:
1. Ćala nakon blamaže odmah izjavljuje da se moramo pojačati sa još par igrača
2. Velentin kaže da se moramo pojačati, pogotovo u defanzini (inače on je stručnjak za defanzivni fudbal :D )
3. Hujić prije dva dana kaže da u narednih par dana treba očekivati nova pojačanja, i da Stojčev nije završena priča
4. Hujić sad izjavljuje da se sa Dupovcem pregovara i još nekoliko dana treba sačekati..a da Stojčev nije realn opcija....i to je to , baš ohrabrujuće i optimistično :D ...
5. Crnkiću po drugi put se gubi svaki trag, i daje mu se ultimatum...zajebani smo pravo

Do danas qrac od ovce a liga za pet dana :D ....Mi izgleda sa budžetom i uslovima koji možemo ponuditi nikoga ne možemo dovesti :izet: , čak ni one kojim su propale opcije po inostranstvu jer takvi će i dalje još čekati, i čekati, pa još čekati, nego završiti kod nas..

Mora se priznati da napredujemo, bitno je da smo stegli kaiš i da su finansnije pod kontrolom, i da su uvedeni bonusi na koje očito niko neće pristati ko iole ima pojma o fudbalu...nema veze što trenutno imamo ekipu za sredine tabele koja je uspjela ispasti od ekipe koja je trenutno zadnja u ligi Moldavije i kojoj se predviđa borba za opstanak kako stvari stoje...., pretjerujem za sredinu tabele što se nas tiče, realnije za još jedno treće mjesto i ispunjen cilj, a to je izlazak u Evropu :oops:

E moje FCS ko je tebe ukleo sve ove postratne godine :-)
E jbse, ja sad išao obnoviti članarinu i godišnju, a ti ovako ucrnjači :roll:
A nije da nisi u pravu :oops:
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#87674 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by VPSA »

Svakako da skoro nista oko kluba ne funkcionise, ali mislim da se pretjeruje sa pricom da je ovo kao ekipa za sredinu tabele. Ekipa je svakako limitirana i mogla bi biti puno bolja, ali zaboravlja se o kakvoj se tabeli radi. Ako smo mi za sredinu tabele koje su onda ekipe za prvih 5 mjesta, ili ako smo za 3. mjesto koje su onda za prva 2?

Nakon Moldavaca mi smo se trebali pojacati sa par trenera, a jos prije toga sa par direktora. Tek onda na red dodju igraci.
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#87675 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by yasaq »

Jebo majku svoju, ja bi halalio bilo kakve pare za njega i strpo ga na tribine do isteka ugovora !

http://scsport.ba/nermin-crnkic-napusti ... -s-ekipom/
Locked