Ивайло Богданов Петев

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#451 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

U reprezentaciju se pritom vraćaju još dva igrača. To su veznjak Serkl Briža Dino Hotić (26) i krilni napadač Hanze Roštok Haris Duljević (28).
Petev u srijedu objavljuje spisak za Ligu nacija
Među potencijalnim povratnicima u naš državni tim su i napadač Salernitane Milan Đurić (32), kao i centarfor Kisvarde Jasmin Mešanović (30).
Cuj Mesanovic :? Gdje je ovog iskopao, u kakvoj li je formi?

Ima li neko od 37 godina da se pozove? :D
User avatar
Point.
Posts: 27809
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#452 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

Logovan wrote: 23/05/2022 20:13
U reprezentaciju se pritom vraćaju još dva igrača. To su veznjak Serkl Briža Dino Hotić (26) i krilni napadač Hanze Roštok Haris Duljević (28).
Petev u srijedu objavljuje spisak za Ligu nacija
Među potencijalnim povratnicima u naš državni tim su i napadač Salernitane Milan Đurić (32), kao i centarfor Kisvarde Jasmin Mešanović (30).
Cuj Mesanovic :? Gdje je ovog iskopao, u kakvoj li je formi?

Ima li neko od 37 godina da se pozove? :D
Bilbija. :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 22531
Joined: 15/01/2010 06:28

#453 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Point. wrote: 23/05/2022 22:44
Logovan wrote: 23/05/2022 20:13
Cuj Mesanovic :? Gdje je ovog iskopao, u kakvoj li je formi?

Ima li neko od 37 godina da se pozove? :D
Bilbija. :mrgreen:
Napadacki trio Dzeko,Mesanovic,Bilbija imaju 100 godina
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45296
Joined: 29/12/2005 01:20

#454 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by jeza u ledja »

Sta je Kisvarda? :shock:

Fakat cuo sam za milion klubova ali nikad nisam cuo za Kisvardu.

Da pogadjam…Madjarska?
User avatar
Point.
Posts: 27809
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#455 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

jeza u ledja wrote: 24/05/2022 05:00 Sta je Kisvarda? :shock:

Fakat cuo sam za milion klubova ali nikad nisam cuo za Kisvardu.

Da pogadjam…Madjarska?
Jašta. Drugi su na tabeli. Igrao 32 utakmice, dao 8 golova. Tanko. Bolji učinak ima mali od Kodre tamo. Duplo više golova.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#456 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Sanjarko »

ima neki Anel s H mislim prezime, mozda ni ime nije tacno, bek, djeluje kao dobar potencijal, mlad pravo, na temu ubleha, savez lopovlija zesca, mrs
User avatar
luckylaka
Posts: 22531
Joined: 15/01/2010 06:28

#457 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

jeza u ledja wrote: 24/05/2022 05:00 Sta je Kisvarda? :shock:

Fakat cuo sam za milion klubova ali nikad nisam cuo za Kisvardu.

Da pogadjam…Madjarska?
Dobar si,ti si barem potrefio kontinent.Ja ih trazio u Aziji i ne nadjoh.Hvala za info
last mohicans
Posts: 11992
Joined: 09/08/2012 23:19

#458 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by last mohicans »

Ja da sam na mjestu Bilbije,ne bih se ni odazvao. Koji ce mu klinac, vec je nabrao godina za neki jači inozemni angazman, a postat ce Tito ove lige do kad postoji. Opet, u najboljoj formi je od svih napadača. Sta ja imam od Demirovicevih godina kada kloc ne zna pogoditi s 7 metara prazan gol. Nevjerovarno sta je profulio u finalu kupa,onda i penal.
Plunkett
Posts: 1959
Joined: 01/06/2020 15:15

#459 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Plunkett »

Hoce li najbolji golman poljske lige upisati prve minute? Ili je i dalje seha kiks prvi izbor?
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#460 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Droog »

Plunkett wrote: 24/05/2022 12:52 Hoce li najbolji golman poljske lige upisati prve minute? Ili je i dalje seha kiks prvi izbor?
Bila bi žestoka nepravda da ga ne pozove.
Jes pitar al je dobar golman. :mrgreen:
last mohicans
Posts: 11992
Joined: 09/08/2012 23:19

#461 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by last mohicans »

