AKCIZE: Ko izda - pizda

Post Reply
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#551 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by klixoris »

zippoo87
Posts: 15541
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#552 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by zippoo87 »

jos jedna odluka Vlade FBiH o preusmjeravanju novca od akciza za vracanje kredita
http://ba.n1info.com/a170014/Vijesti/Vi ... banci.html

gdje su opet oni branioci povecanja akciza,da vidimo sta sada "uhljebi" imaju kao argument :D
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#553 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by vivaldi »

zippoo87 wrote:jos jedna odluka Vlade FBiH o preusmjeravanju novca od akciza za vracanje kredita
http://ba.n1info.com/a170014/Vijesti/Vi ... banci.html

gdje su opet oni branioci povecanja akciza,da vidimo sta sada "uhljebi" imaju kao argument :D
kad vec prozivas, evo me.

i sta kazes "krpljenje budzetskih rupa"? jesi to sam zakljucio ili si samo posudio misljenje od ovih iz n1?

pitas za argument?

stani da razmislim....hm....aha sad sam sjetio.

Procitaj sta pise!!!!

"Federalna vlada donijela je dvije odluke koje se odnose na o davanje saglasnosti za zaključivanje Ugovora o zalogu novčanih sredstava i potraživanja između Razvojne banke FBiH i Vlade FBiH u svrhu osiguranja izvršenja obaveza iz Ugovora o kreditu od 13.2.2017. godine zaključenog između Razvojne banke FBiH i JP Autoceste FBiH d.o.o. Mostar u iznosu do 48.084.578,77 KM. Zaduženo je JP Autoceste FBiH da dio prihoda ostvarenog nakon usvajanja Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o akcizama prioritetno usmjeri u svrhu povrata ovog kredita."

jel negdje pise da pare preusmjere u plate? penzije? fk velez? zemaljski muzej?

pise da prioritet bude vracanje vlastitog jebenog kredita od razvojne banke!!!
zippoo87
Posts: 15541
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#554 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by zippoo87 »

sto se ti nadje prozvanim,ja samo malo provociram forumsku raju :D

nego,ne znam za tebe ali meni vracanje kredita NIJE jednako izgradnja puteva
znaci od namjenskih sredstava od akciza,treba uzeti dio i vratiti kredit koji je VLADA uzimala a ne autoceste...
sto bi autoceste FBiH vracale kredite VLADE ?
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#555 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by vivaldi »

zippoo87 wrote:sto se ti nadje prozvanim,ja samo malo provociram forumsku raju :D

nego,ne znam za tebe ali meni vracanje kredita NIJE jednako izgradnja puteva
znaci od namjenskih sredstava od akciza,treba uzeti dio i vratiti kredit koji je VLADA uzimala a ne autoceste...
sto bi autoceste FBiH vracale kredite VLADE ?
ma zato sto smo neki dan raspravljali..nego nemoj ti meni nesto zamjerit, nije to nista licno.

a sto se tice kredita, pa i s akacizama i bez njih ih svakako moras uzimati, evropa i trazi povecanje akcize kao garanciju da ce se krediti (i postojeci i buduci) moci vracati

alj haj, necu vise. odmoricu malo od akciza :D
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#556 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Novak20 »

U potrazi za nedostajućim milionima i milijardama, vlastima je najlakše derati vlastite građane. Evo primjera gdje su vlasti mogle da namlate milione a nisu.

Ovo je profunkcionisalo tek prije tri godine. Kontrola neba iznad BiH do visine od 10.000 m se naplati od avio prevoznika 36 - 40 miliona godišnje.
Približno toliko još uzimaju Hrvatska i Srbija jer nemamo kontrolu iznad 10.000 m.

Kontrola bh. neba: 23 godine se čeka na uspostavu sistema

http://ba.n1info.com/a170006/Vijesti/Vi ... stema.html
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#557 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Alfons Kauders »

zippoo87 wrote:sto se ti nadje prozvanim,ja samo malo provociram forumsku raju :D

nego,ne znam za tebe ali meni vracanje kredita NIJE jednako izgradnja puteva
znaci od namjenskih sredstava od akciza,treba uzeti dio i vratiti kredit koji je VLADA uzimala a ne autoceste...
sto bi autoceste FBiH vracale kredite VLADE ?
Realno, zaduzivanje i treba racunati kao dobit, jer po svemu sudeci novac nikad necemo vratiti. :)
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#558 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by hladan.preminger »

