AC Milan

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#6676 Re: AC Milan

Post by Romanista 101% »

ovi navijaci Milana ne idu sa aerodroma :lol: dolaze jedan za drugim kao na traci :D
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6677 Re: AC Milan

Post by burgundy »

Gaća čarapa potkošulja majica :lol:
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#6678 Re: AC Milan

Post by N.N. »

Kakvo ce samo ludilo biti prvu domacu tekmu, ima da zakucaju 80 milja :D

Svaka cast za pojacanja, Milan je klubcina :igrac:
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#6679 Re: AC Milan

Post by bersK »

Od 2007. do danas, ne sjećam se da sam toliko vremena bio odsutan prateći Milan. Ovu sezonu totalno batalio i reko pušite mi ga ko će vas gledat. Valja meni na tvorničke.
User avatar
B6Redhell
Posts: 5857
Joined: 25/12/2010 04:56

#6680 Re: AC Milan

Post by B6Redhell »

Milan docekiva sledecu sezonu nakostriješen pravo. Mada prva sezona sa puno "mladenaca" zna biti varljiva.
F&N
Posts: 3933
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#6681 Re: AC Milan

Post by F&N »

Trebace vremena da ova ekipa proigra kako se očekuje. Nadam se da u procesu uigravanja ekipe nece ispasti puno bodova, a mislim da će biti prevelika očeki anja od ekipe u startu.
Trenutno me najvise brine Montella, da li ima kapaciteta da vodi jednu ovakvu ekipu.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6682 Re: AC Milan

Post by burgundy »

F&N wrote:Trebace vremena da ova ekipa proigra kako se očekuje. Nadam se da u procesu uigravanja ekipe nece ispasti puno bodova, a mislim da će biti prevelika očeki anja od ekipe u startu.
Trenutno me najvise brine Montella, da li ima kapaciteta da vodi jednu ovakvu ekipu.
Istina je da ce trebat vremena i nerealno je ocekivat napad na titulu.Ovo je potpuno novi tim.Cilj je povratak u ligu sampiona,sto je realna opcija.Montella sad moze kombinovat sa formacijama,prosle godine nije imao kvaliteta.Povreda Bonaventure i Montoliva se itekako osjetilo prosle sezone.Ono sto me je odusevilo kod Fassonea i Mirabellija je sto grade tim,ne kupuju igrace tek tako,ovo se gledalo mjesecima prije preuzimanja,ko ce sve doci od igraca.I odlican je miks izmedju iskustva i mladosti.Ovo sa Bonuccijem je vrh posao odradjen jer nismo imali lidera na terenu.Dovedes najboljeg beka lige,najboljeg mladog igraca lige,ovo su sve planski odradjeni poslovi.

Izgleda da ima jos 100 miliona za transfere.Belloti,Aubamejang i Renato Sanches su imena koja se spominju.

Ako se sve poslozi kako treba i Milan proigra kako se ocekuje, bice ovo lijepa godina za navijace.Prisutan je veliki entuzijazam.Ja mislim ko god da bude protivnik na prvoj utakmici San Siro ce biti pun.
Rob_Atl
Posts: 5319
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#6683 Re: AC Milan

Post by Rob_Atl »

Jel se ovo Morata opet spominje, nekako i nisam za njega jer citam da je nesto ko ljut sto ga nisu pustili u united i chelzi, pa ne znam kolko je zagrijan da igra za Milan
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#6684 Re: AC Milan

Post by junior3 »

Belotti ili Aubameyang, kad' bih se ja pitao. :mrgreen:

Kakav Sanches :-) :-)
mouton noir
Posts: 625
Joined: 18/04/2013 13:43
Location: selo

#6685 Re: AC Milan

Post by mouton noir »

Poraz od Borussije sa smijesnim sastavom. Mada mislim da je to otprilike ekipa koja ce igrati predkola EL-a
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40567
Joined: 21/05/2012 22:46

#6686 Re: AC Milan

Post by AmiĐa_Idriz »

Ma samo par prvotimaca. Ovo je bio izlog, da se pokazu nebil ih ko odnio. Pitam se kako likovi poput Nianga uspiju u fudbalu.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#6687 Re: AC Milan

Post by leškarenje »

Sto kajisaju bavarce :izet:
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#6688 Re: AC Milan

Post by junior3 »

Bušii :izet:

0:4

Neki dan čitam da će navodno prodati Zapatu, danas je lik glavni u odbrani bio, nisu valjda ludi. :mrgreen:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11059
Joined: 15/01/2010 18:31

#6689 Re: AC Milan

Post by Jack Be Nimble »

Doveli pojačanja ali opet ocekujem da ce se boriti za 5. poziciju.