Jao smrada bugarskog, za sada samo Barisic iz Zrinjskog pozvan. :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27809
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#462 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Point. »

last mohicans wrote: 24/05/2022 22:55 Jao smrada bugarskog, za sada samo Barisic iz Zrinjskog pozvan. :lol:
Neviđeni smrad.
User avatar
Login77777
Posts: 8699
Joined: 18/05/2021 09:11

#463 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Login77777 »

last mohicans wrote: 24/05/2022 12:50 Ja da sam na mjestu Bilbije,ne bih se ni odazvao. Koji ce mu klinac, vec je nabrao godina za neki jači inozemni angazman, a postat ce Tito ove lige do kad postoji. Opet, u najboljoj formi je od svih napadača. Sta ja imam od Demirovicevih godina kada kloc ne zna pogoditi s 7 metara prazan gol. Nevjerovarno sta je profulio u finalu kupa,onda i penal.
A sta nam to o ligi govori kada je Bilbija „Tito ove lige“ a ne moze nigdje vani se dokazati. Precjenujete domacu ligu. Ipak je to liga u rangu najgori liga evrope. To govore i silni nastupi u grupnim fazama evropski kupova.
User avatar
Login77777
Posts: 8699
Joined: 18/05/2021 09:11

#464 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Login77777 »

Logovan wrote: 23/05/2022 20:13
U reprezentaciju se pritom vraćaju još dva igrača. To su veznjak Serkl Briža Dino Hotić (26) i krilni napadač Hanze Roštok Haris Duljević (28).
Petev u srijedu objavljuje spisak za Ligu nacija
Među potencijalnim povratnicima u naš državni tim su i napadač Salernitane Milan Đurić (32), kao i centarfor Kisvarde Jasmin Mešanović (30).
Cuj Mesanovic :? Gdje je ovog iskopao, u kakvoj li je formi?

Ima li neko od 37 godina da se pozove? :D
Menadzer mu isti kao u Pirica. Tako da je to ta veza.
User avatar
luckylaka
Posts: 22531
Joined: 15/01/2010 06:28

#465 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

Ova utakmica nece nikako izaci na dobro osim ako nekim navijackim navijackim grupama ne zabrane ulaz.U najavi svasta -nesto ce biti...100%
last mohicans
Posts: 11992
Joined: 09/08/2012 23:19

#466 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by last mohicans »

Login77777 wrote: 24/05/2022 23:01
last mohicans wrote: 24/05/2022 12:50 Ja da sam na mjestu Bilbije,ne bih se ni odazvao. Koji ce mu klinac, vec je nabrao godina za neki jači inozemni angazman, a postat ce Tito ove lige do kad postoji. Opet, u najboljoj formi je od svih napadača. Sta ja imam od Demirovicevih godina kada kloc ne zna pogoditi s 7 metara prazan gol. Nevjerovarno sta je profulio u finalu kupa,onda i penal.
A sta nam to o ligi govori kada je Bilbija „Tito ove lige“ a ne moze nigdje vani se dokazati. Precjenujete domacu ligu. Ipak je to liga u rangu najgori liga evrope. To govore i silni nastupi u grupnim fazama evropski kupova.
Od Bilbije je samo Edin bolji, nekadasnji Visca nije bolji, ovaj mali Demir pogotovo nije bolji, Vedo je za Demirovica Levandolski. Momak nije imao srece sa izlaznim transferima i da se otisnuo u DZ, sad bi igrao najmanje u ligama petice. A čini mi se da mu transfer nije bio ni toliki prioritet, najbolje od sebe je dao ovdje. Znam samo da je u Koreji i Hrvatskoj igrao, ako se ne varam. Trenutno, sa 31 god je bolji od pobrojanih. Vjeruj da Dzeko sad dođe u našu ligu, da zaigra, nisam suguran da bi postigao ovaj broj golova. U našoj ligi je jako teško igrati i još teze postizati golove i trzati konstantu, a Bilbija je drzi. Da se razumijemo, ja sam navijač Sarajeva,nemam razloga da nesto dizem Nemanju, iako mislim da ga se i moj klub prerano odrekao. Treba priznati da je momak klasa za našu ligu i da ima najmanje mjesta u rosteru, ako ne i u prvih 11, ako cemo suditi po trenutnoj formi. Ali znamo da to kod nas nikad nije bio slučaj. Igraju isti i haveri istih.
last mohicans
Posts: 11992
Joined: 09/08/2012 23:19

#467 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by last mohicans »