Alfons Kauders wrote:
zippoo87 wrote:sto se ti nadje prozvanim,ja samo malo provociram forumsku raju :D

nego,ne znam za tebe ali meni vracanje kredita NIJE jednako izgradnja puteva
znaci od namjenskih sredstava od akciza,treba uzeti dio i vratiti kredit koji je VLADA uzimala a ne autoceste...
sto bi autoceste FBiH vracale kredite VLADE ?
Realno, zaduzivanje i treba racunati kao dobit, jer po svemu sudeci novac nikad necemo vratiti. :)

Jebo kladionicu, 100% sigurica. :D
zippoo87
Posts: 15541
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#559 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by zippoo87 »

Alfons Kauders wrote:
zippoo87 wrote:sto se ti nadje prozvanim,ja samo malo provociram forumsku raju :D

nego,ne znam za tebe ali meni vracanje kredita NIJE jednako izgradnja puteva
znaci od namjenskih sredstava od akciza,treba uzeti dio i vratiti kredit koji je VLADA uzimala a ne autoceste...
sto bi autoceste FBiH vracale kredite VLADE ?
Realno, zaduzivanje i treba racunati kao dobit, jer po svemu sudeci novac nikad necemo vratiti. :)
jeste...dok stranci ne pritisnu ove nase kriminalce da im odobre kupovinu zemlje,exploataciju vode,ruda i ostalih prirodnih resursa
nama trebaju politicari bez kriminalnog backgrounda i sa kicmom i mudima a ne ova mafija koju imamo
treba nam jedan Macron,kao francuzima...kako francuzi imaju muda,dadose covjeku maksimalnu podrsku i vlast ,pa cemo vidjeti sada

potukose nacionalne i desnicarske stranke...francuzi imaju muda a kod nas su sve pickice
ovo susrecem u svakodnevnom zivotu,barem jednu "Pickicu" i "uvlakusu u pakas" dnevno
ovakvi mi se gade
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#560 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Alfons Kauders »

zippoo87 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Realno, zaduzivanje i treba racunati kao dobit, jer po svemu sudeci novac nikad necemo vratiti. :)
jeste...dok stranci ne pritisnu ove nase kriminalce da im odobre kupovinu zemlje,exploataciju vode,ruda i ostalih prirodnih resursa
nama trebaju politicari bez kriminalnog backgrounda i sa kicmom i mudima a ne ova mafija koju imamo
treba nam jedan Macron,kao francuzima...kako francuzi imaju muda,dadose covjeku maksimalnu podrsku i vlast ,pa cemo vidjeti sada

potukose nacionalne i desnicarske stranke...francuzi imaju muda a kod nas su sve pickice
ovo susrecem u svakodnevnom zivotu,barem jednu "Pickicu" i "uvlakusu u pakas" dnevno
ovakvi mi se gade
A znamo da je to nemoguce kod nas, malo radi strukture drzave i etnickih podjela, a malo vise zato jer kolektivno nemamo muda da se pobunimo ni kada nam neko pisha po glavi 25 godina.
zippoo87
Posts: 15541
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#561 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by zippoo87 »

struktura drzave se da mijenjati ali muda ne mogu narasti preko noci :D
ko ih ima,ima ih cijeli zivot a ovi beskicmenjaci su naucili savijati ledja i ici linijom manjeg otpora ili ti ga linijom glave u tudju guzicu
ja stvarno,ali stvarno ne podnosim organski ove uvlakuse i lazove i licemjere a cim izadjem iz kuce,naletim na bar jednog takvog...u firmama na poslu da i ne govorim :D
najgore je sto ta taktika pali ,valjda jer su i nadredjeni slicni,pa im godi necije lazno ulizivanje i laganje

kod nas bi svi samo neke sadake i da pada sa neba,bez da se radi i trudi
tako bi svi i vlast koja je bolja,ali kada dodju izbori,onda je lakse zaokruziti "SDA" za 20 KM,nego poslati u PM tog sto ti je trazio da prodas glas
jbga,beskicmenjaci
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#562 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Novak20 »

Toliko su love pokrali i protraćili za 22 godine a sad pričaju bajke o ugodnim cestama. :lol:
Zakon o akcizama postoji, samo treba povećati cifru koja se od naroda uzima i sve će biti u dure.