Da bog da me ismijavali slijedećeg maja :thumbup:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11059
Joined: 15/01/2010 18:31

#6690 Re: AC Milan

Post by Jack Be Nimble »

Napokon banka dosla pameti i neda pare. Bonuci i Biglia mogli bi se vratiti u svoje stare klubove.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#6691 Re: AC Milan

Post by Raigor Stonehoof »

hahaha, cuj vratit :lol:

We are aware that several sites have reported clickbait titles involving bank bonds. We assure you, having read and understood the articles that this is standard procedure and viable solutions have already been offered to Milan by the bank itself. As of now, there is no cause for concern. Players will not be 'returning to their previous clubs' because that's not how it works.
User avatar
Logovan
Posts: 94160
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6692 Re: AC Milan

Post by Logovan »

Jack Be Nimble wrote:Napokon banka dosla pameti i neda pare. Bonuci i Biglia mogli bi se vratiti u svoje stare klubove.
Nema šanse da se tako nešto desi.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11059
Joined: 15/01/2010 18:31

#6693 Re: AC Milan

Post by Jack Be Nimble »

Raigor Stonehoof wrote:hahaha, cuj vratit :lol:

We are aware that several sites have reported clickbait titles involving bank bonds. We assure you, having read and understood the articles that this is standard procedure and viable solutions have already been offered to Milan by the bank itself. As of now, there is no cause for concern. Players will not be 'returning to their previous clubs' because that's not how it works.
I ja kada sam prvi put procitao, trazio sam da vidim da li je navlakusa. Cinjenica je da oni nemaju para i to nije nikakva novost. Sve sto je kinez do sada potrosio je posudio.
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6694 Re: AC Milan

Post by Point. »

Jack Be Nimble wrote:
Raigor Stonehoof wrote:hahaha, cuj vratit :lol:

We are aware that several sites have reported clickbait titles involving bank bonds. We assure you, having read and understood the articles that this is standard procedure and viable solutions have already been offered to Milan by the bank itself. As of now, there is no cause for concern. Players will not be 'returning to their previous clubs' because that's not how it works.
I ja kada sam prvi put procitao, trazio sam da vidim da li je navlakusa. Cinjenica je da oni nemaju para i to nije nikakva novost. Sve sto je kinez do sada potrosio je posudio.
Milan, odnosno kinezi su sve igrace pokupovali posudjenim parama. Od neke firme iz Londona. Koja ima pravo na klub Milan ukoliko kinezi ne mognu vracati lovu. Sta ce oni uraditi sa klubom da povrate svoje pare Bog sami zna. Tako da se Milan uvukao u deal sa djavolom i treba im rezultat odmah, CL. Nisam bas siguran da je Montella trener za to.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#6695 Re: AC Milan

Post by leškarenje »

Ugasice se do zime :oops: garant.
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#6696 Re: AC Milan

Post by junior3 »

Zna li neko nešto više o povratku Pata, osim ovog što piše klix i AC Milan Srbija?

Meni je još uvijek žao što je taj igrač otišao. :cry:
mouton noir
Posts: 625
Joined: 18/04/2013 13:43
Location: selo

#6697 Re: AC Milan

Post by mouton noir »

Samo da hoce dovesti ovog lika:


mozda jos Keita iz Lazija i po meni bi onda bili glavni konkurent juvetu

Ovako neki sastav:

-----------------------A.Silva----Aubameyang

----------------Keita B.----------------------- Suso
---------------------------Biglia------Kessie

---------R.Rodrigues----------------------------Conti
------------------Romagnoli/Musachio--Bonucci

---------------------------- Donnarumma

:izet: :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40567
Joined: 21/05/2012 22:46

#6698 Re: AC Milan

Post by AmiĐa_Idriz »

Onaj Kessie je zivotinja. Po meni br. 1 pojacanje Milana.

junior3 wrote:Zna li neko nešto više o povratku Pata, osim ovog što piše klix i AC Milan Srbija?

Meni je još uvijek žao što je taj igrač otišao. :cry:
Nista to, dobio dres na poklon od kluba :mrgreen:
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 908
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#6699 Re: AC Milan

Post by Petit_Beurre »

Ako bi Milan igrao 3-5-2 , dva spica moraju biti razliciti. Jedan ce uvijek biti target man , jak, robustan, majstor 16m , dok bi drugi trebao biti vise kao krilo, brz, okretan , ubacivati se iza linije odbrane. Sa nama se povezuju oba ova tipa napadaca pa mi se cini da Silva ima predispozicije da se upari sa recimo Kalinicem koji je klasicni sidras i sa Aubom koji je dosta pokretljiviji. Izmedju recimo Coste, Ibrahimovica,Bellotia s jedne i Aube s druge ja bih uzeo Aubu, jer daje dimenziju vise u tranziciji i igri prema naprijed, potrebnu brzinu i konkretnost koja je Milanu falila.
Post Reply