Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Joined: 07/04/2019 10:56

#1 Afrička liga šampiona cini mi se.

Post by 90minut »

Gleda li neko finale?

Hladno trebao biti penal jer je rukom domacin igrao, a sudija maše rukama kaze nije.

Pa onda čist gol poništiše gostima i onda kao ne radi VAR evo pola sata prekid nece da nastave da igraju navijaci hoce da linčuju protivnicke igrace. :D

Afrikanci su komedija i s VAR krađa na pomolu. :lol:

Evo sad neke glavonje izašle na teren u odijelima saga se nastavlja. :lol:

Približavamo se sat vremena prekida. :lol:
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#2 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Post by Vitoo »

90minut wrote:Gleda li neko finale?

:lol: :izet:
90minut

#3 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

SAga se približava kraju ako za 10 minuta ne bude rijesen VAR utakmica se ponavlja iz usta komentatora. :lol:
90minut

#4 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Konacno su i navijaci na tribinama sjeli da malo odmore :lol:
User avatar
Mustang1
Posts: 28780
Joined: 29/12/2010 17:31

#5 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Post by Mustang1 »

90minut

#6 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Prešišali smo sat vremena prekida sudije izbezumljeno stoje na sredini terena i dalje. :lol:
Last edited by 90minut on 01/06/2019 01:18, edited 1 time in total.
90minut

#7 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Mustang1 wrote:Koji ce cirkus biti ako fkt odgodeza sutra, pa ne mogu to uraditi ljudima, igraj bez vara ili gledaj na mobitelu :oops:
To je najjace od svega ovoga samo mu predaš mobitel kaže aha ok gol je i centar nastavi dalje. :lol:
User avatar
Mustang1

#8 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Pa evo i ovaj kaze bio snimak vidjeli navijaci na ekranu na stadionu. Kad je Zidan mogao dobiti crveni na osovu displeja mogu i ovi procijeniti jel go :D
Svakako je veca lopta na displeju :D
90minut

#9 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Saga se nastavlja i dalje ocigledno je komentator pogrijesio oko 10 minuta. :lol:
User avatar
Mustang1

#10 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25960
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#11 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Post by BHF_Manijak »

Na cemu gledate Dinastiju jebo vas tito? :mrgreen:
User avatar
Mustang1

#12 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Arena Sport 2
90minut

#13 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Mustang1 wrote:Ali ne kontam sta se sad ceka? Da naprave VAR? Pa jel toliko tesko tutnut kabal iz kompjutera u taj displej na terenu :D A oni tamo u sobi neka nadju neki stream HD :oops:
Plačem bukvalno, evo sace 2 sata prekida. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mustang1

#14 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Jel ono igrac prica na mobitel i mase na kameru nekkome :oops:
90minut

#15 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Mustang1 wrote:Jel ono igrac prica na mobitel i mase na kameru nekkome :oops:
Koliko sam primjetio navijaci na stadionu se zajebavaju svi izvadili telefone i lafo pricaju kao traze VAR osobe. :lol:
90minut

#16 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

EEEEEEEE VOOOO GAAA :lol:
User avatar
Mustang1

#17 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Kraj utakmice :lol: :lol:
90minut

#18 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

haHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
90minut

#19 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

JAO NIJE MI DOBRO HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

OVI RETARDI SLAVE OSVAJANJE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mustang1

#20 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Pa jel moze ovo ovako? :lol:
User avatar
Mustang1

#21 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

BHF_Manijak wrote:Na cemu gledate Dinastiju jebo vas tito? :mrgreen:
Jel vidis ti ovo? :lol:
90minut

#22 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Mustang1 wrote:Pa jel moze ovo ovako? :lol:
Znaci ja i ti i cijeli normalan svijet mislimo cekaju da proradi VAR, a ove glavonje u odijelima kad su izašli rekli ako ne dođu do 90 prvaci ste..

Gledaj igraca fol slave kako bi im pucao u koljena.. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mustang1

#23 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Vozim: Golf 7.5 GTI

#24 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

Post by Velkoski »

Ako napišem šta bit ću rasista :sad:
90minut

#25 Re: Afrička liga šampiona cini mi se.

I dobro kako sada za zelenim stolom?

VAR je tu dio je plana i programa gol je čist i šta jasno i glasno ih pokradu i ne ponove utakmicu vec ovo bude i oficijalno?