Nisam u furci Fantikosa, ali bas bi trebalo sranje napraviti. Jer Bugarina izgleda necemo motikom otjerati. Vidim stvara se polako narativ i među "sportskim" novinarima i portalima o podrsci prema Petevu pa i o podrsci igrača, prenose se neke izjave o genijalnosti dotičnog.. :-) Zalosno da se ni jedan novinar ne smije usuditi i napisati analizu samo kako jeste,nista ne pretjerivati.
User avatar
Login77777
Posts: 8699
Joined: 18/05/2021 09:11

#468 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Login77777 »

last mohicans wrote: 24/05/2022 23:33
Login77777 wrote: 24/05/2022 23:01

A sta nam to o ligi govori kada je Bilbija „Tito ove lige“ a ne moze nigdje vani se dokazati. Precjenujete domacu ligu. Ipak je to liga u rangu najgori liga evrope. To govore i silni nastupi u grupnim fazama evropski kupova.
Od Bilbije je samo Edin bolji, nekadasnji Visca nije bolji, ovaj mali Demir pogotovo nije bolji, Vedo je za Demirovica Levandolski. Momak nije imao srece sa izlaznim transferima i da se otisnuo u DZ, sad bi igrao najmanje u ligama petice. A čini mi se da mu transfer nije bio ni toliki prioritet, najbolje od sebe je dao ovdje. Znam samo da je u Koreji i Hrvatskoj igrao, ako se ne varam. Trenutno, sa 31 god je bolji od pobrojanih. Vjeruj da Dzeko sad dođe u našu ligu, da zaigra, nisam suguran da bi postigao ovaj broj golova. U našoj ligi je jako teško igrati i još teze postizati golove i trzati konstantu, a Bilbija je drzi. Da se razumijemo, ja sam navijač Sarajeva,nemam razloga da nesto dizem Nemanju, iako mislim da ga se i moj klub prerano odrekao. Treba priznati da je momak klasa za našu ligu i da ima najmanje mjesta u rosteru, ako ne i u prvih 11, ako cemo suditi po trenutnoj formi. Ali znamo da to kod nas nikad nije bio slučaj. Igraju isti i haveri istih.
On da je bolji igrao bi u boljem klubu i ligi. Lako je golove dati zelji, sarajevu, slobodi, sirokom itd.
Ali dzaba to sve kad vec u prvoj ozbiljnoj ligi ne mozes isto raditi. Eto bio je u hrvatskoj. To skauti prate i ko se tu dokaze ide u ligu petice. Znaci do kvaliteta je.
Evo pogleda bas. U srbiji je isto bio. I tu nije mogao gola dati. O cemu pricamo?
last mohicans
Posts: 11992
Joined: 09/08/2012 23:19

#469 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by last mohicans »

Login77777 wrote: 24/05/2022 23:49
last mohicans wrote: 24/05/2022 23:33

Od Bilbije je samo Edin bolji, nekadasnji Visca nije bolji, ovaj mali Demir pogotovo nije bolji, Vedo je za Demirovica Levandolski. Momak nije imao srece sa izlaznim transferima i da se otisnuo u DZ, sad bi igrao najmanje u ligama petice. A čini mi se da mu transfer nije bio ni toliki prioritet, najbolje od sebe je dao ovdje. Znam samo da je u Koreji i Hrvatskoj igrao, ako se ne varam. Trenutno, sa 31 god je bolji od pobrojanih. Vjeruj da Dzeko sad dođe u našu ligu, da zaigra, nisam suguran da bi postigao ovaj broj golova. U našoj ligi je jako teško igrati i još teze postizati golove i trzati konstantu, a Bilbija je drzi. Da se razumijemo, ja sam navijač Sarajeva,nemam razloga da nesto dizem Nemanju, iako mislim da ga se i moj klub prerano odrekao. Treba priznati da je momak klasa za našu ligu i da ima najmanje mjesta u rosteru, ako ne i u prvih 11, ako cemo suditi po trenutnoj formi. Ali znamo da to kod nas nikad nije bio slučaj. Igraju isti i haveri istih.
On da je bolji igrao bi u boljem klubu i ligi. Lako je golove dati zelji, sarajevu, slobodi, sirokom itd.
Ali dzaba to sve kad vec u prvoj ozbiljnoj ligi ne mozes isto raditi. Eto bio je u hrvatskoj. To skauti prate i ko se tu dokaze ide u ligu petice. Znaci do kvaliteta je.
Evo pogleda bas. U srbiji je isto bio. I tu nije mogao gola dati. O cemu pricamo?
Eto kad je lahko, mozes se i ti progurati. Čuj lahko, pa sto ih iz Sarajeva ne daju tako lahko golove, eto Suljic, Čatakovic, Bodul, Ahmet, u boljim klubovima su igrali od Bilbije? On je s 19 presao iz Borca u Vojvodinu, ti očekujes da neko s 19 dominira u bilo kojoj ligi? Nije tačno da nije dao ni jedan gol, dao je dva za Vojvodinu i pitanje je koju poziciju je uopce igrao tada. On nije klasični napadač. Iz Vojvodine je bio na posudbi u Borcu i dao je 23 gola. U Splitu za 9 pojavljivanja nije dao gol. De nam Demirovicevu statistiku koga bugarska ubleha gura i dalje. Očito se dobro uklopio sa Dzekom i haverima čim dobija prilike, a ne zasluzuje ih.
Image
User avatar
luckylaka
Posts: 22531
Joined: 15/01/2010 06:28

