AC Milan

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6451 Re: AC Milan

Post by burgundy »

F&N wrote:
burgundy wrote:Aaaa utakmice ocekivo sam jos jedan crveni.Paletu i Kucku poslat na hladjenje par utakmica,ko kakvi amateri dobijaju crvene.Delofeu svaka cast,Poli borac :D Hajd i ova sezona propade,cudo bi bilo da dohvatimo EL, nismo daleko al nemamo kvalitet realno,jedino da nas sreca pogura.Sljedecu sezonu jedva cekam ne zato sto ocekujem da cemo osvojit skudeto,ali imat cemo moneta za pravi kvalitet,pa neka se zasladjuju ovi pichkeci navijaci drugih klubova dok jos mogu.
Daj Boze...
Svake godine uvijek ista prica... slijedeca sezona... pare od investitora... ljeto pojacanja... bla bla bla... I na kraju uvijek bude isto... Više nade polažem da bi Pasalic, Locatelli, Romanjoli, mogli stasati u odlicne igrace, te da ce se Delafeu, Okampus, Baka, Bonaventura uigrati pa da se tako napravi jaka ekipa, nego sto se nadam nekim ekstra pojacanjima.
Naravno da ce bit pojacanja,nisu kinezi kupili bezveze Milan.Sad pitanje jel 100-130 miliona dovoljno za transfere.Kako se trziste danas krece mislim da nije,ali kvalitet se moze pronac.2-3 godine sa tim budjetom,druze mi smo TOP opet.Ne dovodjenje nikog sad u januaru nas je osakatilo,posudbe ne racunam.Povrijedi ti se De Sciglio i Bonaventura vidis raspada sistema odma,nemas adekvatnih zamijena.Pare od Nianga mogu se iskoristit za Deulofeua,Baka bi trebao bit prodat,ni sjena igraca od prosle godine,jos se poceo kurcit.Fassone i Mirabelli su radili odlican posao do sada,isli gledali igrace po Evropi tako da vjerujem da vec imaju sliku koji igraci bi mogli biti u Milanu.Nesto se Mancini spominje umjesto Montelle.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#6452 Re: AC Milan

Post by ganjeta »

Manccini umjesto Montele?

:lol:
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6453 Re: AC Milan

Post by burgundy »

Tako se prica,sad sta ce bit od toga vidjecemo.Mancini trener svih trenera :mrgreen:
mouton noir
Posts: 625
Joined: 18/04/2013 13:43
Location: selo

#6454 Re: AC Milan

Post by mouton noir »

Koliko znam ta prodaja kinezima je jos uvijek upitna, a ja sam tu vrlo skeptican ponesen iskustvom od zadnjih par godina.

A ukoliko zaista bude kineza, 100-150 miliona ce trebati Milanu za nove igrace. i to ne samo na ljeto, vec po 100-150 miliona za svaki od slijedecih par prijelaznih rokova ako uopste zeli da se vrati na stare staze slave. Znaci tek tamo pocetkom sezone 2018-19ta bi Milan mogao biti konkurentan za scudetto i LP

a ako dodje Mancini... :shock: :run:
F&N
Posts: 3988
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#6455 Re: AC Milan

Post by F&N »

ganjeta wrote:Manccini umjesto Montele?

:lol:
:? :-) :cry:

Taj neznalica i idiot, Boze sacuvaj...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#6456 Re: AC Milan

Post by MOSALJOZE »

ganjeta wrote:Manccini umjesto Montele?

:lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#6457 Re: AC Milan

Post by ganjeta »

Kad pomisliš da ne može gore, Ćelavci te uvjere u suprotno.

Kakav su postali klub, samo za šprdancije.
F&N
Posts: 3988
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#6458 Re: AC Milan

Post by F&N »

Poslije sinocnje partijeko jos sunja u Montellu?
Drugo nije mi jasno ovo dovedes kao nekog trenera, das mu da se pati sa nekim bezveze igracima, i onda kao kad imas para tog istog, smjenis zbog losih rezultata. A to sto su mu igraci bili qrc i realno sto su rezultati vrhunac sto se moglo izvuci, koga briga.

Daj novog trenera, nove igrace... seljacki mentalitet glupih kineza i arapa...
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6459 Re: AC Milan

Post by burgundy »

Ima smisla dovodjenje Mancinija,ipak je osvajao prvenstva u Italiji i Engleskoj.Lakse bi bilo privuc kvalitetna imena, i budimo realni, LP je san ove godine i svakako ce Milan morat pretplacivat za dovodjenje zvucnijih imena.Montela bi trebo ostat dat mu sansu da napravi tim.Najbolje bi bilo Ancelotija dovest,vjerujem da ce se vratit kad bude imo kvalitetan tim.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#6460 Re: AC Milan

Post by Muhamed Đakmić »

Kakav ba Mancini, Montella je pet puta bolji trener i ako mu se da vremena, postat će elitni trener u širem smislu.

I Ancelottiju se prečesto gledaju Lige prvaka koje nisu osvojene isključivo zahvaljujući njegovom trenerskom umijeću nego i vrhunskim ekipama kojima je raspolagao.

Ancelotti ima samo jedan Scudetto u karijeri, a nije baš da je Milan bio loša ekipa kad je on bio trener. Ne govorim da je loš trener, ali mijenjati Montellu bilo kojim od ove dvojice isključivo da bi se kao digla reputacija bila bi velika glupost.

