1/2 Hrvatska - Engleska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Ko prolazi dalje?

Poll ended at 11/07/2018 22:50

Hrvatska
72
37%
Engleska
121
63%
 
Total votes: 193

User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#1601 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Ramzess Veliki »

fortaleza wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Najbolji komentar mi je dao prijatelj iz Vrgorca. Kaze ne mozes razumijeti koliko je antagonizam mene i nas ovdje sa hercegovackim Hrvatima. Izgleda da se nikako ne mogu. :mrgreen:
Jel ti takodjer rekao za antagonizam izmedju Vrgorca i okolnih mjesta u Hrvatskoj?
:lol: Fortaleza dobro kaze ... jos se spore da li je Tin Ujevic iz Vrgorca ili nije.

OT: :shock: Ne mogu bilivit' ... razbili engleze ... Sinoc sam komentirao sa kolegama na poslu, sve azijci, I svi su se kladili na engleze, I kazem im, jes' da engleska stoji bolje na kladionicama, ali hrvati imaju veci moral, cijela Hrvatska je u transu i bodri ih, igraju srcem i borit ce se k'o lavovi tako da je sve moguce.

I svaka im cast, pokazali su koliko su veliki. Ovo je odigralo srce, zelja da se igra za svoju domovinu. Sve cestitke i igracima i navijacima koji su ih bodrili, tako se to radi !!! Sretno u finalama, nadam se da cete "kantu" donijeti u Hrvatsku. :thumbup:
Bazinga1234
Posts: 7631
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1602 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Bazinga1234 »

Edin H. wrote:Nego sta kaze Vida o tekmi? :D

Je li spomenuo Folkland ili barem koju o IRI prozborio? :D
https://twitter.com/Neriman1903BJ/statu ... 4906217472 U potpunosti je van sebe :D :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#1603 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Ramzess Veliki »

A sto se tice emocija, englezima zaista ne zelim nista dobro. Umisljeni kolonijalisti omrzeni su svugdje u svijetu, gdje god odes oni mutljaju, prave probleme, oholi su i nepristojni.
Drago mi je sto ih je Hrvatska dobila, a nadam se I da ce ih Belgija ostaviti bez trofeja. :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 22553
Joined: 15/01/2010 06:28

#1604 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by luckylaka »

kamberovica polje wrote:
luckylaka wrote:Naknadno sam pogledao utakmicu i sramota me je reci da sam hrvatima pozelio ispadanje.Svaka cast komsijama,tako se gine za sveti dres.Ujedno i prijedlog Prosineckom za pripreme BiH reprezentacije,nista taktika,folovi i ostalo.Samo pustas ,,kasete"hrvatske reprezentacije sa S.P.Jos jednom cestitke Hrvatskoj P.S.valjda ce ih francuzi sad izbaciti :D Idemo hrvati po svjetsko ABD
Ljudi imaju kvalitetu, a mi ne i tu svaka priča završava. Jebeš taktike, folove golove mi smo osuđeni na chečnost mrcvarenja po kvalifikacijama ili pokojem baražu. Kad se Džeko oprosti spast ćemo na razinu jebene Moldavije.
Ma imali smo i mi kvalitet ali nismo imali ni volje ni zelje/Jbga tako nam je kako nam je.A to sa Edinom si u pravu,ne gine nam dobar pad
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1605 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by pirmin »

Dan manje i utakmica vise pred finale.
Vala ako je iko zasluzio titulu onda su to ovi Jugosi sa pobjednickim mentalitetom.

Neka je sretno! :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 22553
Joined: 15/01/2010 06:28

#1606 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by luckylaka »

pirmin wrote:Dan manje i utakmica vise pred finale.
Vala ako je iko zasluzio titulu onda su to ovi Jugosi sa pobjednickim mentalitetom.