https://www.faktor.ba/vijest/izetbegovi ... ama-254861
......
-Iskoristio bih priliku da pozovem građane Krajine da izvrše pozitivni pritisak na zastupnike iz Krajine koji su oborili akcize, jer Krajina treba da bude najveći dobitnik u izgradnji nakon usvajanja Zakona o akcizama. Svi projekti o kojima se decenijama priča, spajanje Bihaća sa Cazinom, svi ti problemi saobraćajni koje imate, konačno bi se počeli rješavati. Naravno i cesta, od Sarajeva do Bihaća ne bi vožnja trajala pet sati nego ugodnom cestom tri sata. To treba uraditi, treba nastaviti i izdvajanje za aerodrom u Bihaću da bi se desio bum u turizmu kakvog Krajina zaslužuje - kazao je Izetbegović.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55628
Joined: 15/12/2008 16:53

#563 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by ultima_palabra »

Tonci Provala.
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#564 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by hladan.preminger »

Novak20 wrote:Toliko su love pokrali i protraćili za 22 godine a sad pričaju bajke o ugodnim cestama. :lol:
Zakon o akcizama postoji, samo treba povećati cifru koja se od naroda uzima i sve će biti u dure.

https://www.faktor.ba/vijest/izetbegovi ... ama-254861
......
-Iskoristio bih priliku da pozovem građane Krajine da izvrše pozitivni pritisak na zastupnike iz Krajine koji su oborili akcize, jer Krajina treba da bude najveći dobitnik u izgradnji nakon usvajanja Zakona o akcizama. Svi projekti o kojima se decenijama priča, spajanje Bihaća sa Cazinom, svi ti problemi saobraćajni koje imate, konačno bi se počeli rješavati. Naravno i cesta, od Sarajeva do Bihaća ne bi vožnja trajala pet sati nego ugodnom cestom tri sata. To treba uraditi, treba nastaviti i izdvajanje za aerodrom u Bihaću da bi se desio bum u turizmu kakvog Krajina zaslužuje - kazao je Izetbegović.

Jebem li mu familiju lažljivu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#565 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Tomahawk11 »

Napravice im da oba oka izbiju.
User avatar
drndalo
Posts: 22805
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#566 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by drndalo »

Novak20 wrote:U potrazi za nedostajućim milionima i milijardama, vlastima je najlakše derati vlastite građane. Evo primjera gdje su vlasti mogle da namlate milione a nisu.

Ovo je profunkcionisalo tek prije tri godine. Kontrola neba iznad BiH do visine od 10.000 m se naplati od avio prevoznika 36 - 40 miliona godišnje.
Približno toliko još uzimaju Hrvatska i Srbija jer nemamo kontrolu iznad 10.000 m.

Kontrola bh. neba: 23 godine se čeka na uspostavu sistema

http://ba.n1info.com/a170006/Vijesti/Vi ... stema.html
Lova od kontrole neba ne bi smjela ici ni na sta drugo nego na nebo... Dakle razvoj sigurnosti i sigurnosne infrastrukture u avijaciji... To je ICAO pravilo...
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#567 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Novak20 »

drndalo wrote:
Novak20 wrote:U potrazi za nedostajućim milionima i milijardama, vlastima je najlakše derati vlastite građane. Evo primjera gdje su vlasti mogle da namlate milione a nisu.

Ovo je profunkcionisalo tek prije tri godine. Kontrola neba iznad BiH do visine od 10.000 m se naplati od avio prevoznika 36 - 40 miliona godišnje.
Približno toliko još uzimaju Hrvatska i Srbija jer nemamo kontrolu iznad 10.000 m.

Kontrola bh. neba: 23 godine se čeka na uspostavu sistema

http://ba.n1info.com/a170006/Vijesti/Vi ... stema.html
Lova od kontrole neba ne bi smjela ici ni na sta drugo nego na nebo... Dakle razvoj sigurnosti i sigurnosne infrastrukture u avijaciji... To je ICAO pravilo...
Kad propustiš godine da uzimaš lovu od kontrole neba, da obučavaš i zaposliš ljude, kupuješ tehniku, gradiš infrastrukturu, stičeš iskustvo, budeš u korak sa svijetom....

Nenadoknadivo vrijeme za državu i ljude koji se bave ili će se baviti ovim poslom, a ništa za indolentne i inertne političare. I tako je u svemu dok se dočekaju inicijalna sredstva i milost politike.
User avatar
drndalo
Posts: 22805
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#568 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by drndalo »

Slazem se ja s tim, ko nas vodi, jos i nismo grozni...

