1/8 Hrvatska - Danska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Ko prolazi dalje?

Poll ended at 01/07/2018 00:59

Danska
30
30%
Hrvatska
71
70%
 
Total votes: 101

User avatar
studeni76
Posts: 5476
Joined: 03/06/2009 14:12

#776 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by studeni76 »

Udbas wrote:Samo da znate, golman prilikom izvođenja penala može da se kreće po liniji gola. Ne smije izlaziti naprijed.
Ako je tako onda :thumbup:
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#777 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by baglama »

Kljucaj temu da ne pocnemo brojati krvna zrnca KO igrati za koju reprezentaciju

Nece se ovdje vise cuti nista o utakmici
omar little
Posts: 16367
Joined: 14/03/2008 21:14

#778 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by omar little »

turbofolk wrote:Nisam znao to za Subašića, nije onda čudo što je Pletikosa do penzije bio prvi izbor prije njega.

Al jebeš to. Svaka njemu čast za ovu penal završnicu. Kad je utakmica počela, na ovoj temi bilo je komentara tipa: Subašiću, jebo te onaj ko ti dade rukavice :D
nema potrebe za pretjerivanjem sada u naknadnoj euforiji. :D subasic je zamalo bio tragicar nekoliko puta na ovom turniru, vecina sto mu je prigovarala imala je razloga. pa zajebo je na samom pocetku tekme. iskupio se, da, ali nije odjednom posto navas. de malo :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#779 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by condy »

Hrvatska jeste bolja od Danaca.

Ali ovo veceras nije dobro. Lose su igrali.

Fizicki su jako pali nespremni za fizicki jako spremne Dancr. Tesko su hodali presing nisu ni mogli pravit. Pas igru nisu imali.

Imaju srece sa protivnicima...Mislim da ce proci Ruse, a dalje od toga nece ici.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#780 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by bingov buraz »

Respekt za hrabrost Modricu ali ni drugi penal nije dobro izveo,sreća ga pomazila.
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#781 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by baglama »

Edin H. wrote:
dječak sa šibicama wrote:Dodje mu 20 maraka :D

Subasic od subasa, sta je ono subasa :D

Asik Ajsa, konja jase... (dopuni :D )
KO ima
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7886
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#782 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by Idemedosumom »

Nakon jednog od penala je Schmeichel prigovarao sudiji zbog necega, je li iko upratio zbog cega?
breuer
Posts: 7209
Joined: 06/07/2009 15:44

#783 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by breuer »

Idemedosumom wrote:Nakon jednog od penala je Schmeichel prigovarao sudiji zbog necega, je li iko upratio zbog cega?
zastajkivanje pri izvođenju šuta
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50563
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#784 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by Bloo »

Idemedosumom wrote:Nakon jednog od penala je Schmeichel prigovarao sudiji zbog necega, je li iko upratio zbog cega?
Jer je ovaj što je šutirao zastao par sekundi prije nego je izveo penal, ako sam dobro upratila.
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#785 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by baglama »

[quote="Idemedosumom"]Nakon jednog od penala je Schmeichel prigovarao sudiji zbog necega, je li iko upratio zbog cega?[/quote

Pa objasnio ti udbas i ja
User avatar
xoklix
Posts: 2495
Joined: 16/01/2018 16:07

#786 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by xoklix »

Idemedosumom wrote:Nakon jednog od penala je Schmeichel prigovarao sudiji zbog necega, je li iko upratio zbog cega?
Zato što je izvođač penala zastao prilikom izvođenja, zapravo usporio je...stati skroz ne smije i na to je Schmeichel sugerirao sudiji.
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#787 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by baglama »

Bloo wrote:
Idemedosumom wrote:Nakon jednog od penala je Schmeichel prigovarao sudiji zbog necega, je li iko upratio zbog cega?
Jer je ovaj što je šutirao zastao par sekundi prije nego je izveo penal, ako sam dobro upratila.
Usporio
User avatar
turbofolk
Posts: 3145
Joined: 13/05/2014 09:37

#788 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by turbofolk »

omar little wrote:
turbofolk wrote:Nisam znao to za Subašića, nije onda čudo što je Pletikosa do penzije bio prvi izbor prije njega.

Al jebeš to. Svaka njemu čast za ovu penal završnicu. Kad je utakmica počela, na ovoj temi bilo je komentara tipa: Subašiću, jebo te onaj ko ti dade rukavice :D
nema potrebe za pretjerivanjem sada u naknadnoj euforiji. :D subasic je zamalo bio tragicar nekoliko puta na ovom turniru, vecina sto mu je prigovarala imala je razloga. pa zajebo je na samom pocetku tekme. iskupio se, da, ali nije odjednom posto navas. de malo :D
Baš je to Navas dobar. Terstegen bi se bolje uklopio u ovu zadnju rečenicu :D
Sve stoji, to što si napisala. Ja bih samo još dodao: Subašiću, ... te onaj ko te nauči penale branit :D
User avatar
zomri
Posts: 12902
Joined: 03/05/2006 07:31

#789 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by zomri »

Koliko znam igrac smije zastajkivati tokom trka ali ne smije kada sutira. Dakle kad zamahne nogom nema stajanja, fintiranja i slicno. Dakle, ispravno izveden penal izuzmemo li rano istrcavanje Smajhela.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#790 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by Challenger_ »

Kikibombona wrote:Netacno.