Neka je sretno! :thumbup:
:thumbup: Reprezentacija kojoj sam pozelio ispadanje u prvom krugu sada zasluzuju da dodju do kraja.Respekt Dalicu i Hrvatskoj reprezentaciji
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1607 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by °u° »

Ovi se očešaše i o nas :lol: https://mobile.twitter.com/TrollFootball

Image
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1608 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by °u° »

Najveći ćeif nakon ovakvih utakmica mi je čitat o luzerima. I zva zafrkancija na njihov račun https://mobile.twitter.com/FootyHumour A posebno kad su englezi u pitanju :mrgreen:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1609 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by °u° »

Englezi pokušali uvalit gol dok susjedi slave? https://streamable.com/di6y2
Koja frustracija i nemoć :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1610 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Tomahawk11 »

Hrvati su bili bolji. Englezi su dali gol iz slobodnjaka i to je to.
Imaju još sa Belgijom za 3. mjesto. Dobro im je i to, generalno dobar rezultat kako su se podvijenog repa dosad vraćali kući.
Ono, jeste razočarenje, došao si na korak do finala i ispadneš.
User avatar
drndalo
Posts: 22835
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#1611 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by drndalo »

°u° wrote:Englezi pokušali uvalit gol dok susjedi slave? https://streamable.com/di6y2
Koja frustracija i nemoć :lol: :lol: :lol:

Samo ih jebase vlastita pravila o povratku svakog igraca oba tima na svoju stranu terena, prije nego se sa centra krene dalje u tekmu... :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1612 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Tomahawk11 »

°u° wrote:Englezi pokušali uvalit gol dok susjedi slave? https://streamable.com/di6y2
Koja frustracija i nemoć :lol: :lol: :lol:
sjo finte :lol: :lol:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1613 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Bodkin »

12 bio koeficijent na hrvate na poluvremenu :D
Svim nasim manekenima pustati utakmice hr repke da vide sta je mentalitet i pristup igri. Dva puta uvale u produzecima jebote. Nekad bilo da svabo igra 120 min. Danas hrvat
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1614 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Tomahawk11 »

Pokazali su mentalnu jačinu, bez toga ne bi bili tu gdje jesu. A i spremnost, čitav knock out igraju produžetke, doduše ovo polufinale su izbjegli penale, ali opet ovo dosad odlično izdržali.
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#1615 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by statixx »

Hrvati su zasluzili da osvoje prvenstvo, izbacili su tri izuzetno borbene ekipe. Osim znanja i kvalitete pokazali su mentalnu snagu, borbenost i srcanost u igri. Zbog toga bih volio da ih sreca prati u finalu, bas ce im trebati.
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#1616 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Russki »

Kad pogledam nazad na ovu temu, pa svi stručnjaci ovdje tvrde Engleska bolja, Engleska ovo, Engleska ono.
A sinoć raspad.
Hrvati bolji, jači, spremniji, iskusniji.
Kad huja proradi. Bolan, nista te onda ne moze zaustaviti.

Englezi su potcijenili, to im se na kraju odbilo o glavu. Psiha je čudo.


Svaka čast momcima.
radostan dan
Posts: 27098
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#1617 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by radostan dan »

°u° wrote:Englezi pokušali uvalit gol dok susjedi slave? https://streamable.com/di6y2
Koja frustracija i nemoć :lol: :lol: :lol:
džukele bili, džukele ostali. jesu zadužili svjetsku civlizaciju po brojnim osnovama, ali su u principu uvjek bili umišljena i samozaljubljena govna.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66412
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1618 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:
Muhamed Đakmić wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Ja jos uvijek ne mogu percipirati cinjenicu da Hrvatska igra finale svjetskog prvenstva :shock:
Čovječe, trinaesta zemlja u historiji fudbala koja će igrati finale Svjetskog prvenstva. Zvuči u najmanju ruku nadrealno. Ili deveta koja će osvojiti. Ne postoji ništa osim skidanja kape u ovoj situaciji, to je jednostavno remek djelo.
Više od remek djela. Više od čuda.
Svaka im cast, svaka cast pa hiljadu puta svaka cast.

