A sto je zatvoren Net caffe?!?

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#1 A sto je zatvoren Net caffe?!?

Post by Qler »

Bio sam neki dan dole, i da odem na kafu u moje omiljeno mjesto, kad ono zatvoreno :(

sta je rec? :D

Ako ko ne zna to je onaj preko puta ROTA cevabdzinice i Black Label, bliu Cose...malo prije titinog mosta :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#2

Post by anais_nin »

golemo si bolje obavijesten od mene, ja nisam tuda prosla ima 100 godina, ali raspitacu se sto je zatvoreno...mozda im je istekla kirija i nisu mogli obnoviti ugovor....

ako trazis novo mjesto sad je pravo gotivno u Oscaru, u Starom gradu, velika basta pravo dobar komfor za guzu, udobne secije, i dobro je ono za zavalit se tokom dana, sabrat se, oduzet, druziti :D
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3

Post by Qler »

ma sad sam slabo dole u Mo, dok sam studirao, redovno zivio sam dole, kako obnavljam godinu, ne idem tako cesto dole :( a nije lose.

Sad pocinju ispiti pa reko da znam sta je, hoce li se otvarati i to...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#4

Post by anais_nin »

haj bas cu pitati raje veceras, pa ti prijavim...ali ima jos gotivnih mjesta za fuka osim Neta :D
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#5

Post by Qler »

ama ona konobarica, Alma, draga mi pravo :D vesela skroz :D

a kasu sam pio inace u Net-u, Modjo, Intermezzo, cosa, kod krese, u starom gradu, nostalgija, u onom trznom centru, gdje je gradska kafana, onaj drugi trzni centar, pa ona iguana, kako li vec :D ona navece :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#6

Post by anais_nin »

Qler wrote:ama ona konobarica, Alma, draga mi pravo :D vesela skroz :D

a kasu sam pio inace u Net-u, Modjo, Intermezzo, cosa, kod krese, u starom gradu, nostalgija, u onom trznom centru, gdje je gradska kafana, onaj drugi trzni centar, pa ona iguana, kako li vec :D ona navece :D
a gdje Coco Loco, Concept, Akt? :) Ma nema meni pola mostara od kako su Big Ben zatvorili :sad: Mojo mi je malo suvise sminkeraj za mene, Intermezzo je super odlicne im pacalinke...u gradsku kavanu ne idem ni pod prisilom, ali ima par drugih dobrih mjesta tu u prizemlju, Columbia itd gdje se sluzi dobra kafa....

nego da ja tebi trazim gdje je konobarica ili sta je s kafanom? :lol:
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#7

Post by Qler »

coco loco to je onaj malo poslije spanskog?! nisam tam onikada sjedio :D

Akt ne znam gdje je, a taj Big Ben mi je poznat pravo.

Gradsku kafanu sam spomenuo jer samo njoj znam ime dole :D A pored je columbia jel? :) mislio sam na citav taj niz kafica :D u intermezzu je i kafa dobra pravo!


ma mene zanima kafana, a Alma mi je samo simpaticna, raja je prava! Fino se ispricma sa njom :D a i Lera je logenda :D konobar :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#8

Post by anais_nin »

jeste Coco Loco je odmah poslije Spanskog...fina atmosfera i obicno dobra muzika...bolja mi je basta nego sjedenje unutra

Concept je na aveniji ondje iza knjizare Matice Hrvatske...oni imaju ekstra osoblje, za upish :D jedino sto nema signala na mobitelu kad sjedis unutra :lol:

A Akt (ili "kod Vijeke") je takodje na Aveniji znas gdje su oni autici mali za djecu (sto rade na kovanice), odmah iza ima basta sa ludim kaktusima, to je Akt...tu muzika radi cijelu noc i dolazi pravo dobra ekipa...

Big Ben je prije bio odmah do Moja...sada se Mojo prosirio i na taj prostor...BB zatvoren nakon 100 godina :sad: :sad: :sad:

A Columbia je tamo pored one prodavnice slatkica Candy..meni je jedini crnjak ondje sto kad vani sjedis sjedis prakticno na ulici...zimi, kad je unutra i nije tako lose :D

Almu ne znam, ali Lera je ekstra :D
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#9

Post by Qler »

ma kako ne znas Almu, plava kosa, manja :D galami :D

sad sam se sjetio da sam sjedio u BB i nisam htio ici u Modjo :D

Coco Loco mi je uvijek bio privlacan sa onom bastom, samo ne znam sto nisam nikada sjeo tamo :-)

U Columbia-i sam sjedio, ma svi kaficiu ondje ko' da si na ulici :D a bio sam i unutra :D

E jedino za Akt nisam siguran gdje je..

I nisam nikada bio u Dalekoj Obali :D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#10

Post by anais_nin »

Qler wrote:ma kako ne znas Almu, plava kosa, manja :D galami :D

sad sam se sjetio da sam sjedio u BB i nisam htio ici u Modjo :D

Coco Loco mi je uvijek bio privlacan sa onom bastom, samo ne znam sto nisam nikada sjeo tamo :-)

U Columbia-i sam sjedio, ma svi kaficiu ondje ko' da si na ulici :D a bio sam i unutra :D

E jedino za Akt nisam siguran gdje je..

I nisam nikada bio u Dalekoj Obali :D:D
ne znam kako ne znam almu...ma garant znam ali ne mogu sada da povezem facu i ime

BB je bio ZAKOOOOOOOOOOOOON...pogotovo Zlaja rocker koji je bio konobar tu :lol:

e pa haj iduci put kad dodjes u MO vodim te ja na fuka u Coco Loco pa u Akt :D obecavam necu te baciti u kaktuse :lol: :D

a u kojoj dalekoj nisi bio? zimskoj ili ljetnoj verziji (ljetna je na bazenu)....ne znam koja je gora :lol:
plain
Posts: 5
Joined: 20/07/2005 19:17

#11

Post by plain »

FREE PUBLIC PROXY SERVERS LIST: WWW, FTP, GOPHER, WAIS, SOCKS, TELNET, WINGATE
http://www.socksproxylist.com
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#12 Re: A sto je zatvoren Net caffe?!?

Post by anais_nin »

Qler wrote:Bio sam neki dan dole, i da odem na kafu u moje omiljeno mjesto, kad ono zatvoreno :(

sta je rec? :D

Ako ko ne zna to je onaj preko puta ROTA cevabdzinice i Black Label, bliu Cose...malo prije titinog mosta :D
bila sam u Netu u cetvrtak vece....muzika uzivo, Kineski zid, petak neradni dan, pa se malo "puklo" uglavnom pao si mi na pamet :D
Post Reply