Ako može pomoć....

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#1 Re: Ako može pomoć....

Post by alanx »

Eutanazija buraz moj...
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#2 Re: Ako može pomoć....

Post by alanx »

YogaBonitoRonaldinho wrote:Nije potrebno ,moguća je operacija mada nije zagarantovan povratak vida.Kako god pas je zdrav i veseo i voljan da živi .Ova pomoć je samo da se plati mjesečni boravak,hrana....
Pas je nesposoban za zivot i samo ga vjestacki mozes odrzavati u zivotu. Sam u divljini ne bi opstao. Eutanazija je najbolje rijesenje...
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3 Re: Ako može pomoć....

Post by seoBIH »

Ne može. Dati cu marku dvije čovjeku. Takvih životinja imaš XXX! :cry:

Image

5050KM ZA JEDNOG PSA????????????????????????? Jeste li vi normalni?
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#4 Re: Ako može pomoć....

Post by alanx »

YogaBonitoRonaldinho wrote:Kao prvo ti nisi vidio Pay Pal u životu pa nemaš ovdje šta tražiti seljoberu.
Komentar ti je više nego suvišan o tome kako ima takvih pasa svugdje...ne znam šta bi trebalo zaključiti iz toga.
Sirotinja si koja živi u 40 kvadrata i ne očekuje se od tebe da imaš marku-dvije.

Molim debile i neuke da se ne javljaju.
U međevrumenu neka nauče čitati pa će možda nekada saznati šta su DINARI....
Svi ovakvi sa 4. razreda osnovne škole,stoka sebična i retardi stavljeni su na ingore listu jer nisu sposobni ni kompetentni da učestvuju niti u jednom normalnom razgovoru/debati zbog nesposobnosti čitanja ,a potom i logičkog zaključivanja.

I nisam ja nikakvi ''Vi'' jer sam ovo objavio čisto jer sam vidio na facebook-u.
@Seobih retardu ,pošto ti je IQ kao sobna temperatura ,evo da ti pojasnim ovo je podforum za životinje i dobre ljude,pa tvoj komentar da bi dao čovjeku ovdje nema šta da traži ,a nit si dobar čovjek niti bi dao čovjeku.To samo sebe lažeš...
Pozdrav i nadam se da će se i vama ovako neko izjasniti kada vam bude trebala pomoć,stoko klošarska sandžačka ili koje već slično selo ,majuni koji nemate života sem ovog foruma.
Pozz i ignore list.
Toliko o velikim ljubiteljima zivotinja.
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#5 Re: Ako može pomoć....

Post by alanx »

YogaBonitoRonaldinho wrote:Image

Toliko o pederima na forumu....
Ja sam veliki ljubitelj pedera.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#6 Re: Ako može pomoć....

Post by seoBIH »

Covjek koji se ovako ponaša i proziva, ne može voljeti ni životinje! Čisto pokušaj zarade. Haram ti svaka marka bila,...ovaj dinar :-? :(
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#7 Re: Ako može pomoć....

Post by alanx »

YogaBonitoRonaldinho wrote:Dobro si rekao za sebe ...Još bukvar da nabaviš pa da naučiš čitati gdje bi ti kraj bio :wink:
Shvati bolan nebitan si ,fulio si temu :lol: hehehehehe
Na ignore si i ti od sada pa piši materi 8) i svojoj nižoj klasi bijedo
Krajnje fin insan ovaj YogaBonitoRonaldinho. Hitler bi se postidio.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#8 Re: Ako može pomoć....

Post by Matijevic_Vlado »

evo 2 marke, hvataj
Post Reply