Ono sto sam napisao je objasnjenje onima koji misle da bi na ovaj nacin mogli ubaciti 30-40 mil. vise medju budzetlije... Za Audije mozda...
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#569 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Novak20 »

http://www.avaz.ba/clanak/300840/sepic- ... d-svjestan

.....
- Prvo, protiv akciza su, zadnji put u Parlamentu BiH glasali 23 kolegice i kolege, a ne samo dvojica krajiških parlamentaraca, dok je samo 14 bilo za, od kojih tek pola Kluba poslanika Stranke koju danas, na ovakav način vodi Izetbegović.
Drugo, akcize su novi nameti i poskupljenja ljudima života, služile bi za pokrivanje i vraćanje dugova i starih kredita, i ne bi bilo nikakvih velikih novih cesta, a što su potvrdile i nedavno objavljene odluke Vlade Federacije BiH u kojima se obrazlaže da će se kredit Razvojnoj banci vraćati iz akciza. Treće, dosad je skoro osam milijardi km prikupljeno po osnovu akciza i putarina u zadnjih 10 godina. Neka pokaže ceste koje su izgrađene tim sredstvima, a pošto je bio u Bihaću, trebao je Krajišnicima odgovoriti, koje ceste su u Krajini izgrađene od tih 700-800 miliona km, koliko je od ukupno tih 8 milijardi, prikupljeno u tom dijelu BiH? Isto se pitanje može i treba postaviti za svaki drugi dio naše zemlje - zapitao se Šepić.

Naveo je i četvrtu stvar, odnosno ranija predizborna obećanja o investicijama u Krajini, kao što su kargo aerodrom Željava, Unska pruga, plinifikacija USK, brza cesta Sarajevo- Bihać, odnosno šta je od toga urađeno.

- Koliko je investicija osigurao u Krajini, u šest godina koliko je predsjednik BiH, a dobio je u tom kraju najveći broj glasova, koliko je imenovanja krajiških kadrova izvršio on, kao i njegovi premijeri u Vladi Federacije i u Vijeću ministara BiH... Da mu pomognemo, od više stotina imenovanja, nema niti dva posto kadrova iz tog dijela BiH; nakon šest godina čekanja i lažnih obećanja, djeca u centru Cazina u osnovnoj školi u rukavicama pohađaju nastavu, a naš narod koji je primoran kruh zarađivati van granica BiH, na graničnim prelazima čeka i po 3 sata, uprkos desetinama apela, molbi i inicijativa koje su krajiški parlamentarci upućivali i usvajali u Parlamentu BiH. Ovo su činjenice, gospodine Izetbegoviću, a to što ste Vi sinoć govorili, su očajni pokušaji prebacivanja vlastite nesposobnosti na druge i prazna, lažna obećanja kojih je naš narod svjestan, u što ćete se uvjeriti dok bude prva izborna prilika - napisao je Šepić.
zippoo87
Posts: 15541
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#570 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by zippoo87 »

ma nema od povecanja akciza nista...eno Radoncic je "okrenuo kolo" i sada kaze da nece podrzati povecanje akciza :D
i jos kaze da je spreman napustiti vecinu,cim ridjobrki nadje novog koalicionog partnera (ako nadje) :D

je li se meni cini ili je ovaj Izetbegovic trenutno najomrazeniji politicar u BiH,cak i medju svojim glasacima :D
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#571 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by megaman4 »

zippoo87 wrote:ma nema od povecanja akciza nista...eno Radoncic je "okrenuo kolo" i sada kaze da nece podrzati povecanje akciza :D
i jos kaze da je spreman napustiti vecinu,cim ridjobrki nadje novog koalicionog partnera (ako nadje) :D

je li se meni cini ili je ovaj Izetbegovic trenutno najomrazeniji politicar u BiH,cak i medju svojim glasacima :D
Fahro izgleda dobio zadatak da politicki sahrani SDA i Bakira.

Samar za samarom Bakiru i njegovoj stranci.

SBB se izvuce hinjski i ostade SDA sama kao najveci krivac u drzavi.

Ovim je Fahro u zivot vratio ljevicu ma kakva god ona bila.
Naslovnica
Posts: 27899
Joined: 20/03/2013 15:38

#572 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by Naslovnica »

Čovjek naprosto nema riječi nad kriminalom ovih lobija bankarskih kriminalaca iz EU.
Zapeli za akcize, isto ko ovi iz RF banke što me zovu svake hefte da mi uvale neko osiguranje ili kredit.
Mafija 1/1.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mogheri ... /170710038

Mogherini nakon sastanka sa Zvizdićem: BiH će usvojiti povećanje akciza na naftu

Piše: Er. M./Klix.ba
prije 17m
33 38
Mogherini nakon sastanka sa Zvizdićem: BiH će usvojiti povećanje akciza na naftu
Predsjedavajući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić prisustvovao je u Briselu sastanku Vijeća za stabilizaciju i pridruživanje između BiH i Evropske unije. Nakon sastanka javnosti su se obratili visoka predstavnica Evropske unije (EU) Federica Mogherini i predsjedavajući Zvizdić.
Mogherini je kazala da je održan dobar sastanak s bh. delegacijom te da je ostvaren veliki napredak.