#470 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

last mohicans wrote: 24/05/2022 23:38 Nisam u furci Fantikosa, ali bas bi trebalo sranje napraviti. Jer Bugarina izgleda necemo motikom otjerati. Vidim stvara se polako narativ i među "sportskim" novinarima i portalima o podrsci prema Petevu pa i o podrsci igrača, prenose se neke izjave o genijalnosti dotičnog.. :-) Zalosno da se ni jedan novinar ne smije usuditi i napisati analizu samo kako jeste,nista ne pretjerivati.
Belaj je u najavi osim ako na utakmici ne bude vise policije nego navijaca a bice.Bagra je nanjusila ds se nesto sprema
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#471 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by House »

odličan spisak. bešić, kodro, bilbija... :thumbup:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23296
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#472 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by Sanjarko »

ublehas
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#473 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by tap3ah75 »

I on zaštićen na portalu.
Na članku o njemu gdje piše da je izjavio:
""Svaka reprezentacija ima šanse. Ne mogu reći ko je favorit da bude prvi u grupi."

Ja ostavio komentar ... nešto kao "..... pa do kad ćemo ovako, kad će neko jednom reći IDEMO POBJEDITI, IDEMO BITI PRVI U GRUPI .... "

I komentar mi obrišu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22531
Joined: 15/01/2010 06:28

#474 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by luckylaka »

tap3ah75 wrote: 10/06/2022 23:34 I on zaštićen na portalu.
Na članku o njemu gdje piše da je izjavio:
""Svaka reprezentacija ima šanse. Ne mogu reći ko je favorit da bude prvi u grupi."

Ja ostavio komentar ... nešto kao "..... pa do kad ćemo ovako, kad će neko jednom reći IDEMO POBJEDITI, IDEMO BITI PRVI U GRUPI .... "

I komentar mi obrišu.
Debil zasticen na skoro svakom portalu. Mogu zamisliti da se ovoj sad situaciji nalazi Osim,Husref,Mesa,Pape...pa novinari bi se utrkivali ko ce vise da ih blati(zadnja dvojica su vec prezivjeli medijski linc)
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#475 Re: Ивайло Богданов Петев - Selektor reprezentacije BiH

Post by guruguru95 »

luckylaka wrote: 11/06/2022 03:23
tap3ah75 wrote: 10/06/2022 23:34 I on zaštićen na portalu.
Na članku o njemu gdje piše da je izjavio:
""Svaka reprezentacija ima šanse. Ne mogu reći ko je favorit da bude prvi u grupi."

Ja ostavio komentar ... nešto kao "..... pa do kad ćemo ovako, kad će neko jednom reći IDEMO POBJEDITI, IDEMO BITI PRVI U GRUPI .... "

I komentar mi obrišu.
Debil zasticen na skoro svakom portalu. Mogu zamisliti da se ovoj sad situaciji nalazi Osim,Husref,Mesa,Pape...pa novinari bi se utrkivali ko ce vise da ih blati(zadnja dvojica su vec prezivjeli medijski linc)
Zbog toga je dobro da se reprezentacija vratila na BHRT, jer oni ne hebu živu silu :mrgreen: Pogledaj emisiju poslije utakmice sa Rumunima i pitanja gosta komentatora Ervina Zukanovića. Petev je napustio studio vidno iznerviran i u goloj vodi :lol: :run: :bih:

https://gorilla.cdnja.co/v/r1/R1QZX.mp4 ... 1654912088
Post Reply