Svakom ko malo dublje prati fudbal, a pretpostavljam da investitori zdravog mozga to rade, Mancini može biti rješenje jedino za sportskog direktora ili nekog ko bi se bavio transferima, jer je fakat znao složiti solidne ekipe gdje god je radio. S druge strane, dati mu da vodi tim i brine se o taktici i međuljudskim odnosima je samoubistvo.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#6461 Re: AC Milan

Post by leškarenje »

mouton noir wrote:Koliko znam ta prodaja kinezima je jos uvijek upitna, a ja sam tu vrlo skeptican ponesen iskustvom od zadnjih par godina.

A ukoliko zaista bude kineza, 100-150 miliona ce trebati Milanu za nove igrace. i to ne samo na ljeto, vec po 100-150 miliona za svaki od slijedecih par prijelaznih rokova ako uopste zeli da se vrati na stare staze slave. Znaci tek tamo pocetkom sezone 2018-19ta bi Milan mogao biti konkurentan za scudetto i LP

a ako dodje Mancini... :shock: :run:
http://www.acmilan-serbia.com/2017/02/k ... marta.html
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#6462 Re: AC Milan

Post by burgundy »

leškarenje wrote:
mouton noir wrote:Koliko znam ta prodaja kinezima je jos uvijek upitna, a ja sam tu vrlo skeptican ponesen iskustvom od zadnjih par godina.

A ukoliko zaista bude kineza, 100-150 miliona ce trebati Milanu za nove igrace. i to ne samo na ljeto, vec po 100-150 miliona za svaki od slijedecih par prijelaznih rokova ako uopste zeli da se vrati na stare staze slave. Znaci tek tamo pocetkom sezone 2018-19ta bi Milan mogao biti konkurentan za scudetto i LP

a ako dodje Mancini... :shock: :run:
http://www.acmilan-serbia.com/2017/02/k ... marta.html
:thumbup: Kazu da je konzorcij tezak trilion :mrgreen: .Niko nije cuo za njih 8-) prije ovog dila.Vidjecemo,ali cinjenica je da su dali 200 miliona kapare,da su se obavezali da svake godine uloze minimum 100 miliona na transfere i da je ovo najskuplje preuzimanje nekog kluba ikad.Kada vidimo kako kinezi daju cifre za njihovu ligu,mozemo ocekivat dobre stvari.Ipak je Milan svjetski brend.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#6463 Re: AC Milan

Post by Point. »

100 miliona eura danas mozes dovesti jednog, eventualno dvojicu dobrih igraca.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#6464 Re: AC Milan

Post by ibizza »

Tri igraca, sasvim dovoljno za prvi prelazni ro., U januaru takodjer jos jedan toliki iznos i to je vec ekipa za titulu.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#6465 Re: AC Milan

Post by leškarenje »

Point. wrote:100 miliona eura danas mozes dovesti jednog, eventualno dvojicu dobrih igraca.
Dvojicu dobrih na ljeto,pa trojicu na zimu i eto dobre ekipe :thumbup: nije ni Inter odmah napravio dobru ekipu,lakapo :kiss:
F&N
Posts: 3988
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#6466 Re: AC Milan

Post by F&N »

Kakav je debil Berluskoni postao pa to je nevjerovatno...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#6467 Re: AC Milan

Post by leškarenje »

Evo dvije greske koje su mogle okrenuti utakmicu u drugom smjeru,ali kita....moze Milan i protiv sudija :izet:

Deulofeu prvijenac,majstorski :thumbup:

Ovdje pusta igru i Milan prima gol za 1:1 :oops:

Image

dok ovdje prekida igru gdje nije bio ofsajd :oops:

Image
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6468 Re: AC Milan

Post by Logovan »

Jebi ga, nekad je u toku utakmice teško procijeniti je li ofsajd ili ne.
senturk
Posts: 564
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#6469 Re: AC Milan

Post by senturk »

Gledao sam samo statistiku, jel ovaj Milan zbilja tako los ili... Ako nista barem su im utakmice zanimljive pravo. Ipak ih najvise mirisem u Italiji poslije Rome naravno. :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#6470 Re: AC Milan

Post by leškarenje »

senturk wrote:Gledao sam samo statistiku, jel ovaj Milan zbilja tako los ili... Ako nista barem su im utakmice zanimljive pravo. Ipak ih najvise mirisem u Italiji poslije Rome naravno. :D
Znas kako kazu za statistiku :D jesu sinoc bili losi drugo poluvrijeme,ali ni blizu loseg kako ti opisa ....padnu fizicki svaku tekmu,ali bilo je kontri u kojima se Bacca precijeni ili Suso zaigra,ali sve u svemu bodovi se pisu nakon sudijskih greski :thumbup:
mouton noir
Posts: 625
Joined: 18/04/2013 13:43
Location: selo

#6471 Re: AC Milan

Post by mouton noir »

Ako bude kineza i para, odmah dovesti pola ekipe Monaca :D kako ljudi lijepo igraju

ali i primaju :D ja lude utakmice :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#6472 Re: AC Milan

Post by Logovan »

Izgleda novi dres.
Image
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#6473 Re: AC Milan

Post by 5korpus »

Image
mouton noir
Posts: 625
Joined: 18/04/2013 13:43
Location: selo

#6474 Re: AC Milan

Post by mouton noir »

Sta ovo Kolasinac u Milanu?! Valjda uslov je da dodje do prodaje kinezima
5korpus
Posts: 1185
Joined: 24/07/2015 14:45

#6475 Re: AC Milan

Post by 5korpus »

Grazie Presidente, sad uzivaj i gledaj jaci Milan 8)
Post Reply