Ona je kazala da BiH radi na pripremi odgovora na Upitnik Evropske komisije, ali da se sve svodi na reformu privrede i javne uprave. Složili su se da se proces mora nastaviti jer to bh. građani žele.

Kako kaže, ocijenili su i koliko je daleko BiH napredovala u procesu sprovođenja reformi, ističući da će naša zemlja usvojiti set zakona o povećanju akciza. Ona dodaje da je potrebno raditi na strukturnim reformama i nepristrasnom pravosuđu. Zaključila je da očekuje kako će BiH potpisati sporazum o transportu.

Predsjedavajući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić rekao je da je znatno unaprijeđen ekonomski ambijent u BiH i da su svi pomaci naznačeni u prošlogodišnjem Izvještaju EU za BiH.

Zvizdić je kazao da je nastavljena borba protiv svih vidova kriminala i terorizma. On je podvukao da u posljednjih 16 mjeseci naša zemlja ne bilježi nijedan odlazak na strana ratišta.

Istakao je da je BiH posvećena jačanju regionalne saradnje podsjećajujući na nedavnu sjednicu Vijeća ministara BiH i Vlade Republike Hrvatske. On se zahvalio Mogherini na njenom izuzetnom angažmanu.

Zaključio je da je prošla godina bila najuspješnija "evropska godina" BiH dodajući da naša zemlja ostaje jasno opredijeljena reformama, jačanju vladavine prava i regionalne saradnje.

Kako kaže, na EU putu postoje česte opstrukcije od onih koji nisu posvećeni EU integracijama ili su samo njima deklarativno opredijeljeni. Podsjetio je da niži organi blokiraju okončavanje odgovaranja na Upitnik EU ili usvajanje ugovora o transportnoj zajednici.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#573 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by It_is_a_Leclerc »

Dobro je rekao Vuk Jeremić svojevremeno: "BiH je najmanje država, a najviše protektorat". To da neki strani diplomata dođe i ovako samouvjereno kaže Parlamentu BiH i predstavnicima građana koji u njemu sjede šta im je činiti je apsolutno skandalozno i nedopustivo u bilo kojoj ozbiljnoj državi.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#574 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by sunceKOtepsija »

mi jesmo mali ali vjerujem da bismo jednog dana sasvim sigurno mogli , ne samo biti bez dugovanja, vec cak i posudivati novac jednom MMF-u poput Turske-ono sto je potrebno jeste da udruzimo bosansku pamet tj osobe koje imaju muda i iskustva rukovodenja kompleksnim sistemima- sistemima koji su bili u dubokoj i teskoj dubiozi (drzava je ustvari u sustini kompleksan sistem na cijem celu treba da bude menadzer koji vuce konce-ali menadzer sa iskustvom i rezultatima) i turski know how rjesavanja zaduzenja i izvlacenja zemlje iz krize :thumbup: uz pravilne korake ova zemlja bi , i to tvrdim odgovorno, bez ikakvog pretjerivanja,ubrzo mogla prestici i svicarsku i luksemburg po svim parametrima blagostanja i ekonomskog razvitka
naravno strancima ne odgovara takvo geopoliticko preslagivanje na evropskoj i svjetskoj sceni ali ako budemo isli ruku pod ruku s nasim prijateljskim i bratskim zemljama i budemo jedinstveni- niko nas nece moci sprijeciti u razvoju ove nase jedine domovine i izgradnji blagostanja za sve gradane nase prelijepe zemlje Bosne i Hercegovine :bih:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#575 Re: AKCIZE: Ko izda - pizda

Post by sunceKOtepsija »

za pocetak mogli bi posudit beskamatni kredit od Turske i/ili Katara sa rokom otplate uz grejs period od 100-200 godina i krenuti svojim putem-naravno pokazati odlucnost da idemo ovim putem bez kolebanja ma kakve pretnje nam dolazile od MMF-a kojeg cemo isplatiti odmah istog trena
Post Reply