+35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#1 +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

Vrući ljetni dani savršeni su za skidanje krpica sa sebe. Međutim visoke temperature mogu značiti i to da vam se po njima baš i ne da još dodatno znojiti i sljepljivati uz partnera... Mislim, malo znoja je seksi, ali baš plivati u njemu... Ne baš toliko. Želite se "pohvatati"i uživati u seksu bez da se pregrijete? Ove poze savršene su za vruće dane. Neke od njih mogu prakticirati kontinentalci koji tek čekaju na odlazak s mora (ili su se već vratili), dok su neke osmišljene za uživanje u vodi.


Slapovi niagare

Niste na moru i nemate bazen? Nema problema, poslužit će i vaša kada. U kadu koja je djelomično napunjena mlačnom (ne hladnom vodom) vaš partner sjedne, a vi se smjestite na njega i pozi obrnute kaubojke (njemu okrenuta leđima). Zatim uzmite glavu tuša u ruku, drugom se pridržavajte za rub kade i lagano se nagnite naprijed. Dok on ulazi u vas straga, vi mlaz tuša (ako imate namjestite ga u uži, snažniji mlaz) usmjerite među svoje noge.

Image


Pod pravim kutom

Vruće vam je za poludjeti? Ponovo se bacite u kadu! Napunite je s desetak centimetara mlačne vode, ali ostavite da kroz glavu tuša voda lagano teče. Legnite na bok, podbočeni na podlakticu. Podignite gornju nogu, a vaš dragi neka vam zajaši drugu nogu. Podignutu nogu, da vam bude lakše možete spustiti na njegovo rame.

Image


Bez previse dodirivanja

Sviđa nam se ova poza za vruće dane jer je tjelesni kontakt sveden na minimum, ali bez brige, ima ga još uvijek više nego dovoljno za nevjerojatan orgazam. Ova poza je nešto slično kao i prethodna - samo nema kade i noga nije podignuta. Legnite na bok. Partner je u odnosu na vaše tijelo pozicioniran kao "škare" – jedna njegova noga je između vaših, i na nju je oslonjena vaša gornja noga. Jednu ruku stavlja na vaša leđa za oslonac dok ulazi u vas.

Image

Jacuzzi zagrljaj


Nema tu neke mudrosti – ovo je klasični jacuzzi položaj u kojem vi imate svu kontrolu. On sjedne na rub jacuzzija, a vi na njega – pa dalje sami određujete ritam i žestinu seksa.

Image

Na rubu

Ovo je poza za plići bazen (jer sumnjamo da ćete naći nekakav molić koji bi mogao poslužiti – ali ako vam uspije svaka čast!). Legnite uz rub bazena, on vam prilazi okrenut prem vama. Podignite noge na njegova ramena. Za dodatnu potporu (ili ako se on jače zanese) rukama se pridržavajte za rub bazena.

Image


Lomljenje valova

Poza za plićak. Partner se u plićaku spusti u turski sjed. Vi ga zajašite, tako da su vam koljena oslonjena na pijesak (ne mora biti pijesak, ali bolje to nego kamenčići u svakom slučaju). Ruke mu oslonite na ramena,a partner neka vas obuhvati za stražnjicu i pomogne vam u "dizanju i spuštanju".

Image


Na duseku

Ovo možete isprobati bilo da imate bazen ili se nađete nekim slučajem sami u moru. Trbuhom legnite na luft madrac, ali tako da vam stražnjica i noge vise s njega. On neka vas uhvati za bedra (kao da vozi tačke) i uđe u vas straga. Savjet – za ovu pozu ne morate niti skidati bikini, samo ga malo pomaknite u stranu.

Image
CipexBa
Posts: 105
Joined: 17/09/2017 01:00

#2 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by CipexBa »

fala ti ko bratu,jos samo da skupim pare za more i nađem curu
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#3 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

CipexBa wrote:fala ti ko bratu,jos samo da skupim pare za more i nađem curu
Mozes i u kadi :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by insomnia78 »

Ne mora ni cura. Moze i decko
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#5 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

insomnia78 wrote:Ne mora ni cura. Moze i decko
:pisnuo:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#6 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by KB9 »

zoomba wrote: Na rubu

Ovo je poza za plići bazen (jer sumnjamo da ćete naći nekakav molić koji bi mogao poslužiti – ali ako vam uspije svaka čast!). Legnite uz rub bazena, on vam prilazi okrenut prem vama. Podignite noge na njegova ramena. Za dodatnu potporu (ili ako se on jače zanese) rukama se pridržavajte za rub bazena.