Da sam navijao nesto srcano za njih iskreno i nisam. Nisam doduse ni protiv. Ali u finalu sigurno navijam za njih pa neka ide sve u pm taman cu na more kad bude ludnica :D :thumbup:
User avatar
-storm-
Posts: 1881
Joined: 05/04/2018 15:06

#1619 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by -storm- »

Sad se tek vidi kakva je generacija trunula pod vodstvom nekih stimaca i brkatog rtv mehanicara....okosnica vatrenih je vec davno prije bila spremna za te zavrsnice....kvalitetom.
Jucer se dogodilo još nesto neuobicajeno za njih, do ovog prvenstva.....nakon dvije tekme sa produzecima, oni u 60. minuti podižu ritam, stiskaju, razmontiraju fizicki spremnije engleze...u dosadasnjim situacijama, to su bili padovi...a pratim ih od postanka
Finale je bonus...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1620 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Nadzorna_ploca »

fortaleza wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Najbolji komentar mi je dao prijatelj iz Vrgorca. Kaze ne mozes razumijeti koliko je antagonizam mene i nas ovdje sa hercegovackim Hrvatima. Izgleda da se nikako ne mogu. :mrgreen:
Jel ti takodjer rekao za antagonizam izmedju Vrgorca i okolnih mjesta u Hrvatskoj?
To nije bila tema emisije.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1621 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by °u° »

Nemoj da bi ko slučajno zaključao ovu temu, jeste čuli?
:mrgreen: Sad tek postaje najzanimljivije :lol: :lol:
Sad i Ćakijaš dolazi na red
https://www.independent.co.uk/sport/foo ... 43041.html
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1622 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Nadzorna_ploca »

Briljiraju Englezi nema sta. Koji su to glupani da su uopste pomislili ovo uraditi :lol: .
Najnetalentovanija nacija na dunjaluku.
https://m.youtube.com/watch?v=H8ESO5ttraU
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#1623 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by °u° »

Russki wrote:Kad pogledam nazad na ovu temu, pa svi stručnjaci ovdje tvrde Engleska bolja, Engleska ovo, Engleska ono.
A sinoć raspad.
Hrvati bolji, jači, spremniji, iskusniji.
Kad huja proradi. Bolan, nista te onda ne moze zaustaviti.

Englezi su potcijenili, to im se na kraju odbilo o glavu. Psiha je čudo.


Svaka čast momcima.
Ništa huja. 3 uzastopne CL, Raketa Barca i golovi u CL, Mandžo 2 gola u finalima CL... Elem proleti mi kroz uši da susjedi imaju 86 trofeja a hadalji 18. I koliko im igrača igra u top ekipama Premiera, a pogotovo da su glavni igrači? Luka (Balon 2018) je sinoć bukvalno bio, što bi Shearer rekao, walking dead. Kao i Rakitić, ali... By by
User avatar
Thorgerson
Posts: 8559
Joined: 15/04/2015 11:26

#1624 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Thorgerson »

Nadzorna_ploca wrote:Najbolji komentar mi je dao prijatelj iz Vrgorca. Kaze ne mozes razumijeti koliko je antagonizam mene i nas ovdje sa hercegovackim Hrvatima. Izgleda da se nikako ne mogu. :mrgreen:
To svi hrvati iz hrvatske pricaju.

Al naravno nimalo im ne smeta to sto se njihova predsjednica i premijer konstatno petljaju u nase stvari. Ono...oni su ih izabrali, pobogu. Nisu sigurno hercegovci.

:-)

Engleske mi nije zao. Takvi levati biti, doci na prag do finala i ovakvu utakmicu odigrati. Smijesno.
User avatar
Logovan
Posts: 94481
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1625 Re: 1/2 Hrvatska - Engleska

Post by Logovan »

Nadzorna_ploca wrote:Briljiraju Englezi nema sta. Koji su to glupani da su uopste pomislili ovo uraditi :lol: .
Najnetalentovanija nacija na dunjaluku.
https://m.youtube.com/watch?v=H8ESO5ttraU
:lol: :lol:
Ma bravo, jesu levati.
Locked