Subašić: Ja sam Hrvat i katolik
'Moj otac Jovo je Hrvat pravoslavne vjere, moja majka je Hrvatica, Hrvatska je moja domovina, Zadar je moj grad. Ali, mogu razumjeti da je mom budućem puncu teško'.

Nakon što se pročulo da djevojci golmana Zadra njezin otac prijeti smrću zato jer se namjerava udati za 'tog Srbina', svoju verziju priče iznio je i nesretni vratar Danijel Subašić - i to u intervjuu kojeg je dao svom učitelju iz osnovne škole.

"Točno je da se moj otac zove Jovo, ali tvrdim da on sa srpstvom nema veze. On se izjašnjava kao Hrvat, ali pravoslavne vjere. Točno je i to da je moja majka Hrvatica i katolkinja Brkljača iz Raštevića", objašnjava svoje porijeklo svoje loze Subašić.

Pa onda još jednom, ako netko nije razumio: "Ne znam koliko puta moram reći da sam Hrvat i katolik. Hrvatska je moja domovina i Zadar je moj grad, u kojem sam rođen. Uostalom, kršten sam u katoličkoj crkvi , imam sve katoličke sakramente".

Subašić, koji najavljuje da će uskoro oženiti svoju Antoniju, ima razumijevanja (!) čak i za njezinog oca: "Mogu shvatiti da je mom budućem puncu teško, poglavito zbog nesretnog Domovinskog rata. No, najvažnije je da se Antonija i ja volimo i poštujemo".

"Svojim ću radom i djelima potvrditi tko sam i što sam", siguran je vratar mlade hrvatske reprezentacije, koji nakon problema sa Sinovčićem sada muku muči i sa srpstvom: "Bog, istina i pravda na našoj su strani", optimist je Danijel u Večernjem.

Da je Srbin, čuo sam od Zadrana sa kojima sam prošlo ljeto proveo mjesec dana. Očigledno da ovakve izjave ne mogu da promjene percepciju njegove sredine.

No, to je već sasvim druga, nesportska tema.
User avatar
Edin H.
Posts: 47275
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#791 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by Edin H. »

baglama wrote:
Edin H. wrote:
dječak sa šibicama wrote:Dodje mu 20 maraka :D

Subasic od subasa, sta je ono subasa :D

Asik Ajsa, konja jase... (dopuni :D )
KO ima
radostan dan
Posts: 27101
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#792 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by radostan dan »

a što se ono golman danske bunio nakon prve serije penala?
omar little
Posts: 16367
Joined: 14/03/2008 21:14

#793 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by omar little »

radostan dan wrote:a što se ono golman danske bunio nakon prve serije penala?
ma mars :lol: :lol:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7886
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#794 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by Idemedosumom »

Ah ti sto, 6 notifikacija, kontam, šta sam sad' provalio :lol:

Hvala svima :thumbup:
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#795 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by baglama »

turbofolk wrote:
omar little wrote:
turbofolk wrote:Nisam znao to za Subašića, nije onda čudo što je Pletikosa do penzije bio prvi izbor prije njega.

Al jebeš to. Svaka njemu čast za ovu penal završnicu. Kad je utakmica počela, na ovoj temi bilo je komentara tipa: Subašiću, jebo te onaj ko ti dade rukavice :D
nema potrebe za pretjerivanjem sada u naknadnoj euforiji. :D subasic je zamalo bio tragicar nekoliko puta na ovom turniru, vecina sto mu je prigovarala imala je razloga. pa zajebo je na samom pocetku tekme. iskupio se, da, ali nije odjednom posto navas. de malo :D
Baš je to Navas dobar. Terstegen bi se bolje uklopio u ovu zadnju rečenicu :D
Sve stoji, to što si napisala. Ja bih samo još dodao: Subašiću, ... te onaj ko te nauči penale branit :D

Jako podcijenjen golman
Njemu su Romero i prvi golman Holandije da sad ne trazim ime Bili réserve u monaku

À ljudina samo Tamba

Ukucajte ime Hrvoje Custic i sve ce vam se samo kazati
User avatar
dale cooper
Posts: 28558
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#796 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by dale cooper »

radostan dan wrote:a što se ono golman danske bunio nakon prve serije penala?
+1, i mene ove interesuje. :zoka:



:mrgreen:
radostan dan
Posts: 27101
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#797 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by radostan dan »

baglama wrote:

Jako podcijenjen golman
Njemu su Romero i prvi golman Holandije da sad ne trazim ime Bili réserve u monaku

À ljudina samo Tamba

Ukucajte ime Hrvoje Custic i sve ce vam se samo kazati
što?
jel to subašićev punac?
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#798 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by Zejnep »

Idemedosumom wrote:Nakon jednog od penala je Schmeichel prigovarao sudiji zbog necega, je li iko upratio zbog cega?
Pih, kakav si ti muškarac :lol: :mrgreen:
radostan dan
Posts: 27101
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#799 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by radostan dan »

dale cooper wrote:
radostan dan wrote:a što se ono golman danske bunio nakon prve serije penala?
+1, i mene ove interesuje. :zoka:



:mrgreen:
kretao se igrač što puca, kako sam ja shvatio...
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2628
Joined: 16/06/2014 20:33

#800 Re: 1/8 Hrvatska - Danska

Post by Dosadno mii »

omar little wrote:
LSD wrote:Image

:lol: :lol:
Telegraf nikad ne zakaže :lol:
ko zapeta puska cekali da stisnu enter s tim naslovom :lol:
Joj jesu oni napaceni brate mili

Tuga
Locked