Image
kakav je ovo bazen tugo moja, ovo je prije fontana neka :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#7 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

KB9 wrote:
zoomba wrote: Na rubu

Ovo je poza za plići bazen (jer sumnjamo da ćete naći nekakav molić koji bi mogao poslužiti – ali ako vam uspije svaka čast!). Legnite uz rub bazena, on vam prilazi okrenut prem vama. Podignite noge na njegova ramena. Za dodatnu potporu (ili ako se on jače zanese) rukama se pridržavajte za rub bazena.

Image
kakav je ovo bazen tugo moja, ovo je prije fontana neka :mrgreen:
Ovo je onaj na bentbasi bazen :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#8 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by triconja »

Dje ces razmisljat o seksu u tim godinama, bolje ti je uclani se na jogu i skupljaj pare za grobarinu :izet: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#9 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by MarlboroGold »

triconja wrote:Dje ces razmisljat o seksu u tim godinama, bolje ti je uclani se na jogu i skupljaj pare za grobarinu :izet: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#10 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by seln »

Ovo je garant smislio neko totalno seksualno isfrustriran... neko ko odavno nije hebao ili bio heben.
Seks u kadi ili jakuzziju funkcionira samo u filmovima. U stvarnosti je tijesno i tvrdo, a zbog vode imas osjecaj kao da hebes komad mokre plastike.
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#11 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by jazzer »

Sta da radimo mi koji imamo tus kabinu a ne kadu ili jakuzzi? Ima li za nas
kakva ilustracija? Ili moram renovirati kupatilo za malo nezaboravnog ljetnog sexa? :)
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#12 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by Fudo387 »

oTaj prvi, slapovi nijagare...samo mjesto tusa daljinski za televizor.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#13 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

Fudo387 wrote:oTaj prvi, slapovi nijagare...samo mjesto tusa daljinski za televizor.
:lol:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#14 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by ovo_mi_je_nick »

Zaboravili ste probleme sa leđima, išijasom, uklještenim vratom, težinom, štitnjačom, kamenom u žučnoj kesi i bubregu a naravno i elestičnost kao i kondiciju a da ne govorimo o snazi.

Inače poze su na mjestu ali treba biti realan da ne bude vakum vagina-pumpa pa kroz određeno vrijeme da krene voda na usta i nos da štrca pa sigurnosnim ventilom na anusu.
Last edited by ovo_mi_je_nick on 01/03/2018 14:47, edited 1 time in total.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#15 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

ovo_mi_je_nick wrote:Zaboravili ste probleme sa leđima, išijasom, uklještenim vratom, težinom, štitnjačom, kamenom u žučnoj kesi i bubregu a naravno i elestičnost kao i kondiciju a da ne govorimo o snazi. Inače poze su na mjestu ali treba biti realan.
Ovo je na +35c :lol:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#16 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by ovo_mi_je_nick »

Pa znam. Na more idu radi liječenja :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#17 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by triconja »

ovo_mi_je_nick wrote:Pa znam. Na more idu radi liječenja :mrgreen:
Ovo zomba misli odvedes hanumu u banje i odradis je na kristalnoj kadi :lol: :lol: :lol:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#18 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by ovo_mi_je_nick »

Zgineš iz čista mira na klizave pločice a samo htio da osafunaš mankija
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#19 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by Ommadawn »

Seks u vodi, ma koliko god da je pozeljan, toliko je i rizican jer vodom se prenose razne bakterije koje mogu izazvati nevolje... Vecina seksologa ne preporucuje bas seks u vodi.
alipasijaner
Posts: 1254
Joined: 01/08/2016 23:05

#20 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by alipasijaner »

Svaka cast kad vam je pored svakodnevne guznjave do sexa
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#21 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

triconja wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Pa znam. Na more idu radi liječenja :mrgreen:
Ovo zomba misli odvedes hanumu u banje i odradis je na kristalnoj kadi :lol: :lol: :lol:
Nece da joj skodi :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#22 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by zoomba »

Ommadawn wrote:Seks u vodi, ma koliko god da je pozeljan, toliko je i rizican jer vodom se prenose razne bakterije koje mogu izazvati nevolje... Vecina seksologa ne preporucuje bas seks u vodi.
Sjeba joj floru i faunu :D
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#23 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by Anestezija »

nemam ja tol'ko vode :run:
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#24 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by graue_maus »

Sarajevo pati od nestašice vode ..
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11044
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#25 Re: +35 - poze za nezaboravan ljetni seks!

Post by Tito_i_Partija »

ovo_mi_je_nick wrote:Zaboravili ste probleme sa leđima, išijasom, uklještenim vratom, težinom, štitnjačom, kamenom u žučnoj kesi i bubregu a naravno i elestičnost kao i kondiciju a da ne govorimo o snazi.
Takvima ne treba seks, nego bolnicki nadzor 24 sata na dan.
Post Reply